Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie

Forum ptr cei care indraznesc sa gandeasca liber
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Subiecte similare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Texte in sprijinul ateilor
Problema invatamantului ... "viitor de aur tara n-are" Icon_minitimeMar Oct 20, 2020 11:14 pm Scris de livius

» Rugaciune Ajutatoare in indeplinirea dorintelor
Problema invatamantului ... "viitor de aur tara n-are" Icon_minitimeJoi Oct 27, 2016 2:50 pm Scris de CatalinConstantinGheorghe

» De ce anti-religie si anti-biserica?
Problema invatamantului ... "viitor de aur tara n-are" Icon_minitimeLun Oct 24, 2016 12:42 pm Scris de Rayna

» Melodii ascultate cu mare placere
Problema invatamantului ... "viitor de aur tara n-are" Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:55 am Scris de Rayna

» Introducere in Sistemele magice
Problema invatamantului ... "viitor de aur tara n-are" Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:53 am Scris de Rayna

» Satan ...ce stim despre el
Problema invatamantului ... "viitor de aur tara n-are" Icon_minitimeMar Feb 09, 2016 12:18 pm Scris de Rayna

» Dedicatii muzicale
Problema invatamantului ... "viitor de aur tara n-are" Icon_minitimeJoi Feb 04, 2016 12:37 pm Scris de Soimos

» Sa ne mai si amuzam putin :)
Problema invatamantului ... "viitor de aur tara n-are" Icon_minitimeDum Dec 06, 2015 9:35 pm Scris de Soimos

» Este Isus Christos acel Satan numit si Lucifer?
Problema invatamantului ... "viitor de aur tara n-are" Icon_minitimeSam Dec 05, 2015 1:17 am Scris de Rora9

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

 

 Problema invatamantului ... "viitor de aur tara n-are"

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Problema invatamantului ... "viitor de aur tara n-are" Empty
MesajSubiect: Problema invatamantului ... "viitor de aur tara n-are"   Problema invatamantului ... "viitor de aur tara n-are" Icon_minitimeVin Iul 04, 2008 9:47 am

Cu un invatamant de structura ceausista si cu o clasa de profesori gen "papagali cu diploma" interesati doar de salarii mari si nnu de formarea si socializarea corecta a tinerilor ...nu sunt sanse de viitor!
Vorba reclamei ...N-ai cu cine ... niste bolovani !


CITAT din: http://ziare.ro/1215123345-Viitor_de_aur_tara_noastra_n-are


Tara asta nu va mai avea parte, cel putin nu prea curand, de o noua
generatie de tineri necorupti, fara vicii, onesti, virtuosi si cu toate
calitatile social-morale, educati cum se cuvine inca de pe bancile
scolii. Nu vad cum am putea salva situatia, cum am putea evita acest
viitor sumbru, care se anunta amenintator la adresa societatii.
Sus In jos
kelly
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 9
Localizare : irlanda
Puncte : 1
Data de inscriere : 11/05/2008

Problema invatamantului ... "viitor de aur tara n-are" Empty
MesajSubiect: Re: Problema invatamantului ... "viitor de aur tara n-are"   Problema invatamantului ... "viitor de aur tara n-are" Icon_minitimeDum Iul 06, 2008 7:25 pm

Iata una din "valorile" invatamantului romanesc!

http://www.ziua.net/display.php?data=2008-07-07&id=239883


Restul le vedem la "munca" in Italia!
Sus In jos
desan
Pedestras
Pedestras
desan


Numarul mesajelor : 54
Localizare : constanta
Puncte : 0
Data de inscriere : 26/08/2008

Problema invatamantului ... "viitor de aur tara n-are" Empty
MesajSubiect: Re: Problema invatamantului ... "viitor de aur tara n-are"   Problema invatamantului ... "viitor de aur tara n-are" Icon_minitimeMar Aug 26, 2008 11:48 am

ce mai...nu se invata in scolile romanesti....din 2002 baiatul meu invata aici in romania....e adevarat ca noi parintii suntem isterici in cea ce priveste viitorul copiilor...dar totusi fara mari aspectative...e de dorit ca macar o baza de informatii sa primeasca copii...o farama de interes...cat de cat atentie....absolut nimic....profii isi declama materia,si vai de copii care au o intrebare,copii tre sa ea notite Shocked ...si parintii sa angajeze pt meditatii toata cancelaria...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Problema invatamantului ... "viitor de aur tara n-are" Empty
MesajSubiect: Re: Problema invatamantului ... "viitor de aur tara n-are"   Problema invatamantului ... "viitor de aur tara n-are" Icon_minitime

Sus In jos
 
Problema invatamantului ... "viitor de aur tara n-are"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Problema mafiei care conduce democrat tara (din Parlament)
» Cine este "seriosul" şi cine este "distratul" în polemica credinţei şi necredinţei?
» Viitor cu cap de mort cartea lui Radu Cinar

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie :: Istoria, Politica si Societatea, sub vremuri :: Politica :: Problemele Romaniei-
Mergi direct la: