Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie

Forum ptr cei care indraznesc sa gandeasca liber
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Texte in sprijinul ateilor
Turcia si UE Icon_minitimeMar Oct 20, 2020 11:14 pm Scris de livius

» Rugaciune Ajutatoare in indeplinirea dorintelor
Turcia si UE Icon_minitimeJoi Oct 27, 2016 2:50 pm Scris de CatalinConstantinGheorghe

» De ce anti-religie si anti-biserica?
Turcia si UE Icon_minitimeLun Oct 24, 2016 12:42 pm Scris de Rayna

» Melodii ascultate cu mare placere
Turcia si UE Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:55 am Scris de Rayna

» Introducere in Sistemele magice
Turcia si UE Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:53 am Scris de Rayna

» Satan ...ce stim despre el
Turcia si UE Icon_minitimeMar Feb 09, 2016 12:18 pm Scris de Rayna

» Dedicatii muzicale
Turcia si UE Icon_minitimeJoi Feb 04, 2016 12:37 pm Scris de Soimos

» Sa ne mai si amuzam putin :)
Turcia si UE Icon_minitimeDum Dec 06, 2015 9:35 pm Scris de Soimos

» Este Isus Christos acel Satan numit si Lucifer?
Turcia si UE Icon_minitimeSam Dec 05, 2015 1:17 am Scris de Rora9

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

 

 Turcia si UE

In jos 
5 participanți

Credeti ca locul Turciei este in UE
 Da
 Nu
 Nu stiu sau nu ma intereseaza
Vezi rezultatele
AutorMesaj
Zeus
Scutier
Scutier
Zeus


Numarul mesajelor : 108
Varsta : 58
Puncte : 11
Data de inscriere : 18/04/2008

Turcia si UE Empty
MesajSubiect: Turcia si UE   Turcia si UE Icon_minitimeSam Apr 26, 2008 12:33 pm

Este pregatita Europa sa accepte Turcia in UE?
Sus In jos
https://forum-anti-christi.forumgratuit.ro
Ada_Pal
Lancier
Lancier



Numarul mesajelor : 297
Varsta : 53
Localizare : ...........
Puncte : 0
Data de inscriere : 22/04/2008

Turcia si UE Empty
MesajSubiect: Re: Turcia si UE   Turcia si UE Icon_minitimeSam Apr 26, 2008 11:38 pm

daca-i de acord sa trimita femeile la "negru"LEGAL +alte citeva maruntisuri legate de subiectul Homo......sau mai bine spus daca accepta practicile vechilor locuitori ai Sodomei(poporul lui Lot)merita sa intre in UE.......insa ar fi mai rapida intrarea daca ar interzice valurile la toate femeile nu doar cele din Universitati si institutii clown
Sus In jos
Ada_Pal
Lancier
Lancier



Numarul mesajelor : 297
Varsta : 53
Localizare : ...........
Puncte : 0
Data de inscriere : 22/04/2008

Turcia si UE Empty
MesajSubiect: Re: Turcia si UE   Turcia si UE Icon_minitimeSam Apr 26, 2008 11:41 pm

Eu as intreba daca e pregatita Europa sa accepte faptul ca in curind marile capitale ale ei vor fi invadate de islam.....?
Ne intoarcem poate peste vreo 10 anisori la aceasta intrebare,daca mai traim pina atunci
Sus In jos
FairGame
Pedestras
Pedestras
FairGame


Numarul mesajelor : 77
Puncte : 0
Data de inscriere : 24/04/2008

Turcia si UE Empty
MesajSubiect: Re: Turcia si UE   Turcia si UE Icon_minitimeDum Apr 27, 2008 6:07 am

invadarea nu se face numeric, ci prin fapte! stai linistita, ca asta nu se va intampla, legislatia se adapteaza si pana si cetatenii cu drepturi, care provin din familii musulmane insa care ar putea reprezenta un pericol, pot fi trimisi pachet in alta parte. se va ajunge curand la asta.
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Turcia si UE Empty
MesajSubiect: Re: Turcia si UE   Turcia si UE Icon_minitimeDum Apr 27, 2008 9:15 am

Ada_Pal a scris:
daca-i de acord sa trimita femeile la "negru"LEGAL +alte citeva maruntisuri legate de subiectul Homo......sau mai bine spus daca accepta practicile vechilor locuitori ai Sodomei(poporul lui Lot)merita sa intre in UE.......insa ar fi mai rapida intrarea daca ar interzice valurile la toate femeile nu doar cele din Universitati si institutii clown
Nu esti destul de clara ...sa fie vorba de faptul ca in lumea islamica femeile nu mai merg la "produs" pe motivul ca fiecare barbat are acasa micul lui bordel cu 4 femei?
Pai cu atata curvasag "legalizat" ...zau ca nu sunt sanse in Europa!
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Turcia si UE Empty
MesajSubiect: Re: Turcia si UE   Turcia si UE Icon_minitimeDum Apr 27, 2008 9:20 am

Ada_Pal a scris:
Eu as intreba daca e pregatita Europa sa accepte faptul ca in curind marile capitale ale ei vor fi invadate de islam.....?
Ne intoarcem poate peste vreo 10 anisori la aceasta intrebare,daca mai traim pina atunci

Fi tu linistita ...Europa este o comunitate in care desi e libertate religioasa ...fanatismele nu vor fi permise ...nici macar cele religioase ...in plus de asta aversiunea occidentalilor fata de tot ce inseamna musulman ...e o realitate de necontestat ...asa c de convertit se vor converti putini ...dar de primit pasaportul ca sa se intoarca in lumea fanatismului religios ...vor fi tot mai multi ... sau crezi ca in cazul unui conflict intre civilizatii (crestina vs Islamica) .... varianta pe care au trait-o japonezii in SUA in al doilea razboi mondial ... e mai atractiva?...(adica lagare sau go home?)
Sus In jos
Ada_Pal
Lancier
Lancier



Numarul mesajelor : 297
Varsta : 53
Localizare : ...........
Puncte : 0
Data de inscriere : 22/04/2008

Turcia si UE Empty
MesajSubiect: Re: Turcia si UE   Turcia si UE Icon_minitimeDum Apr 27, 2008 12:43 pm

FairGame a scris:
invadarea nu se face numeric, ci prin fapte! stai linistita, ca asta nu se va intampla, .
"...

aveam in vedere o invadare de convertire a non musulmanilor vestici prin STUDIU NICIDECUM METODA CU SABIA CARE SE TOT ETALEAZA PE FORUMURI CIND E VORBA DE ISLAM



CAIR chairman Nihad Awad told the Saudi paper 'Ukaz that "34,000 Americans have converted to Islam following the events of September 11, and this is the highest rate reached in the U.S. since Islam arrived there."(2)


Muslim American reports in the Arab press indicate that Muslim proselytizing efforts have been unusually successful since the September 11 attacks. 'Alaa Bayumi, Director of Arab Affairs at the Council for American-Islamic Relations (CAIR), wrote in the London daily Al-Hayat that "non-Muslim Americans are now interested in getting to know Islam. There are a number of signs...: Libraries have run out of books on Islam and the Middle East... English translations of the Koran head the American best-seller list... The Americans are showing increasing willingness to convert to Islam since September 11... Thousands of non-Muslim Americans have responded to invitations to visit mosques, resembling the waves of the sea [crashing on the shore] one after another... All this is happening in a political atmosphere that, at least verbally, encourages non-Muslim Americans' openness towards Muslims in America and in the Islamic world, as the American president has said many times in his speeches..."(1)



There are initial signs that the intensive campaign of education about Islam has begun to bear fruit. For example, the rate of converts to Islam since September 11 has doubled… There is solidarity with the Muslims on the part of many non-Muslims in American universities. For example, dozens of non-Muslim American women students at Wayne [State] University… have put on veils as a symbol of identification with the Muslim women students at the university and at the other universities of America."


http://www.sultan.org/articles/convert.html (ZIARUL ZILNIC HAYAT=VIATA =LONDONEZ A SCRIS ARTICOLUL DE MAI SUS)

https://www.youtube.com/watch?v=Y-AC22sQNlQ
Sus In jos
Zeus
Scutier
Scutier
Zeus


Numarul mesajelor : 108
Varsta : 58
Puncte : 11
Data de inscriere : 18/04/2008

Turcia si UE Empty
MesajSubiect: Re: Turcia si UE   Turcia si UE Icon_minitimeDum Apr 27, 2008 12:52 pm

Am aprecia foarte mult daca ai incerca sa ne traduci nu tot teztul ca e multa treba ...dar macar ideea principala a acestuia
Sus In jos
https://forum-anti-christi.forumgratuit.ro
Ada_Pal
Lancier
Lancier



Numarul mesajelor : 297
Varsta : 53
Localizare : ...........
Puncte : 0
Data de inscriere : 22/04/2008

Turcia si UE Empty
MesajSubiect: Re: Turcia si UE   Turcia si UE Icon_minitimeLun Apr 28, 2008 8:41 pm

SCOATE-MI VERE ZEUS "CRUCIAT-UL"DE SUB AVATAR CA FAC ALERGIE.PLSSSS Very Happy
IMI PLACEA INAINTE "CREDINCIOS"
Sus In jos
Terro
Pedestras
Pedestras
Terro


Numarul mesajelor : 98
Localizare : Germania
Puncte : 16
Data de inscriere : 25/04/2008

Turcia si UE Empty
MesajSubiect: Re: Turcia si UE   Turcia si UE Icon_minitimeMar Apr 29, 2008 7:54 pm

Ada, in functie de nr de mesaje, avansezi de la stadiul de credincios, pana la semizeu... Din 50 in 50 de mesaje... Smile
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Turcia si UE Empty
MesajSubiect: Re: Turcia si UE   Turcia si UE Icon_minitimeMar Apr 29, 2008 8:00 pm

Tu de unde sti?
Ai fost cumva administrator ...sau mai vrei sa fi?
Sus In jos
Terro
Pedestras
Pedestras
Terro


Numarul mesajelor : 98
Localizare : Germania
Puncte : 16
Data de inscriere : 25/04/2008

Turcia si UE Empty
MesajSubiect: Re: Turcia si UE   Turcia si UE Icon_minitimeMar Apr 29, 2008 8:10 pm

Laughing

Stiu si eu ca asa e pe forumuri, te ridici la diverse ranguri... Numai ca nu inteleg eu cum trebuie sa fie cruciat dupa credincios... Laughing Adica ce face cruciatul? Rolling Eyes

Pai, ce, nu este deja Admin? Rolling Eyes Ori vrea pe cineva sa stea aici nonstop? Cool
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Turcia si UE Empty
MesajSubiect: Re: Turcia si UE   Turcia si UE Icon_minitimeMar Apr 29, 2008 8:30 pm

Diferenta este ca cruciatul este un tot un credincios ...dar mai implicat cu fapta!
Pai vad ca cineva sta mai mult pe aici decat adminul!
Sus In jos
Ada_Pal
Lancier
Lancier



Numarul mesajelor : 297
Varsta : 53
Localizare : ...........
Puncte : 0
Data de inscriere : 22/04/2008

Turcia si UE Empty
MesajSubiect: Re: Turcia si UE   Turcia si UE Icon_minitimeMier Apr 30, 2008 11:11 am

Very Happy ......era vorba de mine......Soimos,ai?
asa e cind ai piciorul in gips bounce .....sari de pe un site pe altul ,macar la figurat!
Sus In jos
Ada_Pal
Lancier
Lancier



Numarul mesajelor : 297
Varsta : 53
Localizare : ...........
Puncte : 0
Data de inscriere : 22/04/2008

Turcia si UE Empty
MesajSubiect: Re: Turcia si UE   Turcia si UE Icon_minitimeMier Apr 30, 2008 11:15 am

si ca sa-ti mai zic ceva pt. cultura ta generala,Soimos,stii care sunt rangurile in Islam la Allah?
-muslem(musulman)
-mu'min(credincios)
-mu'hsen(mai bun decit credinciosul)


ma salame=Pacea asupra ta! Smile
Sus In jos
Ada_Pal
Lancier
Lancier



Numarul mesajelor : 297
Varsta : 53
Localizare : ...........
Puncte : 0
Data de inscriere : 22/04/2008

Turcia si UE Empty
MesajSubiect: Re: Turcia si UE   Turcia si UE Icon_minitimeMier Apr 30, 2008 11:22 am

Sorin a scris:
Ada, in functie de nr de mesaje, avansezi de la stadiul de credincios, pana la semizeu... Din 50 in 50 de mesaje... Smile


da,stiam doar am fost anuntata pe mesgerie de avansarea in rang,insa ma inspaimanta ideea de "CRUCIATA" CE TAIE CAPETE IN NUMELE PAPEI affraid
Sus In jos
Terro
Pedestras
Pedestras
Terro


Numarul mesajelor : 98
Localizare : Germania
Puncte : 16
Data de inscriere : 25/04/2008

Turcia si UE Empty
MesajSubiect: Re: Turcia si UE   Turcia si UE Icon_minitimeMier Apr 30, 2008 11:31 am

Vezi ca acum esti inger, numai ca Silva e zeita... Smile Nu era vorba despre tine ca stai mai mult decat Admin, desi asa e, ci despre mine... Smile Imi place sa ma mai uit ce scrieti, numai ca la Islam ma pricep prea putin... Wink
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Turcia si UE Empty
MesajSubiect: Re: Turcia si UE   Turcia si UE Icon_minitimeMier Apr 30, 2008 12:18 pm

Sorin a scris:
Imi place sa ma mai uit ce scrieti,....

Nu ti se pare mai educativ sa te uiti la TV ? ...sau daca stai la curte sa privesti si admiri natura ?
sau face parte din atributiunile "de servici"?
Sus In jos
Terro
Pedestras
Pedestras
Terro


Numarul mesajelor : 98
Localizare : Germania
Puncte : 16
Data de inscriere : 25/04/2008

Turcia si UE Empty
MesajSubiect: Re: Turcia si UE   Turcia si UE Icon_minitimeMier Apr 30, 2008 12:43 pm

Soimos a scris:
Sorin a scris:
Imi place sa ma mai uit ce scrieti,....

Nu ti se pare mai educativ sa te uiti la TV ? ...sau daca stai la curte sa privesti si admiri natura ?
sau face parte din atributiunile "de servici"?

Am vrut sa fiu politicos cu Ada...La curte stai mata si ai oratanii de toate neamurile, si corcodili, gasculitze si alte cele... Eu mi-s de la oras, baditza, draga... Smile Ma uit si io ce nazdravanii mai face Soimu acilea singurel, izolat pi o insula pustie, bree... Laughing

lol!

Sa mai vii oleaca deghizat pe la Ziare, ca Melus se plictiseste fara mata si se da la noi... Laughing Ar veni aici, dar e prea orgolios sa o faca...
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Turcia si UE Empty
MesajSubiect: Re: Turcia si UE   Turcia si UE Icon_minitimeMier Apr 30, 2008 1:58 pm

[quote="Sorin"]
Soimos a scris:


Am vrut sa fiu politicos cu Ada...La curte stai mata si ai oratanii de toate neamurile, si corcodili, gasculitze si alte cele... Eu mi-s de la oras, baditza, draga... Smile
In lumea mea la bloc ...stau doar emigrantii veniti la cersit sau smanglit ... oamenii normali ...stau toti la case frumoase si moderne ...cu multe flori si inecate in verdeata ...si cam asa stau si eu aici ...chiar daca e in Romania ...

Citat :

Ma uit si io ce nazdravanii mai face Soimu acilea singurel, izolat pi o insula pustie, bree...
Fi tu linistita ...Sorine ...ca ma simt bine ...si asta e SCOPUL .... din pacate nu am mai mult timp sa imi invit multi amici si sa corespondez cu toti ...caci sunt un om totusi mai ocupat decat vezi tu aici pe Net!
Sus In jos
Terro
Pedestras
Pedestras
Terro


Numarul mesajelor : 98
Localizare : Germania
Puncte : 16
Data de inscriere : 25/04/2008

Turcia si UE Empty
MesajSubiect: Re: Turcia si UE   Turcia si UE Icon_minitimeMier Apr 30, 2008 2:10 pm

Smile
In Bucuresti stau toate categoriile la bloc, nu e ca la Chimisoara...
Stai linistit, ca mai glumim si noi... ma refeream la pisicutze ca ai si mi-as dori si eu sa am o trupa... Wink
Sa fii iubit!
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Turcia si UE Empty
MesajSubiect: Re: Turcia si UE   Turcia si UE Icon_minitimeMier Apr 30, 2008 8:30 pm

Pai fi tu fara grija ...la bloc sta doar nea Gicu ... muncitor la RATT sau altundeva...barosanii ...fug de bloc ca dracu de tamaie ...si stiu ei de ce!

Vezi ca se zice Cimishoara ...nu Chimishoara
Sus In jos
Continut sponsorizat





Turcia si UE Empty
MesajSubiect: Re: Turcia si UE   Turcia si UE Icon_minitime

Sus In jos
 
Turcia si UE
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie :: Istoria, Politica si Societatea, sub vremuri :: Politica :: Politica externa-
Mergi direct la: