Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie

Forum ptr cei care indraznesc sa gandeasca liber
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Subiecte similare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Texte in sprijinul ateilor
Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki Icon_minitimeMar Oct 20, 2020 11:14 pm Scris de livius

» Rugaciune Ajutatoare in indeplinirea dorintelor
Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki Icon_minitimeJoi Oct 27, 2016 2:50 pm Scris de CatalinConstantinGheorghe

» De ce anti-religie si anti-biserica?
Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki Icon_minitimeLun Oct 24, 2016 12:42 pm Scris de Rayna

» Melodii ascultate cu mare placere
Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:55 am Scris de Rayna

» Introducere in Sistemele magice
Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:53 am Scris de Rayna

» Satan ...ce stim despre el
Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki Icon_minitimeMar Feb 09, 2016 12:18 pm Scris de Rayna

» Dedicatii muzicale
Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki Icon_minitimeJoi Feb 04, 2016 12:37 pm Scris de Soimos

» Sa ne mai si amuzam putin :)
Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki Icon_minitimeDum Dec 06, 2015 9:35 pm Scris de Soimos

» Este Isus Christos acel Satan numit si Lucifer?
Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki Icon_minitimeSam Dec 05, 2015 1:17 am Scris de Rora9

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

 

 Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
DRAGOS
Scutier
Scutier



Numarul mesajelor : 134
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti
Puncte : 147
Data de inscriere : 14/08/2011

Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki Empty
MesajSubiect: Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki   Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki Icon_minitimeMier Aug 17, 2011 1:01 am

Deci va recomand un film realizat de david icke extraordinar, patrundeti in lumea celor din familiile regale, si vedeti cum se desfasoara ritualurile sataniste in care se sacrifica in anumite zile copii... lucrurile sunt groaznice, asa ca urmariti aceste doar parti:

partea 1 -->> http://video.google.ro/videoplay?docid=1672359608251731916&ei=uwGTS6itPITe2wLkq7TLAg&q=David+Icke+-+Revelations+Of+A+Mother+Goddess&hl=ro#

partea a 2a -->> http://video.google.ro/videoplay?docid=-1831815607171099265&hl=ro&emb=1#

P.S. am fost nevoit sa despart litera "p" de la "httP" de cele doua puncte ":" pt ca nu m-ar fi lasat sa inserez aceste doua linkuri, voi uniti http cu : si aveti link, asta ca sa intelegeti de ce nu o sa mearga sa dati clic pe el... e ceva restrictie pe forum, care nu da voie sa inserez link Sad
Sus In jos
http://fara-secrete.blogspot.com
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki Empty
MesajSubiect: Re: Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki   Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki Icon_minitimeMier Aug 17, 2011 1:27 am

Speram sa faci o prezentare a acestor annunaki... nu sa ne pui sa urmarim filmulete...
Sus In jos
http://www.paganism.ro
DRAGOS
Scutier
Scutier



Numarul mesajelor : 134
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti
Puncte : 147
Data de inscriere : 14/08/2011

Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki Empty
MesajSubiect: Re: Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki   Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki Icon_minitimeMier Aug 17, 2011 1:51 am

am sa o fac, sintetizez ceva pe scurt, dar in cursul zilei de azi si vreau sa ma implic mai mult in manipularea religioasa a lor... caci acolo e problema..
Sus In jos
http://fara-secrete.blogspot.com
Dumadu
Scutier
Scutier
Dumadu


Numarul mesajelor : 138
Varsta : 35
Localizare : Costinesti
Puncte : 140
Data de inscriere : 11/08/2011

Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki Empty
MesajSubiect: Re: Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki   Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki Icon_minitimeMier Aug 17, 2011 9:15 am

David Icke, un fost jucator de fotbal, apoi comentator sportiv parca. Intr-un interviu dat celor de la Camelot, spunea ca dupa ce a ramas fara servici, mai avea bani, cat sa supravetuiasca 1 an de zile iar sansele pentru un nou loc de munca, erau foarte mici. Apoi acest individ, a aparut pe la diverse emisiuni, unde spunea ca este fiul lui Dumnezeu. Bineinteles toata lumea a ras de el. Dupa cativa ani a devenit celebru, datorita cartilor pe care le-a scris. Cine ar fi crezut ca individul de care a ras o tara intreaga, avea sa devina atat de popular? Very Happy Tipul a inceput sa vorbeasca de guvernul din umbra, de planurile elitei de reducere a populatiei, lucruri nu prea noi. Mare parte din ce zice el, a spus Bill Cooper inaintea lui. A preluat de la Sitchin teoria cu extraterestrii Anunnaki, a prelucrat-o si a prezentat-o ca productie proprie, spunand ca 20 de ani a muncit si a calatorit in zeci de tari pentru aceasta tampenie. Fosta lui sotie, era foarte implicata in ocultism. Chiar si Icke, obisnuia sa preia citate de la celebrul satanist Aleister Crowley. Multi il considera un erou, dar putini sunt cei care vad in el un sarlatan. Un om ca el, care zguduie temeliile sistemului asta corupt, nu are viata lunga. Sa demasti un ''secret pazit de mii de ani'' si sa nu patesti nimic, ba din contra sa prosperi, mi se pare utopic. Un om ca el, nici macar nu apuca sa mai traiasca dupa ce a scos cartea ''Secretul Suprem'', asta daca in ea gasim ceva adevarat. Dupa moartea lui, cartea ii era interzisa, el ar fi fost denigrat, cum s-a intamplat cu multi inaintea lui si azi nu mai stia nimeni de David Icke. Faptul ca el traieste bine mersi, ne spune ca nu este decat un sarlatan, pus pe facut bani si folosit de oculta mondiala pentru a crea un fals dusman. Cine are ochi sa vada.
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki Empty
MesajSubiect: Re: Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki   Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki Icon_minitimeMier Aug 17, 2011 11:34 am

Multumim, pentru prezentarea facuta!

Sunt curios sa aflu si ce dovezi concrete vor fi aduse in sprijinul acestei teorii.
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Dumadu
Scutier
Scutier
Dumadu


Numarul mesajelor : 138
Varsta : 35
Localizare : Costinesti
Puncte : 140
Data de inscriere : 11/08/2011

Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki Empty
MesajSubiect: Re: Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki   Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki Icon_minitimeMier Aug 17, 2011 11:57 am

Il asteptam pe DRAGOS cu dovezi care sa ateste existenta Anunnakilor
Sus In jos
Cyberman
Lancier
Lancier
Cyberman


Numarul mesajelor : 401
Localizare : In mintea ta
Puncte : 428
Data de inscriere : 25/05/2010

Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki Empty
MesajSubiect: Re: Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki   Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki Icon_minitimeJoi Aug 18, 2011 1:45 pm

Dumadu a scris:
Il asteptam pe DRAGOS cu dovezi care sa ateste existenta Anunnakilor

grin

Uite aici un Anunnaki, cred ca vrea sa dea foc la planeta grin

Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki Isus_52285200

Luca 12, 49. Foc am venit să arunc pe pământ şi cât aş vrea să fie acum aprins!

Daca anunnaki au fost si vampiri, atunci Isus e clar omul lor grin

55.Trupul este adevărată mâncare şi sângele Meu, adevărată băutură.
56.Cel ce mănâncă trupul Meu şi bea sângele Meu rămâne întru Mine şi Eu întru el.
Sus In jos
Black velvet
Arcas
Arcas
Black velvet


Numarul mesajelor : 896
Localizare : Pretutindeni
Puncte : 955
Data de inscriere : 27/03/2010

Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki Empty
MesajSubiect: Re: Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki   Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki Icon_minitimeJoi Aug 18, 2011 1:49 pm

box s-a deschis sezonul de vanatoare, la anunnake alien
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki Empty
MesajSubiect: Re: Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki   Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki Icon_minitimeSam Aug 27, 2011 1:15 pm

Cyberman a scris:
Dumadu a scris:
Il asteptam pe DRAGOS cu dovezi care sa ateste existenta Anunnakilor

grin

Uite aici un Anunnaki, cred ca vrea sa dea foc la planeta grin

Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki Isus_52285200

Luca 12, 49. Foc am venit să arunc pe pământ şi cât aş vrea să fie acum aprins!

Daca anunnaki au fost si vampiri, atunci Isus e clar omul lor grin

55.Trupul este adevărată mâncare şi sângele Meu, adevărată băutură.
56.Cel ce mănâncă trupul Meu şi bea sângele Meu rămâne întru Mine şi Eu întru el.

Asta da anunnakis care ne iubeste si ne iubeste si ne iubeste...

7. Şi a zis Domnul: "Pierde-voi de pe faţa pământului pe omul pe care l-am făcut! De la om până la dobitoc şi de la târâtoare până la păsările cerului, tot voi pierde, căci Îmi pare rău că le-am făcut".
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Dumadu
Scutier
Scutier
Dumadu


Numarul mesajelor : 138
Varsta : 35
Localizare : Costinesti
Puncte : 140
Data de inscriere : 11/08/2011

Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki Empty
MesajSubiect: Re: Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki   Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki Icon_minitimeSam Aug 27, 2011 2:10 pm

Laughing Laughing
Sus In jos
Continut sponsorizat





Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki Empty
MesajSubiect: Re: Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki   Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki Icon_minitime

Sus In jos
 
Documentar de David Icke - Revelatiile unei mari preotese a intunericului despre reptilienii anunnaki
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reptilienii
» Pareri documentate de mari personalitati
» Cum Se Spala Creierul Unei NATIUNI

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie :: Ezoterism, Mistere, Conspiratii :: "Francmasoneria si alte Conspiratii"-
Mergi direct la: