Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie

Forum ptr cei care indraznesc sa gandeasca liber
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Subiecte similare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Texte in sprijinul ateilor
Diverse discutii Icon_minitimeMar Oct 20, 2020 11:14 pm Scris de livius

» Rugaciune Ajutatoare in indeplinirea dorintelor
Diverse discutii Icon_minitimeJoi Oct 27, 2016 2:50 pm Scris de CatalinConstantinGheorghe

» De ce anti-religie si anti-biserica?
Diverse discutii Icon_minitimeLun Oct 24, 2016 12:42 pm Scris de Rayna

» Melodii ascultate cu mare placere
Diverse discutii Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:55 am Scris de Rayna

» Introducere in Sistemele magice
Diverse discutii Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:53 am Scris de Rayna

» Satan ...ce stim despre el
Diverse discutii Icon_minitimeMar Feb 09, 2016 12:18 pm Scris de Rayna

» Dedicatii muzicale
Diverse discutii Icon_minitimeJoi Feb 04, 2016 12:37 pm Scris de Soimos

» Sa ne mai si amuzam putin :)
Diverse discutii Icon_minitimeDum Dec 06, 2015 9:35 pm Scris de Soimos

» Este Isus Christos acel Satan numit si Lucifer?
Diverse discutii Icon_minitimeSam Dec 05, 2015 1:17 am Scris de Rora9

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

 

 Diverse discutii

In jos 
+5
Black velvet
GaSpAr
Urzi23
EmaLovesJesus
Apopii
9 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Diverse discutii Empty
MesajSubiect: Diverse discutii   Diverse discutii Icon_minitimeMier Ian 04, 2012 4:55 pm

Mihai12 a scris:
Fernando a scris:
Doar gurile voastre hraparete si pline de minciunile lui Lucifer,adica a dumnezeului vostru care a facut minuni cu ajutorul demonilor,iar voi il lingeti in obrajii sai din spate aratat cu degetul
Esti Soimos sau Apopii? tavaleala tavaleala Bai mor de ras; zeci de conturi pe acest forum, sa para ca este lumea interesata de prostiile de aici, dar in realitate activeaza doar 2 persoane tavaleala

Videoclip editat de catre Apopii.

Aoleu ce ai facut ma Fernando ma? tavaleala tavaleala tavaleala tavaleala

Clonele facute pe acest forum au fost facute de tine, cateva zeci si una de catre EmaLovesJesus. Toate aceste clone au fost BANATE!

De ce ai facut tu aceste clone, nu stiu... dar observ ca te folosesti in mod parsiv de acest lucru! Se pare ca vorba din batrani ”hotul striga hotul” ti se potriveste ca o manusa.
In plus, sub acest pretext hartuiesti si provoci userii care nu iti convin, asa ca ai sa iei tu o pauza de 3 zile, poate iti mai vine putin mintea la cap, apoi daca tot nu ti-a venit... stii ce urmeaza!



Ultima editare efectuata de catre Apopii in Mier Ian 04, 2012 10:09 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Diverse discutii Empty
MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Diverse discutii Icon_minitimeMier Ian 04, 2012 5:03 pm

Fernando a scris:
Mihai12 a scris:
Fernando a scris:
Doar gurile voastre hraparete si pline de minciunile lui Lucifer,adica a dumnezeului vostru care a facut minuni cu ajutorul demonilor,iar voi il lingeti in obrajii sai din spate aratat cu degetul
Esti Soimos sau Apopii? tavaleala tavaleala Bai mor de ras; zeci de conturi pe acest forum, sa para ca este lumea interesata de prostiile de aici, dar in realitate activeaza doar 2 persoane tavaleala

Videoclip editat de catre Apopii.

Aoleu ce ai facut ma Fernando ma? tavaleala tavaleala tavaleala tavaleala

Dute bai si te plimba,tie ti-a facut doamne-doamne creierul din tarate si nu din noroi hohot

Dute bai la doctorul de cap ca ai mania sau paranoia persecutiei,da oare de ce mai tin administratorii astia pe forum pe toti damblagitii la cap?

In primul rand, nu mai raspunde provocarilor, in al doilea rand, nu mai folosi epitete jignitoare!
Considera ca ai primit un avertisment! Daca tu ai fi fost cel care a provocat, te-as fi sanctionat si pe tine!


Sus In jos
http://www.paganism.ro
EmaLovesJesus
Lord
Lord
EmaLovesJesus


Numarul mesajelor : 2014
Localizare : In Rai
Puncte : 2092
Data de inscriere : 14/12/2011

Diverse discutii Empty
MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Diverse discutii Icon_minitimeMier Ian 04, 2012 5:54 pm

Hai,lasa vrajeala doar stii bine ca am dat doar doua raspunsuri si nu m-am dat drept alta persoana!
Sus In jos
Urzi23
Scutier
Scutier
Urzi23


Numarul mesajelor : 192
Varsta : 26
Localizare : Rai
Puncte : 212
Data de inscriere : 28/12/2011

Diverse discutii Empty
MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Diverse discutii Icon_minitimeMier Ian 04, 2012 7:14 pm

editat
Sus In jos
GaSpAr
Arcas
Arcas
GaSpAr


Numarul mesajelor : 850
Varsta : 33
Localizare : Iasi
Puncte : 966
Data de inscriere : 13/05/2011

Diverse discutii Empty
MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Diverse discutii Icon_minitimeMier Ian 04, 2012 9:03 pm

Editat de catre Apopii. Motiv: postare efectuata de catre o clona!
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Diverse discutii Empty
MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Diverse discutii Icon_minitimeMier Ian 04, 2012 9:24 pm

Mihai12, Gaspar, etc. daca nu respecti sanctiunea si mai incerci fel de fel de smecherii, n-ai sa mai scrii pe acest forum, cel putin cat timp sunt eu aici!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Diverse discutii Empty
MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Diverse discutii Icon_minitimeMier Ian 04, 2012 9:28 pm

EmaLovesJesus a scris:
Hai,lasa vrajeala doar stii bine ca am dat doar doua raspunsuri si nu m-am dat drept alta persoana!

Ti-ai facut o clona! Motivul pentru care ai facut-o doar tu il stii, pentru mine, dpdv tehnic conteaza doar clona care trebuie banata!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
EmaLovesJesus
Lord
Lord
EmaLovesJesus


Numarul mesajelor : 2014
Localizare : In Rai
Puncte : 2092
Data de inscriere : 14/12/2011

Diverse discutii Empty
MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Diverse discutii Icon_minitimeMier Ian 04, 2012 9:29 pm

Sa traiti,am inteles!
Mi-ar placea sa stiu ca ma crezi ca nu am facut acel cont cu alte scopuri.
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Diverse discutii Empty
MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Diverse discutii Icon_minitimeMier Ian 04, 2012 9:34 pm

EmaLovesJesus a scris:
Mi-ar placea sa stiu ca ma crezi ca nu am facut acel cont cu alte scopuri.

Probabil ca nu, pentru ca nu ai incercat sa te dai drept altcineva, asa cum a facut Mihai12, care si-a facut zeci de clone, pe vremea cand inregistrarea era fara aprobare, iar acum ne acuza pe noi doh

In plus, tu nu jignesti si nu provoci pe nimeni, asa cum face mereu Mihai12.
Sus In jos
http://www.paganism.ro
EmaLovesJesus
Lord
Lord
EmaLovesJesus


Numarul mesajelor : 2014
Localizare : In Rai
Puncte : 2092
Data de inscriere : 14/12/2011

Diverse discutii Empty
MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Diverse discutii Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 7:04 am

Apopii a scris:
EmaLovesJesus a scris:
Mi-ar placea sa stiu ca ma crezi ca nu am facut acel cont cu alte scopuri.

Probabil ca nu, pentru ca nu ai incercat sa te dai drept altcineva, asa cum a facut Mihai12, care si-a facut zeci de clone, pe vremea cand inregistrarea era fara aprobare, iar acum ne acuza pe noi Diverse discutii 2975105902
Iti multumesc ca nu te indoiesti de cuvantul meu.Sunt un om cu principii si cu coloana vertebrala.Chiar daca avem opinii diferite,imi place sa respect si sa fiu respectata.Atac problema, dar nu persoana.

In plus, tu nu jignesti si nu provoci pe nimeni, asa cum face mereu Mihai12.

Ema!
Referitor la sintaxa ... nu ceea ce spui tu se pune intre cele doua [/quote] si [quote] ci citatul sau fragmentul de citat scris de celalalt, citat la care vrei sa te refri!!
Sus In jos
Urzi23
Scutier
Scutier
Urzi23


Numarul mesajelor : 192
Varsta : 26
Localizare : Rai
Puncte : 212
Data de inscriere : 28/12/2011

Diverse discutii Empty
MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Diverse discutii Icon_minitimeJoi Ian 26, 2012 9:28 pm

Solicit desfiintarea contului ,am adus in sprijinul celor solicitate linkuri de pe forum unde @soimos jigneste membrii forumului ii face porci ,prosti si cum ii mai vine lui la gura ,Regulamentul vostru este =ooooooo .Posturile unde ii ceri sa respecte regulamentul se evapora .Raspunde cu contul membrilor forumului vezi cazul Emei si al meu .Efectiv doresc sa nu mai apar in rindul membrilor cu numele,deoarece ma simt jignit Eu cind am dat accept pe regulament nu am fost informat ca nu pot sterge contul si va ramine aici CAPTIV pentru a mari numarul membrilor .Faptul ca nu pot desfiinta contul INCALCA DREPYURILE MELE ,tot ce am postat sa treaca pe anonim si gata .
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Diverse discutii Empty
MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Diverse discutii Icon_minitimeJoi Ian 26, 2012 11:01 pm

Contul nu se poate desfiinta! Asta este! Daca vrei sa parasesti forumul si nu te poti abtine, se poate rezolva prin banare la cerere!

Tu ce credeai, ca vii pe un forum ateist, faci valuri, provoci si jignesti userii, faci propaganda religioasa, apoi ne spui noua sa plecam de pe acest forum ca suntem in plus doh iar apoi cand se ia Soimos de tine, incepi sa te smiorcai si vrei s-o stergi fara urma... Nici dumnezeu nu iti sterge pacatele decat dupa ce mori si asta doar daca i-ai facut toate mofturile grin dar tu ai pretentia ca noi sa-ti stergem contul, dupa ce ne-ai facut in toate felurile... Tu chiar ai tupeu doh


Sus In jos
http://www.paganism.ro
Black velvet
Arcas
Arcas
Black velvet


Numarul mesajelor : 896
Localizare : Pretutindeni
Puncte : 955
Data de inscriere : 27/03/2010

Diverse discutii Empty
MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Diverse discutii Icon_minitimeVin Ian 27, 2012 10:59 am

Urzi23 a scris:
Efectiv doresc sa nu mai apar in rindul membrilor cu numele,deoarece ma simt jignit

Tu te dai victima? Vai cata prefacatorie in pielea ta ce oameni

De cand ai intrat pe forum te-ai luat de mine si m-ai jignit in toate felurile, vezi ca mesajele si porcariile care ti-au iesit pe gura raman, ca sa vada si altii de ce sunteti in stare ingeras-drac

Postez mai jos, al doilea mesaj al tau pe acest forum si primul mesaj adresat mie, asa ca nu te mai da nedreptatit, cand tu ai fost cel care si-a varsat aici veninul din sufletul de inchinator la...

Urzi23 a scris:
Black velvet a scris:
Dumnezeu nu este Diavolul! Dumnezeu este doar personajul cel rau al bibliei! Crestinii avand in ei samanta raului

Diverse discutii Vrajitoare1

e normal sa-l numeasca bun pe cel care ucide aproape toata rasa umana la potop si nimiceste toti oamenii din Sodoma si Gomora.

Eu i-as intreba pe crestini, ce vina aveau copii nou nascuti sau cei din pantecele mamelor lor, de pe vremea potopului si din cele doua orase, de ce i-a omorat? Ce fel de zeu mai este si asta de omoara copii nevinovati doar ca asa i se scoala lui?


Altu caruia nu ii da nimeni dreptate si s-a apucat sa si-o proclame, poate i se face cuiva mila de el sa il aprobe?

Apoi :
Te pomenesti bre ca oi fi homosesxual si plingi dupa stramosii din sodoma si gomora .
Apoi :
Tu nu ai spus nimic eu zic sa mai incerci ,apreciez interesul tau dar cu vorbe chioare nu spui nimic .Incearca sa treci si tu de primele 10 pagini ale Bibliei si apoi poti sa te bagi in gura oamenilor mari
Sus In jos
Urzi23
Scutier
Scutier
Urzi23


Numarul mesajelor : 192
Varsta : 26
Localizare : Rai
Puncte : 212
Data de inscriere : 28/12/2011

Diverse discutii Empty
MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Diverse discutii Icon_minitimeLun Ian 30, 2012 10:17 am

Apopii a scris:
Mihai12 a scris:
Fernando a scris:
Doar gurile voastre hraparete si pline de minciunile lui Lucifer,adica a dumnezeului vostru care a facut minuni cu ajutorul demonilor,iar voi il lingeti in obrajii sai din spate aratat cu degetul
Esti Soimos sau Apopii? tavaleala tavaleala Bai mor de ras; zeci de conturi pe acest forum, sa para ca este lumea interesata de prostiile de aici, dar in realitate activeaza doar 2 persoane tavaleala

Videoclip editat de catre Apopii.

Aoleu ce ai facut ma Fernando ma? tavaleala tavaleala tavaleala tavaleala

Clonele facute pe acest forum au fost facute de tine, cateva zeci si una de catre EmaLovesJesus. Toate aceste clone au fost BANATE!

De ce ai facut tu aceste clone, nu stiu... dar observ ca te folosesti in mod parsiv de acest lucru! Se pare ca vorba din batrani ”hotul striga hotul” ti se potriveste ca o manusa.
In plus, sub acest pretext hartuiesti si provoci userii care nu iti convin, asa ca ai sa iei tu o pauza de 3 zile, poate iti mai vine putin mintea la cap, apoi daca tot nu ti-a venit... stii ce urmeaza!


Vezi bre apopii ca mai sunt niste buburuzi pe undeva ,vad ca ai uitat sa editezi postul sau sa dai un ban de ajutor https://forum-anti-christi.forumgratuit.ro/spa/Urzi23

I
@soimos Mar 2010 10:37 am
Iata unele dovezi:
Biblia baza mincinoasa:
1) Biblia nu e inspirata de nici un Dumnezeu, ci este o copie tradusa a Tanachului, adica a scripturii religiei mozaice (religie in care se recunoaste ca e scrisa sau culeasa de poporul evreu).
Biblia este completata cu niste Evanghelii scrise nu de niste Sfinti, si nici de Apostolii lui Isus, ci de niste falsi apostoli ai bisericii.
II
@soimos Mar 14, 2010 10:48 am
Falsul crestinism !
2) Religia crestina nu isi are radacina in religia vechilor crestini (gnostici sau altii) caci primii crestini erau de religie mozaica iar primii "crestinii" erau doar niste sectanti ai acestei religii.
Crestinismul de azi nu are nimic comun cu Dumnezeu caci a fost impus odata cu INTERZICEREA adevaratului crestinism si inlocuirea acestuia cu o facatura politico-religioasa cu scop de a indoctrina, manipula, controla si impozita masele, aceasta noua inventie "crestina" a fost impusa de catre autoritatile Imperiului Roman prin forta, santaj si amenintarea cu moartea.
@soimos Mar 14, 2010 10:54 am
III
3)
Biserica este inventia imparatului criminal Constantin cel Mare, care a conceput-o ca pe o institutie de stat gen primarie, in care preotii strangeau darile, spionau masele prin spovada, le manipulau ca sa devina oi blande care sa respecte cerintele imparatului, care pretindea ca este loctiitorul lui Isus pe pamant, dar ptr ca a fi loctiitorul unui rabin (invatator) nu era mare lucru ...l-a ridicat pe Isus la gradul de Dumnezeu adevarat, astfel ca el imparatul, in calitate de loctiitor al lui Isus sa fie automat "loctiitorul lui Dumnezeu" pe pamant (Vicarius Deii)


POSTUL 4

Apopii a scris:
Ce frumos este descrisa religia crestina prin intermediul definitiei minciunii. Multumim buburuzo pentru aportul tau la clarificarea lucrurilor.


Ce facusi bre apopii vad ca @soimos este " buburuza" tavaleala ca el a scris mai sus dar mai vad pe aici si un buburuz hohot
Mai oameni buni luminatima la minte ce soi de site este acesta ,[i][u] Pai ori este soimos ori buburuza ? cind este soimos cind este buburuza ?? Dar cine este "buburuzul " hohot
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Diverse discutii Empty
MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Diverse discutii Icon_minitimeLun Ian 30, 2012 10:38 am

Ce este asa de greu de inteles? De acolo lipseste o postare care a fost stearsa de acel user! Pe atunci timpul de editare era nelimitat si in acest fel userii si-au putut sterge din postari, iar acum sunt topice in care discutia este ”fracturata”. Daca as fi sters eu acea postare, gandeste-te ca mi-as fi sters si mie raspunsul!

Acum timpul de editare a fost limitat, tocmai pentru a se evita astfel de situatii!

Faptul ca exista mai multi useri cu nume apropiate, nu este ceva ce tine de administratia forumului, fiecare este liber sa se inscrie cu ce nume doreste!

Daca tu ai fi admin, ce ai face, ai bana userii doar pentru ca au nick-uri asemanatoare? Repet: ceea ce am mai spus de cateva ori pe forum, un user este considerat a fi clona si in consecinta este banat doar atunci cand are acelasi IP cu al altui user!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Urzi23
Scutier
Scutier
Urzi23


Numarul mesajelor : 192
Varsta : 26
Localizare : Rai
Puncte : 212
Data de inscriere : 28/12/2011

Diverse discutii Empty
MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Diverse discutii Icon_minitimeLun Ian 30, 2012 11:16 am

Apopii a scris:
Ce este asa de greu de inteles? De acolo lipseste o postare care a fost stearsa de acel user! Pe atunci timpul de editare era nelimitat si in acest fel userii si-au putut sterge din postari, iar acum sunt topice in care discutia este ”fracturata”. Daca as fi sters eu acea postare, gandeste-te ca mi-as fi sters si mie raspunsul!

Acum timpul de editare a fost limitat, tocmai pentru a se evita astfel de situatii!

Faptul ca exista mai multi useri cu nume apropiate, nu este ceva ce tine de administratia forumului, fiecare este liber sa se inscrie cu ce nume doreste!

Daca tu ai fi admin, ce ai face, ai bana userii doar pentru ca au nick-uri asemanatoare? Repet: ceea ce am mai spus de cateva ori pe forum, un user este considerat a fi clona si in consecinta este banat doar atunci cand are acelasi IP cu al altui user!

Am inteles chestie de fineturi boieresti ,ca vorba aia din popor "lasam bietul lup mincat de buburuza scuze am vrut sa zic de oaie " hohot
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Diverse discutii Empty
MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Diverse discutii Icon_minitimeLun Ian 30, 2012 11:24 am

Da, o oaie care dupa ce s-a facut de tot rasul pe forum, apoi si-a sters mesajele ca sa nu mai vada si altii!

Acum probabil intelegi mai bine de ce nu se desfiinteaza conturile de pe un forum si de ce exista unele restrictii de tipul celei cu limitarea timpului de editare!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Urzi23
Scutier
Scutier
Urzi23


Numarul mesajelor : 192
Varsta : 26
Localizare : Rai
Puncte : 212
Data de inscriere : 28/12/2011

Diverse discutii Empty
MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Diverse discutii Icon_minitimeLun Ian 30, 2012 1:17 pm

Apopii a scris:

Acum probabil intelegi mai bine de ce nu se desfiinteaza conturile de pe un forum

Pai treceau in anonim si ramineau postarile acolo dar in acest caz in loc de 320 de membrii erau 5-7 membrii :soimos,apopii cyberman , blak velvet si dragos scuze si buburujii aia nebunatici hohot .Asa fiind un forum captiv ce zice lumea 310 membrii ca omul nu se osteneste sa vada ca 300 au posturi 0 tavaleala si 2-3 figuranti santa
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Diverse discutii Empty
MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Diverse discutii Icon_minitimeLun Ian 30, 2012 1:39 pm

Pentru ca spui numai minciuni despre acest forum si-l denigrezi doar din rautate ca nu suntem crestini ca si tine, uite iti mai dau 7 zile de pauza ca sa te mai gandesti putin, daca ai cu ce... daca nu, ai sa fii si tu ca altii, un fost trecator pe aici...
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Mihai12
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 757
Varsta : 55
Localizare : Calarasi
Puncte : 832
Data de inscriere : 17/07/2011

Diverse discutii Empty
MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Diverse discutii Icon_minitimeJoi Feb 02, 2012 2:29 pm

Soimos, ori erai constipat mai nenica, de mi-ai dat iar ban? Pentru ce m-ai banat ptr o saptamana? Motivul tau era foarte stupid.
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Diverse discutii Empty
MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Diverse discutii Icon_minitimeJoi Feb 02, 2012 10:06 pm

Mihai12 a scris:
Soimos, ori erai constipat mai nenica, de mi-ai dat iar ban? Pentru ce m-ai banat ptr o saptamana? Motivul tau era foarte stupid.
Ptr ca tu ai avut diaree le gura, si putea urat tot ce scoteai pe ea ... ptr ai te-am suspendat o saptamana.
Sus In jos
Mihai12
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 757
Varsta : 55
Localizare : Calarasi
Puncte : 832
Data de inscriere : 17/07/2011

Diverse discutii Empty
MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Diverse discutii Icon_minitimeVin Feb 03, 2012 12:27 pm

Constipatule, ai facut abuz de functia pe care o ai.
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Diverse discutii Empty
MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Diverse discutii Icon_minitimeVin Feb 03, 2012 4:49 pm

Mihai12 a scris:
Constipatule, ai facut abuz de functia pe care o ai.

Tu poti sa crezi ce vrei!
Libertatea credintei este garantata prin Constitutie
Sus In jos
melinda
Lancier
Lancier
melinda


Numarul mesajelor : 290
Localizare : sibiu
Puncte : 295
Data de inscriere : 11/08/2011

Diverse discutii Empty
MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Diverse discutii Icon_minitimeSam Feb 11, 2012 9:53 am

Mihai12 a scris:
In atentia adminilor

melinda a scris:
Esti absolut nebun...Un penticostal nebun...esti dus cu pluta, mai omule

melinda a scris:
Ce credinta, mai? Sunteti niste jeguri umane


melinda a scris:
Nu straine, pitiponcule


melinda a scris:
Tu crezi ca eu ma tem de un jeg ca tine?


melinda a scris:
Hai, cacacios securist...sa vad ce ai in pantalonii aia patati cu cacat!


melinda a scris:
Numai un penibil poate folosi constangerea drept scuza in fata turnatoriei. Sunteti niste jeguri



Soimos, Apopii, eu am fost banat cu saptamanile pentru mai putin de atat. Vad ca de cateva zile, melinda pe aici se comporta mai ceva ca golanii prin ganguri. Eu dupa prima fraza, eram deja banat pentru 7 zile.

Sa cautam putin si prin comentariile tale...asa ca sa ne crucim de ceea ce iti debiteaza mintea intunecata cu privire la atei Shocked Ai fost banat de mii de ori, dar revii mereu...se pare ca esti dependent de acest forum...cam plicti pe celelalte grin
De ce nu ramai tu pe forumul ala consacrat...vio recita poezi, te admira pentru credinta ta inflacarata si ar pune pariu ca ai un penis de calitate( vorba ei, doar ala conteaza Embarassed )
Stii, in trecutul meu...am incercat sa nu raspund provocarilor, insultelor...etc, dar nu se poate cu unul ca tine, sau ca ema, care habar nu avea cine sunt si care imi adreseaza primul comment, cam asa: mai furi barabtii altora, tarfa?! La un astfel de comment, am raspuns cu aceeasi moneda.
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord
EmaLovesJesus


Numarul mesajelor : 2014
Localizare : In Rai
Puncte : 2092
Data de inscriere : 14/12/2011

Diverse discutii Empty
MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Diverse discutii Icon_minitimeSam Feb 11, 2012 10:49 am

melinda a scris:
Mihai12 a scris:
In atentia adminilor

melinda a scris:
Esti absolut nebun...Un penticostal nebun...esti dus cu pluta, mai omule

melinda a scris:
Ce credinta, mai? Sunteti niste jeguri umane


melinda a scris:
Nu straine, pitiponcule


melinda a scris:
Tu crezi ca eu ma tem de un jeg ca tine?


melinda a scris:
Hai, cacacios securist...sa vad ce ai in pantalonii aia patati cu cacat!


melinda a scris:
Numai un penibil poate folosi constangerea drept scuza in fata turnatoriei. Sunteti niste jeguri



Soimos, Apopii, eu am fost banat cu saptamanile pentru mai putin de atat. Vad ca de cateva zile, melinda pe aici se comporta mai ceva ca golanii prin ganguri. Eu dupa prima fraza, eram deja banat pentru 7 zile.

Sa cautam putin si prin comentariile tale...asa ca sa ne crucim de ceea ce iti debiteaza mintea intunecata cu privire la atei Shocked Ai fost banat de mii de ori, dar revii mereu...se pare ca esti dependent de acest forum...cam plicti pe celelalte grin
De ce nu ramai tu pe forumul ala consacrat...vio recita poezi, te admira pentru credinta ta inflacarata si ar pune pariu ca ai un penis de calitate( vorba ei, doar ala conteaza Embarassed )
Stii, in trecutul meu...am incercat sa nu raspund provocarilor, insultelor...etc, dar nu se poate cu unul ca tine, sau ca ema, care habar nu avea cine sunt si care imi adreseaza primul comment, cam asa: mai furi barabtii altora, tarfa?! La un astfel de comment, am raspuns cu aceeasi moneda.

Acela a fost un raspuns la provocarile tale.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Diverse discutii Empty
MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Diverse discutii Icon_minitime

Sus In jos
 
Diverse discutii
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Noi si altii
» Nelamuriri si diverse probleme referitoare la forum
» Diverse site-uri recomandate

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie :: Administrative :: Anunturi-
Mergi direct la: