Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie

Forum ptr cei care indraznesc sa gandeasca liber
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Subiecte similare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Texte in sprijinul ateilor
De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitimeMar Oct 20, 2020 11:14 pm Scris de livius

» Rugaciune Ajutatoare in indeplinirea dorintelor
De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitimeJoi Oct 27, 2016 2:50 pm Scris de CatalinConstantinGheorghe

» De ce anti-religie si anti-biserica?
De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitimeLun Oct 24, 2016 12:42 pm Scris de Rayna

» Melodii ascultate cu mare placere
De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:55 am Scris de Rayna

» Introducere in Sistemele magice
De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:53 am Scris de Rayna

» Satan ...ce stim despre el
De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitimeMar Feb 09, 2016 12:18 pm Scris de Rayna

» Dedicatii muzicale
De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitimeJoi Feb 04, 2016 12:37 pm Scris de Soimos

» Sa ne mai si amuzam putin :)
De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitimeDum Dec 06, 2015 9:35 pm Scris de Soimos

» Este Isus Christos acel Satan numit si Lucifer?
De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitimeSam Dec 05, 2015 1:17 am Scris de Rora9

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

 

 De ce anti-religie si anti-biserica?

In jos 
+2
Apopii
Soimos
6 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

De ce anti-religie si anti-biserica? Empty
MesajSubiect: De ce anti-religie si anti-biserica?   De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 1:20 pm

Pentru ca acestea sunt niste facaturi mincinoase cu scopul de a beli material prostimea.

S-a putut mereu dovedi ca si dupa ridicarea religiei crestine la rangul de religie de stat adica in timpurile de sub Impartatul Theodosius in Imperiul Roman de rasarit si Gratian in cel de Apus adica in jurul anului 380 toate documentele vechi care aveau legatura cu crestinismul ...au fost sistematic distruse!

Oare de ce?
Ce interes aveau sa ascunda adevarul?
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

De ce anti-religie si anti-biserica? Empty
MesajSubiect: Re: De ce anti-religie si anti-biserica?   De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitimeLun Apr 18, 2011 12:37 pm

Soimos a scris:

Oare de ce?
Ce interes aveau sa ascunda adevarul?
Daca-i spui unui copil ca nu exista Bau-Bau, cu ce-l mai sperii? Daca-i spui ca nu exista Mos Craciun, cu ce-l mai ademenesti?
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

De ce anti-religie si anti-biserica? Empty
MesajSubiect: Re: De ce anti-religie si anti-biserica?   De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 1:12 pm

Dar daca-l convingi ca Omul Invizibil exista ...atunci cum este?

Iata dovada ca "omul invizibil" exista"



Bineinteles ca un personaj virtual ...mai exact ...sub forma de minciuna.
Sus In jos
DRAGOS
Scutier
Scutier



Numarul mesajelor : 134
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti
Puncte : 147
Data de inscriere : 14/08/2011

De ce anti-religie si anti-biserica? Empty
MesajSubiect: Re: De ce anti-religie si anti-biserica?   De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 1:30 pm

Soimos, ei doar trebuie sa CREADA in acel ceva, nu sa fie si siguri ca exista, ei spun asa: "daca cred ce am de pierdut?" cei ai de pierdut? ai de pierdut mintea si ratiunea in detrimentul unor informatii despre care spui "crezi" fara sa fi sigur, fara a le cerceta amanuntit, caci oricine cerceteaza afla adevarul, ei fiind facuti oameni rai, atei, criminali de catre ceilalti, in special de preoti pt ca le afecteaza AVERILE dobandite de pe urma oamenilor.
Ganditi-va prieteni de ce Cuza a fost dat jos si de cine? pt ca a secularizat averile lor, iar cum biserica decid conducatorii in familiile regale, prin descendenta acestor linii genealogice la tron, ei au pus la cale sa-l dea jos pe Cuza dar si pe altii care ar incerca asta...

Biserica s-a ascuns mereu in spatele regalitatii, ei decizand pe cine reptilienii din familiile regale vor executa si cati vor urma sa moara. Este esential sa intelegem setea acestor fiinte de sange...
Pana si cavalerii templieri care ziceau ca slujesc biserica avea numele de cod "Le serpent rouge" sangele sarpelui, protejand nu biserica ci pe reptilieni, asta e o alta discutie, ideea e ca prin biserica oamenii i-au dus aproape azi de noua ordine mondiala. Religiosii nici nu-si dau seama in ce pericol suntem.... pt ca ei doar asteapta ridicarea la cer, sau de ce sa mai luptam ca "ne ajuta dumnezeu" care? yahwe? poate pe ei, ca pe ei ia ajutat de milenii....
Sus In jos
http://fara-secrete.blogspot.com
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

De ce anti-religie si anti-biserica? Empty
MesajSubiect: Re: De ce anti-religie si anti-biserica?   De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 2:42 pm

DRAGOS a scris:
Soimos, ei doar trebuie sa CREADA in acel ceva, nu sa fie si siguri ca exista, ei spun asa: "daca cred ce am de pierdut?" cei ai de pierdut? ai de pierdut mintea si ratiunea in detrimentul unor informatii ....

Oh daca ar fi numai asta!
Ei sunt manati ca turma sa isi piarda mintea si ratiunea ca sa devina oi ...numai bune de belit si jumulit...de pastorul lor

Citat :

despre care spui "crezi" fara sa fi sigur, fara a le cerceta amanuntit, caci oricine cerceteaza afla adevarul, ei fiind facuti oameni rai, atei, criminali de catre ceilalti, in special de preoti pt ca le afecteaza AVERILE dobandite de pe urma oamenilor.

Asa este!
Inca de la inceputuri li s-a spus sa-si vanda casele si averile si sa se converteasca la crestinism ...adica la o religie ce le cerea banii si le vindea in schimbul lor ...saracia ...si promisiuni desarte de viata vesnica ...dar asta doar atunci cand nu mai au viata de loc!...
Sus In jos
Dumadu
Scutier
Scutier
Dumadu


Numarul mesajelor : 138
Varsta : 35
Localizare : Costinesti
Puncte : 140
Data de inscriere : 11/08/2011

De ce anti-religie si anti-biserica? Empty
MesajSubiect: Re: De ce anti-religie si anti-biserica?   De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 5:58 pm

Ce discutie inteligenta ce oameni
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

De ce anti-religie si anti-biserica? Empty
MesajSubiect: Re: De ce anti-religie si anti-biserica?   De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 7:06 pm

Dumadu a scris:
Ce discutie inteligenta ce oameni
Mei ...asta nu noua trebuie sa ne-o reprosezi ...ci sarlatanilor care i-au banii promitindu-ti un NIMIC! Iar asta s-a intamplat de pe vremurile apostolice ...cum ne-o dovedeste Biblia!

Faptele apostolilor 4
34 Si nimeni intre ei nu era lipsit, pentru ca toti cati aveau tarini sau case le vindeau si aduceau pretul celor vandute

35 si-l puneau la picioarele apostolilor.
Sus In jos
Dumadu
Scutier
Scutier
Dumadu


Numarul mesajelor : 138
Varsta : 35
Localizare : Costinesti
Puncte : 140
Data de inscriere : 11/08/2011

De ce anti-religie si anti-biserica? Empty
MesajSubiect: Re: De ce anti-religie si anti-biserica?   De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 7:19 pm

Mda, iar ai vorbit ca sa nu taci, defapt iar ai scris ca sa nu ''nu scrii''. Citatele bineinteles scoase din contextul propriu si plasate in alt context. Nici nu ma obosesc sa te luminez. Oamenii ca tine merita lasati in intuneric
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

De ce anti-religie si anti-biserica? Empty
MesajSubiect: Re: De ce anti-religie si anti-biserica?   De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 7:37 pm

Dumadu a scris:
Mda, iar ai vorbit ca sa nu taci, defapt iar ai scris ca sa nu ''nu scrii''. Citatele bineinteles scoase din contextul propriu si plasate in alt context. Nici nu ma obosesc sa te luminez. Oamenii ca tine merita lasati in intuneric
Iarasi te dovedesti a fi dragut!

Tocmai unu ca tine, adica unu care are ca si "sfanta scriptura" un text scos din contextul lui natural ...ma refer la Tanach ...si lipit la minciuna unor sarlatani cu rolul de a conferii minciunii o "putere Dumnezeiasca" ... (motiv ptr care prezinta un text scris de niste oameni amarati ca fiind "Cuvantul lui Dumnezeu") ...se gasi sa vorbeasca de texte scoase din context?

Nu te obosi sa ma luminezi ...ptr ca "lumina ta" vine din evul mediu intunecat si se numeste Obscurantismul Intunecat al Evului Mediu!

Si mersi !
Nu servesc asemenea "lumina" ...ptr ca in ziua de azi avem lumina Cunoasterii Rationale de care ne folosim sa ne luminam Calea!
Sus In jos
DRAGOS
Scutier
Scutier



Numarul mesajelor : 134
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti
Puncte : 147
Data de inscriere : 14/08/2011

De ce anti-religie si anti-biserica? Empty
MesajSubiect: Re: De ce anti-religie si anti-biserica?   De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 7:56 pm

Stiti ce-mi zicea un preot? "de ce nu dai la teologie, e o afacere foarte banoasa". Eu sunt o persoana calma si linistita, nu deranjez pe nimeni, insa cand mi s-a zis astea cu foarte greu m-am abtinut sa nu-l pocnesc pe acel nemernic ca om nu pot sa-i zic.
98% astia sunt preotii... iar ajungem la ce a facut Cuza ce oameni
Sus In jos
http://fara-secrete.blogspot.com
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

De ce anti-religie si anti-biserica? Empty
MesajSubiect: Re: De ce anti-religie si anti-biserica?   De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 8:58 pm

DRAGOS a scris:
Stiti ce-mi zicea un preot? "de ce nu dai la teologie, e o afacere foarte banoasa".

Toti popii stiu asta grin doar credinciosii nu cred ca-i posibil asa ceva doh pe ei ii auzi: ”cum dom-le pii astia sint de-ai domnului, cum sa faca ei asa civa? Pi tine ti puni al necuratu sa zici asa civa...” grin
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Dumadu
Scutier
Scutier
Dumadu


Numarul mesajelor : 138
Varsta : 35
Localizare : Costinesti
Puncte : 140
Data de inscriere : 11/08/2011

De ce anti-religie si anti-biserica? Empty
MesajSubiect: Re: De ce anti-religie si anti-biserica?   De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 9:48 pm

Daca ati sti cati bani scot si evolutionisti pe spatele ''inteligentei'' voastre sau tu DRAGOS daca ai sti cati bani scoate David Icke pe spatele vostru v-ati cruci.
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

De ce anti-religie si anti-biserica? Empty
MesajSubiect: Re: De ce anti-religie si anti-biserica?   De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitimeSam Aug 27, 2011 9:00 am

Dumadu a scris:
Daca ati sti cati bani scot si evolutionisti pe spatele ''inteligentei'' voastre sau tu DRAGOS daca ai sti cati bani scoate David Icke pe spatele vostru v-ati cruci.

Vad ca nu intelegi realitatea.

Spre deosebire creationistii care se duc la biserica unde se lasa beliti si taxati, ptr evolutionusti nu exista un asemenea loc al pierzaniei in care sa se intample acelasi lucru.

De ex. crestini sunt cca 2 miliarde de oi din turma numai bune de muls si de belit... poate ne dovedesti tu ca numarul de evolutionisti din "biserica evolutionista" (care nu exista)beliti este mai mare ca la crestini?
Sus In jos
Dumadu
Scutier
Scutier
Dumadu


Numarul mesajelor : 138
Varsta : 35
Localizare : Costinesti
Puncte : 140
Data de inscriere : 11/08/2011

De ce anti-religie si anti-biserica? Empty
MesajSubiect: Re: De ce anti-religie si anti-biserica?   De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitimeSam Aug 27, 2011 9:08 am

Ce le trebuie loc de pierzanie sau biserica evolutionista? Nu au nevoie de asa ceva ca sa scoata bani pe spatele vostru. Nu i-au bani de la voi cum iau preotii, dar pentru ca sunt multi ca voi sunt platiti sa va vanda gogosi. Ca tu nu stii asta nu inseamna ca nu e adevarat ci ca nu ai aflat inca si dupa cum se vede nici nu prea vrei sa aflii.
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

De ce anti-religie si anti-biserica? Empty
MesajSubiect: Re: De ce anti-religie si anti-biserica?   De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitimeSam Aug 27, 2011 9:24 am

Dumadu a scris:
Ce le trebuie loc de pierzanie sau biserica evolutionista? Nu au nevoie de asa ceva ca sa scoata bani pe spatele vostru. Nu i-au bani de la voi cum iau preotii, dar pentru ca sunt multi ca voi sunt platiti sa va vanda gogosi. Ca tu nu stii asta nu inseamna ca nu e adevarat ci ca nu ai aflat inca si dupa cum se vede nici nu prea vrei sa aflii.
Poi vad ca tu nu ai interesul sa intelegi ca "gogosile" cu evolutionismul nu se vand nici macar pe bani marunti, si de sponsori care sa sustina evoltionismul ...zau ca nu am auzit!
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

De ce anti-religie si anti-biserica? Empty
MesajSubiect: Re: De ce anti-religie si anti-biserica?   De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitimeMar Sept 06, 2011 1:37 pm

Despre biserica ca si cauza a tuturor nenorocirilor din Romania ...vedem si inspaimantatoarea prorocire anuntata de Lorin Fortuna!


Sus In jos
Dumadu
Scutier
Scutier
Dumadu


Numarul mesajelor : 138
Varsta : 35
Localizare : Costinesti
Puncte : 140
Data de inscriere : 11/08/2011

De ce anti-religie si anti-biserica? Empty
MesajSubiect: Re: De ce anti-religie si anti-biserica?   De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitimeMar Sept 06, 2011 2:38 pm

Ti-ai si gasit omul potrivit: Lorin Furtuna Laughing cat despre faptul ca bisericile reprezinta cauza tuturor nenorocirilor din Romania, tind sa cred Soimose, ca nu ai minte deloc
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

De ce anti-religie si anti-biserica? Empty
MesajSubiect: Re: De ce anti-religie si anti-biserica?   De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitimeMar Sept 06, 2011 3:16 pm

Dumadu a scris:
Ti-ai si gasit omul potrivit: Lorin Furtuna Laughing cat despre faptul ca bisericile reprezinta cauza tuturor nenorocirilor din Romania, tind sa cred Soimose, ca nu ai minte deloc

Daca imi pui mie chestia asta in carca ...inseamna ca nu ai urmarit filmuletul pina la capat ... si asta inseamna ca ma jignesti pe degeaba si ...risti sa fi iar suspendat!
Asa ca ia-o ca pe un avertisment!
Sus In jos
Dumadu
Scutier
Scutier
Dumadu


Numarul mesajelor : 138
Varsta : 35
Localizare : Costinesti
Puncte : 140
Data de inscriere : 11/08/2011

De ce anti-religie si anti-biserica? Empty
MesajSubiect: Re: De ce anti-religie si anti-biserica?   De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitimeMar Sept 06, 2011 7:53 pm

Nu tin minte sa fi fost suspendat pana acum
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

De ce anti-religie si anti-biserica? Empty
MesajSubiect: Re: De ce anti-religie si anti-biserica?   De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitimeMier Sept 07, 2011 9:12 am

De ce anti-religie si anti-biserica?

Pentru ca atitutidnea noastra anti-religie cu preoti, cu sacramente, moaste, si ceremonii religioase in biserici constructii de piatra ....este impartasita si de ..... Isus din Nazareth.


El spune: Imparatia lui Dumnezeu este in VOI!!!!
Sus In jos
Dumadu
Scutier
Scutier
Dumadu


Numarul mesajelor : 138
Varsta : 35
Localizare : Costinesti
Puncte : 140
Data de inscriere : 11/08/2011

De ce anti-religie si anti-biserica? Empty
MesajSubiect: Re: De ce anti-religie si anti-biserica?   De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitimeMier Sept 07, 2011 2:48 pm

Ce intelegi tu prin imparatia lui Dumnezeu?
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

De ce anti-religie si anti-biserica? Empty
MesajSubiect: Re: De ce anti-religie si anti-biserica?   De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitimeMier Sept 07, 2011 2:54 pm

Dumadu a scris:
Ce intelegi tu prin imparatia lui Dumnezeu?
Ce intelegi tu prin Imparatie?
Sus In jos
Dumadu
Scutier
Scutier
Dumadu


Numarul mesajelor : 138
Varsta : 35
Localizare : Costinesti
Puncte : 140
Data de inscriere : 11/08/2011

De ce anti-religie si anti-biserica? Empty
MesajSubiect: Re: De ce anti-religie si anti-biserica?   De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitimeMier Sept 07, 2011 3:20 pm

Imparatie ca imparatie, dar aici este vorba despre imparatia lui Dumnezeu in interiorul nostru.
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

De ce anti-religie si anti-biserica? Empty
MesajSubiect: Re: De ce anti-religie si anti-biserica?   De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitimeMier Sept 07, 2011 5:05 pm

Dumadu a scris:
Imparatie ca imparatie, dar aici este vorba despre imparatia lui Dumnezeu in interiorul nostru.

Adica despre delirul pe care-l produce basmul biblic si ideea unei divinitati, in mintea credinciosilor. Delirul este singura ”imparatie” creata de religii!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

De ce anti-religie si anti-biserica? Empty
MesajSubiect: Re: De ce anti-religie si anti-biserica?   De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitimeMier Oct 26, 2011 4:20 pm

De ce anti-biserica si anti religie?

Unul din motive, l-am vazut chiar ieri in realitate, si anume cand Regele Mihai ...adica nimeni altcineva decat un UNS al lui Dumnezeu ... UNS tot asa cum si Christos era si el doar un alt UNS !!! (ptr ca insusi cuvantul Christos inseamna tocmai "UNS", si chiar Isus era si el tot rege ...vezi INRI)... Unsul Domnului Regele Mihai si-a aniversat al 90 -lea an al existentei sale ...dintre care ca 84 de ani ca UNS al lui Dumnezeu !!!...si culmea uns tot de biserica ortodoxa prin Patriarhul Miron Cristea.

Iata ca astazi ... in acest context, tocmai capul BOR-iturii ortodoxe ...si anume preafericitul Ciubota ...zis si Daniel(desi nu inteleg de ce o ciubota securista trebuie sa fie numit preafericit ...sau poate ca fericirea i se trage ca locuieste comfortabil in palate in carca prostilor) ... tocmai acest "capo di tuti capi" al bisericii, un adevarat stat in stat (ptr ca ei nu platesc impozite) ...si am constat cu surprindere ca tocmai intai-statatorul BOR-ului ... a refuzat sa ia contact cu acest UNS =Christos... al lui Dumnezeu ...dar si al BOR-ului care l-a uns!

Poi oare de ce sa refuze un patriarh ... sa iei contact cu un Christos?

Oare nu cumva ciubota BOR-ului si-a vandut sufletul ptr doi arginti "duhului besinii securiste"...un alt fel de "Duh Sfant" care este traitor doar in dictaturi ...adica acolo unde intalnim adevaratul Iad pe Pamant ????? ...
Sus In jos
Continut sponsorizat





De ce anti-religie si anti-biserica? Empty
MesajSubiect: Re: De ce anti-religie si anti-biserica?   De ce anti-religie si anti-biserica? Icon_minitime

Sus In jos
 
De ce anti-religie si anti-biserica?
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Citate Faimoase Anti Religie
» YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii?
» Psihanalistii si religia

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie :: Fenomenul religios :: Teme religioase diverse :: De ce antireligie-
Mergi direct la: