Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie

Forum ptr cei care indraznesc sa gandeasca liber
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Subiecte similare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Texte in sprijinul ateilor
Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 Icon_minitimeMar Oct 20, 2020 11:14 pm Scris de livius

» Rugaciune Ajutatoare in indeplinirea dorintelor
Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Oct 27, 2016 2:50 pm Scris de CatalinConstantinGheorghe

» De ce anti-religie si anti-biserica?
Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 Icon_minitimeLun Oct 24, 2016 12:42 pm Scris de Rayna

» Melodii ascultate cu mare placere
Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:55 am Scris de Rayna

» Introducere in Sistemele magice
Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:53 am Scris de Rayna

» Satan ...ce stim despre el
Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 Icon_minitimeMar Feb 09, 2016 12:18 pm Scris de Rayna

» Dedicatii muzicale
Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Feb 04, 2016 12:37 pm Scris de Soimos

» Sa ne mai si amuzam putin :)
Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 06, 2015 9:35 pm Scris de Soimos

» Este Isus Christos acel Satan numit si Lucifer?
Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 Icon_minitimeSam Dec 05, 2015 1:17 am Scris de Rora9

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

 

 Cine sunt pocaitii?

In jos 
+5
Apopii
livius
Soimos
Motanel
Black velvet
9 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Cyberman
Lancier
Lancier



Numarul mesajelor : 401
Data de inscriere : 25/05/2010

Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cine sunt pocaitii?   Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Ian 19, 2012 10:58 am

EmaLovesJesus a scris:
Pai tocmai ca acesti oameni sunt unelte in mana lui Dumnezeu.Oameni care au lasat totul si L-au urmat.Oameni care s-au pus la dispozitia lui Dumnezeu.Prin care Dumnezeu ne-a vorbit.Tu esti cel care nu intelege.

Cum poti tu crede ca un zeu atat de mare si de puternic, nu putea sa vorbeasca oamenilor decat apeland la niste ciobani de prin desert?
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord



Numarul mesajelor : 2014
Data de inscriere : 14/12/2011

Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cine sunt pocaitii?   Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Ian 19, 2012 10:59 am

Pai tocmai ca acesti oameni sunt unelte in mana lui Dumnezeu.Oameni care au lasat totul si L-au urmat.Oameni care s-au pus la dispozitia lui Dumnezeu.Prin care Dumnezeu ne-a vorbit.Tu esti cel care nu intelege.

Oare cand o sa inveti sa postezi asa cum trebuie ?
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie



Numarul mesajelor : 7108
Data de inscriere : 20/04/2008

Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cine sunt pocaitii?   Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Ian 19, 2012 1:44 pm

EmaLovesJesus a scris:
Pai tocmai ca acesti oameni sunt unelte in mana lui Dumnezeu.Oameni care au lasat totul si L-au urmat.Oameni care s-au pus la dispozitia lui Dumnezeu.Prin care Dumnezeu ne-a vorbit.Tu esti cel care nu intelege.
Iarasi MINTI?
Unde spune Dumnezeu Creatorul ca i-a ales pe Ioan, Marcu sau Luca ca unelte in mana lui?

Chiar nu ti-e rusine ...asa doamna cum te crezi .... sa minti asa ca ultima stoarfa ordinara de la voi de la biserica?

cred ca ai inteles ca nu tu esti denumita stoarfa ... tu esti doar "Doamna" mincinoasa!
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord



Numarul mesajelor : 2014
Data de inscriere : 14/12/2011

Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cine sunt pocaitii?   Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Ian 19, 2012 2:31 pm

Soimos a scris:
EmaLovesJesus a scris:
Pai tocmai ca acesti oameni sunt unelte in mana lui Dumnezeu.Oameni care au lasat totul si L-au urmat.Oameni care s-au pus la dispozitia lui Dumnezeu.Prin care Dumnezeu ne-a vorbit.Tu esti cel care nu intelege.
Iarasi MINTI?
Unde spune Dumnezeu Creatorul ca i-a ales pe Ioan, Marcu sau Luca ca unelte in mana lui?

Chiar nu ti-e rusine ...asa doamna cum te crezi .... sa minti asa ca ultima stoarfa ordinara de la voi de la biserica?

cred ca ai inteles ca nu tu esti denumita stoarfa ... tu esti doar "Doamna" mincinoasa!
Eu nu o sa iti raspund asa cum ai merita.Pentru ca,intr-adevar,sunt o doamna!Cei care s-au lasat folositi de Dumnezeu,au devenit niste unelte in Mainile Lui.
Sus In jos
Urzi23
Scutier
Scutier



Numarul mesajelor : 192
Data de inscriere : 28/12/2011

Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cine sunt pocaitii?   Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Ian 19, 2012 3:39 pm

Soimos a scris:
EmaLovesJesus a scris:
Motanel a scris:

daca vrei sa vezi cum arata un mincinos ordinar si penal eu zic sa dai fuga in fata oglinzii si il vei vedea

Ptr acesta atac la adresa moderatorului esti suspendat ptr 1 saptamana ...poate te mai racoresti
Acelasi mod josnic de a inlatura pe cei care iti tin piept.

Tu chiar esti atat de inceata la minte incat nu pricepi ca acel text este un ATAC si ca nu se refera la tema topicului?

bag seama ca ti se apropie si tie curand randul ...ptr ca prea umplii acest forum cu SPAM!

si tu cind le zici la membrii forumului sa te miroasa la cur si chestii alaturi cu drumul ce sunt ma ,dar acolitii tai cind fac membrii forumului nesimtiti vezi ca ai o lista lunga aia cum sunt ,aia au dreptate ca sunt veterani ai forumului ei cind jignesc au dreptate ca asa vrei tu .poti sa ii iei in brate pina nu mai poti tot niste fiinte demne de mila sunteti .Tu ai dat ban inainte ca apopii sa il anunte ,nu vezi ma ca forumul acesta este la bunul tau plac ,mai esti si tu bagat in seama de mihai si de ema ,in rest forumul este fissssssssss .Tu vrei raspunsuri serioase cind alti membrii sunt jigniti ,pe altul cind il jignesti ii dai ban ca de vezi Doamne trebuia sa intoarca si ,,,,,, obraz .Tu esti un om frustrat si suferi de inferioritate fata de noi ,argumentele tale sunt doar frustrarea si esti vrednic doar de mila
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie



Numarul mesajelor : 7108
Data de inscriere : 20/04/2008

Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cine sunt pocaitii?   Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Ian 19, 2012 5:00 pm

Urzi23 a scris:


si tu cind le zici la membrii forumului sa te miroasa la cur
MINTI!Eu nu am spus sa ma miroasa ...ci am spus sa NU ma mai miroase!
Adica sa nu mai faceti comentarii despre persoana mea!
Sus In jos
Urzi23
Scutier
Scutier



Numarul mesajelor : 192
Data de inscriere : 28/12/2011

Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cine sunt pocaitii?   Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Ian 19, 2012 5:56 pm

editat ptr SPAM!

Atentionare!
te rog sa postezi idei referitoare la tema aflata in dezbatere, ca de comentariile tale off topic nu avem nevoie
daca nu ai de spus ceva ...mai bine taci!
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord



Numarul mesajelor : 2014
Data de inscriere : 14/12/2011

Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cine sunt pocaitii?   Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 20, 2012 12:06 pm

Urzi23 a scris:
editat ptr SPAM!

Atentionare!
te rog sa postezi idei referitoare la tema aflata in dezbatere, ca de comentariile tale off topic nu avem nevoie
daca nu ai de spus ceva ...mai bine taci!
El este un adevarat domn,se vede tare!
Sus In jos
Black velvet
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 896
Data de inscriere : 27/03/2010

Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cine sunt pocaitii?   Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 20, 2012 12:45 pm

EmaLovesJesus a scris:
Urzi23 a scris:
editat ptr SPAM!

Atentionare!
te rog sa postezi idei referitoare la tema aflata in dezbatere, ca de comentariile tale off topic nu avem nevoie
daca nu ai de spus ceva ...mai bine taci!
El este un adevarat domn,se vede tare!

Da el este un adevarat domn crestin, adica unul care nu stie decat sa-i jigneasca pe altii, care nu stie sa spuna o idee coerenta, care foloseste doar invective, da, este un adevarat ”domn” crestin salutare Saracul pamant, ma mir ca-l mai suporta, ca eu unul m-am cam saturat ca atunci cand citesc forumul sa dau de mizeria si de parsivenia lui!

Tu il apreciezi, ca vorba ceea, ”corb la corb nu-si scoate ochii”.
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord
EmaLovesJesus


Numarul mesajelor : 2014
Localizare : In Rai
Puncte : 2092
Data de inscriere : 14/12/2011

Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cine sunt pocaitii?   Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 20, 2012 12:59 pm

Black velvet a scris:
EmaLovesJesus a scris:
Urzi23 a scris:
editat ptr SPAM!

Atentionare!
te rog sa postezi idei referitoare la tema aflata in dezbatere, ca de comentariile tale off topic nu avem nevoie
daca nu ai de spus ceva ...mai bine taci!
El este un adevarat domn,se vede tare!

Da el este un adevarat domn crestin, adica unul care nu stie decat sa-i jigneasca pe altii, care nu stie sa spuna o idee coerenta, care foloseste doar invective, da, este un adevarat ”domn” crestin Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 370049968 Saracul pamant, ma mir ca-l mai suporta, ca eu unul m-am cam saturat ca atunci cand citesc forumul sa dau de mizeria si de parsivenia lui!

Tu il apreciezi, ca vorba ceea, ”corb la corb nu-si scoate ochii”.
Unde dai si unde crapa!Eu ma refeream la Domnul Soimos!
Sus In jos
Black velvet
Arcas
Arcas
Black velvet


Numarul mesajelor : 896
Localizare : Pretutindeni
Puncte : 955
Data de inscriere : 27/03/2010

Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cine sunt pocaitii?   Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 20, 2012 1:02 pm

EmaLovesJesus a scris:
Black velvet a scris:
EmaLovesJesus a scris:

El este un adevarat domn,se vede tare!

Da el este un adevarat domn crestin, adica unul care nu stie decat sa-i jigneasca pe altii, care nu stie sa spuna o idee coerenta, care foloseste doar invective, da, este un adevarat ”domn” crestin Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 370049968 Saracul pamant, ma mir ca-l mai suporta, ca eu unul m-am cam saturat ca atunci cand citesc forumul sa dau de mizeria si de parsivenia lui!

Tu il apreciezi, ca vorba ceea, ”corb la corb nu-si scoate ochii”.
Unde dai si unde crapa!Eu ma refeream la Domnul Soimos!

Iar eu ma refeream la Urzi23, cel pe care tu l-ai citat sau tu nu esti nici macar in stare sa realizezi cui te adresezi? doh
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cine sunt pocaitii?   Cine sunt pocaitii? - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Cine sunt pocaitii?
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» Cine sunt tiganii?
» Cine sunt Islamistii si ce doresc ei?
» Ce idiotenii debiteaza pocaitii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie :: Fenomenul religios :: Teme religioase diverse :: Apologetica-
Mergi direct la: