Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie

Forum ptr cei care indraznesc sa gandeasca liber
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Subiecte similare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Texte in sprijinul ateilor
Animale care sfideaza evolutia Icon_minitimeMar Oct 20, 2020 11:14 pm Scris de livius

» Rugaciune Ajutatoare in indeplinirea dorintelor
Animale care sfideaza evolutia Icon_minitimeJoi Oct 27, 2016 2:50 pm Scris de CatalinConstantinGheorghe

» De ce anti-religie si anti-biserica?
Animale care sfideaza evolutia Icon_minitimeLun Oct 24, 2016 12:42 pm Scris de Rayna

» Melodii ascultate cu mare placere
Animale care sfideaza evolutia Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:55 am Scris de Rayna

» Introducere in Sistemele magice
Animale care sfideaza evolutia Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:53 am Scris de Rayna

» Satan ...ce stim despre el
Animale care sfideaza evolutia Icon_minitimeMar Feb 09, 2016 12:18 pm Scris de Rayna

» Dedicatii muzicale
Animale care sfideaza evolutia Icon_minitimeJoi Feb 04, 2016 12:37 pm Scris de Soimos

» Sa ne mai si amuzam putin :)
Animale care sfideaza evolutia Icon_minitimeDum Dec 06, 2015 9:35 pm Scris de Soimos

» Este Isus Christos acel Satan numit si Lucifer?
Animale care sfideaza evolutia Icon_minitimeSam Dec 05, 2015 1:17 am Scris de Rora9

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

 

 Animale care sfideaza evolutia

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
GaSpAr
Arcas
Arcas
GaSpAr


Numarul mesajelor : 850
Varsta : 33
Localizare : Iasi
Puncte : 966
Data de inscriere : 13/05/2011

Animale care sfideaza evolutia Empty
MesajSubiect: Animale care sfideaza evolutia   Animale care sfideaza evolutia Icon_minitimeLun Iul 04, 2011 12:34 pm

http://www.revelatia.ro/docs/actde.html

Documentar pentru cine crede teoria evolutinista. De preferabil, vizionati tot documentarul si apoi dati-va cu parerea
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Animale care sfideaza evolutia Empty
MesajSubiect: Re: Animale care sfideaza evolutia   Animale care sfideaza evolutia Icon_minitimeLun Iul 04, 2011 1:21 pm

GaSpAr a scris:
Documentar pentru cine crede teoria evolutinista.

N-am timp acum sa urmaresc documentarul... dar pot sa-ti spun ca Evolutia este un proces care are loc continuu si nu are nicio legatura cu faptul ca unii cred sau nu in ea! Tot la fel cum Pamantul se invarte in jurul Soarelui, chiar daca inchizitia nu era de acord cu asta si incerca sa impuna prin tottura si crima ideea religioasa ca Pamantul e plat si ca Soarele se invarte in jurul sau! Laughing

Evolutia o poti observa usor in Natura, trebuie doar sa te uiti la ea si nu la ”Cer”. De la cer nu poate pica, eventual, decat vreun gainat... unii zic ca si ala poarta noroc... Laughing
Sus In jos
http://www.paganism.ro
GaSpAr
Arcas
Arcas
GaSpAr


Numarul mesajelor : 850
Varsta : 33
Localizare : Iasi
Puncte : 966
Data de inscriere : 13/05/2011

Animale care sfideaza evolutia Empty
MesajSubiect: Re: Animale care sfideaza evolutia   Animale care sfideaza evolutia Icon_minitimeLun Iul 04, 2011 1:26 pm

Apopii a scris:
GaSpAr a scris:
Documentar pentru cine crede teoria evolutinista.

N-am timp acum sa urmaresc documentarul... dar pot sa-ti spun ca Evolutia este un proces care are loc continuu si nu are nicio legatura cu faptul ca unii cred sau nu in ea! Tot la fel cum Pamantul se invarte in jurul Soarelui, chiar daca inchizitia nu era de acord cu asta si incerca sa impuna prin tottura si crima ideea religioasa ca Pamantul e plat si ca Soarele se invarte in jurul sau! Laughing

Evolutia o poti observa usor in Natura, trebuie doar sa te uiti la ea si nu la ”Cer”. De la cer nu poate pica, eventual, decat vreun gainat... unii zic ca si ala poarta noroc... Laughing
eu am zis ca este de preferabil sa urmariti tot documentarul si apoi sa va dati cu parerea. la prima vedere evolutia poate ca sta in picioare, dar la o analiza mai ampla ea cade. Deci fara pareri inainte de a viziona filmul
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Animale care sfideaza evolutia Empty
MesajSubiect: Re: Animale care sfideaza evolutia   Animale care sfideaza evolutia Icon_minitimeLun Iul 04, 2011 5:29 pm

Da, uite ca am urmarit filmuletul... si asa cum ma asteptam, nu am vazut decat niste demonstratii ieftine care amesteca credinta cu fragmente de stiinta pentru a crea o imagine falsa asupra realitatii si a induce in eroare oamenii fara pregatire. Toate astea, evident in scopul atragerii lor catre o credinta care pierde teren si care este dispusa sa investeasca mai multi bani in reclama si in plata unor asa-zisi savanti care sa le sustina aiurelile religioase!

Tot filmuletul poate fi rezumat in cateva cuvinte: Gaina asta este magnifica, priviti la ea are patru picioare, deci sfideaza evolutia... asta inseamna, in mod sigur, ca numai dumnezeul crestin putea sa vina pe furis si sa-i mai monteze inca doua!

Animale care sfideaza evolutia Chicken-hen-feet

Aleluia, dumnezeu exista!

Pe aceeasi logica, uite aici dovada clara ca Satan a existat:

Animale care sfideaza evolutia Satana1fl9

Dar... a si murit... deci chiar si personajele biblice mor... oare cine-i mai pedepseste acum pe oameni... si cine-i mai mantuieste... probabil ca intr-o zi se va descoperi si craniul lui dumnezeu - mort de mult timp!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Cyberman
Lancier
Lancier
Cyberman


Numarul mesajelor : 401
Localizare : In mintea ta
Puncte : 428
Data de inscriere : 25/05/2010

Animale care sfideaza evolutia Empty
MesajSubiect: Re: Animale care sfideaza evolutia   Animale care sfideaza evolutia Icon_minitimeLun Iul 04, 2011 6:04 pm

GaSpAr a scris:
Documentar pentru cine crede teoria evolutinista.

Eu nu cred teoria evolutionista, sic!

Eu sunt sigur ca exista creatie! Uita-te la dumnezeul tau cat este de complex si magnific; este imposibil sa fi aparut datorita evolutiei! In mod sigur, ori l-a creat imaginatia debordanta a lui Moise, ori l-a facut Zeus din lut si apoi trasnind din fulgere l-a umplut de duh sfant!
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Animale care sfideaza evolutia Empty
MesajSubiect: Re: Animale care sfideaza evolutia   Animale care sfideaza evolutia Icon_minitimeLun Iul 04, 2011 7:28 pm

Poi de ce ai tu impresia ca Preputernicul Zeus s-a pus sa creeze pitici de gradina impotenti?

Poi norocul lui YHWH ca acel criminal in serie lipsit de scrupule ... Constantin ...l-a altoit cu puterile Zeului Sol Invictus ... nu pentru ca era un zeu mic prost si impotent al unui trib de pastori ...si asa mucos cum era nu putea sa-l foloseasca in interesul sau personal ... la dimensiunile si puterea unui pitic de gradina ce era acest Yahwe? Very Happy
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Animale care sfideaza evolutia Empty
MesajSubiect: Re: Animale care sfideaza evolutia   Animale care sfideaza evolutia Icon_minitimeMar Iul 05, 2011 2:02 am

Asta inseamna ca YHWH a evoluat la rangul de dumnezeu prin intermediul altoirii! In cazul asta avem doi creatori, Moise - creatorul lui YHWH si Constantin - mare altoitor, in rolul de creator al lui Domne Deus.
Sus In jos
http://www.paganism.ro
GaSpAr
Arcas
Arcas
GaSpAr


Numarul mesajelor : 850
Varsta : 33
Localizare : Iasi
Puncte : 966
Data de inscriere : 13/05/2011

Animale care sfideaza evolutia Empty
MesajSubiect: Re: Animale care sfideaza evolutia   Animale care sfideaza evolutia Icon_minitimeMier Iul 06, 2011 5:27 pm

Dar de exemplul girafei nu a zis nimeni nimic si ma refer la cel din film
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Animale care sfideaza evolutia Empty
MesajSubiect: Re: Animale care sfideaza evolutia   Animale care sfideaza evolutia Icon_minitimeMier Iul 06, 2011 7:42 pm

GaSpAr a scris:
Dar de exemplul girafei nu a zis nimeni nimic si ma refer la cel din film

O explicatie banala ar fi ca si-a lungit gatul, cate putin de-a lungul milioanelor de ani pentru a putea ajunge la frunzele copacilor din savana.

O explicatie mult mai interesanta si pe placul credintei, ar fi ca doar Zeus putea sa-i lungeasca gatul, din motive numai de el stiute, mintea sa nu o putem noi patrunde, noi putem doar sa-i constatam Maretia! Zau asa, doar Marele Zeus putea crea lucruri atat de minunate si complexe!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
GaSpAr
Arcas
Arcas
GaSpAr


Numarul mesajelor : 850
Varsta : 33
Localizare : Iasi
Puncte : 966
Data de inscriere : 13/05/2011

Animale care sfideaza evolutia Empty
MesajSubiect: Re: Animale care sfideaza evolutia   Animale care sfideaza evolutia Icon_minitimeMier Iul 06, 2011 7:51 pm

Apopii a scris:
GaSpAr a scris:
Dar de exemplul girafei nu a zis nimeni nimic si ma refer la cel din film

O explicatie banala ar fi ca si-a lungit gatul, cate putin de-a lungul milioanelor de ani pentru a putea ajunge la frunzele copacilor din savana.
bineinteles ca este si o explicatie penibila, defapt toata teoria evolutionismului este penibila.


am o intrebare: cum au evoluat organele animalelor si cat de mult a afectat asta animalelor?

si inca o intrebare: sangele a evoluat?
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Animale care sfideaza evolutia Empty
MesajSubiect: Re: Animale care sfideaza evolutia   Animale care sfideaza evolutia Icon_minitimeMier Iul 06, 2011 8:04 pm

GaSpAr a scris:
sangele a evoluat?

Bineinteles, de la sange normal, sangele a evoluat, in crestinism, pana la detergent pentru spalarea pacatelor crestinilor, precum si bautura racoritoare la barul rai-ului!

”54.Cel ce mănâncă trupul Meu şi bea sângele Meu are viaţă veşnică, şi Eu îl voi învia în ziua cea de apoi.
55.Trupul este adevărată mâncare şi sângele Meu, adevărată băutură. ”
Sus In jos
http://www.paganism.ro
GaSpAr
Arcas
Arcas
GaSpAr


Numarul mesajelor : 850
Varsta : 33
Localizare : Iasi
Puncte : 966
Data de inscriere : 13/05/2011

Animale care sfideaza evolutia Empty
MesajSubiect: Re: Animale care sfideaza evolutia   Animale care sfideaza evolutia Icon_minitimeMier Iul 06, 2011 8:08 pm

bataie de joc
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Animale care sfideaza evolutia Empty
MesajSubiect: Re: Animale care sfideaza evolutia   Animale care sfideaza evolutia Icon_minitimeMier Iul 06, 2011 8:14 pm

Apopii a scris:
GaSpAr a scris:
sangele a evoluat?

Bineinteles, de la sange normal, sangele a evoluat, in crestinism, pana la detergent pentru spalarea pacatelor crestinilor, precum si bautura racoritoare la barul rai-ului!

”54.Cel ce mănâncă trupul Meu şi bea sângele Meu are viaţă veşnică, şi Eu îl voi învia în ziua cea de apoi.
55.Trupul este adevărată mâncare şi sângele Meu, adevărată băutură. ”

Acum m-am prins !

Romanii au gresit oferindu-le oamenilor doar paine si circ!

Crestinii au oferit painea , vinul si circul ...de la biserica ... ptr ca stiti bine ca la modul simbolic "trupul si sangele lui Dumnezeu" (altul decat Isus ptr ca Isus inca din timpul vietii recomanda Eucharistia).

Deci e suficient ca si actualii politicieni romani sa ofere paine, chiar si uscata, vin ...chiar si diluat cu apa chioara ...si CIRC ...cat cuprinde ...noroc ca s-a inventat televizorul si politica!


Ultima editare efectuata de catre Soimos in Mier Iul 06, 2011 8:16 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Animale care sfideaza evolutia Empty
MesajSubiect: Re: Animale care sfideaza evolutia   Animale care sfideaza evolutia Icon_minitimeMier Iul 06, 2011 8:15 pm

GaSpAr a scris:
bataie de joc

Asta ziceam si eu despre un Isus care indeamna oamenii sa-i manance trupul si sa-i bea sangele Laughing in plus, sa-ti speli pacatele cu sangele mantuitorului tau adica sa-l folosesti pe post de detergent de pacate... ai vazut tu bataie de joc mai mare?
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Animale care sfideaza evolutia Empty
MesajSubiect: Re: Animale care sfideaza evolutia   Animale care sfideaza evolutia Icon_minitimeMier Iul 06, 2011 8:23 pm

Apopii a scris:
... ai vazut tu bataie de joc mai mare?
Evident ca DA!
Dar tot in religia crestina!

Cica Treimea indivizibila formata din Tata (pensionar) Fiul (tauras) si Duhul sfant ...adica un partz ...cica s-au dus la o fata mare sa o posteasca ...dar cum pensionarul si partzul nu erau de nicio isprava ...iata ca s-a remarcat fiul ...care a devenit astfel propriul sau Tata dar si propriul sau fiu!

Ce e mai grav este ca a randuit-o pe muma-sa ...si aceasta se numeste "pacatul .....?" si culmea dracoveniei din acest incest se naste tocmai faptuitorul acestui incest!

Ziceti si voi ...nu e asta ... DIABOLIC?
Sus In jos
GaSpAr
Arcas
Arcas
GaSpAr


Numarul mesajelor : 850
Varsta : 33
Localizare : Iasi
Puncte : 966
Data de inscriere : 13/05/2011

Animale care sfideaza evolutia Empty
MesajSubiect: Re: Animale care sfideaza evolutia   Animale care sfideaza evolutia Icon_minitimeMier Iul 06, 2011 8:50 pm

trucaj ordinar. RUSINE DINU PATRICIU
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Animale care sfideaza evolutia Empty
MesajSubiect: Re: Animale care sfideaza evolutia   Animale care sfideaza evolutia Icon_minitimeMier Iul 06, 2011 9:48 pm

Soimos a scris:
Ce e mai grav este ca a randuit-o pe muma-sa ...si aceasta se numeste "pacatul .....?" si culmea dracoveniei din acest incest se naste tocmai faptuitorul acestui incest!

Ziceti si voi ...nu e asta ... DIABOLIC?

Probabil cei ce au nascocit dracovenia cu SF Treime, nu s-au gandit ca Isusul lor o sa ajunga sa-si fie propriul tata, dar si propriul fiu Laughing Laughing Laughing Cu atat mai putin s-au gandit la muma-sa si la incestul care deriva de aici!

Trufia de a-l pune pe Isus egal cu Yahweh, le-a intunecat mintile... Nu reusesc sa-mi amintesc cine era acuzat ca ar fi trufas.
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Animale care sfideaza evolutia Empty
MesajSubiect: Re: Animale care sfideaza evolutia   Animale care sfideaza evolutia Icon_minitimeJoi Iul 07, 2011 6:53 am

GaSpAr a scris:
trucaj ordinar. RUSINE DINU PATRICIU

Trucaj este prezentarea acestei fictiuni aiurite ca fiind adevarata!

Unde in Biblie gasesti o descriere amanuntita a acestei "sfinte minuni a INCESTULUI divin" ?

Poi bdaca in Biblie nu este ... poate o demonstreaza stiinta in Legea a 2-a a Termodinamicii Credintei
Sus In jos
GaSpAr
Arcas
Arcas
GaSpAr


Numarul mesajelor : 850
Varsta : 33
Localizare : Iasi
Puncte : 966
Data de inscriere : 13/05/2011

Animale care sfideaza evolutia Empty
MesajSubiect: Re: Animale care sfideaza evolutia   Animale care sfideaza evolutia Icon_minitimeJoi Iul 07, 2011 5:53 pm



Pentru stiutorii de engleza
Sus In jos
GaSpAr
Arcas
Arcas
GaSpAr


Numarul mesajelor : 850
Varsta : 33
Localizare : Iasi
Puncte : 966
Data de inscriere : 13/05/2011

Animale care sfideaza evolutia Empty
MesajSubiect: Re: Animale care sfideaza evolutia   Animale care sfideaza evolutia Icon_minitimeJoi Iul 07, 2011 5:57 pm

Apopii a scris:
Soimos a scris:
Ce e mai grav este ca a randuit-o pe muma-sa ...si aceasta se numeste "pacatul .....?" si culmea dracoveniei din acest incest se naste tocmai faptuitorul acestui incest!

Ziceti si voi ...nu e asta ... DIABOLIC?

Probabil cei ce au nascocit dracovenia cu SF Treime, nu s-au gandit ca Isusul lor o sa ajunga sa-si fie propriul tata, dar si propriul fiu Laughing Laughing Laughing Cu atat mai putin s-au gandit la muma-sa si la incestul care deriva de aici!

Trufia de a-l pune pe Isus egal cu Yahweh, le-a intunecat mintile... Nu reusesc sa-mi amintesc cine era acuzat ca ar fi trufas.
zicea un intelept'' Incearca sa intelegi Treimea si iti vei pierde mintile, Incearca sa o respingi si iti vei pierde sufletul''


Iisus nu este diferit de Yahweh, ci el afirma '' Eu si tatal una suntem''


Dumnezeu e unul in spirit, dar manifestat in 3: Creator, Mantuitor, Sfintitor. Asa cum tu Apopii esti o singura persoana, dar poti fi tata de copil, muncitor si jucator. Aceiasi persoana dar manifestata in 3. Capiche?
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Animale care sfideaza evolutia Empty
MesajSubiect: Re: Animale care sfideaza evolutia   Animale care sfideaza evolutia Icon_minitimeJoi Iul 07, 2011 6:03 pm

GaSpAr a scris:
Aceiasi persoana dar manifestata in 3. Capiche?

Adica atunci cand o insamanta pe muma-sa era unul, iar atunci cand se nastea era altul, dar acelasi; si tata si fiu! Ptiu, piei de aici dracovenie! Astea da fapte demne de Talpa Iadului!!!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Animale care sfideaza evolutia Empty
MesajSubiect: Re: Animale care sfideaza evolutia   Animale care sfideaza evolutia Icon_minitimeJoi Iul 07, 2011 6:10 pm

GaSpAr a scris:
zicea un intelept''

La urmatoarea afirmatie legata de user si nu de subiect, te banez definitiv! Poti tu apoi sa te milogesti cat vrei, ca sa te mai primeasca cineva inapoi, ca n-ai sa mai ai nicio sansa!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
GaSpAr
Arcas
Arcas
GaSpAr


Numarul mesajelor : 850
Varsta : 33
Localizare : Iasi
Puncte : 966
Data de inscriere : 13/05/2011

Animale care sfideaza evolutia Empty
MesajSubiect: Re: Animale care sfideaza evolutia   Animale care sfideaza evolutia Icon_minitimeJoi Iul 07, 2011 6:12 pm

Apopii a scris:
GaSpAr a scris:
zicea un intelept''

La urmatoarea afirmatie legata de user si nu de subiect, te banez definitiv! Poti tu apoi sa te milogesti cat vrei, ca sa te mai primeasca cineva inapoi, ca n-ai sa mai ai nicio sansa!
Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing sa mor de ras nu alta. unde ai vazut tu ca m-am luat de cineva de pe forum? pai tu chiar crezi ca se gasesc intelepti aici pe forum? eu ziceam de un caz real
Sus In jos
GaSpAr
Arcas
Arcas
GaSpAr


Numarul mesajelor : 850
Varsta : 33
Localizare : Iasi
Puncte : 966
Data de inscriere : 13/05/2011

Animale care sfideaza evolutia Empty
MesajSubiect: Re: Animale care sfideaza evolutia   Animale care sfideaza evolutia Icon_minitimeJoi Iul 07, 2011 6:15 pm

Apopii a scris:
GaSpAr a scris:
Aceiasi persoana dar manifestata in 3. Capiche?

Adica atunci cand o insamanta pe muma-sa era unul, iar atunci cand se nastea era altul, dar acelasi; si tata si fiu! Ptiu, piei de aici dracovenie! Astea da fapte demne de Talpa Iadului!!!
pune-ti mintea la contributie si poate o sa intelegi. hai ca va laudati ca sunteti inteligenti, ca doar ateii sunt asa, credinciosii e prosti bre, ei crede a proasta. hai sa vad daca se poate iesi ceva frumos din mintea ta. hai fii filozof Very Happy
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Animale care sfideaza evolutia Empty
MesajSubiect: Re: Animale care sfideaza evolutia   Animale care sfideaza evolutia Icon_minitimeJoi Iul 07, 2011 6:18 pm

GaSpAr a scris:
Apopii a scris:
GaSpAr a scris:
zicea un intelept''

La urmatoarea afirmatie legata de user si nu de subiect, te banez definitiv! Poti tu apoi sa te milogesti cat vrei, ca sa te mai primeasca cineva inapoi, ca n-ai sa mai ai nicio sansa!
Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing sa mor de ras nu alta. unde ai vazut tu ca m-am luat de cineva de pe forum? pai tu chiar crezi ca se gasesc intelepti aici pe forum? eu ziceam de un caz real

Daca pe aici nu sunt intelepti... ce cauti pe forumul asta? N-ar fi mai bine sa iei o pauza?
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Continut sponsorizat





Animale care sfideaza evolutia Empty
MesajSubiect: Re: Animale care sfideaza evolutia   Animale care sfideaza evolutia Icon_minitime

Sus In jos
 
Animale care sfideaza evolutia
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Dumnezeu si Diavolul. Care este cel bun si care este cel rau?
» Evolutia nonteismului
» Biblia , morala şi evoluţia mentalităţilor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie :: Stinta versus Credinta :: Stinta vs Credinta :: Evolutie sau Creatie-
Mergi direct la: