Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie

Forum ptr cei care indraznesc sa gandeasca liber
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Subiecte similare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Texte in sprijinul ateilor
YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Icon_minitimeMar Oct 20, 2020 11:14 pm Scris de livius

» Rugaciune Ajutatoare in indeplinirea dorintelor
YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Oct 27, 2016 2:50 pm Scris de CatalinConstantinGheorghe

» De ce anti-religie si anti-biserica?
YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Icon_minitimeLun Oct 24, 2016 12:42 pm Scris de Rayna

» Melodii ascultate cu mare placere
YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:55 am Scris de Rayna

» Introducere in Sistemele magice
YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:53 am Scris de Rayna

» Satan ...ce stim despre el
YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Icon_minitimeMar Feb 09, 2016 12:18 pm Scris de Rayna

» Dedicatii muzicale
YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Feb 04, 2016 12:37 pm Scris de Soimos

» Sa ne mai si amuzam putin :)
YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 06, 2015 9:35 pm Scris de Soimos

» Este Isus Christos acel Satan numit si Lucifer?
YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Icon_minitimeSam Dec 05, 2015 1:17 am Scris de Rora9

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

 

 YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii?

In jos 
+9
Terro
remussatala
No Name
Arianeshv
Rada
Soimos
vali
Socrate
Zeus
13 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
remussatala
Lancier
Lancier



Numarul mesajelor : 434
Data de inscriere : 12/05/2008

YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii?   YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mai 14, 2008 11:16 am

Terro a scris:
Laughing Pai, inainte de o partida de sex, inainte studiem anatomia femeii dal capo al fine, astrologia si alte stiinte... In final, alegem masura potrivita si momentul optim, dupa ce facem o serie de calcule complicate, stiintifice...
De cele mai multe ori calcule complicate sunt înainte sau după sex dar nu neapărat ştiinţifice.
Sus In jos
Terro
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 25/04/2008

YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii?   YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mai 14, 2008 11:36 am

Nevasta mea pune punctul pe "I" in timpul sexului, ca stie ca imi onorez promisiunile intotdeauna!... Laughing
Sus In jos
remussatala
Lancier
Lancier



Numarul mesajelor : 434
Data de inscriere : 12/05/2008

YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii?   YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mai 14, 2008 12:36 pm

Terro a scris:
Nevasta mea pune punctul pe "I" in timpul sexului, ca stie ca imi onorez promisiunile intotdeauna!... Laughing
Bun şi aici cam la ce întrebare încerci să răspunzi?
Sus In jos
Terro
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 25/04/2008

YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii?   YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mai 14, 2008 1:05 pm

Mai, Remuss, le sucesti si le invartesti, le smintesti si iar le amesteci!!!
Citat :
De cele mai multe ori calcule complicate sunt înainte sau după sex dar nu neapărat ştiinţifice.
.....
La asta ma refeream... CALCULELE CELE MAI BUNE DE PARTEA INAMICULUI SE FAC IN TIMPUL SI NU INAINTE SAU DUPA...
Sus In jos
Terro
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 25/04/2008

YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii?   YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mai 14, 2008 1:08 pm

Uite aici pe cineva dupa gustul tau, care se plictiseste singurel:

https://forum-anti-christi.forumgratuit.ro/search.forum?search_author=Marinel&show_results=posts Razz
Sus In jos
remussatala
Lancier
Lancier



Numarul mesajelor : 434
Data de inscriere : 12/05/2008

YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii?   YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mai 14, 2008 4:46 pm

Terro a scris:
Mai, Remuss, le sucesti si le invartesti, le smintesti si iar le amesteci!!!
Citat :
De cele mai multe ori calcule complicate sunt înainte sau după sex dar nu neapărat ştiinţifice.
.....
La asta ma refeream... CALCULELE CELE MAI BUNE DE PARTEA INAMICULUI SE FAC IN TIMPUL SI NU INAINTE SAU DUPA...
Sunt de acord dar cum că ele ar trebui să fie musai "ştiinţifice" asta parcă e zisă la mişto.
Sus In jos
gratia
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 05/05/2008

YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii?   YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 17, 2008 6:26 pm

Este o extrem de mare diferenta intre aceste aforisme ...si prostitutia generalizata si institutionalizata sub numele de MISA!
Sus In jos
ioanide
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 20/05/2008

YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii?   YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Icon_minitimeMar Mai 20, 2008 11:09 am

No Name a scris:
eu nu demonstrez nimic ...

IN CURAND FFF.CURAND ...va va demonstra EL ...(EL GIBORR)
BINEINTELES!
Foarte curand!Atat de curand cat tine viata fiecaruia.APOI SE VEDE ADEVARUL CU OCHIUL LIBER!
Pana atunci,putem sa ne ametim reciproc unii pe altii ca si cum fiecare ar detine adevarul suprem iar ceilalti sunt niste neica nimeni!
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie



Numarul mesajelor : 7108
Data de inscriere : 20/04/2008

YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii?   YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Icon_minitimeMar Mai 20, 2008 8:10 pm

Exact asa este!
aici e problema mare a religiei ... exclusivsmul ...doar eu stiu adevarul si doar religia mea e buna ... si de la exclusivism se ajunge la intoleranta ...de la aceasta la ura ...si uite asa "dumnezeul religiilor" mai pune de un razboi religios unde poate cosi vietile ca pe spicele de grau !
Sus In jos
desan
Pedestras
Pedestras
desan


Numarul mesajelor : 54
Localizare : constanta
Puncte : 0
Data de inscriere : 26/08/2008

YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii?   YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Aug 29, 2008 7:25 am

misa la fel ca celelalte...sunt un raspuns pt oameni care nu pot sa traiasca si sa gandeasca independent...care au extrema nevoie de a trai in turma...sunt niste nenorociti care au nevoie sa li se spuna si cand sa se pise...acest tip de oameni imi provoaca oroare....chiar mai mult decat liderii lor...
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii?   YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 02, 2009 9:26 am

Mai grav este ca li se spune sa bea peeshat ...si turma ii asculta ...dar eu vad in asta un semn bun ...si anume daca ii invata sa manance rahat ... cred ca se va rezolva problema alimentatiei pe planeta ...si asta e pozitiv!
Sus In jos
kahila
Pedestras
Pedestras
kahila


Numarul mesajelor : 20
Localizare : nohere
Puncte : 0
Data de inscriere : 21/01/2009

YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii?   YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Icon_minitimeMier Ian 28, 2009 5:48 pm

Soimos a scris:
Mai grav este ca li se spune sa bea peeshat ...si turma ii asculta ...dar eu vad in asta un semn bun ...si anume daca ii invata sa manance si rahat ... cred ca se va rezolva problema alimentatiei pe planeta ...si asta e pozitiv!

Ha Ha...ma-ai facut as rad...am scapat deci de eugenie... Very Happy
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii?   YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Ian 29, 2009 2:14 pm

Pai sa scapi de Eugenie ...e ceva de ras?
Sus In jos
Continut sponsorizat





YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii?   YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii? - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii?
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» Despre sex si Tantra
» Yoga ... ce stim despre?
» Istorie si religie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie :: Dialoguri :: Opinii fundamentate :: Intrebari diverse-
Mergi direct la: