Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie

Forum ptr cei care indraznesc sa gandeasca liber
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Texte in sprijinul ateilor
Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste) - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 20, 2020 11:14 pm Scris de livius

» Rugaciune Ajutatoare in indeplinirea dorintelor
Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste) - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Oct 27, 2016 2:50 pm Scris de CatalinConstantinGheorghe

» De ce anti-religie si anti-biserica?
Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste) - Pagina 2 Icon_minitimeLun Oct 24, 2016 12:42 pm Scris de Rayna

» Melodii ascultate cu mare placere
Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste) - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:55 am Scris de Rayna

» Introducere in Sistemele magice
Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste) - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:53 am Scris de Rayna

» Satan ...ce stim despre el
Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste) - Pagina 2 Icon_minitimeMar Feb 09, 2016 12:18 pm Scris de Rayna

» Dedicatii muzicale
Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste) - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 04, 2016 12:37 pm Scris de Soimos

» Sa ne mai si amuzam putin :)
Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 06, 2015 9:35 pm Scris de Soimos

» Este Isus Christos acel Satan numit si Lucifer?
Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste) - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 05, 2015 1:17 am Scris de Rora9

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

 

 Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste)

In jos 
+9
aurel
Soimos
Rayna
Arcangelo
Dracul-Gol
Terro
Eric Lau
Anticristul
Sirius
13 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
aurel
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 36
Data de inscriere : 04/05/2008

Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste)   Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 14, 2010 9:35 am

Rayna a scris:
In cele mai multe cazuri, fac sex normal cu sotii si pentru perversiuni isi cauta un amant.
Ei vezi!

Astea sunt adevaratele curve ...nu domnisoarele care simt nevoia sa cunoasca baieti ptr a-si alege pe cel mai bun!
Sus In jos
Eric Lau
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 02/05/2008

Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste)   Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 14, 2010 9:45 am

Sexul oral nu e cea mai buna solutie, sunt de aceeasi parere. Ascultati la un om trecut prin viata.
Intr-un timp eram putin cam exhibitionist. Mi-a daunat mult atitudinea libertina. Aveam iubite pustoaice si ma infierbanta sa ma dau in spectacol, sa ma mandresc cu achizitiile mele. Aveam 48 ani, asadar eram cam puriu. Eram si insurat cu o femeie mai mare decat mine care ma complexa de teama sa nu ma piarda. Aveam toate motivele sa imi fac de cap.
Experienta exhibitionismului este foarte excitanta. Imi luam iubita pustoaica si mergeam in cel mai mare parc public, pe banca cea mai vizibila. Ea purta o fustita si daca mi se aseza pe genunchi, lumea credea ca doar mimam sexul. Avem o verisoara camerista la hotel si aranjam cu ea sa ma fac ca uit usa deschisa si sa trimita intamplator cate vreun inhibat sexual sa caute ceva in camera unde eram cu pustoaica. Perversiuni nu am incercat niciodata. Patul e ceva sfant pentru mine.
Daca ati luat-o pe calea asta gresita, numai vreo amnezie va poate readuce la viata frumoasa. E de ajuns sa gresesti o data. Obisnuinta e a doua natura.

Am ramas cu multe amintiri frumoase si poate va mai povestesc, sa invatati si voi sa traiti frumos. Intr-o iarna, dupa ce m-am certat cu mastera, m-am imbracat in fuga si am luat toti banii din casa, am luat pustoaica si am sters-o la Sinaia. Am avut o aventura pe cinste. Era in pragul sarbatorilor, imediat dupa revolutie, seara. Noi ne plimbam cu trenul. Nu am gasit cazare nici in Predeal, nici in Sinaia. Abia in Campina.
M-a cautat mastera inebunita, cu tot cu mama soacra. Nu am aparut decat dupa sarbatori.
Sus In jos
Alin Soimosi
Lancier
Lancier



Numarul mesajelor : 254
Data de inscriere : 23/04/2010

Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste)   Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste) - Pagina 2 Icon_minitimeMar Noi 16, 2010 11:15 am

Soimos a scris:
Eric Lau a scris:
Sirius a scris:

Nu ma intereseaza ce are un barbat in cap sau in buzunar, ci cum arata fizic.
No! Asta se numeste CURVA PROASTA mai pe romaneste.

Nu te grabi sa judeci ptr ca nu ai dreptate!

Dorinta de a face sex este un lucru natural, iar dorinta de a cunoaste si apoi a alege un partener ... este ceva ce tine de rational, asa ca urmand ratiunea si a face ceva natural...nu poate fi ceva negativ ...mai ales in vremurile actuale cand nu exista urmarea sa aduci pe lume un copil fara sa vrei.

Curva este acea persoana, barbat sau femeie, care isi tradeaza legamantul si obligatiile asumate prin casatorie.

De foarte putine sunt de acord in totalitate cu prietenul Soimos,. Acum e unul dintre ele.
Sexul intre doi nu poate fi catalogat(nu este condamnat nicaieri atata vreme car se intampla in spatele usilor inchise si este acceptat dar acceptat de ambii parteneri,, curvia da

A vorbi in schimb despre asa ceva da dovada de un pic de imaturitate.Hai sa ne laudam cu ce si cum.faceti-l fratilor cum vreti cu partenerele, partenerii vostrii , dar dati dovada de responsabilitate si nu ii puneti in pozitii pe care societatea nu le aproba .
si oricum nu exista sex anal, normal oral, exista dragoste si placere din dorinta de ai oferii partenerului tau ceea ce doreste.
restul e un sport de amatori, profesionistii merg direct in liga bordelurilor. bounce bounce bounce bounce
Sus In jos
Dracul-Gol
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 19/05/2008

Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste)   Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste) - Pagina 2 Icon_minitimeMar Noi 16, 2010 11:31 am

Si tu faci 69 cheers
Sus In jos
Alin Soimosi
Lancier
Lancier



Numarul mesajelor : 254
Data de inscriere : 23/04/2010

Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste)   Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste) - Pagina 2 Icon_minitimeMar Noi 16, 2010 12:15 pm

Daca tu zici, asa o fii,voyeristule mic, dracusorule spump si drac
Sus In jos
Dracul-Gol
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 19/05/2008

Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste)   Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 21, 2010 6:40 pm

Aici nu va place?

Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste) - Pagina 2 Fete-bune
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan



Numarul mesajelor : 2372
Data de inscriere : 06/08/2009

Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste)   Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste) - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 09, 2011 10:51 am

Replicile fiecarei zodii dupa ce face sex love

Berbec: "Mai facem o data?!" majoreta

Taur: "Imi este foame, hai sa comandam ceva?!" capcaun

Gemeni: "Unde este telecomanda?" conspiratie

Rac: "Si noi doi cand ne vom casatori?" kiss

Leu: "Cu placere. Asa-i ca am fost extraordinar?!" yahoo

Fecioara: "Scuze, trebuie sa spal cearceafurile!" coarne

Balanta: "Mie mi-a placut, daca si tie ti-a placut!" uups

Scorpion: "Poate ca acum ar trebui sa te dezleg." dracoaica

Sagetator: "Lasa, nu te deranja. Te voi suna eu!" sampanie

Capricorn: "Si acum sa ne reintoarcem la treaba. Lasa-mi cartea ta de vizita pe what birou."

Varsator: "Noi suntem inca prieteni, nu-i asa?" wtf

Pesti: "Si... cum spuneai ca te cheama?" limba scoasa
Sus In jos
http://www.paganism.ro
melinda
Lancier
Lancier



Numarul mesajelor : 290
Data de inscriere : 11/08/2011

Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste)   Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste) - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 09, 2011 12:50 pm

Citat :
Curva este acea persoana, barbat sau femeie, care isi tradeaza legamantul si obligatiile asumate prin casatorie.

ce oameni
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie



Numarul mesajelor : 7108
Data de inscriere : 20/04/2008

Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste)   Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste) - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 09, 2011 4:07 pm

melinda a scris:
Citat :
Curva este acea persoana, barbat sau femeie, care isi tradeaza legamantul si obligatiile asumate prin casatorie.

ce oameni
Dar cu ce nu esti de acord in aceasta afirmatie?

Femeile sau barbatii care profeseaza aceasta meserie se numesc prostituate ... iar fetele tinere care practica acest sport nu fac decat sa-si urmeze chemarile hormonilor ... urmeaza o chemare naturala ... si asta este NORMALITATE!
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste)   Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste) - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 10, 2011 11:45 pm

Cele mai ciudate obiceiuri sexuale din lume. Unde ai voie să faci sex cu animalele şi unde e legal să omori amanta soţului

Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste) - Pagina 2 Rtr1v4b5

Portalul italian baltazar.it face o trecere în revistă a celor mai ciudate obiceiuri sexuale din lume, care în lumea civilizată ar părea de neimaginat.

În Liban, bărbaţilor li se permite, potrivit legii, să întreţină raporturi sexuale cu animale, dar numai dacă acestea sunt femele. Dacă animalul este mascul, libanezii riscă să fie condamnaţi la moarte.


De acelaşi sfârşit tragic au parte şi indonezienii care se masturbează. Legea spune că aceştia pot fi decapitaţi.

În Columbia , se poartă sexul cu martori. Astfel, în noaptea nunţii, mama miresei trebuie să asiste la actul sexual dintre cei doi proaspeţi însurăţei.

Nici bărbaţii din Bolivia nu o duc prea bine: există o lege care le interzice în mod expres să facă sex cu două surori în acelaşi timp.

În schimb, în Guam există bărbaţi a căror singură treabă este să dezvirgineze fetele, ei fiind remuneraţi consistent pentru acest serviciu. Motivul: în acest teritoriu aparţinând SUA le este interzis virginelor să se căsătorească.

De ce ar vrea femeile să călătorească în Congo

Într-un oraş din Etiopia, există o lege care interzice femeilor să refuze violenţa sexuală a tinerilor proaspăt circumcişi. Asta pentru că, în poporul etiopian, există convingerea că uniunea dintre o femeie şi un circumcis este sacră. Practic, femeile pot fi violate legal în acest oraş.

În trecut, într-un sat din Zair, una dintre locuitoare era desemnată "femeia satului" şi avea obligaţia să întreţină relaţii sexuale cu toţi bărbaţii. Copiii pe care îi năştea deveneau, apoi, proprietatea întregului sat.

În Katanga (Congo), societatea este matriarhală, astfel că femeile au puterea când vine vorba de sex. Bărbaţii au obligaţia să-şi satisfacă partenerele oricând doresc acestea, iar, după actul sexual, femeile trebuie cărate în spate de sclavii lor masculini.

O situaţie similară este şi în Coasta de Fildeş, unde, cu ocazia sărbătorii anuale organizate în cinstea spiritelor, femeile se îmbăiază într-un fluviu, după care îi obligă pe bărbaţi să întreţină relaţii sexuale. Aceste împerecheri colective ar proteja spiritul femeilor.

De ce ar vrea bărbaţii să călătorească în Australia

În Hong Kong , soţiile înşelate au dreptul să-şi ucidă bărbatul, însă numai prin forţă fizică, fără a folosi niciun fel de armă. În schimb, femeile au dreptul să o omoare cum vor ele pe amanta soţului.

În Oceania, membrii unui trib execută un dans menit special să-i excite pe oaspeţii străini, iar femeile pot întreţine relaţii sexuale cu aceştia.

În multe ţări arabe , căsătoriile se aranjează în baza unui certificat medical care atestă virginitatea miresei. În plus, pentru că mirele nu are dreptul să se întâlnească direct cu viitoarea lui soţie, el asistă la momentul când aceasta se scaldă, complet goală, într-o baie publică. Astfel, el îşi poate da seama dacă fata prezintă vreun defect fizic.

De menţionat şi cazul Japoniei, unde săruturile pe stradă sunt interzise prin lege. De altfel, niponii sunt unii dintre cei mai disciplinaţi oameni când vine vorba despre sex: 74% dintre cupluri folosesc mereu prezervativul.

Sursa articolului

Sus In jos
http://www.paganism.ro
Dumadu
Scutier
Scutier
Dumadu


Numarul mesajelor : 138
Varsta : 35
Localizare : Costinesti
Puncte : 140
Data de inscriere : 11/08/2011

Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste)   Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 11, 2011 12:15 am

M-as angaja si eu in Guam
Sus In jos
 
Cum ne place sa facem sex(sex=dragoste)
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie :: Cultura, Loisir, Bla Bla :: Cafeneaua "La Sfanta Treime" :: Glume si sex-
Mergi direct la: