Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie

Forum ptr cei care indraznesc sa gandeasca liber
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Subiecte similare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Texte in sprijinul ateilor
Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Icon_minitimeMar Oct 20, 2020 11:14 pm Scris de livius

» Rugaciune Ajutatoare in indeplinirea dorintelor
Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Icon_minitimeJoi Oct 27, 2016 2:50 pm Scris de CatalinConstantinGheorghe

» De ce anti-religie si anti-biserica?
Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Icon_minitimeLun Oct 24, 2016 12:42 pm Scris de Rayna

» Melodii ascultate cu mare placere
Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:55 am Scris de Rayna

» Introducere in Sistemele magice
Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:53 am Scris de Rayna

» Satan ...ce stim despre el
Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Icon_minitimeMar Feb 09, 2016 12:18 pm Scris de Rayna

» Dedicatii muzicale
Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Icon_minitimeJoi Feb 04, 2016 12:37 pm Scris de Soimos

» Sa ne mai si amuzam putin :)
Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Icon_minitimeDum Dec 06, 2015 9:35 pm Scris de Soimos

» Este Isus Christos acel Satan numit si Lucifer?
Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Icon_minitimeSam Dec 05, 2015 1:17 am Scris de Rora9

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

 

 Iesire din biserica ...ceruta in Apocalipsa

In jos 
+9
Cyberman
GaSpAr
adrianb
Zian
Apopii
buburuzu
livius
H1perion
Soimos
13 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorMesaj
melinda
Lancier
Lancier



Numarul mesajelor : 290
Data de inscriere : 11/08/2011

Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Iesire din biserica ...ceruta in Apocalipsa   Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Icon_minitimeDum Feb 12, 2012 5:52 pm

Mihai12 a scris:
Soimos a scris:
Mihai12 a scris:
Aici vorbeste de vremurile anticristului ma.

Ce sa aibe Dumnezeu cu antichristul? ...nu te gandesti?

El are treaba doar cu Christul/Christos ... ptr ca doar Christos i-a indepartat pe oameni de la Legea/ Poruncile Sale si i-a ratacit pe calea crestinismului, religie infintata de un criminal ca Pavel care ii invata ca legea lui Dumnezeu este un GUNOI!
Hristos nu a indepartat pe nimeni de lege. Esti tu capos ca nu citesti NT de la A pana la Z ca sa-i intelegi adevaratul mesaj. Faci exact ca propagandistii, rupi din contest si schimbi sensul. E veche placa Soimose... mai schimb-o

Dragii mei, a venit din nou popa sa ne dea meditatii la biblie bezele
Sus In jos
Black velvet
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 896
Data de inscriere : 27/03/2010

Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Iesire din biserica ...ceruta in Apocalipsa   Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Icon_minitimeDum Feb 12, 2012 7:03 pm

melinda a scris:
Dragii mei, a venit din nou popa sa ne dea meditatii la biblie bezele

Individul asta nici macar n-a citit biblia, ca sa poata da cuiva meditatii rostogol Asta cand vine aici spune numai prostii si din gura lui nu ies decat jigniri la adresa celor care nu cred in aiurelile din basmul ala biblic grin De multe ori ma intreb, daca asta n-a facut cumva gradinita pe la vreo scoala de corectie, ca numai aia de acolo sunt la nivelul lui de gandire doh Pe alt forum, parca ziceau aia ca a fost popa si l-au dat afara, posibil sa fie asa... si poate ca a trecut prin seminar cu pile, ca habar n-are de biblie.
Sus In jos
Mihai12
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 757
Data de inscriere : 17/07/2011

Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Iesire din biserica ...ceruta in Apocalipsa   Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Icon_minitimeDum Feb 12, 2012 7:22 pm

Black velvet a scris:
melinda a scris:
Dragii mei, a venit din nou popa sa ne dea meditatii la biblie bezele

Individul asta nici macar n-a citit biblia, ca sa poata da cuiva meditatii rostogol Asta cand vine aici spune numai prostii si din gura lui nu ies decat jigniri la adresa celor care nu cred in aiurelile din basmul ala biblic grin De multe ori ma intreb, daca asta n-a facut cumva gradinita pe la vreo scoala de corectie, ca numai aia de acolo sunt la nivelul lui de gandire doh Pe alt forum, parca ziceau aia ca a fost popa si l-au dat afara, posibil sa fie asa... si poate ca a trecut prin seminar cu pile, ca habar n-are de biblie.
Mare prost esti. Ia-te de mana cu Cyberman. Auzi tu, eu popa tavaleala Ma crucesc cand vad atata prostie la voi
Sus In jos
Mihai12
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 757
Data de inscriere : 17/07/2011

Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Iesire din biserica ...ceruta in Apocalipsa   Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Icon_minitimeDum Feb 12, 2012 7:22 pm

melinda a scris:
Mihai12 a scris:
Soimos a scris:


Ce sa aibe Dumnezeu cu antichristul? ...nu te gandesti?

El are treaba doar cu Christul/Christos ... ptr ca doar Christos i-a indepartat pe oameni de la Legea/ Poruncile Sale si i-a ratacit pe calea crestinismului, religie infintata de un criminal ca Pavel care ii invata ca legea lui Dumnezeu este un GUNOI!
Hristos nu a indepartat pe nimeni de lege. Esti tu capos ca nu citesti NT de la A pana la Z ca sa-i intelegi adevaratul mesaj. Faci exact ca propagandistii, rupi din contest si schimbi sensul. E veche placa Soimose... mai schimb-o

Dragii mei, a venit din nou popa sa ne dea meditatii la biblie bezele
Tu alta treaba nu ai?
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord



Numarul mesajelor : 2014
Data de inscriere : 14/12/2011

Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Iesire din biserica ...ceruta in Apocalipsa   Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Icon_minitimeDum Feb 12, 2012 7:54 pm

Mihai12 a scris:
melinda a scris:
Mihai12 a scris:
Hristos nu a indepartat pe nimeni de lege. Esti tu capos ca nu citesti NT de la A pana la Z ca sa-i intelegi adevaratul mesaj. Faci exact ca propagandistii, rupi din contest si schimbi sensul. E veche placa Soimose... mai schimb-o

Dragii mei, a venit din nou popa sa ne dea meditatii la biblie bezele
Tu alta treaba nu ai?
Va veni o zi in care veti regreta am,arnic ca nu ati ascultat!
Sus In jos
melinda
Lancier
Lancier



Numarul mesajelor : 290
Data de inscriere : 11/08/2011

Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Iesire din biserica ...ceruta in Apocalipsa   Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Icon_minitimeDum Feb 12, 2012 8:04 pm

Mihai12 a scris:
melinda a scris:
Mihai12 a scris:
Hristos nu a indepartat pe nimeni de lege. Esti tu capos ca nu citesti NT de la A pana la Z ca sa-i intelegi adevaratul mesaj. Faci exact ca propagandistii, rupi din contest si schimbi sensul. E veche placa Soimose... mai schimb-o

Dragii mei, a venit din nou popa sa ne dea meditatii la biblie bezele
Tu alta treaba nu ai?

Nu...doar stii ca te ador... love sarut love
Sus In jos
melinda
Lancier
Lancier



Numarul mesajelor : 290
Data de inscriere : 11/08/2011

Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Iesire din biserica ...ceruta in Apocalipsa   Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Icon_minitimeDum Feb 12, 2012 8:07 pm

EmaLovesJesus a scris:
Mihai12 a scris:
melinda a scris:


Dragii mei, a venit din nou popa sa ne dea meditatii la biblie bezele
Tu alta treaba nu ai?
Va veni o zi in care veti regreta am,arnic ca nu ati ascultat!

Da...mor de frica...iadului... tavaleala smoke acolo tarfele au regim preferential majoreta
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord



Numarul mesajelor : 2014
Data de inscriere : 14/12/2011

Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Iesire din biserica ...ceruta in Apocalipsa   Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Icon_minitimeDum Feb 12, 2012 8:12 pm

melinda a scris:
EmaLovesJesus a scris:
Mihai12 a scris:
Tu alta treaba nu ai?
Va veni o zi in care veti regreta am,arnic ca nu ati ascultat!

Da...mor de frica...iadului... tavaleala smoke acolo tarfele au regim preferential majoreta

Da sunt la fundul cazanului.Razi tu razi,Harap-alb.
Sus In jos
melinda
Lancier
Lancier



Numarul mesajelor : 290
Data de inscriere : 11/08/2011

Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Iesire din biserica ...ceruta in Apocalipsa   Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Icon_minitimeDum Feb 12, 2012 8:18 pm

EmaLovesJesus a scris:
melinda a scris:
EmaLovesJesus a scris:

Va veni o zi in care veti regreta am,arnic ca nu ati ascultat!

Da...mor de frica...iadului... tavaleala smoke acolo tarfele au regim preferential majoreta

Da sunt la fundul cazanului.Razi tu razi,Harap-alb.

minciuna si popa vor ajunge in rai, ca ei sunt buni si cuminti...mai vorbesc ei urat, da' padre ii iarta...nu conteaza ce scoti pe gura, conteaza sa crezi in EL greutate
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord
EmaLovesJesus


Numarul mesajelor : 2014
Localizare : In Rai
Puncte : 2092
Data de inscriere : 14/12/2011

Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Iesire din biserica ...ceruta in Apocalipsa   Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Icon_minitimeDum Feb 12, 2012 8:24 pm

melinda a scris:
EmaLovesJesus a scris:
melinda a scris:


Da...mor de frica...iadului... tavaleala smoke acolo tarfele au regim preferential majoreta

Da sunt la fundul cazanului.Razi tu razi,Harap-alb.

minciuna si popa vor ajunge in rai, ca ei sunt buni si cuminti...mai vorbesc ei urat, da' padre ii iarta...nu conteaza ce scoti pe gura, conteaza sa crezi in EL greutate

Fii sigura ca pentru micile greseli ne rugam si Dumnezeu ne iarta.Noi Il avem avocat pe Domnul Isus.
Sus In jos
melinda
Lancier
Lancier
melinda


Numarul mesajelor : 290
Localizare : sibiu
Puncte : 295
Data de inscriere : 11/08/2011

Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Iesire din biserica ...ceruta in Apocalipsa   Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Icon_minitimeDum Feb 12, 2012 8:34 pm

EmaLovesJesus a scris:
melinda a scris:
EmaLovesJesus a scris:


Da sunt la fundul cazanului.Razi tu razi,Harap-alb.

minciuna si popa vor ajunge in rai, ca ei sunt buni si cuminti...mai vorbesc ei urat, da' padre ii iarta...nu conteaza ce scoti pe gura, conteaza sa crezi in EL greutate

Fii sigura ca pentru micile greseli ne rugam si Dumnezeu ne iarta.Noi Il avem avocat pe Domnul Isus.

Voi il aveti avocat pe Satana...am vazut ce va poate capul prin instante geek Sa faci o femeie tarfa e o mica greseala? E o lipsa de bun simt...nu o greseala...! Dar ce stiti voi despre bunul simt, educatie? Despre aste nu scrie in biblie...asa ca nu ati auzit de ele.
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord
EmaLovesJesus


Numarul mesajelor : 2014
Localizare : In Rai
Puncte : 2092
Data de inscriere : 14/12/2011

Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Iesire din biserica ...ceruta in Apocalipsa   Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Icon_minitimeDum Feb 12, 2012 8:35 pm

melinda a scris:
EmaLovesJesus a scris:
melinda a scris:


minciuna si popa vor ajunge in rai, ca ei sunt buni si cuminti...mai vorbesc ei urat, da' padre ii iarta...nu conteaza ce scoti pe gura, conteaza sa crezi in EL greutate

Fii sigura ca pentru micile greseli ne rugam si Dumnezeu ne iarta.Noi Il avem avocat pe Domnul Isus.

Voi il aveti avocat pe Satana...am vazut ce va poate capul prin instante geek Sa faci o femeie tarfa e o mica greseala? E o lipsa de bun simt...nu o greseala...! Dar ce stiti voi despre bunul simt, educatie? Despre aste nu scrie in biblie...asa ca nu ati auzit de ele.
Mi-am luat o portie buna de ras!Tu imi vorbesti mie despre educatie si bun simt?Ai uitat deja ce ai scris la adresa mea si a crestinilor?
Sus In jos
melinda
Lancier
Lancier
melinda


Numarul mesajelor : 290
Localizare : sibiu
Puncte : 295
Data de inscriere : 11/08/2011

Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Iesire din biserica ...ceruta in Apocalipsa   Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Icon_minitimeDum Feb 12, 2012 8:38 pm

EmaLovesJesus a scris:
melinda a scris:
EmaLovesJesus a scris:


Fii sigura ca pentru micile greseli ne rugam si Dumnezeu ne iarta.Noi Il avem avocat pe Domnul Isus.

Voi il aveti avocat pe Satana...am vazut ce va poate capul prin instante geek Sa faci o femeie tarfa e o mica greseala? E o lipsa de bun simt...nu o greseala...! Dar ce stiti voi despre bunul simt, educatie? Despre aste nu scrie in biblie...asa ca nu ati auzit de ele.
Mi-am luat o portie buna de ras!Tu imi vorbesti mie despre educatie si bun simt?Ai uitat deja ce ai scris la adresa mea si a crestinilor?

Ce am scris la adresa ta? Ia sa vedem daca stii!
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord
EmaLovesJesus


Numarul mesajelor : 2014
Localizare : In Rai
Puncte : 2092
Data de inscriere : 14/12/2011

Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Iesire din biserica ...ceruta in Apocalipsa   Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Icon_minitimeDum Feb 12, 2012 9:04 pm

melinda a scris:
EmaLovesJesus a scris:
melinda a scris:


Voi il aveti avocat pe Satana...am vazut ce va poate capul prin instante geek Sa faci o femeie tarfa e o mica greseala? E o lipsa de bun simt...nu o greseala...! Dar ce stiti voi despre bunul simt, educatie? Despre aste nu scrie in biblie...asa ca nu ati auzit de ele.
Mi-am luat o portie buna de ras!Tu imi vorbesti mie despre educatie si bun simt?Ai uitat deja ce ai scris la adresa mea si a crestinilor?

Ce am scris la adresa ta? Ia sa vedem daca stii!
Nici macar nu ma cobor pana acolo sa scriu acele lucruri.Pentru ca eu sunt o sfanta pe langa tine.
Sus In jos
melinda
Lancier
Lancier
melinda


Numarul mesajelor : 290
Localizare : sibiu
Puncte : 295
Data de inscriere : 11/08/2011

Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Iesire din biserica ...ceruta in Apocalipsa   Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Icon_minitimeDum Feb 12, 2012 9:12 pm

EmaLovesJesus a scris:
melinda a scris:
EmaLovesJesus a scris:

Mi-am luat o portie buna de ras!Tu imi vorbesti mie despre educatie si bun simt?Ai uitat deja ce ai scris la adresa mea si a crestinilor?

Ce am scris la adresa ta? Ia sa vedem daca stii!
Nici macar nu ma cobor pana acolo sa scriu acele lucruri.Pentru ca eu sunt o sfanta pe langa tine.

Nu scrii pentru ca nu ai ce! Daca sustii ceva, dovedeste! Tot ce am scris e pe forum smoke Mai mult, undeva ma amenintai ca ai salvat tot ce am scris depsre tine, nu? Deci, ar fi simplu sa aflam... geek
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord
EmaLovesJesus


Numarul mesajelor : 2014
Localizare : In Rai
Puncte : 2092
Data de inscriere : 14/12/2011

Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Iesire din biserica ...ceruta in Apocalipsa   Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Icon_minitimeDum Feb 12, 2012 9:15 pm

melinda a scris:
EmaLovesJesus a scris:
melinda a scris:


Ce am scris la adresa ta? Ia sa vedem daca stii!
Nici macar nu ma cobor pana acolo sa scriu acele lucruri.Pentru ca eu sunt o sfanta pe langa tine.

Nu scrii pentru ca nu ai ce! Daca sustii ceva, dovedeste! Tot ce am scris e pe forum smoke Mai mult, undeva ma amenintai ca ai salvat tot ce am scris depsre tine, nu? Deci, ar fi simplu sa aflam... geek
Aaa,ma verifici sa vezi daca este adevarat ca am salvat.Sa stii ca eu nu mint.Stii tu foarte bine ce ai scris.Sau suferi de alzheimer?
Sus In jos
Black velvet
Arcas
Arcas
Black velvet


Numarul mesajelor : 896
Localizare : Pretutindeni
Puncte : 955
Data de inscriere : 27/03/2010

Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Iesire din biserica ...ceruta in Apocalipsa   Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Icon_minitimeDum Feb 12, 2012 11:05 pm

Mihai12 a scris:
Black velvet a scris:
melinda a scris:
Dragii mei, a venit din nou popa sa ne dea meditatii la biblie bezele

Individul asta nici macar n-a citit biblia, ca sa poata da cuiva meditatii rostogol Asta cand vine aici spune numai prostii si din gura lui nu ies decat jigniri la adresa celor care nu cred in aiurelile din basmul ala biblic grin De multe ori ma intreb, daca asta n-a facut cumva gradinita pe la vreo scoala de corectie, ca numai aia de acolo sunt la nivelul lui de gandire doh Pe alt forum, parca ziceau aia ca a fost popa si l-au dat afara, posibil sa fie asa... si poate ca a trecut prin seminar cu pile, ca habar n-are de biblie.
Mare prost esti. Ia-te de mana cu Cyberman. Auzi tu, eu popa tavaleala Ma crucesc cand vad atata prostie la voi

Cruceste-te bai fraiere rostogol
Sus In jos
Continut sponsorizat





Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Iesire din biserica ...ceruta in Apocalipsa   Iesire din biserica ...ceruta in  Apocalipsa - Pagina 7 Icon_minitime

Sus In jos
 
Iesire din biserica ...ceruta in Apocalipsa
Sus 
Pagina 7 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Subiecte similare
-
» Apocalipsa
» Mersul la Biserica
» Biblia vs Biserica

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie :: Dialoguri :: Opinii fundamentate :: Intrebari diverse-
Mergi direct la: