Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie

Forum ptr cei care indraznesc sa gandeasca liber
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Subiecte similare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Texte in sprijinul ateilor
Probleme de afişare a forumului Icon_minitimeMar Oct 20, 2020 11:14 pm Scris de livius

» Rugaciune Ajutatoare in indeplinirea dorintelor
Probleme de afişare a forumului Icon_minitimeJoi Oct 27, 2016 2:50 pm Scris de CatalinConstantinGheorghe

» De ce anti-religie si anti-biserica?
Probleme de afişare a forumului Icon_minitimeLun Oct 24, 2016 12:42 pm Scris de Rayna

» Melodii ascultate cu mare placere
Probleme de afişare a forumului Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:55 am Scris de Rayna

» Introducere in Sistemele magice
Probleme de afişare a forumului Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:53 am Scris de Rayna

» Satan ...ce stim despre el
Probleme de afişare a forumului Icon_minitimeMar Feb 09, 2016 12:18 pm Scris de Rayna

» Dedicatii muzicale
Probleme de afişare a forumului Icon_minitimeJoi Feb 04, 2016 12:37 pm Scris de Soimos

» Sa ne mai si amuzam putin :)
Probleme de afişare a forumului Icon_minitimeDum Dec 06, 2015 9:35 pm Scris de Soimos

» Este Isus Christos acel Satan numit si Lucifer?
Probleme de afişare a forumului Icon_minitimeSam Dec 05, 2015 1:17 am Scris de Rora9

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

 

 Probleme de afişare a forumului

In jos 
+4
Mihai12
Soimos
melinda
remussatala
8 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
remussatala
Lancier
Lancier
remussatala


Numarul mesajelor : 434
Varsta : 44
Localizare : Focsani
Puncte : 245
Data de inscriere : 12/05/2008

Probleme de afişare a forumului Empty
MesajSubiect: Probleme de afişare a forumului   Probleme de afişare a forumului Icon_minitimeJoi Feb 26, 2009 3:57 pm

Forumul ăsta are multe probleme de afişare în browser mai ales în Opera dar şi în Konqueror din KDE 3.5.10 mai ales la scrierea mesajelor. Opera ultima versiune pentru Linux dar şi dacă e instalată în Win9x se înţelege foarte greu cu forumul ăsta şi practic nu am posibilitatea să scriu mesaje deloc. În Linux Opera se crapă pur şi simplu dacă încerc să scriu un mesaj. Cred că ar fi o idee bună să căutăm un alt tip de temă pentru forum însă e bine să fie una destul de rapidă care să se poată scrola uşor şi cu un consum de resurse mic. Dacă nu ar fi fost sungurul forum care are problema asta şi aş mai întâlnit asta şi la alte forumuri nu aş mai fi fost frustrat. Dar faptul că după ce că am văzut că sunt probleme în Opera, mai sunt probleme şi în Konqueror care e browserul implicit de KDE acum devine cam frustrant.
Sus In jos
remussatala
Lancier
Lancier
remussatala


Numarul mesajelor : 434
Varsta : 44
Localizare : Focsani
Puncte : 245
Data de inscriere : 12/05/2008

Probleme de afişare a forumului Empty
MesajSubiect: Re: Probleme de afişare a forumului   Probleme de afişare a forumului Icon_minitimeJoi Feb 26, 2009 5:19 pm

Daca dezactivez scripturile din vad că pot scrie mesaje acum fără niciun fel de probleme. Oricum ideea e că şi Opera şi Konqueror au exact aceeaşi problemă.
Sus In jos
melinda
Lancier
Lancier
melinda


Numarul mesajelor : 290
Localizare : sibiu
Puncte : 295
Data de inscriere : 11/08/2011

Probleme de afişare a forumului Empty
MesajSubiect: Re: Probleme de afişare a forumului   Probleme de afişare a forumului Icon_minitimeLun Feb 13, 2012 4:04 pm

De ce nu pot sa citesc comentariile de la anumite subiecte? E vreo problema tehnica sau...?
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Probleme de afişare a forumului Empty
MesajSubiect: Re: Probleme de afişare a forumului   Probleme de afişare a forumului Icon_minitimeLun Feb 13, 2012 4:12 pm

Se pare ca intradevar a fost o problema tehnica, dar acuma a fost pare-se rezolvata!
Sus In jos
melinda
Lancier
Lancier
melinda


Numarul mesajelor : 290
Localizare : sibiu
Puncte : 295
Data de inscriere : 11/08/2011

Probleme de afişare a forumului Empty
MesajSubiect: Re: Probleme de afişare a forumului   Probleme de afişare a forumului Icon_minitimeLun Feb 13, 2012 4:13 pm

Soimos a scris:
Se pare ca intradevar a fost o problema tehnica, dar acuma a fost pare-se rezolvata!

Mersi!

Nu merge! cry

E vorba despre subiectele legate de penticostali, o fi mana Duhului Sfant confused geek
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Probleme de afişare a forumului Empty
MesajSubiect: Re: Probleme de afişare a forumului   Probleme de afişare a forumului Icon_minitimeLun Feb 13, 2012 4:23 pm

Intradevar!
Am anuntat adminul firmei care ne pune la dispozitie forumul si sper ca va remedia problema care se pare ca este pe serverul acestei firme!
Sus In jos
Mihai12
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 757
Varsta : 55
Localizare : Calarasi
Puncte : 832
Data de inscriere : 17/07/2011

Probleme de afişare a forumului Empty
MesajSubiect: Re: Probleme de afişare a forumului   Probleme de afişare a forumului Icon_minitimeLun Feb 13, 2012 4:49 pm

Pe langa asta, anumite mesaje dispar
Sus In jos
melinda
Lancier
Lancier
melinda


Numarul mesajelor : 290
Localizare : sibiu
Puncte : 295
Data de inscriere : 11/08/2011

Probleme de afişare a forumului Empty
MesajSubiect: Re: Probleme de afişare a forumului   Probleme de afişare a forumului Icon_minitimeLun Feb 13, 2012 5:01 pm

Mihai12 a scris:
Pe langa asta, anumite mesaje dispar

Mai precis, ale tale...nu fi trist, am reusit sa-l citesc, si nu m-am suparat...sunt baba(vorba ta), dar am sufletul uneia de 20 vrajitoare
Dupa curva, toanta, fa proasto, femeiusca, apelativul de baba e un alint sampanie
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Probleme de afişare a forumului Empty
MesajSubiect: Re: Probleme de afişare a forumului   Probleme de afişare a forumului Icon_minitimeLun Feb 13, 2012 5:55 pm

Mihai12 a scris:
Pe langa asta, anumite mesaje dispar

Da, ti-am sters eu mesjele in care ai scris porcarii prea mari si daca mai continui asa, adica sa-ti iasa din gura numai prostii la adresa celorlalti useri si fara sa spui si tu macar o idee concreta, ai sa iei o pauza mai mare, poate ai nevoie de timp mai lung de gandire pentru o idee cat de simpla!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Mihai12
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 757
Varsta : 55
Localizare : Calarasi
Puncte : 832
Data de inscriere : 17/07/2011

Probleme de afişare a forumului Empty
MesajSubiect: Re: Probleme de afişare a forumului   Probleme de afişare a forumului Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 12:45 pm

Apopii a scris:
Mihai12 a scris:
Pe langa asta, anumite mesaje dispar

Da, ti-am sters eu mesjele in care ai scris porcarii prea mari si daca mai continui asa, adica sa-ti iasa din gura numai prostii la adresa celorlalti useri si fara sa spui si tu macar o idee concreta, ai sa iei o pauza mai mare, poate ai nevoie de timp mai lung de gandire pentru o idee cat de simpla!
Eu sunt o persoana pasnica, dar cand indivizi ca Black Velvet sau Cyberman incearca sa para mai destepti decat sunt, ma enervez.
Sus In jos
Mihai12
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 757
Varsta : 55
Localizare : Calarasi
Puncte : 832
Data de inscriere : 17/07/2011

Probleme de afişare a forumului Empty
MesajSubiect: Re: Probleme de afişare a forumului   Probleme de afişare a forumului Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 6:06 pm

melinda a scris:
Mihai12 a scris:
Pe langa asta, anumite mesaje dispar

Mai precis, ale tale...nu fi trist, am reusit sa-l citesc, si nu m-am suparat...sunt baba(vorba ta), dar am sufletul uneia de 20 vrajitoare
Dupa curva, toanta, fa proasto, femeiusca, apelativul de baba e un alint sampanie
Cand te alintam cu draga, nu iti placea Wink
Sus In jos
Cyberman
Lancier
Lancier
Cyberman


Numarul mesajelor : 401
Localizare : In mintea ta
Puncte : 428
Data de inscriere : 25/05/2010

Probleme de afişare a forumului Empty
MesajSubiect: Re: Probleme de afişare a forumului   Probleme de afişare a forumului Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 10:38 pm

Mihai12 a scris:
Eu sunt o persoana pasnica, dar cand indivizi ca Black Velvet sau Cyberman incearca sa para mai destepti decat sunt, ma enervez.

Daca te enervezi, ia o pauza si exerseaza la aparatul asta esti tare de cap Acum, sa nu plangi ca in toate confruntarile cu mine si cu Black, ai iesit pe locul 14 hohot sa stii ca nu esti tu de vina, ci doamne-doamne care ti-a facut creierul de lut tavaleala
Sus In jos
melinda
Lancier
Lancier
melinda


Numarul mesajelor : 290
Localizare : sibiu
Puncte : 295
Data de inscriere : 11/08/2011

Probleme de afişare a forumului Empty
MesajSubiect: Re: Probleme de afişare a forumului   Probleme de afişare a forumului Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 10:57 pm

Mihai12 a scris:
melinda a scris:
Mihai12 a scris:
Pe langa asta, anumite mesaje dispar

Mai precis, ale tale...nu fi trist, am reusit sa-l citesc, si nu m-am suparat...sunt baba(vorba ta), dar am sufletul uneia de 20 vrajitoare
Dupa curva, toanta, fa proasto, femeiusca, apelativul de baba e un alint sampanie
Cand te alintam cu draga, nu iti placea Wink

Da, stiu...m-ai visat des, dar soarta asta e atat de nedreapta...suntem incompatibili cry Tu... credincios...eu...ne...tu...din sud, eu...din nord...tu...roman....eu...deutcher Abstammung....tu...indragostit de ema...eu...de bani...pa pa, motanel geek
Sus In jos
Mihai12
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 757
Varsta : 55
Localizare : Calarasi
Puncte : 832
Data de inscriere : 17/07/2011

Probleme de afişare a forumului Empty
MesajSubiect: Re: Probleme de afişare a forumului   Probleme de afişare a forumului Icon_minitimeMier Feb 15, 2012 11:32 am

Cyberman a scris:
Acum, sa nu plangi ca in toate confruntarile cu mine si cu Black, ai iesit pe locul 14 hohot sa stii ca nu esti tu de vina, ci doamne-doamne care ti-a facut creierul de lut tavaleala
Alea numesti tu discutii? Elucubratiile scoase de voi pe gura, le numesti material pentru discutie? Laughing Laughing
Sus In jos
Mihai12
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 757
Varsta : 55
Localizare : Calarasi
Puncte : 832
Data de inscriere : 17/07/2011

Probleme de afişare a forumului Empty
MesajSubiect: Re: Probleme de afişare a forumului   Probleme de afişare a forumului Icon_minitimeMier Feb 15, 2012 11:34 am

melinda a scris:

Da, stiu...m-ai visat des, dar soarta asta e atat de nedreapta...suntem incompatibili cry Tu... credincios...eu...ne...tu...din sud, eu...din nord...tu...roman....eu...deutcher Abstammung....tu...indragostit de ema...eu...de bani...pa pa, motanel geek
De visat nu te-am visat, ci incercam sa fiu baiat de treaba, dar tu nu ai vrut. Nu conteaza daca esti din nord sau din est sau vest, sau ca nu esti romanca... stii bine ca dragostea nu are varsta, nationalitate, culoare. Laughing

PS: Nu sunt indragostit de Ema. Termina cu prostiile
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord
EmaLovesJesus


Numarul mesajelor : 2014
Localizare : In Rai
Puncte : 2092
Data de inscriere : 14/12/2011

Probleme de afişare a forumului Empty
MesajSubiect: Re: Probleme de afişare a forumului   Probleme de afişare a forumului Icon_minitimeJoi Feb 16, 2012 2:16 pm

Mihai12 a scris:
melinda a scris:

Da, stiu...m-ai visat des, dar soarta asta e atat de nedreapta...suntem incompatibili cry Tu... credincios...eu...ne...tu...din sud, eu...din nord...tu...roman....eu...deutcher Abstammung....tu...indragostit de ema...eu...de bani...pa pa, motanel geek
De visat nu te-am visat, ci incercam sa fiu baiat de treaba, dar tu nu ai vrut. Nu conteaza daca esti din nord sau din est sau vest, sau ca nu esti romanca... stii bine ca dragostea nu are varsta, nationalitate, culoare. Laughing

PS: Nu sunt indragostit de Ema. Termina cu prostiile
Mihai,nici nu are rost sa incerci sa o convingi ca nu are dreptate.Aceste afirmatii fac parte din strategia lor murdara ,ar trebui sa ii cunosti deja,esti mai vechi pe acest forum.Asa sunt ei oameni fara caracter care fac afirmatii nefondate,tot felul de supozitii insidioase.Cat despre mine,as putea sa iti fiu mama.
Sus In jos
melinda
Lancier
Lancier
melinda


Numarul mesajelor : 290
Localizare : sibiu
Puncte : 295
Data de inscriere : 11/08/2011

Probleme de afişare a forumului Empty
MesajSubiect: Re: Probleme de afişare a forumului   Probleme de afişare a forumului Icon_minitimeJoi Feb 16, 2012 3:14 pm

EmaLovesJesus a scris:
Mihai12 a scris:
melinda a scris:

Da, stiu...m-ai visat des, dar soarta asta e atat de nedreapta...suntem incompatibili cry Tu... credincios...eu...ne...tu...din sud, eu...din nord...tu...roman....eu...deutcher Abstammung....tu...indragostit de ema...eu...de bani...pa pa, motanel geek
De visat nu te-am visat, ci incercam sa fiu baiat de treaba, dar tu nu ai vrut. Nu conteaza daca esti din nord sau din est sau vest, sau ca nu esti romanca... stii bine ca dragostea nu are varsta, nationalitate, culoare. Laughing

PS: Nu sunt indragostit de Ema. Termina cu prostiile
Mihai,nici nu are rost sa incerci sa o convingi ca nu are dreptate.Aceste afirmatii fac parte din strategia lor murdara ,ar trebui sa ii cunosti deja,esti mai vechi pe acest forum.Asa sunt ei oameni fara caracter care fac afirmatii nefondate,tot felul de supozitii insidioase.Cat despre mine,as putea sa iti fiu mama.

Dragii mei, EmaLovesJesus si Mihaita, ati inteles gresit...Ema e prescurtarea numelui Emanuel, iar Emanuel e Dumnezeu...deci Mihai12 e indragostit de Dumnezeu...Verstanden, scumpilor? conspiratie


Ultima editare efectuata de catre melinda in Joi Feb 16, 2012 3:20 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
melinda
Lancier
Lancier
melinda


Numarul mesajelor : 290
Localizare : sibiu
Puncte : 295
Data de inscriere : 11/08/2011

Probleme de afişare a forumului Empty
MesajSubiect: Re: Probleme de afişare a forumului   Probleme de afişare a forumului Icon_minitimeJoi Feb 16, 2012 3:19 pm

EmaLovesJesus a scris:
Cat despre mine,as putea sa iti fiu mama.

Draga, tu esti barbat! Daca vrei sa-i fii mama lui Mihai e ok... salutare
Sus In jos
Black velvet
Arcas
Arcas
Black velvet


Numarul mesajelor : 896
Localizare : Pretutindeni
Puncte : 955
Data de inscriere : 27/03/2010

Probleme de afişare a forumului Empty
MesajSubiect: Re: Probleme de afişare a forumului   Probleme de afişare a forumului Icon_minitimeJoi Feb 16, 2012 4:25 pm

Cyberman a scris:
Mihai12 a scris:
Eu sunt o persoana pasnica, dar cand indivizi ca Black Velvet sau Cyberman incearca sa para mai destepti decat sunt, ma enervez.

in toate confruntarile cu mine si cu Black, ai iesit pe locul 14 hohot sa stii ca nu esti tu de vina, ci doamne-doamne care ti-a facut creierul de lut tavaleala

Ce confruntare? Vrei sa spui ca Mihai12 debita numai prostii si noi ne distram de prostiile lui grin
Confruntare inseamna idei si argumente, ori individul asta-i strain de asa ceva! Basketball
Sus In jos
Mihai12
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 757
Varsta : 55
Localizare : Calarasi
Puncte : 832
Data de inscriere : 17/07/2011

Probleme de afişare a forumului Empty
MesajSubiect: Re: Probleme de afişare a forumului   Probleme de afişare a forumului Icon_minitimeJoi Feb 16, 2012 7:04 pm

Black velvet a scris:


Ce confruntare? Vrei sa spui ca Mihai12 debita numai prostii si noi ne distram de prostiile lui grin
Confruntare inseamna idei si argumente, ori individul asta-i strain de asa ceva! Basketball
Cata nesimtire poate zace in tine. Cel strain de argumente esti tu cu Cyber. Cand eu cu Soimos si cu Apopii ne intreceam in argumente, mai pe la inceput cand nu stiam ce va poate capul, tu inafara de poze cu inchizitia si glume ieftine, nu stiai. Asa ca nu mai incerca sa-ti arunci gunoiul sub presul altuia
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord
EmaLovesJesus


Numarul mesajelor : 2014
Localizare : In Rai
Puncte : 2092
Data de inscriere : 14/12/2011

Probleme de afişare a forumului Empty
MesajSubiect: Re: Probleme de afişare a forumului   Probleme de afişare a forumului Icon_minitimeJoi Feb 16, 2012 9:36 pm

melinda a scris:
EmaLovesJesus a scris:
Cat despre mine,as putea sa iti fiu mama.

Draga, tu esti barbat! Daca vrei sa-i fii mama lui Mihai e ok... salutare
Nu sunt draga ta!
Sus In jos
Black velvet
Arcas
Arcas
Black velvet


Numarul mesajelor : 896
Localizare : Pretutindeni
Puncte : 955
Data de inscriere : 27/03/2010

Probleme de afişare a forumului Empty
MesajSubiect: Re: Probleme de afişare a forumului   Probleme de afişare a forumului Icon_minitimeJoi Feb 16, 2012 9:57 pm

Mihai12 a scris:
Cand eu cu Soimos si cu Apopii ne intreceam in argumente

Vrei sa spui ca tu doar behaiai numai aiureli si porcarii, de genul:

Mihai12 a scris:
Cand va citesc ineptiile( parerile unor analfabeti in biblie si religie) si va mai vad si umflati in pene, cu pretentia de a fi ascultati de parca ati fi niste intelectuali nedescoperiti, imi vine sa va scuip in ochi.

Cam astea-s toate realizarile tale intelectuale si ai umplut forumul cu ele, astia te mai tin pe aici, doar ca sa aiba de cine rade hohot
Sus In jos
melinda
Lancier
Lancier
melinda


Numarul mesajelor : 290
Localizare : sibiu
Puncte : 295
Data de inscriere : 11/08/2011

Probleme de afişare a forumului Empty
MesajSubiect: Re: Probleme de afişare a forumului   Probleme de afişare a forumului Icon_minitimeDum Feb 19, 2012 1:43 pm

Dragii mei, voi mai putea citi comentariile de la subiectele cu sectantii?
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Probleme de afişare a forumului Empty
MesajSubiect: Re: Probleme de afişare a forumului   Probleme de afişare a forumului Icon_minitimeDum Feb 19, 2012 2:00 pm

Eu le citesc foarte bine. Tu inca mai ai probleme cu afisarea lor?
Sus In jos
http://www.paganism.ro
melinda
Lancier
Lancier
melinda


Numarul mesajelor : 290
Localizare : sibiu
Puncte : 295
Data de inscriere : 11/08/2011

Probleme de afişare a forumului Empty
MesajSubiect: Re: Probleme de afişare a forumului   Probleme de afişare a forumului Icon_minitimeDum Feb 19, 2012 5:56 pm

Apopii a scris:
Eu le citesc foarte bine. Tu inca mai ai probleme cu afisarea lor?

Da...nu pot sa le citesc!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Probleme de afişare a forumului Empty
MesajSubiect: Re: Probleme de afişare a forumului   Probleme de afişare a forumului Icon_minitime

Sus In jos
 
Probleme de afişare a forumului
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Muzica oficiala a forumului
» Nelamuriri si diverse probleme referitoare la forum
» probleme ale societatii romanesti

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie :: Administrative :: Anunturi-
Mergi direct la: