Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie

Forum ptr cei care indraznesc sa gandeasca liber
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Subiecte similare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Texte in sprijinul ateilor
Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 20, 2020 11:14 pm Scris de livius

» Rugaciune Ajutatoare in indeplinirea dorintelor
Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Oct 27, 2016 2:50 pm Scris de CatalinConstantinGheorghe

» De ce anti-religie si anti-biserica?
Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeLun Oct 24, 2016 12:42 pm Scris de Rayna

» Melodii ascultate cu mare placere
Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:55 am Scris de Rayna

» Introducere in Sistemele magice
Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:53 am Scris de Rayna

» Satan ...ce stim despre el
Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeMar Feb 09, 2016 12:18 pm Scris de Rayna

» Dedicatii muzicale
Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 04, 2016 12:37 pm Scris de Soimos

» Sa ne mai si amuzam putin :)
Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 06, 2015 9:35 pm Scris de Soimos

» Este Isus Christos acel Satan numit si Lucifer?
Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 05, 2015 1:17 am Scris de Rora9

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

 

 Intrebari ptr cei interesati

In jos 
+12
Alin Soimosi
totyo
jored
buburuza
otilia
Anticristul
amanda
Zian
buburuzu
Apopii
Gliphy
Soimos
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
amanda
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 41
Data de inscriere : 22/12/2009

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 8:00 pm

Citat :
[quote="nelu]oricum n-ai! Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Drunken_smilie
am citit si eu cate una alta pe ici pe colo si ma vad obligata sa dau dreptate lui nelu e jale mare pe aici
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan



Numarul mesajelor : 2372
Data de inscriere : 06/08/2009

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 8:03 pm

amanda a scris:
Citat :
[quote="nelu]oricum n-ai! Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Drunken_smilie
am citit si eu cate una alta pe ici pe colo si ma vad obligata sa dau dreptate lui nelu e jale mare pe aici
Aha... eu dau dreptate lui Soimos, sic!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
amanda
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 41
Data de inscriere : 22/12/2009

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 8:12 pm

[quote="Apopii]
Citat :
Aha... eu dau dreptate lui Soimos, sic!
normal pentru ca e una si aceiasi persoana apopii=soimos
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan



Numarul mesajelor : 2372
Data de inscriere : 06/08/2009

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 8:17 pm

amanda a scris:
normal pentru ca e una si aceiasi persoana apopii=soimos
Tu crezi acest lucru sau il stii?
Sus In jos
http://www.paganism.ro
amanda
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 41
Data de inscriere : 22/12/2009

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 8:24 pm

[quote="Apopii]
Citat :
Tu crezi acest lucru sau il stii?
asta invat la scoala ma baietas si sunt destul de buna nui doar parerea mea Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_geek
Sus In jos
Anticristul
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 686
Data de inscriere : 20/04/2008

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 8:31 pm

Referitor la tema topicului,vreau sa aduc un text pentru comentariu.Iata-l.Imparatulva face ce va voi,se va inalta,se va slavi mai pe sus de toti dumnezeii,si va spune lucruri ne mai auzite impotriva dumnezeului dumnezeilor,si va propasi pina va trece minia, caci ce este hotarit se va implini.
Nu va tinea seama nici dedumnezeiiparintilor sai,nici de dorinta femeilor;cu un cuvint nu tinea seama de nici un dumnezeu,ci se va slavi pe sine mai pe sus decit toti.
In schimb va cinsti pe dumnezeul cetatuilor,acestui dumnezeu pe care nu-l cunosteau parintii sai,ii va aduce cinste cu aur si argint,cu pietre scumpe si lucruri de pret.
Cu ajutorul acestui dumnezeu va lucraimpotriva locurilor intarite;cui il va recunoasteii va da mare cinste,il va face sa domneasca peste multi,si le va imparti mosii ca rasplata.Dan.cap.11,36-39.
As vrea sa vad daca este cineva sincer ,si sa puna degetul pe rana.
Daca toata biblia sar dovedi a fi o minciuna,totusi citind aceste versete ,si cunoscind istoria bisericii,vei zice ;cum e posibil sa fi stiut cineva atit de perfect ce va fi in viitor.
Cu stima din Israel.
Sus In jos
http://anticristul.ablog.ro
amanda
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 41
Data de inscriere : 22/12/2009

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 8:31 pm

si daca tot mai provocat uite ca iti spun parerea mea intreaga:jumatate din nikurile de pe acest forum au acelasi utilizator-administratorul,care o fi numele lui.
Sus In jos
Anticristul
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 686
Data de inscriere : 20/04/2008

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 8:44 pm

amanda a scris:
[quote="Apopii]
Citat :
Tu crezi acest lucru sau il stii?
asta invat la scoala ma baietas si sunt destul de buna nui doar parerea mea Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_geek
........................................................................
Nu-i doar parerea ta ca esti buna,sau ca apopii este Soimos?
Ca nu prea am inteles.
Ca esti buna ,este si parerea mea,dar ca Soimos este apopii,asta nu,desi totul e posibil.
Sus In jos
http://anticristul.ablog.ro
Anticristul
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 686
Data de inscriere : 20/04/2008

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 8:48 pm

intreaga:jumatate
............................
Am luat din context doua cuvinte.S e poate intelege ce vrei.
Asa se iau de multe ori versete din Biblie si se dau interpretari eronate,fiecare cum il taie capul.
Scuze,amanda,am facut doar un exercitiu.
Nu ai nici o vina.
Sus In jos
http://anticristul.ablog.ro
otilia
Pedestras
Pedestras
otilia


Numarul mesajelor : 47
Varsta : 56
Localizare : my mind
Puncte : 47
Data de inscriere : 05/02/2010

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 8:54 pm

amanda a scris:
si daca tot mai provocat uite ca iti spun parerea mea intreaga:jumatate din nikurile de pe acest forum au acelasi utilizator-administratorul,care o fi numele lui.

Proasta parere. Very Happy
La atat te-a dus mintea?...ca un om nu are ce face decat sa vorbeasca de unul singur? Basketball
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 6:36 am

amanda a scris:
si daca tot mai provocat uite ca iti spun parerea mea intreaga:jumatate din nikurile de pe acest forum au acelasi utilizator-administratorul,care o fi numele lui.
......................................................................................................
asta invat la scoala ma baietas si sunt destul de buna nui doar parerea mea
Daca astea sunt observatiile tale... si daca atat ai inteles dupa ce ai analizat acest forum, stau si ma intreb: oare ce scoala faci tu, una ajutatoare? Sau poate esti inca in clasele primare...
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Zian
Lancier
Lancier
Zian


Numarul mesajelor : 214
Localizare : Bucuresti
Puncte : 258
Data de inscriere : 09/02/2010

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 1:13 pm

Poate nu e numai Admin-ul, ci si &Co. Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_twisted
Sus In jos
buburuzu
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 749
Localizare : ardeal
Puncte : 884
Data de inscriere : 13/12/2008

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 5:20 pm

otilia a scris:
amanda a scris:
si daca tot mai provocat uite ca iti spun parerea mea intreaga:jumatate din nikurile de pe acest forum au acelasi utilizator-administratorul,care o fi numele lui.

Proasta parere. Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_biggrin
La atat te-a dus mintea?...ca un om nu are ce face decat sa vorbeasca de unul singur? Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_basketball

mei Soimos, lasa pe Anticristul sa comenteze, adica Otilia Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_lol
Sus In jos
otilia
Pedestras
Pedestras
otilia


Numarul mesajelor : 47
Varsta : 56
Localizare : my mind
Puncte : 47
Data de inscriere : 05/02/2010

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 5:29 pm

nelu a scris:


mei Soimos, lasa pe Anticristul sa comenteze, adica Otilia Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_lol

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Lol

Vezi ca nu prea ne suprapunem pe idei,nici macar bun observator nu esti.N-ai niciun pic de fler...sa zic asa. Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_biggrin
Sus In jos
buburuzu
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 749
Localizare : ardeal
Puncte : 884
Data de inscriere : 13/12/2008

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 6:10 pm

am uitat pe apopii sa-l bag in ecuatie! Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Drunken_smilie
Sus In jos
otilia
Pedestras
Pedestras
otilia


Numarul mesajelor : 47
Varsta : 56
Localizare : my mind
Puncte : 47
Data de inscriere : 05/02/2010

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 6:14 pm

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_idea

Slabut,mai incearca. Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_basketball
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 7:09 pm

Anticristul a scris:
amanda a scris:
[quote="Apopii]
Citat :
Tu crezi acest lucru sau il stii?
asta invat la scoala ma baietas si sunt destul de buna nui doar parerea mea Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_geek
........................................................................
Nu-i doar parerea ta ca esti buna,sau ca apopii este Soimos?
Ca nu prea am inteles.
Ca esti buna ,este si parerea mea,dar ca Soimos este apopii,asta nu,desi totul e posibil.
Vezi draga ca nu sti bine!
Eu Soimos mai postez si sub sub nickul de Amanda ...doar asa pentru coloratura!
Sus In jos
buburuzu
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 749
Localizare : ardeal
Puncte : 884
Data de inscriere : 13/12/2008

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 7:34 pm

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Drunken_smilie
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 7:44 pm

nelu a scris:
Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Drunken_smilie
Hai nu te mai preface ...ca cin e iiti vede IP-urile isi da seama de la o posta ca tu esti tot soimos ...dar pe rol de Gica Contra!
Tot pentru coloratura.
Sus In jos
amanda
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 41
Localizare : georgia,SUA
Puncte : 42
Data de inscriere : 22/12/2009

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 9:12 pm

Citat :
[quote nelu]mei Soimos, lasa pe Anticristul sa comenteze, adica Otilia Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_lol
uite un om cu mintea deschisa
Sus In jos
amanda
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 41
Localizare : georgia,SUA
Puncte : 42
Data de inscriere : 22/12/2009

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 9:20 pm

[quote]
otilia a scris:


...ca un om nu are ce face decat sa vorbeasca de unul singur? Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_basketball
oameni si oameni,as zice ca nu cunosti mai nimic despre Psihie
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 6:03 am

amanda a scris:
Citat :
[quote nelu]mei Soimos, lasa pe Anticristul sa comenteze, adica Otilia Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_lol
uite un om cu mintea deschisa
Deci nelu si amanda sunt una si aceeasi persoana.... hmmm.... aveti noroc ca pe aici nu sunt bannate clonele. Vedeti ca si eu "ma pricep" la "Psihie". Smile 
PS: pe 6666 l-am "prins", sa vedem acum cine-l prinde pe 66666!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Anticristul
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 686
Varsta : 62
Localizare : Israel
Puncte : 628
Data de inscriere : 20/04/2008

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 2:38 pm

Uauuuuuuuuuuu ce chestie.Anticristul si Otilia o singura persoana.Afrodit-oooo.Mama mama,sa ma gasesc eu intrupul unei femei?Vai Otilia ,scuze mi a iesit din gura cevadesi intentionam altceva.Nu sint nici eu si nici tu de vina.
Soimoseleia spune le tu cine e anticristul,caeu nu stiu inca cine e Otilia.Mai stii ?Poate mi-ar face placere s-o cunosc.
Cu stimadin Israel.Sabat salom.
Sus In jos
http://anticristul.ablog.ro
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 2:47 pm

Anticristul a scris:

Soimoseleia spune le tu cine e anticristul,caeu nu stiu inca cine e Otilia.

Haym, de ce o faci tu pe copilul nestiutor?
Sus In jos
http://www.paganism.ro
otilia
Pedestras
Pedestras
otilia


Numarul mesajelor : 47
Varsta : 56
Localizare : my mind
Puncte : 47
Data de inscriere : 05/02/2010

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 5:42 pm

amanda a scris:
Citat :
[quote nelu]mei Soimos, lasa pe Anticristul sa comenteze, adica Otilia Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_lol
uite un om cu mintea deschisa

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_basketball
Sus In jos
otilia
Pedestras
Pedestras
otilia


Numarul mesajelor : 47
Varsta : 56
Localizare : my mind
Puncte : 47
Data de inscriere : 05/02/2010

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 5:45 pm

Anticristul a scris:
Uauuuuuuuuuuu ce chestie.Anticristul si Otilia o singura persoana.Afrodit-oooo.Mama mama,sa ma gasesc eu intrupul unei femei?Vai Otilia ,scuze mi a iesit din gura cevadesi intentionam altceva.Nu sint nici eu si nici tu de vina.
Soimoseleia spune le tu cine e anticristul,caeu nu stiu inca cine e Otilia.Mai stii ?Poate mi-ar face placere s-o cunosc.
Cu stimadin Israel.Sabat salom.

Lasa,oricum din trupul unei femei ne nastem Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_biggrin .
Ca barbatii ajung si dupa nastere in trupul femeii,e ceva natural Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_razz .
Ne cunoastem de pe alt forum,oarecum.Nu prea ne-am intersectat in discutii.
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 6:54 pm

Anticristul a scris:

Soimoseleia spune le tu cine e anticristul,caeu nu stiu inca cine e Otilia.Mai stii ?Poate mi-ar face placere s-o cunosc.
Cu stimadin Israel.Sabat salom.
Eu daca ai cunoaste-o pe Otilia sa sti ca ai fi un privilegit al sortii, pentru a Otilia este o femeie cu un caracter ales, adica daca ar fi sa o numesc asa cum denumesc eu femeile adevarate ...un adevarat loctiitor al lui Dumnezeu, trimis ca dar masculilor pamanteni care sunt prea salbatici sa o poata intelege!
Dar asta este de inteles caci vedem ca si biserica in speta clerul, este prea prost ca sa inteleaga ce este o FEMEIE!
Sus In jos
buburuzu
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 749
Localizare : ardeal
Puncte : 884
Data de inscriere : 13/12/2008

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 7:18 pm

Soimos a scris:
nelu a scris:
Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Drunken_smilie
Hai nu te mai preface ...ca cin e iiti vede IP-urile isi da seama de la o posta ca tu esti tot soimos ...dar pe rol de Gica Contra!
Tot pentru coloratura.

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_eek

vad ca ma urmaresti, bendere
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 8:25 pm

Ai dreptate ...toata ziua nu fac altceva decat sa te urmaresc!

Dar stiu ca e tine nu te deranjeaza ca tu esti obisnuit sa fii monitorizat de Sus!

Apropo ...dumnezeu va vede si cand stati pe buda?
Daca da ...atunci ma bucur ca am scapat de el ca era mai rau ca securitatea lui Ceaubasescu
Sus In jos
Anticristul
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 686
Varsta : 62
Localizare : Israel
Puncte : 628
Data de inscriere : 20/04/2008

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 8:55 pm

Partea a doua este mai interesanta.
Probabil ne cunoastem dar nu mai tin minte.
Numele stiu ca l-am intilnit dar nu stiam ca e tot aceeasi.
Scuze tuturor.Si salutari din Israel.
Sus In jos
http://anticristul.ablog.ro
buburuzu
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 749
Localizare : ardeal
Puncte : 884
Data de inscriere : 13/12/2008

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 5:43 am

Soimos a scris:

Apropo ...dumnezeu va vede si cand stati pe buda?
Ceaubasescu

probabil iti vede tie coooru ala parossss! Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_lol

Ceausoimos
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 8:33 am

Pai sa nu-l bagi in ma-sa?

Ce rahat de zeu e ala care imi vegheaza mie cooru?

Da si eu ma razbun ptr asa o samavolnicie ... dar sti cum?

Sera ma uit in sus la cer, caut cometa Ashera (adica pe nevasta lui Yahwe, cea care i-a nascut vreo 40 de mici Dumnezei si de care scrie in Biblie ...dar nu-ti spui unde o gasesti, numai daca ma rogi) si de aici jos de pe pamant ma uit in sus, adica direct sub fusta ei .... ca sa ii vad si eu cooru !
Sus In jos
buburuzu
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 749
Localizare : ardeal
Puncte : 884
Data de inscriere : 13/12/2008

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 12:58 pm

tzi so zburlit paru de pe cooor, mei!?

ui mahhh... ce so enervat Soimica!

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Drunken_smilie
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 6:53 pm

Pai cum nu ...daca stiu ca Dumnezeul tau nu are alta treaba decat se se uite la mine in coor ... cum sa nu ma enervez ... cand vezi bine cate treburi mai importante ar avea de rezolvat!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari ptr cei interesati   Intrebari ptr cei interesati - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Intrebari ptr cei interesati
Sus 
Pagina 2 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Intrebari si raspunsuri
» Intrebari cenzurate pe TPU
» Pavel ... fapte si intrebari legitime

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie :: Dialoguri :: Opinii fundamentate :: Intrebari diverse-
Mergi direct la: