Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie

Forum ptr cei care indraznesc sa gandeasca liber
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Subiecte similare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Texte in sprijinul ateilor
Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitimeMar Oct 20, 2020 11:14 pm Scris de livius

» Rugaciune Ajutatoare in indeplinirea dorintelor
Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitimeJoi Oct 27, 2016 2:50 pm Scris de CatalinConstantinGheorghe

» De ce anti-religie si anti-biserica?
Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitimeLun Oct 24, 2016 12:42 pm Scris de Rayna

» Melodii ascultate cu mare placere
Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:55 am Scris de Rayna

» Introducere in Sistemele magice
Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:53 am Scris de Rayna

» Satan ...ce stim despre el
Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitimeMar Feb 09, 2016 12:18 pm Scris de Rayna

» Dedicatii muzicale
Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitimeJoi Feb 04, 2016 12:37 pm Scris de Soimos

» Sa ne mai si amuzam putin :)
Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitimeDum Dec 06, 2015 9:35 pm Scris de Soimos

» Este Isus Christos acel Satan numit si Lucifer?
Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitimeSam Dec 05, 2015 1:17 am Scris de Rora9

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

 

 Alte discutii care se abat de la subiect

In jos 
+22
cactus
remussatala
elvar
Lucretia
Pinalty
Hades
Ada_Pal
The Beast
Anticristul
Rada
fortuna
leeloo
HaymHerman
Terro
Sirius
alexei
Arianeshv
No Name
Socrate
FairGame
Soimos
Silva
26 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Silva
Pedestras
Pedestras
Silva


Numarul mesajelor : 35
Localizare : America
Puncte : 0
Data de inscriere : 23/04/2008

Alte discutii care se abat de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Alte discutii care se abat de la subiect   Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitimeMier Apr 23, 2008 2:59 pm

ce faci bre soimulica......long time no see.......buna seara

acus si mata, nancy e adventista si mata o contrazici?....tztztztztztz

numai ca nu am inteles eu ceva, nancy nu stie ca mata nu esti adeventist?
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Alte discutii care se abat de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Alte discutii care se abat de la subiect   Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitimeJoi Apr 24, 2008 5:35 pm

Poate stie ca in familia mea sunt adventisti ...(prea multi) ...si ca exact din cauza asta postez asa!
Sus In jos
FairGame
Pedestras
Pedestras
FairGame


Numarul mesajelor : 77
Puncte : 0
Data de inscriere : 24/04/2008

Alte discutii care se abat de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Alte discutii care se abat de la subiect   Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitimeSam Apr 26, 2008 3:55 pm

intrebare: Socrate=Soimos?
Sus In jos
Socrate
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 63
Puncte : 0
Data de inscriere : 24/04/2008

Alte discutii care se abat de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Alte discutii care se abat de la subiect   Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitimeSam Apr 26, 2008 4:12 pm

FairGame a scris:
intrebare: Socrate=Soimos?

Eu sunt Dumnezeu facut de DUMNEZEU si ma supun lui DUMNEZEU.

Intrebare:De unde ti-a venit intrebarea asta?
Sus In jos
FairGame
Pedestras
Pedestras
FairGame


Numarul mesajelor : 77
Puncte : 0
Data de inscriere : 24/04/2008

Alte discutii care se abat de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Alte discutii care se abat de la subiect   Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitimeSam Apr 26, 2008 4:20 pm

ma gandeam insa am gresit

Soimos e alte clone...Zeus, Bilou...etc. Se distreaza
Sus In jos
Socrate
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 63
Puncte : 0
Data de inscriere : 24/04/2008

Alte discutii care se abat de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Alte discutii care se abat de la subiect   Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitimeSam Apr 26, 2008 5:05 pm

FairGame a scris:
ma gandeam insa am gresit

Soimos e alte clone...Zeus, Bilou...etc. Se distreaza


Iti iert greseala.
Si chiar de-ar fi adevarat despre ceea ce scrii despre Soimos,noi trebuie sa raspundem cu decenta la intrebarile si raspunsurile sale.
Eu nu ma distrez,ci caut Adevarul Absolut.
Eu caut un om (barbat) sau o femeie cu care sa cautam sa raspundem la intrebari privind pe DUMNEZEU si Creatia Sa.

Intrebare:Cati oameni (barbati) ai gasit la o mie si cate femei ai gasit din toate cate sunt?
Sus In jos
No Name
Scutier
Scutier



Numarul mesajelor : 170
Localizare : romania
Puncte : 0
Data de inscriere : 26/04/2008

Alte discutii care se abat de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Alte discutii care se abat de la subiect   Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitimeDum Apr 27, 2008 4:43 am

Sus In jos
Silva
Pedestras
Pedestras
Silva


Numarul mesajelor : 35
Localizare : America
Puncte : 0
Data de inscriere : 23/04/2008

Alte discutii care se abat de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Alte discutii care se abat de la subiect   Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitimeMar Apr 29, 2008 8:27 pm

vai.....mi-au revenit si aripioarele......hihihihihi...multam nea adminule,

io cu adventistii nu prea o am, insa ce stiu e ca is mai duri asa, cam toti cei pe care i-am cunoscut adventisti au fost duri, iar eu prefer sa stau departe sa nu le dau motive sa se supere pe mine.
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Alte discutii care se abat de la subiect Empty
MesajSubiect: Alte discutii care se abat de la subiect   Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitimeJoi Mai 01, 2008 8:58 pm

Pai pamant sfant este tot globul pamantesc!

Sigur ca am auzit si de Pitecantropul din Peking ....dar si de omul de Neanderthall ...e bine ca accepti ce zice proful tau ..si ca nu ai imbratisat idea de creatie divina din lut

pentru asta iti dau ceva:

https://www.youtube.com/watch?v=s9YDIOsk_0s

sau o preferi e Tarja?

https://www.youtube.com/watch?v=VwbtbfAnI80&feature=related
Sus In jos
Arianeshv
Scutier
Scutier
Arianeshv


Numarul mesajelor : 117
Localizare : In al 7-lea Cer
Puncte : 9
Data de inscriere : 02/05/2008

Alte discutii care se abat de la subiect Empty
MesajSubiect: Batem campii!   Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitimeVin Mai 02, 2008 7:45 pm

Ma pregatesc sa ma culc... Noapte buna tuturor!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Alte discutii care se abat de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Alte discutii care se abat de la subiect   Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitimeVin Mai 02, 2008 7:52 pm

Da... Noapte buna! Si vezi prin ce lumi calatoresti, sa nu cumva sa ramai pe acolo, ca te asteptam sa continui mai ales cu Tantra... Very Happy
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Alte discutii care se abat de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Alte discutii care se abat de la subiect   Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 11:25 am

Soimos a scris:
Sa ma convertesc??????

Crezi ca am mancat ciuperci otravite ? ...sau nu intelegi din ce cauza am pus ghilimelele ?

Pacat ca amicul cu Invataturile lui Don Juan nu posteaza inca aici, sa-ti arate ca si ciupercile alea halucinogene sunt utile... Laughing Mi-a declarat ca nu are starea necesara sa scrie inca, nu se simte inspirat de forum, dar cand o sa considere ca exista aici persoane dornice de adevar, FreeSoul va posta si o sa avem ce invata din traducerile sale din limba ebraica.
Sus In jos
alexei
Pedestras
Pedestras
alexei


Numarul mesajelor : 98
Varsta : 43
Localizare : napoli
Puncte : 0
Data de inscriere : 06/05/2008

Alte discutii care se abat de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Alte discutii care se abat de la subiect   Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 1:20 pm

mai rada,apoi cat priveste voinicii...cam asa e ca si eu is mare(la statura ma refer),n-are nica ca mi-s prost bine ca-s mare si voinic Laughing
trecem peste italia si italieni si mergem la demisia ta:bre io nu pricep un lucru, scratch adicatilia cum,tu ma chemi pi mini aisea ca si ci,sa ni si lunjiasca urechile di plictisala?ne ne ne,sazi blanda ca ii trezam noi la viata si sa vez tu ci panarama di forum iasa!!!
affraid Asadar is si moldovan...a-ti mai aflat ceva despre mine.
Sus In jos
Sirius
Pedestras
Pedestras
Sirius


Numarul mesajelor : 26
Localizare : bucuresti
Puncte : 11
Data de inscriere : 02/05/2008

Alte discutii care se abat de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Alte discutii care se abat de la subiect   Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 1:33 pm

alexei a scris:
mai rada,apoi cat priveste voinicii...cam asa e ca si eu is mare(la statura ma refer),n-are nica ca mi-s prost bine ca-s mare si voinic Laughing
trecem peste italia si italieni si mergem la demisia ta:bre io nu pricep un lucru, scratch adicatilia cum,tu ma chemi pi mini aisea ca si ci,sa ni si lunjiasca urechile di plictisala?ne ne ne,sazi blanda ca ii trezam noi la viata si sa vez tu ci panarama di forum iasa!!!
affraid Asadar is si moldovan...a-ti mai aflat ceva despre mine.

Asa se zice despre oamenii inalti... Nu stiu daca este vreun adevar in aceasta, dar nu cred! Schopenhauer face o legatura intre circulatia sangelui in corp si inaltime si sustine ca cei mai mici de statura gandesc mai repede deoarece sangele iriga mai repede creierul...

Sa stii ca am fost suparata pe tine, ca prima data cand am venit la Hanul Ancutei travestit in baiat, ma dadusi de gol! Laughing
Di undi stiai mata ca eu nu sunt baiet, poti spune?(Ma refer la cealalta clona a mea de la Han...) Ma cunosteai de undeva? Rolling Eyes
Apoi, si mie mi se parea ca te cunosc de undeva, dar nu stiam de unde sa te iau! Wink

Eu is jumi/juma ca si Stefan cel Mare, asa ca pot fi declarata sfanta dupa moarte, bree! Laughing Laughing
Sus In jos
alexei
Pedestras
Pedestras
alexei


Numarul mesajelor : 98
Varsta : 43
Localizare : napoli
Puncte : 0
Data de inscriere : 06/05/2008

Alte discutii care se abat de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Alte discutii care se abat de la subiect   Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 1:51 pm

cre' ca suntem in off-topic pana-n gat,ce-ai zice sa vii pe chat?
Sus In jos
Sirius
Pedestras
Pedestras
Sirius


Numarul mesajelor : 26
Localizare : bucuresti
Puncte : 11
Data de inscriere : 02/05/2008

Alte discutii care se abat de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Alte discutii care se abat de la subiect   Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 1:56 pm

Sterge Adminul si nu ne penalizeaza nimeni! Smile
Putem intra pe chat... ca nici eu nu l-am incercat pana acum!...
Sus In jos
alexei
Pedestras
Pedestras
alexei


Numarul mesajelor : 98
Varsta : 43
Localizare : napoli
Puncte : 0
Data de inscriere : 06/05/2008

Alte discutii care se abat de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Alte discutii care se abat de la subiect   Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 1:57 pm

te astept
Sus In jos
No Name
Scutier
Scutier



Numarul mesajelor : 170
Localizare : romania
Puncte : 0
Data de inscriere : 26/04/2008

Alte discutii care se abat de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Alte discutii care se abat de la subiect   Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 2:23 pm

cine e DON JUAN ? cyclops
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Alte discutii care se abat de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Alte discutii care se abat de la subiect   Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 5:04 pm

.... profetul Mahomed ...dar inainte de a se damblagi si a lua cu japca fetite de 9 ani!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Alte discutii care se abat de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Alte discutii care se abat de la subiect   Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 5:28 pm

no name a scris:
cine e DON JUAN ? cyclops

O sa afli de la FreeSoul!!! Smile
Sus In jos
Sirius
Pedestras
Pedestras
Sirius


Numarul mesajelor : 26
Localizare : bucuresti
Puncte : 11
Data de inscriere : 02/05/2008

Alte discutii care se abat de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Alte discutii care se abat de la subiect   Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 6:02 pm

Alexei, da tu ceva bancuri din cele faine, asa cum numai tu stii sa scoti, nu stii? Smile
Sus In jos
alexei
Pedestras
Pedestras
alexei


Numarul mesajelor : 98
Varsta : 43
Localizare : napoli
Puncte : 0
Data de inscriere : 06/05/2008

Alte discutii care se abat de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Alte discutii care se abat de la subiect   Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 6:12 pm

da' am voie cu prostii? Twisted Evil
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Alte discutii care se abat de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Alte discutii care se abat de la subiect   Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 6:15 pm

Fa un topic pe care il denumesti "Atentie bancuri fara perdea" si ai voie ...dar cu bun simt ...adica cu multe puncte puncte in loc de trivialitate .a se prinde lumea si asa si nu trebuie sa folosim expresii murdare!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Alte discutii care se abat de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Alte discutii care se abat de la subiect   Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 6:30 pm

pai, CE prostiiis fara perdea? Razz
Sus In jos
Sirius
Pedestras
Pedestras
Sirius


Numarul mesajelor : 26
Localizare : bucuresti
Puncte : 11
Data de inscriere : 02/05/2008

Alte discutii care se abat de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Alte discutii care se abat de la subiect   Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 6:32 pm

lasa imi spune mie pe chat! Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat





Alte discutii care se abat de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Alte discutii care se abat de la subiect   Alte discutii care se abat de la subiect Icon_minitime

Sus In jos
 
Alte discutii care se abat de la subiect
Sus 
Pagina 1 din 7Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Dumnezeu si Diavolul. Care este cel bun si care este cel rau?
» Noi si altii
» Barfe si alte susanele

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie :: Cultura, Loisir, Bla Bla :: Cafeneaua "La Sfanta Treime" :: &Varia-
Mergi direct la: