Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie

Forum ptr cei care indraznesc sa gandeasca liber
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Subiecte similare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Texte in sprijinul ateilor
bancuri pentru vertebrate Icon_minitimeMar Oct 20, 2020 11:14 pm Scris de livius

» Rugaciune Ajutatoare in indeplinirea dorintelor
bancuri pentru vertebrate Icon_minitimeJoi Oct 27, 2016 2:50 pm Scris de CatalinConstantinGheorghe

» De ce anti-religie si anti-biserica?
bancuri pentru vertebrate Icon_minitimeLun Oct 24, 2016 12:42 pm Scris de Rayna

» Melodii ascultate cu mare placere
bancuri pentru vertebrate Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:55 am Scris de Rayna

» Introducere in Sistemele magice
bancuri pentru vertebrate Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:53 am Scris de Rayna

» Satan ...ce stim despre el
bancuri pentru vertebrate Icon_minitimeMar Feb 09, 2016 12:18 pm Scris de Rayna

» Dedicatii muzicale
bancuri pentru vertebrate Icon_minitimeJoi Feb 04, 2016 12:37 pm Scris de Soimos

» Sa ne mai si amuzam putin :)
bancuri pentru vertebrate Icon_minitimeDum Dec 06, 2015 9:35 pm Scris de Soimos

» Este Isus Christos acel Satan numit si Lucifer?
bancuri pentru vertebrate Icon_minitimeSam Dec 05, 2015 1:17 am Scris de Rora9

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

 

 bancuri pentru vertebrate

In jos 
+10
goliath
Soimos
Rada
Hades
leeloo
Sirius
Efrit
Terro
Arianeshv
alexei
14 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
alexei
Pedestras
Pedestras
alexei


Numarul mesajelor : 98
Varsta : 43
Localizare : napoli
Puncte : 0
Data de inscriere : 06/05/2008

bancuri pentru vertebrate Empty
MesajSubiect: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate Icon_minitimeJoi Mai 08, 2008 12:38 pm

bula era pe moarte...
ahhh,mai vreau buuulaaa,zicea moartea.
Sus In jos
alexei
Pedestras
Pedestras
alexei


Numarul mesajelor : 98
Varsta : 43
Localizare : napoli
Puncte : 0
Data de inscriere : 06/05/2008

bancuri pentru vertebrate Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate Icon_minitimeJoi Mai 08, 2008 1:10 pm

iote ca mi-am gasit si parteneru'.Baga mosule!!
Sus In jos
alexei
Pedestras
Pedestras
alexei


Numarul mesajelor : 98
Varsta : 43
Localizare : napoli
Puncte : 0
Data de inscriere : 06/05/2008

bancuri pentru vertebrate Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate Icon_minitimeJoi Mai 08, 2008 1:37 pm

esti timid?ok,continui eu:
Ce zice cocosul cind fuge dupa gaina?Raspuns:Daca o prind o fut daca nu fac sport!!!
Sus In jos
alexei
Pedestras
Pedestras
alexei


Numarul mesajelor : 98
Varsta : 43
Localizare : napoli
Puncte : 0
Data de inscriere : 06/05/2008

bancuri pentru vertebrate Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate Icon_minitimeJoi Mai 08, 2008 1:41 pm

si replica:ce gandeste gaina cand cocosul vrea s-o fecundeze:daca stau zice ca-s curva,daca fug zice ca-s proasta... geek mai bine ma-mpiedic
Sus In jos
Arianeshv
Scutier
Scutier
Arianeshv


Numarul mesajelor : 117
Localizare : In al 7-lea Cer
Puncte : 9
Data de inscriere : 02/05/2008

bancuri pentru vertebrate Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate Icon_minitimeJoi Mai 08, 2008 4:24 pm

alexei a scris:
esti timid?ok,continui eu:
Ce zice cocosul cind fuge dupa gaina?Raspuns:Daca o prind o fut daca nu fac sport!!!
N-ai nici un pic de bun simt, rusnacule! Evil or Very Mad
Sus In jos
alexei
Pedestras
Pedestras
alexei


Numarul mesajelor : 98
Varsta : 43
Localizare : napoli
Puncte : 0
Data de inscriere : 06/05/2008

bancuri pentru vertebrate Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate Icon_minitimeJoi Mai 08, 2008 4:55 pm

daaaa,asa este. Very Happy Cand spun bancuri nu,dar pot fi si serios si plin de bun simt,depinde de subiect si mai ales de interlocutor.Asa ca... jocolor te cam grabesti cu apelativele
Sus In jos
Terro
Pedestras
Pedestras
Terro


Numarul mesajelor : 98
Localizare : Germania
Puncte : 16
Data de inscriere : 25/04/2008

bancuri pentru vertebrate Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate Icon_minitimeJoi Mai 08, 2008 4:57 pm

Ce fes frumos are nenea! cheers
Sus In jos
alexei
Pedestras
Pedestras
alexei


Numarul mesajelor : 98
Varsta : 43
Localizare : napoli
Puncte : 0
Data de inscriere : 06/05/2008

bancuri pentru vertebrate Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate Icon_minitimeJoi Mai 08, 2008 4:59 pm

fain,nu?imi pare rau dar si-l merita.
Sus In jos
Terro
Pedestras
Pedestras
Terro


Numarul mesajelor : 98
Localizare : Germania
Puncte : 16
Data de inscriere : 25/04/2008

bancuri pentru vertebrate Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate Icon_minitimeJoi Mai 08, 2008 5:01 pm

da, dar nu reuseste sa ascunda coarnele
Sus In jos
alexei
Pedestras
Pedestras
alexei


Numarul mesajelor : 98
Varsta : 43
Localizare : napoli
Puncte : 0
Data de inscriere : 06/05/2008

bancuri pentru vertebrate Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate Icon_minitimeJoi Mai 08, 2008 6:35 pm

florine,lasa-l in pace ca se corijeaza(mi-a promis mie)si drept rasplata il bagam la colhoz-cu ase mandrete de coarne... Laughing
Sus In jos
Arianeshv
Scutier
Scutier
Arianeshv


Numarul mesajelor : 117
Localizare : In al 7-lea Cer
Puncte : 9
Data de inscriere : 02/05/2008

bancuri pentru vertebrate Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate Icon_minitimeJoi Mai 08, 2008 6:59 pm

ce limbaj vorbesti acilea, ca parca e de la Planeta Moldova!! ?? Laughing
Sus In jos
Efrit
Pedestras
Pedestras
Efrit


Numarul mesajelor : 62
Puncte : 0
Data de inscriere : 24/04/2008

bancuri pentru vertebrate Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate Icon_minitimeVin Mai 09, 2008 12:20 pm

ma distreaza astia care se rusineaza cand se vorbeste de fu...t, de parca ei au fost facuti cu scuipat in palma de o mama virgina si de un tata impotent.
Sus In jos
Sirius
Pedestras
Pedestras
Sirius


Numarul mesajelor : 26
Localizare : bucuresti
Puncte : 11
Data de inscriere : 02/05/2008

bancuri pentru vertebrate Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate Icon_minitimeVin Mai 09, 2008 12:36 pm

Efrit a scris:
ma distreaza astia care se rusineaza cand se vorbeste de fu...t, de parca ei au fost facuti cu scuipat in palma de o mama virgina si de un tata impotent.

No bini, vad ca Alexei are cu cine face echipa!
Mie imi place sa fac dragoste sau sex si nu ca Marioara .... lol!
Sus In jos
Efrit
Pedestras
Pedestras
Efrit


Numarul mesajelor : 62
Puncte : 0
Data de inscriere : 24/04/2008

bancuri pentru vertebrate Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate Icon_minitimeVin Mai 09, 2008 12:41 pm

eufemismele astea sunt bune pentru domnisoare... a fu.. este un verb autentic cu radacini etimologice pur latine. nu vad ca-i asa de grozav.
Sus In jos
alexei
Pedestras
Pedestras
alexei


Numarul mesajelor : 98
Varsta : 43
Localizare : napoli
Puncte : 0
Data de inscriere : 06/05/2008

bancuri pentru vertebrate Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 7:12 am

hai salut @efrit Very Happy.
Formula 1 Breaking News: Seful echipei de Formula 1 Ferrari si-a concediat tehnicienii si in locul lor a angajat tigani din Romania pentru ca scot rotile de 3 ori mai repede.Mai tarziu i-a parut rau.E drept ca fata de timpul obisnuit desfaceau rotile in 3 secunde insa in cele 7 secunde ramase au revopsit caroseria,au schimbat seria de fabricatie si au vandut-o drept Honda.
Sus In jos
Terro
Pedestras
Pedestras
Terro


Numarul mesajelor : 98
Localizare : Germania
Puncte : 16
Data de inscriere : 25/04/2008

bancuri pentru vertebrate Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 7:28 am

Asta a fost un banc?
Sus In jos
alexei
Pedestras
Pedestras
alexei


Numarul mesajelor : 98
Varsta : 43
Localizare : napoli
Puncte : 0
Data de inscriere : 06/05/2008

bancuri pentru vertebrate Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 8:09 am

mda...am o zi mai nasoala,ce sa-i faci!?
Sus In jos
alexei
Pedestras
Pedestras
alexei


Numarul mesajelor : 98
Varsta : 43
Localizare : napoli
Puncte : 0
Data de inscriere : 06/05/2008

bancuri pentru vertebrate Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 8:49 am

Intr-un sat unguresc din Ardeal locuia un fotograf roman care facea poze si portrete, dar cam nereusite, pentru ca ba ieseau de la jumatate in jos, ba cu ochii rosii, ba cine stie cum... Asa i se si dusese vestea in zona!...
Intr-o zi vin la el doua unguroaice, mama si fiica, pentru a-si face ceva portrete de trimis rudelor din Ungaria.
Mama zice:
- Bune ziua, domnu' foto! Vinit noi la dumnevostre sa foteti la noi... Pa mine rog foteti in piciore iar pe fata rog foteti in fund...
Numa ce rughem noi la dumnevostre foteti la noi asa ca sa iese ochii bine la noi!...
Sus In jos
Terro
Pedestras
Pedestras
Terro


Numarul mesajelor : 98
Localizare : Germania
Puncte : 16
Data de inscriere : 25/04/2008

bancuri pentru vertebrate Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 9:02 am

Eu stiam unul mai vechi cu Bula in armata... care avea o singura poza LA PIELEA GOALA si trebuia sa trimita si mamei si nevestii. Asa ca s-o gandit el sa o taie in doua(poza, adica.. Wink .) si sa trimita partea de sus mamei si partea de jos nevestii.
Numai ca gresi plicurile si trimise partea de la brau in gios si LA PIELEA GOALA mamei.... Si aceasta, cum era cam chioropena, si nu ave nici ochelari, intoarce poza pe pe tate partile si zice, in final:

"Vaaai, maica, tat cu barba,
Cu cravata intr-o parte,
Si cu amigdalele umflaate???" Shocked Shocked Shocked

Asta apropo de poze!!! Laughing
Sus In jos
alexei
Pedestras
Pedestras
alexei


Numarul mesajelor : 98
Varsta : 43
Localizare : napoli
Puncte : 0
Data de inscriere : 06/05/2008

bancuri pentru vertebrate Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 9:03 am

buun!!! Laughing
Sus In jos
alexei
Pedestras
Pedestras
alexei


Numarul mesajelor : 98
Varsta : 43
Localizare : napoli
Puncte : 0
Data de inscriere : 06/05/2008

bancuri pentru vertebrate Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 9:40 am

Sotul isi ia inima in dinti si se hotaraste sa-i spuna sotiei ca are o amanta. Ii cumpara flori, pregateste o cina romantica, dupa care trec la o partida de sex. Cand era placerea mai mare el ii spune:
- Stii, draga, eu mai am una...
La care sotia raspunde:
- Baga-mi-o in fund...
Sus In jos
Arianeshv
Scutier
Scutier
Arianeshv


Numarul mesajelor : 117
Localizare : In al 7-lea Cer
Puncte : 9
Data de inscriere : 02/05/2008

bancuri pentru vertebrate Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 9:57 am

Problema femeilor este ca, daca barbatii iubesc alte femei, le ofera lor mai putina dragoste, ori sex. Cu ajutorul tehnicilor yoga putem sa ne rezolvam problema! Invatand sa ne controlam potentialul sexual, putem oricand, cu oricine, oricat.... Astfel, gelozia dispare! Smile

Dar, bineinteles, pentru cei care urmaresc evolutia spirituala, nu trebuie sa transforme placerea intr-un scop... Totusi, nu ar strica sa se impuna in Islam, unde femeile traiesc in haremuri si asa sa nu mai fie niciuna nesatisfacuta. Wink
Sus In jos
alexei
Pedestras
Pedestras
alexei


Numarul mesajelor : 98
Varsta : 43
Localizare : napoli
Puncte : 0
Data de inscriere : 06/05/2008

bancuri pentru vertebrate Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 10:06 am

yoga???incearca cu vin de coacaze si salata de hrean cu sfecla rosie,garantat 100%,iti face p..a ca pepenele verde. bounce
Sus In jos
Arianeshv
Scutier
Scutier
Arianeshv


Numarul mesajelor : 117
Localizare : In al 7-lea Cer
Puncte : 9
Data de inscriere : 02/05/2008

bancuri pentru vertebrate Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 10:10 am

alexei a scris:
yoga???incearca cu vin de coacaze si salata de hrean cu sfecla rosie,garantat 100%,iti face p..a ca pepenele verde. bounce

Si pana la urma tot se ... "ofileste" pepenele, asa ca yoga e cea mai buna solutie. Incearca tu sa pui nevasta la pozitii kama sutra si sa nu ejaculezi si sa vezi ce bine o sa te simti, maia les daca stai dupa aia o ora in pozitie "Stand in cap", asta ca sa nu ramai cu frustrari la nivel sexual... Apoi, poti avea si 10 amante... Razz
Sus In jos
Terro
Pedestras
Pedestras
Terro


Numarul mesajelor : 98
Localizare : Germania
Puncte : 16
Data de inscriere : 25/04/2008

bancuri pentru vertebrate Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 10:11 am

Bree, obsedatule! Daca ai avea mata asa multe fumei, nu ai sta pe net sa ne inveti pe noi!!! Laughing
Sus In jos
Continut sponsorizat





bancuri pentru vertebrate Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate Icon_minitime

Sus In jos
 
bancuri pentru vertebrate
Sus 
Pagina 1 din 6Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Ciocolata, buna pentru moral si pentru inima
» Dovezi pentru potop
» Propuneri pentru Administratie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie :: Cultura, Loisir, Bla Bla :: Cafeneaua "La Sfanta Treime" :: Glume si sex-
Mergi direct la: