Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie

Forum ptr cei care indraznesc sa gandeasca liber
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Texte in sprijinul ateilor
Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeMar Oct 20, 2020 11:14 pm Scris de livius

» Rugaciune Ajutatoare in indeplinirea dorintelor
Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Oct 27, 2016 2:50 pm Scris de CatalinConstantinGheorghe

» De ce anti-religie si anti-biserica?
Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeLun Oct 24, 2016 12:42 pm Scris de Rayna

» Melodii ascultate cu mare placere
Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:55 am Scris de Rayna

» Introducere in Sistemele magice
Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:53 am Scris de Rayna

» Satan ...ce stim despre el
Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeMar Feb 09, 2016 12:18 pm Scris de Rayna

» Dedicatii muzicale
Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Feb 04, 2016 12:37 pm Scris de Soimos

» Sa ne mai si amuzam putin :)
Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeDum Dec 06, 2015 9:35 pm Scris de Soimos

» Este Isus Christos acel Satan numit si Lucifer?
Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeSam Dec 05, 2015 1:17 am Scris de Rora9

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

 

 Bine V-am Găsit

In jos 
+32
Liliana
GaSpAr
richter
Insolit
Dracul-Gol
Quintus Dias
Celena
jored
Silverdane
Rhini
Anticristul
imishaa
Alin Soimosi
stuttgart
totyo
Cyberman
Rayna
Corinna
evolutionista
Black velvet
Shaman
buburuza
Pagan14
Zian
Apopii
Jiji Becali
corneliugi
Avram
buburuzu
TicTac
Soimos
Teo
36 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie



Numarul mesajelor : 7108
Data de inscriere : 20/04/2008

Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Mai 27, 2010 7:37 am

Noi nu ne-am propus sa eradicam pe nimeni ... ci doar sa luminam oamenii astfel incat sa se "eradicheze" ei insisi din viata religioasa!
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan



Numarul mesajelor : 2372
Data de inscriere : 06/08/2009

Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Mai 27, 2010 5:33 pm

Bine ai venit, imishaa! Sper sa iti faca placere sa discuti cu noi pe acest forum.
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Cyberman
Lancier
Lancier



Numarul mesajelor : 401
Data de inscriere : 25/05/2010

Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Mai 27, 2010 6:12 pm

stuttgart a scris:
Salutare saibar. Misto potentialul dar nu uita ca toate religiile sint anti-om nu numai crestinismul. Daca esti corect incerci sa eradici tot nu numai "juma de shatra."

Buna stutty. Stii, camasa e mai aproape de piele decat paltonul Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_idea Pe mine ma enerveaza astia de se inchina la Iitzicul rastignit, acu nu zic ca araboii si astia taiati la surubel Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_lol is mai breji. Religia n-a adus nimic bun nimanui Bine V-am Găsit - Pagina 6 Lol
Acu hai sa-ti spun una buna, sper ca nu ne cotonogeste nimeni pentru off Bine V-am Găsit - Pagina 6 Affraid Dumnezeul taiatilor le poruncea sa nu treaca la alta religie, dar Iitzicul lor mai smecher s-a botezat si tat'su la batut in cuie, ba l-a mai pus sa-si care si singur crucea Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_eek L-a facut de n-a mai stiut cum il cheama Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_lol
Sus In jos
Alin Soimosi
Lancier
Lancier



Numarul mesajelor : 254
Data de inscriere : 23/04/2010

Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Mai 27, 2010 8:31 pm

EU cred ca iti e sparta oglinda ca daca te-ai vedea...............Da stiu e cel mai greu lucru pt tine sa iti dai sema cine esti.te-ai trezit unde esti??? ce cauti aici.?????

Du-te frate si da si tu cu un pic de apa de robinet pe fata si mai lasa drojdia
Sus In jos
imishaa
Scutier
Scutier



Numarul mesajelor : 151
Data de inscriere : 27/05/2010

Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 28, 2010 4:22 pm

Apopii a scris:
Bine ai venit, imishaa! Sper sa iti faca placere sa discuti cu noi pe acest forum.
Multumesc pentru primirea calda!
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie



Numarul mesajelor : 7108
Data de inscriere : 20/04/2008

Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 5:51 am

Alin Soimosi a scris:
EU cred ca iti e sparta oglinda ca daca te-ai vedea...............Da stiu e cel mai greu lucru pt tine sa iti dai sema cine esti.te-ai trezit unde esti??? ce cauti aici.?????

Du-te frate si da si tu cu un pic de apa de robinet pe fata si mai lasa drojdia
Oare din ce cauza astia din tabara religiosilor nu sunt capabili niciodata sa lege doua cuvinte prin care sa isi argumenteze parerile si decurg continuu la jigniri?

Oare sa fie din cauza ca sunt oi din turma domnului ...adica animale?
Sus In jos
Black velvet
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 896
Data de inscriere : 27/03/2010

Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 4:28 pm

Soimos a scris:
Oare din ce cauza astia din tabara religiosilor nu sunt capabili niciodata sa lege doua cuvinte prin care sa isi argumenteze parerile si decurg continuu la jigniri?
Daca ar fi in stare sa lege cuvintele intre ele ar insemna ca li s-a dezvoltat gandirea si atunci n-ar mai avea cum sa fie religiosi!
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie



Numarul mesajelor : 7108
Data de inscriere : 20/04/2008

Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 6:37 pm

Bingo!

Ai pus punctul pe "i"!
Sus In jos
Zian
Lancier
Lancier



Numarul mesajelor : 214
Data de inscriere : 09/02/2010

Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 7:11 pm

Cyberman a scris:
stuttgart a scris:
Salutare saibar. Misto potentialul dar nu uita ca toate religiile sint anti-om nu numai crestinismul. Daca esti corect incerci sa eradici tot nu numai "juma de shatra."

Buna stutty. Stii, camasa e mai aproape de piele decat paltonul Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_idea Pe mine ma enerveaza astia de se inchina la Iitzicul rastignit, acu nu zic ca araboii si astia taiati la surubel Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_lol is mai breji. Religia n-a adus nimic bun nimanui Bine V-am Găsit - Pagina 6 Lol
Acu hai sa-ti spun una buna, sper ca nu ne cotonogeste nimeni pentru off Bine V-am Găsit - Pagina 6 Affraid Dumnezeul taiatilor le poruncea sa nu treaca la alta religie, dar Iitzicul lor mai smecher s-a botezat si tat'su la batut in cuie, ba l-a mai pus sa-si care si singur crucea Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_eek L-a facut de n-a mai stiut cum il cheama Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_lol

Vezi ca nu stii?!... S-a autorastignit. S-a supus legii ereditatii si purta cu el vina primilor masculi ai triburilor patriarhale care si-au ucis tatal si s-au imperechiat cu mama. Acest sentiment de vinovatie impregnat in inconstientul colectiv a creat religiile monoteiste, culminand cu crestinismul si momentul rastignirii. Toate religiile O MINCIUNA. Aceeasi Marie cu alta balarie! Se cearta prostii pentru ceva ireal. Dar si iudeul si crestinul, musulmanul .... sunt tinuti cu jugul la gat si frica in san de religie. Probabil ca religia a fost prima LEGE, prima MORALA, prima ARTA... Din ea au derivat toate. Omul evoluand, nu a mai crezut minciuna, asa a fost nevoie de alta forta sa fie tinut in frau...
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 7:26 pm

Zian a scris:

Vezi ca nu stii?!... S-a autorastignit. S-a supus legii ereditatii si purta cu el vina primilor masculi ai triburilor patriarhale care si-au ucis tatal si s-au imperechiat cu mama.

Asta este un raspuns atat de fain incat o sa-l pun la dosar ... ca sa-l folosesc si eu (ca si cum ar fi ideea mea)!

Pai asta explica si povestea cu Treimea ...adica faptul ca Isus a fecundat-o pe mama sa (ca parte a Treimii), si faptul ca dupa aceasta intamplare ... Dumnezeu nu a mai aparut niciunde si nimeni nu l-a mai vazut sau auzit.
Aceast eveniment coroborat cu teoria mai sus amintita ... ne arata clar ca Isus l-a omorat pe Tatal sau !

....si asta explica tacerea lui de mormant!

Pai nu e ciudat si batator la ochi ca seara dupa ce Isus a fecundat-o pe Maria ... de atunci incoace Tatal nu mai e de vazut?

Alo politia ... am de denuntat o crima! Smile

Isus l-a omorat pe Dumnezeu ...si i-a luat si locul si toata averea (cerul) adica s-a pus in locul lui Dumnezeu in biserica ca sa fie el slavit ca Dumnezeu ...dar mai ales sa aibe sub control sumele pe care le sarlatanesc preotii!

Ce dur! bounce
Cum de nu m-am prins mai repede ! bounce Very Happy Very Happy


Ultima editare efectuata de catre Soimos in Sam Mai 29, 2010 9:20 pm, editata de 3 ori
Sus In jos
Anticristul
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 686
Varsta : 62
Localizare : Israel
Puncte : 628
Data de inscriere : 20/04/2008

Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 8:08 pm

Pai vezi Soimescule?
De cite ori ti-am zis eu de Isaia 43;10.De ce nu accepta Dumnezeu sa aibe fii?
Ca aceasdta este legea ereditatii. Fiul urmeaza pe tatal,si dupa ce pune mina pe putere,iar tatal batrin,mai ia-i din mina sceptrul.

Crestinii zic ca el Isus ii va da inapoi imparatia si i se va supune si el.Ai mai vazut asa ceva? Care imparatie o restiuie si cind ?
Sus In jos
http://anticristul.ablog.ro
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 3:38 pm

Bine ai venit, neanelu!
Si o dedicatie muzicala pentru tine:
https://www.youtube.com/watch?v=L_XFMCgeI7c 
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Black velvet
Arcas
Arcas
Black velvet


Numarul mesajelor : 896
Localizare : Pretutindeni
Puncte : 955
Data de inscriere : 27/03/2010

Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Iun 03, 2010 1:41 pm

Bine ai venit, allynutzzza!

Te ivitam sa postezi si pe forumul nostru!
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Iun 03, 2010 6:02 pm

Bine ai poposit pe la noi ...alynutzzza!
Speram sa iti placa sa schimbi idei cu noi.

Pana atunci spune-ne te rugam care este melodia ta preferata pe care vrei sa ti-o punem in semn de bun venit!
Sus In jos
Black velvet
Arcas
Arcas
Black velvet


Numarul mesajelor : 896
Localizare : Pretutindeni
Puncte : 955
Data de inscriere : 27/03/2010

Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 6:43 pm

Bine ai venit, Rhini! Ma bucur sa te avem printre noi!


https://www.youtube.com/watch?v=PxygOy3cEMY 
Sus In jos
Rhini
Lancier
Lancier
Rhini


Numarul mesajelor : 266
Varsta : 36
Localizare : somewhere
Puncte : 266
Data de inscriere : 06/06/2010

Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 6:56 pm

e melodia mea preferata , una dintre ele . Cum ai stiut?
Sus In jos
http://cuvintetacute.wordpress.com/
Black velvet
Arcas
Arcas
Black velvet


Numarul mesajelor : 896
Localizare : Pretutindeni
Puncte : 955
Data de inscriere : 27/03/2010

Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:01 pm

Rhini a scris:
e melodia mea preferata , una dintre ele . Cum ai stiut?
Asa am simtit eu ca asta ti se potriveste!
Sus In jos
Rhini
Lancier
Lancier
Rhini


Numarul mesajelor : 266
Varsta : 36
Localizare : somewhere
Puncte : 266
Data de inscriere : 06/06/2010

Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:03 pm

Iti ador intuitia Smile Frumos Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_biggrin eu am intrat aici fara sa stiu exact ce e pe aici . nu ma voi implica foarte mult dar la offtopic promit ca sunt buna Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_biggrin
Sus In jos
http://cuvintetacute.wordpress.com/
Rhini
Lancier
Lancier
Rhini


Numarul mesajelor : 266
Varsta : 36
Localizare : somewhere
Puncte : 266
Data de inscriere : 06/06/2010

Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:03 pm

Si draguta semnatura
Sus In jos
http://cuvintetacute.wordpress.com/
Zian
Lancier
Lancier
Zian


Numarul mesajelor : 214
Localizare : Bucuresti
Puncte : 258
Data de inscriere : 09/02/2010

Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:20 pm

Bine ai venit, Rhini! Poza unde este? pirat
Sus In jos
Rhini
Lancier
Lancier
Rhini


Numarul mesajelor : 266
Varsta : 36
Localizare : somewhere
Puncte : 266
Data de inscriere : 06/06/2010

Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:23 pm

stati ca sunt noua . acum pun si poza , daca se cere . bine v-am gasit . imi ia ceva timp sa ma obisnuiesc cu setarile
Sus In jos
http://cuvintetacute.wordpress.com/
Zian
Lancier
Lancier
Zian


Numarul mesajelor : 214
Localizare : Bucuresti
Puncte : 258
Data de inscriere : 09/02/2010

Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:33 pm

sunny Esti draguta! Lasa ca te invatam noi setarile. Smile
Sus In jos
Rhini
Lancier
Lancier
Rhini


Numarul mesajelor : 266
Varsta : 36
Localizare : somewhere
Puncte : 266
Data de inscriere : 06/06/2010

Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:36 pm

Multumesc frumos .
Sus In jos
http://cuvintetacute.wordpress.com/
Black velvet
Arcas
Arcas
Black velvet


Numarul mesajelor : 896
Localizare : Pretutindeni
Puncte : 955
Data de inscriere : 27/03/2010

Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeLun Iun 07, 2010 4:20 pm

Bine ai venit, Silverdane! O melodie pentru tine:
https://www.youtube.com/watch?v=CAfpF4Ksyno 
Sus In jos
Silverdane
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 49
Localizare : Unholy Citadel of Bucharest
Puncte : 49
Data de inscriere : 07/06/2010

Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeMar Iun 08, 2010 9:29 am

Lol ce ma rasfeti .. *blush*
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 20, 2010 1:27 pm

Bine ai venit, Celena!




Sper sa-ti placa...
Sus In jos
http://www.paganism.ro
jored
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 35
Localizare : brasov
Puncte : 35
Data de inscriere : 08/05/2010

Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeLun Iun 21, 2010 3:53 pm

la fel ca toata lumea va zic si eu bine v-am gasit
ma bucur sa vad ca sunt multi cei care gandesc la fel ca mine in ceea ce priveste religia
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeLun Iun 21, 2010 5:23 pm

jored a scris:
la fel ca toata lumea va zic si eu bine v-am gasit
ma bucur sa vad ca sunt multi cei care gandesc la fel ca mine in ceea ce priveste religia
Si noi ne bucuram ca esti colegul nostru, aici pe forum!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Celena
Pedestras
Pedestras
Celena


Numarul mesajelor : 2
Localizare : Norvegia
Puncte : 2
Data de inscriere : 20/06/2010

Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeSam Iun 26, 2010 5:50 pm

Multumesc Apopii, chiar imi place foarte mult Abba.
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeSam Iun 26, 2010 5:58 pm

Imi place semnatura ta si ceea ce transmite ea! Oricat am fi noi de duri, in interiorul nostru tot avem nevoie de afectiune, fara ea ne ofilim.
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Quintus Dias
Pedestras
Pedestras
Quintus Dias


Numarul mesajelor : 2
Localizare : Roma
Puncte : 2
Data de inscriere : 03/10/2010

Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeDum Oct 03, 2010 3:08 pm

Salutare tuturor!
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeDum Oct 03, 2010 4:41 pm

Salutare si tie ...si bine ai veit!

Ce melodie de bun venit ai dori sa-ti dedicam?
Sus In jos
Quintus Dias
Pedestras
Pedestras
Quintus Dias


Numarul mesajelor : 2
Localizare : Roma
Puncte : 2
Data de inscriere : 03/10/2010

Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeDum Oct 03, 2010 4:55 pm

las la alegerea voastră
să vedem
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Oct 07, 2010 10:10 am

Quintus Dias a scris:
las la alegerea voastră
să vedem

Ce zici de asta? Am nimerit-o?

Sus In jos
http://www.paganism.ro
Continut sponsorizat





Bine V-am Găsit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Bine V-am Găsit   Bine V-am Găsit - Pagina 6 Icon_minitime

Sus In jos
 
Bine V-am Găsit
Sus 
Pagina 6 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie :: Bun Venit :: Bun Venit :: Dedicatii Muzicale noilor veniti-
Mergi direct la: