Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie

Forum ptr cei care indraznesc sa gandeasca liber
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Subiecte similare
    Căutare
     
     

    Rezultate pe:
     
    Rechercher Cautare avansata
    Ultimele subiecte
    » Texte in sprijinul ateilor
    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Icon_minitimeMar Oct 20, 2020 11:14 pm Scris de livius

    » Rugaciune Ajutatoare in indeplinirea dorintelor
    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Oct 27, 2016 2:50 pm Scris de CatalinConstantinGheorghe

    » De ce anti-religie si anti-biserica?
    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Icon_minitimeLun Oct 24, 2016 12:42 pm Scris de Rayna

    » Melodii ascultate cu mare placere
    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:55 am Scris de Rayna

    » Introducere in Sistemele magice
    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:53 am Scris de Rayna

    » Satan ...ce stim despre el
    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Icon_minitimeMar Feb 09, 2016 12:18 pm Scris de Rayna

    » Dedicatii muzicale
    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Feb 04, 2016 12:37 pm Scris de Soimos

    » Sa ne mai si amuzam putin :)
    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 06, 2015 9:35 pm Scris de Soimos

    » Este Isus Christos acel Satan numit si Lucifer?
    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Icon_minitimeSam Dec 05, 2015 1:17 am Scris de Rora9

    Navigare
     Portal
     Index
     Membri
     Profil
     FAQ
     Cautare
    Forum
    Parteneri
    forum gratuit

     

     Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș

    In jos 
    +2
    NICOLETA1980
    Soimos
    6 participanți
    Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
    AutorMesaj
    Black velvet
    Arcas
    Arcas



    Numarul mesajelor : 896
    Data de inscriere : 27/03/2010

    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Icon_minitimeDum Sept 30, 2012 11:18 pm

    EmaLovesJesus a scris:
    Madularele mele le-am facut madulare a neprihanirii.

    hohot Da, vad ca si creierul ti-e neprihanit de niciun fel de urma a ratiunii si cunoasterii pacatoase, intrate in lume prin pacatul primar al omenirii, adica gandirea care l-a desprins pe om din regnul animal.
    Sus In jos
    EmaLovesJesus
    Lord
    Lord



    Numarul mesajelor : 2014
    Data de inscriere : 14/12/2011

    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Icon_minitimeLun Oct 01, 2012 5:06 am

    Black velvet a scris:
    EmaLovesJesus a scris:
    Madularele mele le-am facut madulare a neprihanirii.

    hohot Da, vad ca si creierul ti-e neprihanit de niciun fel de urma a ratiunii si cunoasterii pacatoase, intrate in lume prin pacatul primar al omenirii, adica gandirea care l-a desprins pe om din regnul animal.


    Orice gand il fac rob ascultarii de Hristos! Este ceva sa poti sa te supui lui Dumnezeu si sa traiesti dupa voia Lui. Pun pariu ca tu nu ai putea sa traiesti ca mine nici macar o saptamana! Fara pacat, fara dependente si in partasie cu Dumnezeu (rugaciune, biserica, vizite la bolnavi, etc).
    Sus In jos
    Soimos
    mantuitor de religie
    mantuitor de religie



    Numarul mesajelor : 7108
    Data de inscriere : 20/04/2008

    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Icon_minitimeLun Oct 01, 2012 8:32 am

    EmaLovesJesus a scris:

    Orice gand il fac rob ascultarii de Hristos!
    A exista vreodata vre-un personaj cu numele de Hristos?
    Nu de alta dar Rabinul Isus nu este Christos (adica UNS) pentru ca nici in Biblie nu este pomenita UNGEREA lui Isus in vre-o functie inalta de stat, de ex cum Mihai de Hohenzolern a fost uns ca Rege!
    Asa ca iarasi ai impresia ca incultura si aberatia ta este "standard de moralitate" cand ea este de fapt Stanadardul in prostie si lipsa de rationalitate!
    Sus In jos
    EmaLovesJesus
    Lord
    Lord



    Numarul mesajelor : 2014
    Data de inscriere : 14/12/2011

    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Icon_minitimeLun Oct 01, 2012 10:38 am

    Soimos a scris:
    EmaLovesJesus a scris:

    Orice gand il fac rob ascultarii de Hristos!
    A exista vreodata vre-un personaj cu numele de Hristos?
    Nu de alta dar Rabinul Isus nu este Christos (adica UNS) pentru ca nici in Biblie nu este pomenita UNGEREA lui Isus in vre-o functie inalta de stat, de ex cum Mihai de Hohenzolern a fost uns ca Rege!
    Asa ca iarasi ai impresia ca incultura si aberatia ta este "standard de moralitate" cand ea este de fapt Stanadardul in prostie si lipsa de rationalitate!


    Vorbeste despre incultura ta,nu?Afla ca istoria atesta existenta Domnului Isus.
    Sus In jos
    Soimos
    mantuitor de religie
    mantuitor de religie



    Numarul mesajelor : 7108
    Data de inscriere : 20/04/2008

    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Icon_minitimeMar Oct 02, 2012 6:51 pm

    EmaLovesJesus a scris:
    Soimos a scris:
    EmaLovesJesus a scris:

    Orice gand il fac rob ascultarii de Hristos!
    A exista vreodata vre-un personaj cu numele de Hristos?
    Nu de alta dar Rabinul Isus nu este Christos (adica UNS) pentru ca nici in Biblie nu este pomenita UNGEREA lui Isus in vre-o functie inalta de stat, de ex cum Mihai de Hohenzolern a fost uns ca Rege!
    Asa ca iarasi ai impresia ca incultura si aberatia ta este "standard de moralitate" cand ea este de fapt Stanadardul in prostie si lipsa de rationalitate!


    Vorbeste despre incultura ta,nu?Afla ca istoria atesta existenta Domnului Isus.
    Categoric ca as putea aborda tema asta cu altii care sunt mult mai culti decat mine, dar asta nu inseamna ca o discut si cu idiotii analfabeti care sunt monumente ale prostiei umane .
    Daca nu ai fi atat de analfabeta ai fi inteles ca eu nu am vorbit de rabinul Isus ci de Christos .... daca nu crezi asta vezi cu cateva randuri mai sus unde am facut precizarea !
    Nici daca stai in cap ca sa-ti ploua in fund nu vei putea dovedi existenta lui Christos!
    Sus In jos
    EmaLovesJesus
    Lord
    Lord



    Numarul mesajelor : 2014
    Data de inscriere : 14/12/2011

    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Icon_minitimeMar Oct 02, 2012 8:19 pm

    Soimos a scris:
    EmaLovesJesus a scris:
    Soimos a scris:

    A exista vreodata vre-un personaj cu numele de Hristos?
    Nu de alta dar Rabinul Isus nu este Christos (adica UNS) pentru ca nici in Biblie nu este pomenita UNGEREA lui Isus in vre-o functie inalta de stat, de ex cum Mihai de Hohenzolern a fost uns ca Rege!
    Asa ca iarasi ai impresia ca incultura si aberatia ta este "standard de moralitate" cand ea este de fapt Stanadardul in prostie si lipsa de rationalitate!


    Vorbeste despre incultura ta,nu?Afla ca istoria atesta existenta Domnului Isus.
    Categoric ca as putea aborda tema asta cu altii care sunt mult mai culti decat mine, dar asta nu inseamna ca o discut si cu idiotii analfabeti care sunt monumente ale prostiei umane .
    Daca nu ai fi atat de analfabeta ai fi inteles ca eu nu am vorbit de rabinul Isus ci de Christos .... daca nu crezi asta vezi cu cateva randuri mai sus unde am facut precizarea !
    Nici daca stai in cap ca sa-ti ploua in fund nu vei putea dovedi existenta lui Christos!


    Ba sigur ca pot .Nu vrei tu sa recunosti dar El exista si este Viu sta la dreapta lui Dumnezeu!
    Sus In jos
    Soimos
    mantuitor de religie
    mantuitor de religie



    Numarul mesajelor : 7108
    Data de inscriere : 20/04/2008

    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Icon_minitimeMar Oct 02, 2012 8:41 pm

    EmaLovesJesus a scris:
    Soimos a scris:
    EmaLovesJesus a scris:
    Soimos a scris:

    A exista vreodata vre-un personaj cu numele de Hristos?
    Nu de alta dar Rabinul Isus nu este Christos (adica UNS) pentru ca nici in Biblie nu este pomenita UNGEREA lui Isus in vre-o functie inalta de stat, de ex cum Mihai de Hohenzolern a fost uns ca Rege!
    Asa ca iarasi ai impresia ca incultura si aberatia ta este "standard de moralitate" cand ea este de fapt Stanadardul in prostie si lipsa de rationalitate!


    Vorbeste despre incultura ta,nu?Afla ca istoria atesta existenta Domnului Isus.
    Categoric ca as putea aborda tema asta cu altii care sunt mult mai culti decat mine, dar asta nu inseamna ca o discut si cu idiotii analfabeti care sunt monumente ale prostiei umane .
    Daca nu ai fi atat de analfabeta ai fi inteles ca eu nu am vorbit de rabinul Isus ci de Christos .... daca nu crezi asta vezi cu cateva randuri mai sus unde am facut precizarea !
    Nici daca stai in cap ca sa-ti ploua in fund nu vei putea dovedi existenta lui Christos!


    Ba sigur ca pot .Nu vrei tu sa recunosti dar El exista si este Viu sta la dreapta lui Dumnezeu!
    Stii tu asta ca te-ai uitat in sus catre cer si i-ai deosebit dupa ce aveau sub camasa aia lunga?
    Sus In jos
    EmaLovesJesus
    Lord
    Lord



    Numarul mesajelor : 2014
    Data de inscriere : 14/12/2011

    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Icon_minitimeMar Oct 02, 2012 9:39 pm

    Soimos a scris:
    EmaLovesJesus a scris:
    Soimos a scris:

    Categoric ca as putea aborda tema asta cu altii care sunt mult mai culti decat mine, dar asta nu inseamna ca o discut si cu idiotii analfabeti care sunt monumente ale prostiei umane .
    Daca nu ai fi atat de analfabeta ai fi inteles ca eu nu am vorbit de rabinul Isus ci de Christos .... daca nu crezi asta vezi cu cateva randuri mai sus unde am facut precizarea !
    Nici daca stai in cap ca sa-ti ploua in fund nu vei putea dovedi existenta lui Christos!


    Stiu pentru ca mi-a dovedit ca exista.Am primit raspuns la rugaciuni.Si pacea care tie iti lipseste.

    Ba sigur ca pot .Nu vrei tu sa recunosti dar El exista si este Viu sta la dreapta lui Dumnezeu!
    Stii tu asta ca te-ai uitat in sus catre cer si i-ai deosebit dupa ce aveau sub camasa aia lunga?
    Sus In jos
    NICOLETA1980
    Pedestras
    Pedestras



    Numarul mesajelor : 94
    Data de inscriere : 24/08/2012

    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Oct 04, 2012 5:28 pm

    Interesele sunt foarte clare pentru unii, dar evenimentele alea istorice care-s? Eu am vazut niste urme palide doar pe la Regi, dar si alea seamana mai mult cu barfele despre niste presupuse evenimente si nicidecum cu niste consemnari istorice. Poate te referi la cronologia urmasilor lui Adam, din care rezulta clar ca lumea are doar 6000 de ani hohot [/quote]

    Adica ce vrei tu sa -mi spui mie , ca tu nu regasesti evenimente istorice in biblie?
    Ce crezi tu ca istoria care se scrie chiar in momentul acesta in care respiri tu .... va relata ptr. generatiile viitoare , evenimentele exact asa cum s-au petrecut in realitate.?!

    Biblia relatează evenimente petrecute pe parcursul a mii de ani , transpuse in asa fel incat sa reprezinte interese...
    pe masura ce baietii smecherii din acele timpuri si-au dat seama ca-i loc de ai prostii pe fraierii saraci , dezorientati , au introdus in textul biblic evenimente si personaje reale pe care le-au creionat dupa interesele lor.

    Asta cred eu ... in niciun caz vreun cuvant sau insuflata de dumnezeu .... el este un personaj de basm ...
    si nu inteleg.. de ce ai aruncat hohotul ala la final ?
    Sus In jos
    NICOLETA1980
    Pedestras
    Pedestras
    NICOLETA1980


    Numarul mesajelor : 94
    Varsta : 43
    Localizare : CALARASI
    Puncte : 96
    Data de inscriere : 24/08/2012

    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Oct 04, 2012 6:51 pm

    Soimos a scris:


    Cat despre fundu cu care ai pacatuit cand erai tinara si frumoasa, acum aproape de batranete nu mai intereseaza pe nimeni, asa ca degeaba crezi tu ca l-ai transformat, cand de fapt la transformat timpul inaintea ta!

    Mama , mama , mama .... de ce ai simtit ca-i necesar s-o bagi p-asta ?!

    Uite , ma scuzi ca m-am bagat in seama , dar .. pf .. n-am putut sa ma abtin si nici n-am vrut...
    Mi s-a excitat spiritul feminin...

    Vreau sa-mi raspunzi , te rog!
    Sus In jos
    Soimos
    mantuitor de religie
    mantuitor de religie
    Soimos


    Numarul mesajelor : 7108
    Varsta : 58
    Localizare : pe drum
    Puncte : 6685
    Data de inscriere : 20/04/2008

    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Oct 04, 2012 8:59 pm

    NICOLETA1980 a scris:
    Soimos a scris:


    Cat despre fundu cu care ai pacatuit cand erai tinara si frumoasa, acum aproape de batranete nu mai intereseaza pe nimeni, asa ca degeaba crezi tu ca l-ai transformat, cand de fapt la transformat timpul inaintea ta!

    Mama , mama , mama .... de ce ai simtit ca-i necesar s-o bagi p-asta ?!

    Simplu, ca nu mi plac pocaitele care se dau sfinte, dar uita ca s-au pocait din remuscare.


    Citat :

    Uite , ma scuzi ca m-am bagat in seama , dar .. pf .. n-am putut sa ma abtin si nici n-am vrut...
    Mi s-a excitat spiritul feminin...

    Vreau sa-mi raspunzi , te rog!

    Spiritul feminin i-ar impune sa fie naturala asa cum este ea si nu sa ni se prezinte noua ca o sfanta, si sa vorbeasca despre un organ zdrentuit de atata frecat in tinere, ca acum la batranete a devenit "madularul neprihanirii"!

    Un om normal cu viata normala cu orgasme la orice varsta este muuuult mai respectabil decat o "sfanta" adica femeie de moravuri usoara care s-a pocait!
    Sus In jos
    Fernando
    Scutier
    Scutier
    Fernando


    Numarul mesajelor : 102
    Varsta : 34
    Localizare : Tulcea
    Puncte : 102
    Data de inscriere : 16/10/2011

    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Oct 04, 2012 10:02 pm

    NICOLETA1980 a scris:
    Mi s-a excitat spiritul feminin...

    flowers love uups
    Sus In jos
    EmaLovesJesus
    Lord
    Lord
    EmaLovesJesus


    Numarul mesajelor : 2014
    Localizare : In Rai
    Puncte : 2092
    Data de inscriere : 14/12/2011

    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Icon_minitimeVin Oct 05, 2012 8:26 am

    Fernando a scris:
    NICOLETA1980 a scris:
    Mi s-a excitat spiritul feminin...

    flowers love uups


    Vezi ce avantaje ai daca esti crestina?!Smile)
    Sus In jos
    NICOLETA1980
    Pedestras
    Pedestras
    NICOLETA1980


    Numarul mesajelor : 94
    Varsta : 43
    Localizare : CALARASI
    Puncte : 96
    Data de inscriere : 24/08/2012

    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Icon_minitimeVin Oct 05, 2012 2:08 pm

    EmaLovesJesus a scris:
    Fernando a scris:
    NICOLETA1980 a scris:
    Mi s-a excitat spiritul feminin...

    flowers love uups


    Vezi ce avantaje ai daca esti crestina?!Smile)


    Dece avantaje ? si care ? si de ce crestina ?!
    Sus In jos
    NICOLETA1980
    Pedestras
    Pedestras
    NICOLETA1980


    Numarul mesajelor : 94
    Varsta : 43
    Localizare : CALARASI
    Puncte : 96
    Data de inscriere : 24/08/2012

    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Icon_minitimeVin Oct 05, 2012 2:14 pm

    Soimos a scris:
    NICOLETA1980 a scris:
    Soimos a scris:


    Cat despre fundu cu care ai pacatuit cand erai tinara si frumoasa, acum aproape de batranete nu mai intereseaza pe nimeni, asa ca degeaba crezi tu ca l-ai transformat, cand de fapt la transformat timpul inaintea ta!

    Mama , mama , mama .... de ce ai simtit ca-i necesar s-o bagi p-asta ?!

    Simplu, ca nu mi plac pocaitele care se dau sfinte, dar uita ca s-au pocait din remuscare.


    Citat :

    Uite , ma scuzi ca m-am bagat in seama , dar .. pf .. n-am putut sa ma abtin si nici n-am vrut...
    Mi s-a excitat spiritul feminin...

    Vreau sa-mi raspunzi , te rog!

    Spiritul feminin i-ar impune sa fie naturala asa cum este ea si nu sa ni se prezinte noua ca o sfanta, si sa vorbeasca despre un organ zdrentuit de atata frecat in tinere, ca acum la batranete a devenit "madularul neprihanirii"!

    Un om normal cu viata normala cu orgasme la orice varsta este muuuult mai respectabil decat o "sfanta" adica femeie de moravuri usoara care s-a pocait!

    Nu mai continui , ptr ca nu sunt avocatul poporului .. Atata timp cat ea nu comenteaza nimic la complimentele astea repetate pe care i le aduci ... sa fie sanatoasa.!

    EMA ESTI PRAF !
    Sus In jos
    Soimos
    mantuitor de religie
    mantuitor de religie
    Soimos


    Numarul mesajelor : 7108
    Varsta : 58
    Localizare : pe drum
    Puncte : 6685
    Data de inscriere : 20/04/2008

    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Icon_minitimeVin Oct 05, 2012 8:35 pm

    NICOLETA1980 a scris:
    Soimos a scris:
    NICOLETA1980 a scris:
    Soimos a scris:


    Cat despre fundu cu care ai pacatuit cand erai tinara si frumoasa, acum aproape de batranete nu mai intereseaza pe nimeni, asa ca degeaba crezi tu ca l-ai transformat, cand de fapt la transformat timpul inaintea ta!

    Mama , mama , mama .... de ce ai simtit ca-i necesar s-o bagi p-asta ?!

    Simplu, ca nu mi plac pocaitele care se dau sfinte, dar uita ca s-au pocait din remuscare.


    Citat :

    Uite , ma scuzi ca m-am bagat in seama , dar .. pf .. n-am putut sa ma abtin si nici n-am vrut...
    Mi s-a excitat spiritul feminin...

    Vreau sa-mi raspunzi , te rog!

    Spiritul feminin i-ar impune sa fie naturala asa cum este ea si nu sa ni se prezinte noua ca o sfanta, si sa vorbeasca despre un organ zdrentuit de atata frecat in tinere, ca acum la batranete a devenit "madularul neprihanirii"!

    Un om normal cu viata normala cu orgasme la orice varsta este muuuult mai respectabil decat o "sfanta" adica femeie de moravuri usoara care s-a pocait!

    Nu mai continui , ptr ca nu sunt avocatul poporului .. Atata timp cat ea nu comenteaza nimic la complimentele astea repetate pe care i le aduci ... sa fie sanatoasa.!

    EMA ESTI PRAF !
    Mie imi displace sa vorbesc in felul acesta cu o femeie, dar femeia este si trebuie sa fie mai inteligent decat barbatii, iar la Ema nu e cazul, asa ca ea pentru mine nu este o femeie/doamna ci un papagal care repeta mereu aceleasi texte!
    Ea nu se supara pentru ca ea este singura care stie cel mai bine adevarul povestii ei de viata!
    In plus de asta daca nu avea probleme cu trecutul ei, nu si ar fi schimbat religia ca pe o pereche de chiloti, dar si-a schimbat-o din cauza ca pocaitii i-au promis ca indiferent de trecutul ei, va ajunge in Rai...sau cel putin asa numesc crestinii Imparatia lui Isus care este de fapt IADUL!
    Sus In jos
    EmaLovesJesus
    Lord
    Lord
    EmaLovesJesus


    Numarul mesajelor : 2014
    Localizare : In Rai
    Puncte : 2092
    Data de inscriere : 14/12/2011

    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 06, 2012 7:10 am

    Soimos a scris:
    NICOLETA1980 a scris:
    Soimos a scris:

    Simplu, ca nu mi plac pocaitele care se dau sfinte, dar uita ca s-au pocait din remuscare.




    Spiritul feminin i-ar impune sa fie naturala asa cum este ea si nu sa ni se prezinte noua ca o sfanta, si sa vorbeasca despre un organ zdrentuit de atata frecat in tinere, ca acum la batranete a devenit "madularul neprihanirii"!

    Un om normal cu viata normala cu orgasme la orice varsta este muuuult mai respectabil decat o "sfanta" adica femeie de moravuri usoara care s-a pocait!

    Nu mai continui , ptr ca nu sunt avocatul poporului .. Atata timp cat ea nu comenteaza nimic la complimentele astea repetate pe care i le aduci ... sa fie sanatoasa.!

    EMA ESTI PRAF !
    Mie imi displace sa vorbesc in felul acesta cu o femeie, dar femeia este si trebuie sa fie mai inteligent decat barbatii, iar la Ema nu e cazul, asa ca ea pentru mine nu este o femeie/doamna ci un papagal care repeta mereu aceleasi texte!
    Ea nu se supara pentru ca ea este singura care stie cel mai bine adevarul povestii ei de viata!
    In plus de asta daca nu avea probleme cu trecutul ei, nu si ar fi schimbat religia ca pe o pereche de chiloti, dar si-a schimbat-o din cauza ca pocaitii i-au promis ca indiferent de trecutul ei, va ajunge in Rai...sau cel putin asa numesc crestinii Imparatia lui Isus care este de fapt IADUL!


    DACA TE BAGI IN LATURI,TE MANANCA PORCII!
    Sus In jos
    Soimos
    mantuitor de religie
    mantuitor de religie
    Soimos


    Numarul mesajelor : 7108
    Varsta : 58
    Localizare : pe drum
    Puncte : 6685
    Data de inscriere : 20/04/2008

    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 06, 2012 8:11 am

    EmaLovesJesus a scris:


    DACA TE BAGI IN LATURI,TE MANANCA PORCII!

    Sau cu alte cuvinte degeaba te pocaiesti ca tot in iad o sa ajungi
    Sus In jos
    EmaLovesJesus
    Lord
    Lord
    EmaLovesJesus


    Numarul mesajelor : 2014
    Localizare : In Rai
    Puncte : 2092
    Data de inscriere : 14/12/2011

    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 06, 2012 8:58 am

    Soimos a scris:
    EmaLovesJesus a scris:


    DACA TE BAGI IN LATURI,TE MANANCA PORCII!

    Sau cu alte cuvinte degeaba te pocaiesti ca tot in iad o sa ajungi

    Nu te face ca nu ai priceput aluzia!Smile
    Sus In jos
    Soimos
    mantuitor de religie
    mantuitor de religie
    Soimos


    Numarul mesajelor : 7108
    Varsta : 58
    Localizare : pe drum
    Puncte : 6685
    Data de inscriere : 20/04/2008

    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 06, 2012 2:00 pm

    EmaLovesJesus a scris:
    Soimos a scris:
    EmaLovesJesus a scris:


    DACA TE BAGI IN LATURI,TE MANANCA PORCII!

    Sau cu alte cuvinte degeaba te pocaiesti ca tot in iad o sa ajungi

    Nu te face ca nu ai priceput aluzia!Smile
    Se pare ca nu ai inteles tu ceea ce am afirmat eu!
    Sus In jos
    Black velvet
    Arcas
    Arcas
    Black velvet


    Numarul mesajelor : 896
    Localizare : Pretutindeni
    Puncte : 955
    Data de inscriere : 27/03/2010

    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 06, 2012 9:45 pm

    EmaLovesJesus a scris:
    DACA TE BAGI IN LATURI,TE MANANCA PORCII!

    Mai rau e atunci cand porcii au doua picioare si mai sunt si credinciosi, stii ce urmeaza? Milioane de oameni arsi pe rug si torturati in cele mai bestiale moduri posibile!
    Sus In jos
    EmaLovesJesus
    Lord
    Lord
    EmaLovesJesus


    Numarul mesajelor : 2014
    Localizare : In Rai
    Puncte : 2092
    Data de inscriere : 14/12/2011

    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Icon_minitimeDum Oct 07, 2012 7:35 am

    Black velvet a scris:
    EmaLovesJesus a scris:
    DACA TE BAGI IN LATURI,TE MANANCA PORCII!

    Mai rau e atunci cand porcii au doua picioare si mai sunt si credinciosi, stii ce urmeaza? Milioane de oameni arsi pe rug si torturati in cele mai bestiale moduri posibile!


    Ca sa intelegi mai bine iti recomand cu multa caldura cartea ,,Graiul Martirilor'' ... Cartea aceasta este o intelegere istorica a ceea ce diversi lideri evanghelici crestini au trait si au crezut cu privire la lucrarea Duhului Sfant.
    Sus In jos
    Soimos
    mantuitor de religie
    mantuitor de religie
    Soimos


    Numarul mesajelor : 7108
    Varsta : 58
    Localizare : pe drum
    Puncte : 6685
    Data de inscriere : 20/04/2008

    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Icon_minitimeDum Oct 07, 2012 2:56 pm

    EmaLovesJesus a scris:
    Black velvet a scris:
    EmaLovesJesus a scris:
    DACA TE BAGI IN LATURI,TE MANANCA PORCII!

    Mai rau e atunci cand porcii au doua picioare si mai sunt si credinciosi, stii ce urmeaza? Milioane de oameni arsi pe rug si torturati in cele mai bestiale moduri posibile!


    Ca sa intelegi mai bine iti recomand cu multa caldura cartea ,,Graiul Martirilor'' ... Cartea aceasta este o intelegere istorica a ceea ce diversi lideri evanghelici crestini au trait si au crezut cu privire la lucrarea Duhului Sfant.

    Chiar nu ti-e rusine sa ne recomanzi noua, adica unor atei convnisi) cartea scrisa de un sarlatan religios?
    Uiti ca aici esti pe un site antireligie?
    Sus In jos
    Black velvet
    Arcas
    Arcas
    Black velvet


    Numarul mesajelor : 896
    Localizare : Pretutindeni
    Puncte : 955
    Data de inscriere : 27/03/2010

    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Icon_minitimeDum Oct 07, 2012 5:39 pm

    Soimos a scris:
    Chiar nu ti-e rusine

    Ai vazut tu vreodata asa ceva la vreun religios? La ei vezi doar iubire crestina, cu care sunt in stare sa te calce in picioare, sa scuipe pe tine si sa-i multumeasca lui domnul pentru bunatatea sa!

    Uite ce au fost in stare sa faca si asta cu multa, multa iubire pentru aproapele pe care l-au schingiuit si ars de viu!

    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Inchizitia

    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 9.leaganul+lui+iuda+-+inchizitie

    Uite cum obisnuiau sa sfarame capetele oamenilor, cei care vroiau sa ajunga ingeri...

    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 ?mmid=066c45371b50e9c62
    Sus In jos
    Continut sponsorizat





    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș  - Pagina 3 Icon_minitime

    Sus In jos
     
    Fotografii pe perete .... De la Ateii Și Raţionaliștii Timiș
    Sus 
    Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
     Subiecte similare
    -
    » Ce spun ateii ... in filme

    Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
    Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie :: Stinta versus Credinta :: Stinta vs Credinta :: Teze, Sinteze si Antiteze crestine-
    Mergi direct la: