Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie

Forum ptr cei care indraznesc sa gandeasca liber
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Texte in sprijinul ateilor
666 - numarul fiarei Icon_minitimeMar Oct 20, 2020 11:14 pm Scris de livius

» Rugaciune Ajutatoare in indeplinirea dorintelor
666 - numarul fiarei Icon_minitimeJoi Oct 27, 2016 2:50 pm Scris de CatalinConstantinGheorghe

» De ce anti-religie si anti-biserica?
666 - numarul fiarei Icon_minitimeLun Oct 24, 2016 12:42 pm Scris de Rayna

» Melodii ascultate cu mare placere
666 - numarul fiarei Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:55 am Scris de Rayna

» Introducere in Sistemele magice
666 - numarul fiarei Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:53 am Scris de Rayna

» Satan ...ce stim despre el
666 - numarul fiarei Icon_minitimeMar Feb 09, 2016 12:18 pm Scris de Rayna

» Dedicatii muzicale
666 - numarul fiarei Icon_minitimeJoi Feb 04, 2016 12:37 pm Scris de Soimos

» Sa ne mai si amuzam putin :)
666 - numarul fiarei Icon_minitimeDum Dec 06, 2015 9:35 pm Scris de Soimos

» Este Isus Christos acel Satan numit si Lucifer?
666 - numarul fiarei Icon_minitimeSam Dec 05, 2015 1:17 am Scris de Rora9

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

 

 666 - numarul fiarei

In jos 
+5
melinda
EmaLovesJesus
Soimos
Black velvet
Apopii
9 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

666 - numarul fiarei Empty
MesajSubiect: 666 - numarul fiarei   666 - numarul fiarei Icon_minitimeJoi Sept 01, 2011 8:09 pm

Apocalipsa 13:18 Aici e înţelepciunea. Cine are pricepere, să socotească numărul fiarei. Căci este un număr de om. Şi numărul ei este: şase sute şaizeci şi şase.

La cine se referea Ioan, cand spunea ca numarul sau este 666 si de ce cerea sa fie socotit, daca chiar el spunea ca acest numar este 666?
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Black velvet
Arcas
Arcas
Black velvet


Numarul mesajelor : 896
Localizare : Pretutindeni
Puncte : 955
Data de inscriere : 27/03/2010

666 - numarul fiarei Empty
MesajSubiect: Re: 666 - numarul fiarei   666 - numarul fiarei Icon_minitimeVin Sept 02, 2011 1:42 pm

Socotit, in sensul celor din antichitate, inseamna gandit si nu calculat, asa cum suntem astazi obisnuiti sa-l interpretam.
Cu alte cuvinte, Ioan ne indeamna sa gandim ceea ce ne spune el...
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

666 - numarul fiarei Empty
MesajSubiect: Re: 666 - numarul fiarei   666 - numarul fiarei Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 7:05 am

Se spune despre Papa de la Roma ca este Vicarius Filii Dei adica Loctiitorul Fiului lui Dumnezeu), titlu din care daca dorim sa selectam cifrele romane rezulta 666!


Iar 666 este semnul fiarei numita Diavol!

Nu cumva avem in acest fapt DOVADA ca Papa este de fapt Loctiitorul Diavolului pe Pamant?

Adica a Diavolului pe nume Lucifer, nume cu care a fost rasfatat chiar Isus Christos timp de peste 1500 de ani cat a fost predicata in biserica Biblia Vulgata?

Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

666 - numarul fiarei Empty
MesajSubiect: Re: 666 - numarul fiarei   666 - numarul fiarei Icon_minitimeLun Feb 27, 2012 10:14 am

Soimos a scris:
Se spune despre Papa de la Roma ca este Vicarius Filii Dei adica Loctiitorul Fiului lui Dumnezeu), titlu din care daca dorim sa selectam cifrele romane rezulta 666!

Ioan Teologul, cel care a scris Apocalipsa, era grec si nu cred ca a stat el sa calculeze litere romane dupa sisteme de numerologie...
Sus In jos
http://www.paganism.ro
EmaLovesJesus
Lord
Lord
EmaLovesJesus


Numarul mesajelor : 2014
Localizare : In Rai
Puncte : 2092
Data de inscriere : 14/12/2011

666 - numarul fiarei Empty
MesajSubiect: Re: 666 - numarul fiarei   666 - numarul fiarei Icon_minitimeJoi Mar 01, 2012 2:20 pm

Apopii a scris:
Soimos a scris:
Se spune despre Papa de la Roma ca este Vicarius Filii Dei adica Loctiitorul Fiului lui Dumnezeu), titlu din care daca dorim sa selectam cifrele romane rezulta 666!

Ioan Teologul, cel care a scris Apocalipsa, era grec si nu cred ca a stat el sa calculeze litere romane dupa sisteme de numerologie...

Nu el a descoperit acest lucru,ci Dumnezeu ne-a instiintat .Si este adevarat.
Ai aici marturia celui care a creat microcipul.
Sus In jos
Black velvet
Arcas
Arcas
Black velvet


Numarul mesajelor : 896
Localizare : Pretutindeni
Puncte : 955
Data de inscriere : 27/03/2010

666 - numarul fiarei Empty
MesajSubiect: Re: 666 - numarul fiarei   666 - numarul fiarei Icon_minitimeVin Mar 02, 2012 1:16 pm

EmaLovesJesus a scris:
Nu el a descoperit acest lucru,ci Dumnezeu ne-a instiintat .Si este adevarat.
Ai aici marturia celui care a creat microcipul.

In apocalipsa se spune ca 666 e numar de om, nu de microcip grin Nici atat nu te duce mintea sa pricepi? E scris clar!!!
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord
EmaLovesJesus


Numarul mesajelor : 2014
Localizare : In Rai
Puncte : 2092
Data de inscriere : 14/12/2011

666 - numarul fiarei Empty
MesajSubiect: Re: 666 - numarul fiarei   666 - numarul fiarei Icon_minitimeVin Mar 02, 2012 3:31 pm

Black velvet a scris:
EmaLovesJesus a scris:
Nu el a descoperit acest lucru,ci Dumnezeu ne-a instiintat .Si este adevarat.
Ai aici marturia celui care a creat microcipul.

In apocalipsa se spune ca 666 e numar de om, nu de microcip grin Nici atat nu te duce mintea sa pricepi? E scris clar!!!

Dar este scris ca fara el nu vei putea sa cumperi sau sa vinzi.
Sus In jos
melinda
Lancier
Lancier
melinda


Numarul mesajelor : 290
Localizare : sibiu
Puncte : 295
Data de inscriere : 11/08/2011

666 - numarul fiarei Empty
MesajSubiect: Re: 666 - numarul fiarei   666 - numarul fiarei Icon_minitimeSam Mar 03, 2012 4:40 am

Tu ai deja un microcip...functioneaza la cote maxime grin
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord
EmaLovesJesus


Numarul mesajelor : 2014
Localizare : In Rai
Puncte : 2092
Data de inscriere : 14/12/2011

666 - numarul fiarei Empty
MesajSubiect: Re: 666 - numarul fiarei   666 - numarul fiarei Icon_minitimeSam Mar 03, 2012 7:03 am

melinda a scris:
Tu ai deja un microcip...functioneaza la cote maxime grin

Numai ca acest microcip ma duce in vesnicie cu Dumnezeu.
Sus In jos
melinda
Lancier
Lancier
melinda


Numarul mesajelor : 290
Localizare : sibiu
Puncte : 295
Data de inscriere : 11/08/2011

666 - numarul fiarei Empty
MesajSubiect: Re: 666 - numarul fiarei   666 - numarul fiarei Icon_minitimeSam Mar 03, 2012 7:26 am

EmaLovesJesus a scris:
melinda a scris:
Tu ai deja un microcip...functioneaza la cote maxime grin

Numai ca acest microcip ma duce in vesnicie cu Dumnezeu.

Doamne, ce romantic! Mor de invidie geek
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord
EmaLovesJesus


Numarul mesajelor : 2014
Localizare : In Rai
Puncte : 2092
Data de inscriere : 14/12/2011

666 - numarul fiarei Empty
MesajSubiect: Re: 666 - numarul fiarei   666 - numarul fiarei Icon_minitimeSam Mar 03, 2012 2:45 pm

melinda a scris:
EmaLovesJesus a scris:
melinda a scris:
Tu ai deja un microcip...functioneaza la cote maxime grin

Numai ca acest microcip ma duce in vesnicie cu Dumnezeu.

Doamne, ce romantic! Mor de invidie geek
Acum inca nu,dar sa te vad atunci cand tu vei fi aruncata in iazul cu foc si pucioasa.
Sus In jos
Cyberman
Lancier
Lancier
Cyberman


Numarul mesajelor : 401
Localizare : In mintea ta
Puncte : 428
Data de inscriere : 25/05/2010

666 - numarul fiarei Empty
MesajSubiect: Re: 666 - numarul fiarei   666 - numarul fiarei Icon_minitimeDum Mar 04, 2012 12:09 am

EmaLovesJesus a scris:
Acum inca nu,dar sa te vad atunci cand tu vei fi aruncata in iazul cu foc si pucioasa.
lol!
De parca ar mai crede cineva in copilariile astea tavaleala tu cand te maturizezi? Cand ajungi la varsta cand nu mai crezi in Feti Frumosi, barza, femei facute din coaste... sau tu vrei sa arati cu tot dinadinsul ca habotnicele au minte tot atat cat incapea in coasta lui Adam hohot Asa, ca intre colegi de forum, esti blonda? Mie poti sa-mi spui, ca promit sa nu spun la nimeni. flowers
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord
EmaLovesJesus


Numarul mesajelor : 2014
Localizare : In Rai
Puncte : 2092
Data de inscriere : 14/12/2011

666 - numarul fiarei Empty
MesajSubiect: Re: 666 - numarul fiarei   666 - numarul fiarei Icon_minitimeDum Mar 04, 2012 5:50 am

Cyberman a scris:
EmaLovesJesus a scris:
Acum inca nu,dar sa te vad atunci cand tu vei fi aruncata in iazul cu foc si pucioasa.
lol!
De parca ar mai crede cineva in copilariile astea tavaleala tu cand te maturizezi? Cand ajungi la varsta cand nu mai crezi in Feti Frumosi, barza, femei facute din coaste... sau tu vrei sa arati cu tot dinadinsul ca habotnicele au minte tot atat cat incapea in coasta lui Adam hohot Asa, ca intre colegi de forum, esti blonda? Mie poti sa-mi spui, ca promit sa nu spun la nimeni. flowers
Esti de acord cu mine ca acest CIP a fost inventat si ca sunt multi oameni in lume care l-au primit? Deci nu este o nascocire.Urmeaza sa devina obligatoriu.Nu sunt blonda.
Sus In jos
melinda
Lancier
Lancier
melinda


Numarul mesajelor : 290
Localizare : sibiu
Puncte : 295
Data de inscriere : 11/08/2011

666 - numarul fiarei Empty
MesajSubiect: Re: 666 - numarul fiarei   666 - numarul fiarei Icon_minitimeDum Mar 04, 2012 6:30 am

EmaLovesJesus a scris:
melinda a scris:
EmaLovesJesus a scris:


Numai ca acest microcip ma duce in vesnicie cu Dumnezeu.

Doamne, ce romantic! Mor de invidie geek
Acum inca nu,dar sa te vad atunci cand tu vei fi aruncata in iazul cu foc si pucioasa.

hohot
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

666 - numarul fiarei Empty
MesajSubiect: Re: 666 - numarul fiarei   666 - numarul fiarei Icon_minitimeDum Mar 04, 2012 6:46 am

EmaLovesJesus a scris:
melinda a scris:
EmaLovesJesus a scris:
melinda a scris:
Tu ai deja un microcip...functioneaza la cote maxime grin

Numai ca acest microcip ma duce in vesnicie cu Dumnezeu.

Doamne, ce romantic! Mor de invidie geek
Acum inca nu,dar sa te vad atunci cand tu vei fi aruncata in iazul cu foc si pucioasa.
Nu ti se pare ca o culme a prostiei ca cineva sa fie aruncat in "iazul cu foc" doar ptr ca tu crezi prostia asta care exista doar in mintea ta imbrobodita de o carte scrisa de primitivi?

Cum ti se pare sa fi transformata intr-o papusa de lemn doar ptr ca crezi in Pinnochio?
Sus In jos
Cyberman
Lancier
Lancier
Cyberman


Numarul mesajelor : 401
Localizare : In mintea ta
Puncte : 428
Data de inscriere : 25/05/2010

666 - numarul fiarei Empty
MesajSubiect: Re: 666 - numarul fiarei   666 - numarul fiarei Icon_minitimeDum Mar 04, 2012 10:49 am

EmaLovesJesus a scris:
Esti de acord cu mine ca acest CIP a fost inventat si ca sunt multi oameni in lume care l-au primit? Deci nu este o nascocire.

Dar tu esti de acord cu mine ca si laptopul a fost inventat si ca multi oameni l-au cumparat si... e plin de cipuri si in viitor s-ar putea sa nu mai poti cumpara decat prin NET? Hai sa le aruncam, dar mai intai sa le ducem la popa sa le ude bine cu aghiazma grin ca-s lucrurile dreaqului si ne duc direct in cazanelul cu smoala tavaleala

Stii ca iadul a fost invins de cand Bula, poponar, a ajuns acolo? Niciun drac nu mai are curaj sa se aplece sa puna lemne pe foc tavaleala
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord
EmaLovesJesus


Numarul mesajelor : 2014
Localizare : In Rai
Puncte : 2092
Data de inscriere : 14/12/2011

666 - numarul fiarei Empty
MesajSubiect: Re: 666 - numarul fiarei   666 - numarul fiarei Icon_minitimeDum Mar 04, 2012 6:30 pm

Cyberman a scris:
EmaLovesJesus a scris:
Esti de acord cu mine ca acest CIP a fost inventat si ca sunt multi oameni in lume care l-au primit? Deci nu este o nascocire.

Dar tu esti de acord cu mine ca si laptopul a fost inventat si ca multi oameni l-au cumparat si... e plin de cipuri si in viitor s-ar putea sa nu mai poti cumpara decat prin NET? Hai sa le aruncam, dar mai intai sa le ducem la popa sa le ude bine cu aghiazma grin ca-s lucrurile dreaqului si ne duc direct in cazanelul cu smoala tavaleala

Stii ca iadul a fost invins de cand Bula, poponar, a ajuns acolo? Niciun drac nu mai are curaj sa se aplece sa puna lemne pe foc tavaleala




O sa te vad eu atunci cum o sa mai razi!
Sus In jos
Cyberman
Lancier
Lancier
Cyberman


Numarul mesajelor : 401
Localizare : In mintea ta
Puncte : 428
Data de inscriere : 25/05/2010

666 - numarul fiarei Empty
MesajSubiect: Re: 666 - numarul fiarei   666 - numarul fiarei Icon_minitimeDum Mar 04, 2012 8:22 pm

EmaLovesJesus a scris:
O sa te vad eu atunci cum o sa mai razi!

Nu-ti fa iluzii Evil or Very Mad ca n-o sa mai ai ocazia sa mai vezi nimic, ca pe tine te ia doamne-doamne la el si te haleste cu totul, ce crezi tu, daca doamne-doamne asta exista e lapte si miere? Citeste biblia si vezi pe cati a halit el, doar asa ca asa i-a venit lui Twisted Evil Pe voi sectantii, cred ca va ia pe toti odata cheers
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord
EmaLovesJesus


Numarul mesajelor : 2014
Localizare : In Rai
Puncte : 2092
Data de inscriere : 14/12/2011

666 - numarul fiarei Empty
MesajSubiect: Re: 666 - numarul fiarei   666 - numarul fiarei Icon_minitimeDum Mar 04, 2012 9:35 pm

Cyberman a scris:
EmaLovesJesus a scris:
O sa te vad eu atunci cum o sa mai razi!

Nu-ti fa iluzii Evil or Very Mad ca n-o sa mai ai ocazia sa mai vezi nimic, ca pe tine te ia doamne-doamne la el si te haleste cu totul, ce crezi tu, daca doamne-doamne asta exista e lapte si miere? Citeste biblia si vezi pe cati a halit el, doar asa ca asa i-a venit lui Twisted Evil Pe voi sectantii, cred ca va ia pe toti odata cheers

Pe mine nu,pentru ca sunt de-a Lui!
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord
EmaLovesJesus


Numarul mesajelor : 2014
Localizare : In Rai
Puncte : 2092
Data de inscriere : 14/12/2011

666 - numarul fiarei Empty
MesajSubiect: Re: 666 - numarul fiarei   666 - numarul fiarei Icon_minitimeLun Mar 05, 2012 8:00 am

Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

666 - numarul fiarei Empty
MesajSubiect: Re: 666 - numarul fiarei   666 - numarul fiarei Icon_minitimeMier Mar 07, 2012 8:35 am

EmaLovesJesus a scris:

Pe mine nu,pentru ca sunt de-a Lui!
Asta doar in inchipuirea ta, dar nici macar acolo din moment ce tu il slavesti ca Dumnezeu pe cel care Dumnezeu il numeste Diavol!
Vezi Apocalipsa 12.12 coroborat cu Apocalipsa 22.16, si cu Apocalipsa 1.18
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord
EmaLovesJesus


Numarul mesajelor : 2014
Localizare : In Rai
Puncte : 2092
Data de inscriere : 14/12/2011

666 - numarul fiarei Empty
MesajSubiect: Re: 666 - numarul fiarei   666 - numarul fiarei Icon_minitimeMier Mar 07, 2012 10:37 am

Soimos a scris:
EmaLovesJesus a scris:

Pe mine nu,pentru ca sunt de-a Lui!
Asta doar in inchipuirea ta, dar nici macar acolo din moment ce tu il slavesti ca Dumnezeu pe cel care Dumnezeu il numeste Diavol!
Vezi Apocalipsa 12.12 coroborat cu Apocalipsa 22.16, si cu Apocalipsa 1.18

Tu faci lucrarile diavolului,deoarece calci in picioare sangele sfant al Domnului Isus.
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord
EmaLovesJesus


Numarul mesajelor : 2014
Localizare : In Rai
Puncte : 2092
Data de inscriere : 14/12/2011

666 - numarul fiarei Empty
MesajSubiect: Re: 666 - numarul fiarei   666 - numarul fiarei Icon_minitimeMier Mar 07, 2012 11:03 am

EmaLovesJesus a scris:
Soimos a scris:
EmaLovesJesus a scris:

Pe mine nu,pentru ca sunt de-a Lui!
Asta doar in inchipuirea ta, dar nici macar acolo din moment ce tu il slavesti ca Dumnezeu pe cel care Dumnezeu il numeste Diavol!
Vezi Apocalipsa 12.12 coroborat cu Apocalipsa 22.16, si cu Apocalipsa 1.18

Tu faci lucrarile diavolului,deoarece calci in picioare sangele sfant al Domnului Isus.Si cine este anticristul daca nu acel ce tagaduieste ca Isus Hristos este Domnul?!
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

666 - numarul fiarei Empty
MesajSubiect: Re: 666 - numarul fiarei   666 - numarul fiarei Icon_minitimeMier Mar 07, 2012 12:48 pm

EmaLovesJesus a scris:
Si cine este anticristul daca nu acel ce tagaduieste ca Isus Hristos este Domnul?!

Antihristul este organizatia care a modificat invataturile lui Isus, creind o religie falsa pe baza acestor invataturi false!

Ai vazut tu prin biblie vreun cuvant de-al lui Isus? Toate cuvintele din NT sunt doar puse pe seama sa de catre un fals apostol, Pavel, care nici macar n-a fost apostolul sau, plus patru evanghelii atribuite lui Luca, Ioan, Marcu si Matei, dar nescrise de acestia!

Recunosti aceasta organizatie, care a comis zeci de milioane de crime in numele religiei si in plus, si-a inceput activitatea exact asa cum scrie in Apocalipsa, adica la scurt timp dupa ce aceasta a fost scrisa!!!

”1. Descoperirea lui Iisus Hristos, pe care I-a dat-o Dumnezeu, ca să arate robilor Săi cele ce trebuie să se petreacă în curând, iar El, prin trimiterea îngerului Său, a destăinuit-o robului Său Ioan,”

In Apocalipsa nu se spune nimic si despre cat timp vor dura cele descrise in ea... se pare ca mai dureaza si azi, cand Fiara pierde considerabil din putere, iar adeptilor ei, parca le-a luat cineva mintile si se comporta ca niste bezmetici lipsiti de orice logica!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
EmaLovesJesus
Lord
Lord
EmaLovesJesus


Numarul mesajelor : 2014
Localizare : In Rai
Puncte : 2092
Data de inscriere : 14/12/2011

666 - numarul fiarei Empty
MesajSubiect: Re: 666 - numarul fiarei   666 - numarul fiarei Icon_minitimeMier Mar 07, 2012 1:35 pm

Apopii a scris:
EmaLovesJesus a scris:
Si cine este anticristul daca nu acel ce tagaduieste ca Isus Hristos este Domnul?!

Antihristul este organizatia care a modificat invataturile lui Isus, creind o religie falsa pe baza acestor invataturi false!

Ai vazut tu prin biblie vreun cuvant de-al lui Isus? Toate cuvintele din NT sunt doar puse pe seama sa de catre un fals apostol, Pavel, care nici macar n-a fost apostolul sau, plus patru evanghelii atribuite lui Luca, Ioan, Marcu si Matei, dar nescrise de acestia!

Recunosti aceasta organizatie, care a comis zeci de milioane de crime in numele religiei si in plus, si-a inceput activitatea exact asa cum scrie in Apocalipsa, adica la scurt timp dupa ce aceasta a fost scrisa!!!

”1. Descoperirea lui Iisus Hristos, pe care I-a dat-o Dumnezeu, ca să arate robilor Săi cele ce trebuie să se petreacă în curând, iar El, prin trimiterea îngerului Său, a destăinuit-o robului Său Ioan,”

In Apocalipsa nu se spune nimic si despre cat timp vor dura cele descrise in ea... se pare ca mai dureaza si azi, cand Fiara pierde considerabil din putere, iar adeptilor ei, parca le-a luat cineva mintile si se comporta ca niste bezmetici lipsiti de orice logica!
Nu este treaba noastra sa cunoastem vremurile si soroacele.Noi trebuie sa fim pregatiti.Este mai bine decat sa fii luat prin surprindere.Si apoi ce fac crestinii,cum adica se comporta ca niste besmetici?
Sus In jos
Continut sponsorizat





666 - numarul fiarei Empty
MesajSubiect: Re: 666 - numarul fiarei   666 - numarul fiarei Icon_minitime

Sus In jos
 
666 - numarul fiarei
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie :: Fenomenul religios :: Crestinismul-actorii principali :: Biblia-
Mergi direct la: