Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie

Forum ptr cei care indraznesc sa gandeasca liber
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Subiecte similare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Texte in sprijinul ateilor
Diverse site-uri recomandate Icon_minitimeMar Oct 20, 2020 11:14 pm Scris de livius

» Rugaciune Ajutatoare in indeplinirea dorintelor
Diverse site-uri recomandate Icon_minitimeJoi Oct 27, 2016 2:50 pm Scris de CatalinConstantinGheorghe

» De ce anti-religie si anti-biserica?
Diverse site-uri recomandate Icon_minitimeLun Oct 24, 2016 12:42 pm Scris de Rayna

» Melodii ascultate cu mare placere
Diverse site-uri recomandate Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:55 am Scris de Rayna

» Introducere in Sistemele magice
Diverse site-uri recomandate Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:53 am Scris de Rayna

» Satan ...ce stim despre el
Diverse site-uri recomandate Icon_minitimeMar Feb 09, 2016 12:18 pm Scris de Rayna

» Dedicatii muzicale
Diverse site-uri recomandate Icon_minitimeJoi Feb 04, 2016 12:37 pm Scris de Soimos

» Sa ne mai si amuzam putin :)
Diverse site-uri recomandate Icon_minitimeDum Dec 06, 2015 9:35 pm Scris de Soimos

» Este Isus Christos acel Satan numit si Lucifer?
Diverse site-uri recomandate Icon_minitimeSam Dec 05, 2015 1:17 am Scris de Rora9

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

 

 Diverse site-uri recomandate

In jos 
+2
Apopii
Zian
6 participanți
AutorMesaj
Zian
Lancier
Lancier
Zian


Numarul mesajelor : 214
Localizare : Bucuresti
Puncte : 258
Data de inscriere : 09/02/2010

Diverse site-uri recomandate Empty
MesajSubiect: Diverse site-uri recomandate   Diverse site-uri recomandate Icon_minitimeVin Mar 05, 2010 12:23 pm

Va recomand blog-ul http://rugainimii.wordpress.com al unui frate ortodox
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Diverse site-uri recomandate Empty
MesajSubiect: Re: Diverse site-uri recomandate   Diverse site-uri recomandate Icon_minitimeVin Mar 05, 2010 4:46 pm

Frate cu cine, cu raul poate!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Zian
Lancier
Lancier
Zian


Numarul mesajelor : 214
Localizare : Bucuresti
Puncte : 258
Data de inscriere : 09/02/2010

Diverse site-uri recomandate Empty
MesajSubiect: Re: Diverse site-uri recomandate   Diverse site-uri recomandate Icon_minitimeMier Mar 17, 2010 7:33 am

Recomad Admin-ului blog-ul unei persoane care ii seamana, cu deosebirea ca e Staretul unei manastiri... In ce sens ii seamana? Diverse site-uri recomandate Icon_smile Ca admin Diverse site-uri recomandate Icon_pirat Acum, de cand el lipseste din Buc si nu mai are acces la Net, nu mai vorbeste nimeni pe blog, dar cand e pe Net, vorbesc vreo 10...

p://patermihail.wordpress.com

Asta e profilul lui

http://ro.netlog.com/PaterMihail
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Diverse site-uri recomandate Empty
MesajSubiect: Re: Diverse site-uri recomandate   Diverse site-uri recomandate Icon_minitimeMier Mar 17, 2010 8:24 am

Zian a scris:
Recomad Admin-ului blog-ul unei persoane care ii seamana, cu deosebirea ca e Staretul unei manastiri... In ce sens ii seamana? Diverse site-uri recomandate Icon_smile Ca admin Diverse site-uri recomandate Icon_pirat Acum, de cand el lipseste din Buc si nu mai are acces la Net, nu mai vorbeste nimeni pe blog, dar cand e pe Net, vorbesc vreo 10...

p://patermihail.wordpress.com

Asta e profilul lui

http://ro.netlog.com/PaterMihail
de semanat seaman poate cu tina ... ma refer la conceptii ... ca daca era om normal intelegea ca viata ti-e data sa o traiesti, ratiunea ti-e data sa te conduci cu ea prin viata ...si ca a sluji minciuna ,,,si a te izola prin manastiri ...este o aberatie contrara firii si logicii umane ...ea avand o singura explicatie, setea de bani, inclinatia catre sarlatanie si in multe cazuri desfrau!
Sus In jos
Zian
Lancier
Lancier
Zian


Numarul mesajelor : 214
Localizare : Bucuresti
Puncte : 258
Data de inscriere : 09/02/2010

Diverse site-uri recomandate Empty
MesajSubiect: Re: Diverse site-uri recomandate   Diverse site-uri recomandate Icon_minitimeMier Mar 17, 2010 9:38 am

De ce esti tu tot timpul asa artagos? Si ...rosu? Manci mult ardei iute?
Sus In jos
buburuzu
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 749
Localizare : ardeal
Puncte : 884
Data de inscriere : 13/12/2008

Diverse site-uri recomandate Empty
MesajSubiect: Re: Diverse site-uri recomandate   Diverse site-uri recomandate Icon_minitimeMier Mar 17, 2010 11:50 am

da da... vizitam, vizitam! Diverse site-uri recomandate Icon_bounce Diverse site-uri recomandate Icon_bounce Diverse site-uri recomandate Icon_bounce

Feriti-vă de AVATAR !


12/03/2010 prin Părintele Mihail




72 Votes
Diverse site-uri recomandate P-ab3gTb8xb3dLg


AVATÁR, avataruri, s.n. (În unele conceptii religioase) Reîncarnaresuccesivă a unei fiinte. (Fig.) Transformare neprevăzută (si chinuitoare) care intervine în evolutia unei fiinte sau a unui lucru. – Din fr. avatar.
AVATÁR s.n. (În religia indiană) Încarnare a fiintelor divine în formă de om sau de animal. (Fig.) Transformare, metamorfoză. [Pl. -re, -ruri. (s.m.) -ri. / < fr. avatar].

mei Soimos

ce avatar misto ai! Diverse site-uri recomandate Icon_lol
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Diverse site-uri recomandate Empty
MesajSubiect: Re: Diverse site-uri recomandate   Diverse site-uri recomandate Icon_minitimeMier Mar 17, 2010 1:00 pm

Zian a scris:
De ce esti tu tot timpul asa artagos? Si ...rosu? Manci mult ardei iute?
Intradevar manc mult iute, mai ales Tabasco, dar nu sunt rau!
Incearca sa-mi citesti postarile pe un ton glumet si vei fi mai aproape de adevar!
Sus In jos
Rayna
Lancier
Lancier
Rayna


Numarul mesajelor : 350
Localizare : Romania
Puncte : 388
Data de inscriere : 12/05/2010

Diverse site-uri recomandate Empty
MesajSubiect: Re: Diverse site-uri recomandate   Diverse site-uri recomandate Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 8:49 am

Sus In jos
Cyberman
Lancier
Lancier
Cyberman


Numarul mesajelor : 401
Localizare : In mintea ta
Puncte : 428
Data de inscriere : 25/05/2010

Diverse site-uri recomandate Empty
MesajSubiect: Re: Diverse site-uri recomandate   Diverse site-uri recomandate Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 10:20 am

buburuzu a scris:
Feriti-vă de AVATAR !
De asta nu ti-ai pus tu avatar, ha ha ha! Wink

În web este vorba de o imagine digitală, animată sau statică, de dimensiuni mici (de regulă între 50x50 și 150x150 pixeli), folosită pentru personalizarea profilului unui utilizator al unei aplicații web. Imaginea poate fi predefinită pe situl respectiv, sau și încărcată de către utilizator.

http://ro.wikipedia.org/wiki/Avatar_(web)

Cat priveste filmul Avatar, a fost de milioane! Trebuie doar sa ai minte sa-l intelegi!
Sus In jos
Rayna
Lancier
Lancier
Rayna


Numarul mesajelor : 350
Localizare : Romania
Puncte : 388
Data de inscriere : 12/05/2010

Diverse site-uri recomandate Empty
MesajSubiect: Re: Diverse site-uri recomandate   Diverse site-uri recomandate Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 10:40 am

Tu suferi de personalitate multipla.
Sus In jos
Cyberman
Lancier
Lancier
Cyberman


Numarul mesajelor : 401
Localizare : In mintea ta
Puncte : 428
Data de inscriere : 25/05/2010

Diverse site-uri recomandate Empty
MesajSubiect: Re: Diverse site-uri recomandate   Diverse site-uri recomandate Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 4:52 pm

Rayna a scris:
Tu suferi de personalitate multipla.
Tu ce ai ma? A dat strechia in tine, dupa ce te-ai uitat in oglinda? Sa spui ceva inteligent, ioc... numai aiureli postezi!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Diverse site-uri recomandate Empty
MesajSubiect: Re: Diverse site-uri recomandate   Diverse site-uri recomandate Icon_minitime

Sus In jos
 
Diverse site-uri recomandate
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Diverse...
» Noi si altii
» Probleme diverse legate de religie si nu numai

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie :: Cultura, Loisir, Bla Bla :: Documentatii-
Mergi direct la: