Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie

Forum ptr cei care indraznesc sa gandeasca liber
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Subiecte similare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Texte in sprijinul ateilor
De ce a fost slavit Isus cu numele de Lucifer? Icon_minitimeMar Oct 20, 2020 11:14 pm Scris de livius

» Rugaciune Ajutatoare in indeplinirea dorintelor
De ce a fost slavit Isus cu numele de Lucifer? Icon_minitimeJoi Oct 27, 2016 2:50 pm Scris de CatalinConstantinGheorghe

» De ce anti-religie si anti-biserica?
De ce a fost slavit Isus cu numele de Lucifer? Icon_minitimeLun Oct 24, 2016 12:42 pm Scris de Rayna

» Melodii ascultate cu mare placere
De ce a fost slavit Isus cu numele de Lucifer? Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:55 am Scris de Rayna

» Introducere in Sistemele magice
De ce a fost slavit Isus cu numele de Lucifer? Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:53 am Scris de Rayna

» Satan ...ce stim despre el
De ce a fost slavit Isus cu numele de Lucifer? Icon_minitimeMar Feb 09, 2016 12:18 pm Scris de Rayna

» Dedicatii muzicale
De ce a fost slavit Isus cu numele de Lucifer? Icon_minitimeJoi Feb 04, 2016 12:37 pm Scris de Soimos

» Sa ne mai si amuzam putin :)
De ce a fost slavit Isus cu numele de Lucifer? Icon_minitimeDum Dec 06, 2015 9:35 pm Scris de Soimos

» Este Isus Christos acel Satan numit si Lucifer?
De ce a fost slavit Isus cu numele de Lucifer? Icon_minitimeSam Dec 05, 2015 1:17 am Scris de Rora9

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

 

 De ce a fost slavit Isus cu numele de Lucifer?

In jos 
AutorMesaj
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

De ce a fost slavit Isus cu numele de Lucifer? Empty
MesajSubiect: De ce a fost slavit Isus cu numele de Lucifer?   De ce a fost slavit Isus cu numele de Lucifer? Icon_minitimeDum Feb 16, 2014 8:23 am

Cum va explicati faptul ca Isus Christos a fost slavit timp de peste 1000 de ani cu numele de Lucifer chiar in biserica crestina?

Nu cumva ca el este chiar Lucifer?
vezi:
https://ro.wikipedia.org/wiki/Luceafăr
Sus In jos
 
De ce a fost slavit Isus cu numele de Lucifer?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Isus Hristos nu e lucifer !
» Este Isus Christos acel Satan numit si Lucifer?
» Crime si atrocitati comise in numele Domnului!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie :: Fenomenul religios :: Somnul ratiunii naste monstrii :: Intrebari pentru religiosi-
Mergi direct la: