Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie

Forum ptr cei care indraznesc sa gandeasca liber
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Subiecte similare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Texte in sprijinul ateilor
bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 20, 2020 11:14 pm Scris de livius

» Rugaciune Ajutatoare in indeplinirea dorintelor
bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Oct 27, 2016 2:50 pm Scris de CatalinConstantinGheorghe

» De ce anti-religie si anti-biserica?
bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Oct 24, 2016 12:42 pm Scris de Rayna

» Melodii ascultate cu mare placere
bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:55 am Scris de Rayna

» Introducere in Sistemele magice
bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:53 am Scris de Rayna

» Satan ...ce stim despre el
bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeMar Feb 09, 2016 12:18 pm Scris de Rayna

» Dedicatii muzicale
bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 04, 2016 12:37 pm Scris de Soimos

» Sa ne mai si amuzam putin :)
bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 06, 2015 9:35 pm Scris de Soimos

» Este Isus Christos acel Satan numit si Lucifer?
bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 05, 2015 1:17 am Scris de Rora9

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

 

 bancuri pentru vertebrate

In jos 
+10
goliath
Soimos
Rada
Hades
leeloo
Sirius
Efrit
Terro
Arianeshv
alexei
14 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
alexei
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 06/05/2008

bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 8:09 am

mda...am o zi mai nasoala,ce sa-i faci!?
Sus In jos
alexei
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 06/05/2008

bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 8:49 am

Intr-un sat unguresc din Ardeal locuia un fotograf roman care facea poze si portrete, dar cam nereusite, pentru ca ba ieseau de la jumatate in jos, ba cu ochii rosii, ba cine stie cum... Asa i se si dusese vestea in zona!...
Intr-o zi vin la el doua unguroaice, mama si fiica, pentru a-si face ceva portrete de trimis rudelor din Ungaria.
Mama zice:
- Bune ziua, domnu' foto! Vinit noi la dumnevostre sa foteti la noi... Pa mine rog foteti in piciore iar pe fata rog foteti in fund...
Numa ce rughem noi la dumnevostre foteti la noi asa ca sa iese ochii bine la noi!...
Sus In jos
Terro
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 25/04/2008

bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 9:02 am

Eu stiam unul mai vechi cu Bula in armata... care avea o singura poza LA PIELEA GOALA si trebuia sa trimita si mamei si nevestii. Asa ca s-o gandit el sa o taie in doua(poza, adica.. Wink .) si sa trimita partea de sus mamei si partea de jos nevestii.
Numai ca gresi plicurile si trimise partea de la brau in gios si LA PIELEA GOALA mamei.... Si aceasta, cum era cam chioropena, si nu ave nici ochelari, intoarce poza pe pe tate partile si zice, in final:

"Vaaai, maica, tat cu barba,
Cu cravata intr-o parte,
Si cu amigdalele umflaate???" Shocked Shocked Shocked

Asta apropo de poze!!! Laughing
Sus In jos
alexei
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 06/05/2008

bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 9:03 am

buun!!! Laughing
Sus In jos
alexei
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 06/05/2008

bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 9:40 am

Sotul isi ia inima in dinti si se hotaraste sa-i spuna sotiei ca are o amanta. Ii cumpara flori, pregateste o cina romantica, dupa care trec la o partida de sex. Cand era placerea mai mare el ii spune:
- Stii, draga, eu mai am una...
La care sotia raspunde:
- Baga-mi-o in fund...
Sus In jos
Arianeshv
Scutier
Scutier



Numarul mesajelor : 117
Data de inscriere : 02/05/2008

bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 9:57 am

Problema femeilor este ca, daca barbatii iubesc alte femei, le ofera lor mai putina dragoste, ori sex. Cu ajutorul tehnicilor yoga putem sa ne rezolvam problema! Invatand sa ne controlam potentialul sexual, putem oricand, cu oricine, oricat.... Astfel, gelozia dispare! Smile

Dar, bineinteles, pentru cei care urmaresc evolutia spirituala, nu trebuie sa transforme placerea intr-un scop... Totusi, nu ar strica sa se impuna in Islam, unde femeile traiesc in haremuri si asa sa nu mai fie niciuna nesatisfacuta. Wink
Sus In jos
alexei
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 06/05/2008

bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 10:06 am

yoga???incearca cu vin de coacaze si salata de hrean cu sfecla rosie,garantat 100%,iti face p..a ca pepenele verde. bounce
Sus In jos
Arianeshv
Scutier
Scutier



Numarul mesajelor : 117
Data de inscriere : 02/05/2008

bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 10:10 am

alexei a scris:
yoga???incearca cu vin de coacaze si salata de hrean cu sfecla rosie,garantat 100%,iti face p..a ca pepenele verde. bounce

Si pana la urma tot se ... "ofileste" pepenele, asa ca yoga e cea mai buna solutie. Incearca tu sa pui nevasta la pozitii kama sutra si sa nu ejaculezi si sa vezi ce bine o sa te simti, maia les daca stai dupa aia o ora in pozitie "Stand in cap", asta ca sa nu ramai cu frustrari la nivel sexual... Apoi, poti avea si 10 amante... Razz
Sus In jos
Terro
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 25/04/2008

bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 10:11 am

Bree, obsedatule! Daca ai avea mata asa multe fumei, nu ai sta pe net sa ne inveti pe noi!!! Laughing
Sus In jos
alexei
Pedestras
Pedestras
alexei


Numarul mesajelor : 98
Varsta : 43
Localizare : napoli
Puncte : 0
Data de inscriere : 06/05/2008

bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 10:14 am

mai arianeshv,inca n-am inteles daca esti barbat sau femeie dar cred ca suferi de LPO.
Sus In jos
Terro
Pedestras
Pedestras
Terro


Numarul mesajelor : 98
Localizare : Germania
Puncte : 16
Data de inscriere : 25/04/2008

bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 10:15 am

alexei a scris:
mai arianeshv,inca n-am inteles daca esti barbat sau femeie dar cred ca suferi de LPO.

Ce e aia, fratioare? Shocked
Sus In jos
alexei
Pedestras
Pedestras
alexei


Numarul mesajelor : 98
Varsta : 43
Localizare : napoli
Puncte : 0
Data de inscriere : 06/05/2008

bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 10:19 am

lipsa de p..a in organism,de fapt cred mai degraba ca e vorba de L.A.(acuta)P.O.
ps:uitasem.. jocolor
Sus In jos
Terro
Pedestras
Pedestras
Terro


Numarul mesajelor : 98
Localizare : Germania
Puncte : 16
Data de inscriere : 25/04/2008

bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 10:23 am

L.A=LOS ANGELES? Twisted Evil
Sus In jos
Arianeshv
Scutier
Scutier
Arianeshv


Numarul mesajelor : 117
Localizare : In al 7-lea Cer
Puncte : 9
Data de inscriere : 02/05/2008

bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 10:29 am

Se pare ca nu prea am cu cine discuta probleme legate de sublimarile energetice...In timp ce unul cade la pamant datorita sexului, altul se ridica tocmai cu ajutorul lui. In timp ce voua zi se blegesc urechile si altceva dupa 2 minute, max 1 ora, eu sunt cu ele si cu ea mereu in forma... Sa fiti sanatosi! HaHahA!!!!!!!!!!! Arrow
Sus In jos
alexei
Pedestras
Pedestras
alexei


Numarul mesajelor : 98
Varsta : 43
Localizare : napoli
Puncte : 0
Data de inscriere : 06/05/2008

bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 10:37 am

da-i cu praf de mers ca azi sunt prost dispus Twisted Evil
Sus In jos
Terro
Pedestras
Pedestras
Terro


Numarul mesajelor : 98
Localizare : Germania
Puncte : 16
Data de inscriere : 25/04/2008

bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 10:43 am

Asa de la inceputul saptamanii? Lasa nu pune la inima ... ca din astia carora le zboara stolul de fluturi in jurul capului sunt destui! Laughing Mai rar asaaa...normali ca noi! Twisted Evil
Sus In jos
alexei
Pedestras
Pedestras
alexei


Numarul mesajelor : 98
Varsta : 43
Localizare : napoli
Puncte : 0
Data de inscriere : 06/05/2008

bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 10:46 am

pai partea proasta e ca m-am intors la munca dupa trei zile de vacanta splendide...si mai e si luni...si...sa mai adaug?
Sus In jos
Terro
Pedestras
Pedestras
Terro


Numarul mesajelor : 98
Localizare : Germania
Puncte : 16
Data de inscriere : 25/04/2008

bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 10:49 am

Mie imi place la servici, ca stau pe Net si eu strig cel mai tare ca doar eu muncesc! Laughing E adevarat ca si muncesc, dar daca nu as avea acces la Net, mi-as cauta alt loc de munca. Consider o relaxare sa stau pe forum... Nu am Mess, asta e interzis...in rest DI TATI
Sus In jos
alexei
Pedestras
Pedestras
alexei


Numarul mesajelor : 98
Varsta : 43
Localizare : napoli
Puncte : 0
Data de inscriere : 06/05/2008

bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 11:08 am

revenim la bancuri...doar pentru vertebrate
bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Illustrated_lovemaking_position01
bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Illustrated_lovemaking_position02
bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Illustrated_lovemaking_position03
bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Illustrated_lovemaking_position04
bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Illustrated_lovemaking_position05
bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Illustrated_lovemaking_position06
bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Illustrated_lovemaking_position07
bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Illustrated_lovemaking_position08
bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Illustrated_lovemaking_position09
bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Illustrated_lovemaking_position10
bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Illustrated_lovemaking_position11
bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Illustrated_lovemaking_position12
bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Illustrated_lovemaking_position13
bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Illustrated_lovemaking_position14
bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Illustrated_lovemaking_position15
Sus In jos
alexei
Pedestras
Pedestras
alexei


Numarul mesajelor : 98
Varsta : 43
Localizare : napoli
Puncte : 0
Data de inscriere : 06/05/2008

bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 11:10 am

nu incercati acasa... Exclamation
Sus In jos
Terro
Pedestras
Pedestras
Terro


Numarul mesajelor : 98
Localizare : Germania
Puncte : 16
Data de inscriere : 25/04/2008

bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 11:15 am

Alexei, tu de unde ai sursa, ca aceste bancuri au mai fost puse aici de cineva mai demult... Poate tot tu ai fost acela si aveai alt nick? Rolling Eyes
Sus In jos
Arianeshv
Scutier
Scutier
Arianeshv


Numarul mesajelor : 117
Localizare : In al 7-lea Cer
Puncte : 9
Data de inscriere : 02/05/2008

bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 11:16 am

Ptiuu, bree, da ci sodome, ce gomoreee!!! Twisted Evil
Sus In jos
alexei
Pedestras
Pedestras
alexei


Numarul mesajelor : 98
Varsta : 43
Localizare : napoli
Puncte : 0
Data de inscriere : 06/05/2008

bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 11:17 am

Pe Bula il doare capul si se duce la medic. Acesta il consulta, dupa care il intreaba:
- Aveti nevasta?
- Da.
- De cate ori va culcati cu ea?
- De 3-4 ori.
- Pe saptamana?
- Nu, pe zi!
- Amanta aveti?
- Da.
- De cate ori va culcati cu ea?
- De 4-5 ori...
- Saptamanal?
- Ah, nu... Zilnic!
- Aici e problema, durerea dumneavoastra de cap se trage de la atata sex.
- Vai, m-ati linistit. Am crezut ca mi se trage de la prea multa masturbare!
Sus In jos
alexei
Pedestras
Pedestras
alexei


Numarul mesajelor : 98
Varsta : 43
Localizare : napoli
Puncte : 0
Data de inscriere : 06/05/2008

bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 11:20 am

Arianeshv a scris:
Ptiuu, bree, da ci sodome, ce gomoreee!!! Twisted Evil
bai tu iar ai venit?florineee,ada ma aghiazma sa-l stropim p-asta.
mai aftershave sau cum ti-oi chema,tu n-ai treaba?


Ultima editare efectuata de catre alexei in Lun Mai 12, 2008 11:22 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Arianeshv
Scutier
Scutier
Arianeshv


Numarul mesajelor : 117
Localizare : In al 7-lea Cer
Puncte : 9
Data de inscriere : 02/05/2008

bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 11:22 am

Alexei, mata numai bancuri cu despre sex stii? Ori aia este ..."problema acuta"? Razz
Sus In jos
alexei
Pedestras
Pedestras
alexei


Numarul mesajelor : 98
Varsta : 43
Localizare : napoli
Puncte : 0
Data de inscriere : 06/05/2008

bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 11:24 am

ce sa-i faci coane,nu-s tot timpu l... in forma ca matale elephant
Sus In jos
alexei
Pedestras
Pedestras
alexei


Numarul mesajelor : 98
Varsta : 43
Localizare : napoli
Puncte : 0
Data de inscriere : 06/05/2008

bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 11:26 am

stii bancul cu bufnita???
Sus In jos
Terro
Pedestras
Pedestras
Terro


Numarul mesajelor : 98
Localizare : Germania
Puncte : 16
Data de inscriere : 25/04/2008

bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 11:27 am

Ia spune tu Ariane... daca chestia aia... FAKIR kamasutra iti reuseste?? Ca tot te lauzi cu puterile paranormale!! Razz
Sus In jos
alexei
Pedestras
Pedestras
alexei


Numarul mesajelor : 98
Varsta : 43
Localizare : napoli
Puncte : 0
Data de inscriere : 06/05/2008

bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 11:32 am

da ma,ia zi,daca le faci de unu singur esti de-al nostru tongue
Sus In jos
Arianeshv
Scutier
Scutier
Arianeshv


Numarul mesajelor : 117
Localizare : In al 7-lea Cer
Puncte : 9
Data de inscriere : 02/05/2008

bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 11:33 am

Se vede ca ati tras la masea...samagon din cela.... Twisted Evil
Sus In jos
alexei
Pedestras
Pedestras
alexei


Numarul mesajelor : 98
Varsta : 43
Localizare : napoli
Puncte : 0
Data de inscriere : 06/05/2008

bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 12:21 pm

samagon????invata sa vorbesti romaneste,e samahoanca nu samagon,si la fel ca vinul de coacaza iti face p..a ca pepenele verde...intelegi nu?
Sus In jos
Arianeshv
Scutier
Scutier
Arianeshv


Numarul mesajelor : 117
Localizare : In al 7-lea Cer
Puncte : 9
Data de inscriere : 02/05/2008

bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 12:27 pm

Bree, ia mai duti pi pustii cu pepenele matali!... Ala sa il bage Marioara in cestia aia... Razz
Sus In jos
alexei
Pedestras
Pedestras
alexei


Numarul mesajelor : 98
Varsta : 43
Localizare : napoli
Puncte : 0
Data de inscriere : 06/05/2008

bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 12:32 pm

nuuu,nu-ntalegi da' vad ca-ncepi sa te corijezi;pan-la urma te bagam in colhoz(asa cum t-am fagaduit)
Sus In jos
alexei
Pedestras
Pedestras
alexei


Numarul mesajelor : 98
Varsta : 43
Localizare : napoli
Puncte : 0
Data de inscriere : 06/05/2008

bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 12:44 pm

Un batranel de vreo 90 de ani se duce sa`si faca analizele. La sfarsit ii cere doctorului sa`i faca si test la sperma. Doctorul zice ca nu`i nevoie da` el insista si doctorul ii da o cutiuta.
A 2a zi vine batranelul cu nevasta`sa amandoi terminati ..Si`i spune doctorului :
- Domnu` doctor .. am incercat cu mana stanga,cu mana dreapta,a incercat nevasta`mea cu ambele maine,cu gura, a pus`o intre picioare si atras de ea ... Cum se deschide dom'ne cutiuta asta ?
Sus In jos
Continut sponsorizat





bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bancuri pentru vertebrate   bancuri pentru vertebrate - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
bancuri pentru vertebrate
Sus 
Pagina 2 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Ciocolata, buna pentru moral si pentru inima
» Dovezi pentru potop
» Propuneri pentru Administratie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie :: Cultura, Loisir, Bla Bla :: Cafeneaua "La Sfanta Treime" :: Glume si sex-
Mergi direct la: