Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie

Forum ptr cei care indraznesc sa gandeasca liber
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Subiecte similare
    Căutare
     
     

    Rezultate pe:
     
    Rechercher Cautare avansata
    Ultimele subiecte
    » Texte in sprijinul ateilor
    Ce va fi in anul 2012 Icon_minitimeMar Oct 20, 2020 11:14 pm Scris de livius

    » Rugaciune Ajutatoare in indeplinirea dorintelor
    Ce va fi in anul 2012 Icon_minitimeJoi Oct 27, 2016 2:50 pm Scris de CatalinConstantinGheorghe

    » De ce anti-religie si anti-biserica?
    Ce va fi in anul 2012 Icon_minitimeLun Oct 24, 2016 12:42 pm Scris de Rayna

    » Melodii ascultate cu mare placere
    Ce va fi in anul 2012 Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:55 am Scris de Rayna

    » Introducere in Sistemele magice
    Ce va fi in anul 2012 Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:53 am Scris de Rayna

    » Satan ...ce stim despre el
    Ce va fi in anul 2012 Icon_minitimeMar Feb 09, 2016 12:18 pm Scris de Rayna

    » Dedicatii muzicale
    Ce va fi in anul 2012 Icon_minitimeJoi Feb 04, 2016 12:37 pm Scris de Soimos

    » Sa ne mai si amuzam putin :)
    Ce va fi in anul 2012 Icon_minitimeDum Dec 06, 2015 9:35 pm Scris de Soimos

    » Este Isus Christos acel Satan numit si Lucifer?
    Ce va fi in anul 2012 Icon_minitimeSam Dec 05, 2015 1:17 am Scris de Rora9

    Navigare
     Portal
     Index
     Membri
     Profil
     FAQ
     Cautare
    Forum
    Parteneri
    forum gratuit

     

     Ce va fi in anul 2012

    In jos 
    +9
    Black velvet
    Laurentiu
    MaSaCrU
    GaSpAr
    Apopii
    buburuzu
    H1perion
    Soimos
    Gliphy
    13 participanți
    Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
    AutorMesaj
    Gliphy
    Pedestras
    Pedestras
    Gliphy


    Numarul mesajelor : 93
    Localizare : Medias
    Puncte : 99
    Data de inscriere : 05/05/2009

    Ce va fi in anul 2012 Empty
    MesajSubiect: Ce va fi in anul 2012   Ce va fi in anul 2012 Icon_minitimeMar Mai 05, 2009 5:33 pm

    http://video.google.com/videoplay?docid=-19789395453285455 .. "Atat interpretarile matematice ale profetiei biblice cat si
    inscrisurile de pe Marea Piramida, vorbesc despre un dezastru natural, care urma sa se intample in jurul anului 2000.Toate profetiile vorbesc despre anii cuprinsi intre 1992 si 2012 ca fiind era pregatirii pentru Noua Lume iar calendarul maias inseamna anul 2005 ca pe un an profetic.Dar toate prezicerile pentru ultimele milenii se incheie in 2141, ceea ce va urma,inca nu s-a prezis.Putem alege sa vedem profetiile in alt fel si sa le folosim pentru a ne ajuta sa ajungem la urmatoarea etapa a evolutiei umane.Daca ne schimbam punctul de vedere,
    putem vedea ca unele din evenimentele recente cele mai importante sunt menite sa ne ajute sa invatam si sa evoluam ca fiinte umane, in aceste vremuri de noi credinte. Unii spun ca In anul 2012 nu va fi sfarsitul lumii, pur si simplu va incepe o noua etapa pentru civilizatie, in care se spune ca totul va fi diferit. Aceasta este o perioada de tranzitie, o perioada de pregatire pentru noua etapa a omenirii, Nu e sfarsitul lumii, doar o schimbare! Nu va muri nimeni, nu va pieri niciun
    continent. .. dar pe plan religios mai exact anul 2012 este un an in care v-om trece in a patra dimensiune ( 4D ) ; in prezent suntem in a treia dimensine ( 3D ) ; a patra dimensiune este o dimensiune a spiritelor foarte aproape de Dumnezeu
    vor fi doar spirite si atat , nimic material nu va mai exista ; toate lucrurile vor fi formate doar din lumina , un fel de Rai ; o sa fim mai intelepti si cum mai zic unele carti vom avea puteri spirituale : telepatia , telekinezia , clarviziunea , etc .
    cel mai important lucru este sa nu va ganditi la ce o sa se intample , ci cum va puteti schimba viata in bine
    PS:
    numai cei credinciosi o sa poata trece in acea dimensiune , ceilalti vor fi izgoniti . totusi .. si eu tot cam asa ceva stiam, am auzit ca daca poti trece in a 4 a dimensiune te v a intreba Dumnezeu daca vei vrea sa mergi in rai sau vei vrea sa ramai pe pamant (un fel de mic iad) si ca sa te duci in rai v a trebui sa te duci doar cu sufletul adica trupul sa l lasi pe pamant, adica sa mori...

    nimeni nu v a fi izgonit, daca nu crezi in nimic nu vei fi izgonit nicaieri vei ramane pe pamant, si se spune ca doar cei credinciosi (in Dumnezeu, in nimeni altul) va putea sa se duca la el, sa se ridice spre el..."
    Sus In jos
    Soimos
    mantuitor de religie
    mantuitor de religie
    Soimos


    Numarul mesajelor : 7108
    Varsta : 58
    Localizare : pe drum
    Puncte : 6685
    Data de inscriere : 20/04/2008

    Ce va fi in anul 2012 Empty
    MesajSubiect: Re: Ce va fi in anul 2012   Ce va fi in anul 2012 Icon_minitimeMar Mai 05, 2009 5:46 pm

    Intrebare:
    Din ce cauza numai credinciosii?

    Nu de alta dar Isus a propvaduit doar IUBIREA si nu CREDINTA!

    Credinta si mantuirea prin credinta, au fost introduse in Biblie recte Noul Testament de catre slujbasul satanei* numit Pavel (Saul din Tarsus) care a rasturnat complet Invataturile lui Isus ... cel care propovaduia mantuirea prin Fapte pozitive ...adica cele in concordanta cu Legea data de Yahwe!

    *Satanismul lui Pavel consta in aceea ca el indemna la incalcarea legilor lui Yahwe si in rasturnarea mincinoasa a invataturilor lui Isus!
    Sus In jos
    Gliphy
    Pedestras
    Pedestras
    Gliphy


    Numarul mesajelor : 93
    Localizare : Medias
    Puncte : 99
    Data de inscriere : 05/05/2009

    Ce va fi in anul 2012 Empty
    MesajSubiect: Re: Ce va fi in anul 2012   Ce va fi in anul 2012 Icon_minitimeMar Mai 05, 2009 5:52 pm

    Isus a avut iubire si credinta fata de Dumnezeu. Pentru a fi de partea Lui, trebuie sa ai SI credinta. E foarte adevarat ce ai spus despre Noul Testament, dar cand era Daniel in groapa cu lei, si a strigat catre cer, el ce a avut? Incredere , iubire si credinta.
    Sus In jos
    Soimos
    mantuitor de religie
    mantuitor de religie
    Soimos


    Numarul mesajelor : 7108
    Varsta : 58
    Localizare : pe drum
    Puncte : 6685
    Data de inscriere : 20/04/2008

    Ce va fi in anul 2012 Empty
    MesajSubiect: Re: Ce va fi in anul 2012   Ce va fi in anul 2012 Icon_minitimeMar Mai 05, 2009 6:11 pm

    Faptul ca Daniel a avut cele spuse de tine ...si la fel ca Daniel multi alti credinciosi ...nu inseamna foarte mult ...pentru ca atunci cand crestinii erau urmariti si aruncati in groapa cu lei ...minciuna sadita de Pavel in Scriptura, deja avea vechime!

    Ca sa putem afirma ca Isus a avut credinta ...trebuie sa ne dovedesti prin citate.

    Dupa uni Dumneeu se legitimeaza prin Creatia sa si ptr aceasta creatie minunata trebuie sa-l iubim ...si asta ajunge!
    Cel care nu are creatie ...dar vrea sa fie crezut ca Dumnezeu ...adica satana ...evident ca cere credinta si nu FAPTE ...asa cum cere Isus.
    Acesta este ptr ce vedem ca la pocaiti ...mai cu seama la adventisti ...sunt primiti toti talharii si toate taraturile care au imbatranit si nu isi mai pot face de cap ...caci numai diavolul poate primi alaturi de el asemenea specimene ...promitandu-le iertarea pacatelor si mantuirtea prin credinta si pocainta!

    Cu Isus nu merge tactica caci el pretinde Fapte Pozitive ...conform Legi lui Yahwe! ...si nu credinta "mantuitoare"!


    Ultima editare efectuata de catre Soimos in Mar Mai 05, 2009 6:21 pm, editata de 1 ori
    Sus In jos
    Gliphy
    Pedestras
    Pedestras
    Gliphy


    Numarul mesajelor : 93
    Localizare : Medias
    Puncte : 99
    Data de inscriere : 05/05/2009

    Ce va fi in anul 2012 Empty
    MesajSubiect: Re: Ce va fi in anul 2012   Ce va fi in anul 2012 Icon_minitimeMar Mai 05, 2009 6:16 pm

    Adevarat, in Adunare (la pocaiti - pendicostali), sunt mai multi batrani. Revenind la citate, am sa postez, dar maine. Nu le stiu pe derost, si sunt obosita . No .
    Sus In jos
    Soimos
    mantuitor de religie
    mantuitor de religie
    Soimos


    Numarul mesajelor : 7108
    Varsta : 58
    Localizare : pe drum
    Puncte : 6685
    Data de inscriere : 20/04/2008

    Ce va fi in anul 2012 Empty
    MesajSubiect: Re: Ce va fi in anul 2012   Ce va fi in anul 2012 Icon_minitimeMar Mai 05, 2009 6:23 pm

    Chiar si daca intalnim acolo tineri ...acestia sunt copii celor care sunt vechi adventisti ...si au fost de mici imbroboditi ...deseori cu forta ... astfel incat le-a fost ucisa libertatea de a gandi neingradit ...ca sa nu zic chiar spiritul!
    Sus In jos
    Gliphy
    Pedestras
    Pedestras
    Gliphy


    Numarul mesajelor : 93
    Localizare : Medias
    Puncte : 99
    Data de inscriere : 05/05/2009

    Ce va fi in anul 2012 Empty
    MesajSubiect: Re: Ce va fi in anul 2012   Ce va fi in anul 2012 Icon_minitimeMar Mai 05, 2009 6:25 pm

    Soimos a scris:
    Chiar si daca intalnim acolo tineri ...acestia sunt copii celor care sunt vechi adventisti ...si au fost de mici imbroboditi ...deseori cu forta ... astfel incat le-a fost ucisa libertatea de a gandi neingradit ...ca sa nu zic chiar spiritul!

    Acum ca ai mentionat, acele rude ale mele isi obliga fata sa mearga de fiecare data la Adunare. Au facut niste greseli.. toti copii lor au ajuns foarte grav, iar acum se razbuna pe fata mica. Ceea ce vreau sa spun este ca singurul lucru pe care il face ea stand pe scaun e sa rada, sa se gandeasca nu stiu unde, si alte chestii, pe care sigur le poti face si acasa.
    Sus In jos
    Soimos
    mantuitor de religie
    mantuitor de religie
    Soimos


    Numarul mesajelor : 7108
    Varsta : 58
    Localizare : pe drum
    Puncte : 6685
    Data de inscriere : 20/04/2008

    Ce va fi in anul 2012 Empty
    MesajSubiect: Re: Ce va fi in anul 2012   Ce va fi in anul 2012 Icon_minitimeMar Mai 05, 2009 6:34 pm

    Ce spui tu e trist ...dar nu ma surprinde ...si eu am avut in familia sotiei mele asemenea cazuri!
    Sus In jos
    Gliphy
    Pedestras
    Pedestras
    Gliphy


    Numarul mesajelor : 93
    Localizare : Medias
    Puncte : 99
    Data de inscriere : 05/05/2009

    Ce va fi in anul 2012 Empty
    MesajSubiect: Re: Ce va fi in anul 2012   Ce va fi in anul 2012 Icon_minitimeMar Mai 05, 2009 6:53 pm

    Am observat ca toata lumea s-a schimbat, de la Pastor pana la Preot, si asa mai departe. In Adunare se spune "Lasati TV-ul, este doar o forma de manipulare!" .. cand ajung acasa primul lucru... "sa vedem ce mai e pe la tv" ... si alte tampenii. am ajuns sa cred ca religia "sufletului" e cea mai buna.
    Sus In jos
    H1perion
    Lancier
    Lancier
    H1perion


    Numarul mesajelor : 302
    Varsta : 30
    Localizare : Vin la tine
    Puncte : 309
    Data de inscriere : 22/01/2009

    Ce va fi in anul 2012 Empty
    MesajSubiect: Re: Ce va fi in anul 2012   Ce va fi in anul 2012 Icon_minitimeMar Mai 05, 2009 8:04 pm

    daca stam bine sa ne gandim ..si TVul ..este o forma de manipulare..si netul la fel .. am si ei un prieten asa.. ca in cazul de mai sus.. e penticostal ..si nu sa dus cu parintii lui la "Biserica" , adunare..ce-o fii la ei ..si lau pedepsit foarte grav... vor sa-i indoctrineze ..si la ei ..si la noi la fel .. iti baga pe gat tot felul de poveste ..sa ajuns sa isi faca post de radio , post TV .. numai cu religie .. si se spune ca TV este o forma de manipulare.. se ajunge sa vina la tn in casa ..si trebe sa le dai si bani .. asta cum vine ... sa le dai bani oitelor lui jessus..ce fac.. ii dau lui bani .. nu cred.. ii baga in buzunar...si ridica biserici la greu ..cel putin la mine in oras sunt pe putin 20 de biserici .....religia = o afacere profitabila
    Sus In jos
    buburuzu
    Arcas
    Arcas



    Numarul mesajelor : 749
    Localizare : ardeal
    Puncte : 884
    Data de inscriere : 13/12/2008

    Ce va fi in anul 2012 Empty
    MesajSubiect: Re: Ce va fi in anul 2012   Ce va fi in anul 2012 Icon_minitimeMier Mai 06, 2009 6:29 am

    Gliphy a scris:
    Adevarat, in Adunare (la pocaiti - pendicostali), sunt mai multi batrani. Revenind la citate, am sa postez, dar maine. Nu le stiu pe derost, si sunt obosita . No .

    depinde ce ai vazut

    la penticostali, nu sunt multi tineri... ci, foarte multi.
    Sus In jos
    Gliphy
    Pedestras
    Pedestras
    Gliphy


    Numarul mesajelor : 93
    Localizare : Medias
    Puncte : 99
    Data de inscriere : 05/05/2009

    Ce va fi in anul 2012 Empty
    MesajSubiect: Re: Ce va fi in anul 2012   Ce va fi in anul 2012 Icon_minitimeMier Mai 06, 2009 11:21 am

    nelu, sunt foarte multi tineri, batrani, de toate varstele, dar PE HARTIE! Crezi ca un tanat renunta la distractii pentru a canta in adunare, sau a auzi pe careva predicand? Cei care fac asta, sunt PUTINI.

    H1perion, stiu ca este o forma de manipulare, si toti cer in "Numele Domnului".
    Sus In jos
    buburuzu
    Arcas
    Arcas



    Numarul mesajelor : 749
    Localizare : ardeal
    Puncte : 884
    Data de inscriere : 13/12/2008

    Ce va fi in anul 2012 Empty
    MesajSubiect: Re: Ce va fi in anul 2012   Ce va fi in anul 2012 Icon_minitimeMier Mai 06, 2009 5:34 pm

    la noi in oras, este cum am zis.

    dar, e posibil ca in alte parti sa fie cum zici tu.
    Sus In jos
    Gliphy
    Pedestras
    Pedestras
    Gliphy


    Numarul mesajelor : 93
    Localizare : Medias
    Puncte : 99
    Data de inscriere : 05/05/2009

    Ce va fi in anul 2012 Empty
    MesajSubiect: Re: Ce va fi in anul 2012   Ce va fi in anul 2012 Icon_minitimeMier Mai 06, 2009 5:46 pm

    Poate Smile . Unde am fost eu erau doar batrani.
    Sus In jos
    H1perion
    Lancier
    Lancier
    H1perion


    Numarul mesajelor : 302
    Varsta : 30
    Localizare : Vin la tine
    Puncte : 309
    Data de inscriere : 22/01/2009

    Ce va fi in anul 2012 Empty
    MesajSubiect: Re: Ce va fi in anul 2012   Ce va fi in anul 2012 Icon_minitimeMier Mai 06, 2009 6:38 pm

    toti batranii incearca sa indoctrineze copii sa se duca mult la biserica.. sa investeasca chestii dastea..
    si daca ar fii adv chestiile cu biserica ca daca te duci la biserica..te ajuta mai mult si chestii dastea
    ce dumnezeu este jessus..daca te asculta doar cand te duci in "lacashul" lui .. unde se strang toti ..
    ce dumnezeu este jessus.. daca nu te ajuta doar cand te rogi in gand..sau daca nu te duci la biserica ..
    ce dumnezeu este jessus.. daca nu te inchini iti baga pacate pe gat.. si tot asa ...va rugati degeaba ..
    app Gliphy uh din ce religie faci parte? ..daca nu faci parte din religia crestina , te rogi la dumnezeul tau ? ... adica din religia din care faci parte
    Sus In jos
    Gliphy
    Pedestras
    Pedestras
    Gliphy


    Numarul mesajelor : 93
    Localizare : Medias
    Puncte : 99
    Data de inscriere : 05/05/2009

    Ce va fi in anul 2012 Empty
    MesajSubiect: Re: Ce va fi in anul 2012   Ce va fi in anul 2012 Icon_minitimeMier Mai 06, 2009 6:53 pm

    Sunt ortodoxa ... si da, ma mai rog... uneori imi "rezolva" problemele... sau e cursul destinului...sau asa s-a intamplat, sau nu stiu. E adevarat tot ce ai spus, si acea parte cu batranii... rudele mele isi obliga fata sa mearga la adunare (sunt prooroci-pendicostali), si toate neamurile o obliga, iar ea cand merge ce face...sta, se uita pe pereti, rade..chestii ce le facea si acasa . Neutral .. Iar tu din ce religie faci parte?
    Sus In jos
    Soimos
    mantuitor de religie
    mantuitor de religie
    Soimos


    Numarul mesajelor : 7108
    Varsta : 58
    Localizare : pe drum
    Puncte : 6685
    Data de inscriere : 20/04/2008

    Ce va fi in anul 2012 Empty
    MesajSubiect: Re: Ce va fi in anul 2012   Ce va fi in anul 2012 Icon_minitimeMier Mai 06, 2009 7:04 pm

    Eu sunt anti religie ...de acea postez pe un forum anti-religie!
    Dar Nota Bene ...anti religie nu inseamna ptr mine si anti Isus (ci doar anti Christos)
    Isus propvaduieste IUBIREA si nu credinta ...si exact IUBIREA este si "religia" mea!
    In plus de asta si Isus propovaduieste la fel ca si mine Respectarea Legii ca si cale catre mantuire ...cu deosebirea ca ptr el Legea era cea a lui Yahwe ...si ptr mine sunt doar legile legiuitorului ...adica cele din Codul Civil si cele din Codu Penal!
    Sus In jos
    Gliphy
    Pedestras
    Pedestras
    Gliphy


    Numarul mesajelor : 93
    Localizare : Medias
    Puncte : 99
    Data de inscriere : 05/05/2009

    Ce va fi in anul 2012 Empty
    MesajSubiect: Re: Ce va fi in anul 2012   Ce va fi in anul 2012 Icon_minitimeMier Mai 06, 2009 7:11 pm

    Daca iubesti pe cineva, nu ai incredere in acea persoana?
    Sus In jos
    Gliphy
    Pedestras
    Pedestras
    Gliphy


    Numarul mesajelor : 93
    Localizare : Medias
    Puncte : 99
    Data de inscriere : 05/05/2009

    Ce va fi in anul 2012 Empty
    MesajSubiect: Re: Ce va fi in anul 2012   Ce va fi in anul 2012 Icon_minitimeJoi Mai 07, 2009 10:16 am

    Soimos a scris:

    Isus propvaduieste IUBIREA si nu credinta ...si exact IUBIREA este si "religia" mea!

    Ioan 14.1-3: "Să nu vi se tulbure inima; aveţi credinţă în Dumnezeu, aveţi credinţă în Mine. În casa Tatălui Meu sunt
    multe locaşuri; dacă n-ar fi fost aşa v-aş fi spus. Mă duc să vă pregătesc un loc. Şi după ce Mă voi duce şi vă voi pregăti un loc, Mă voi întoarce şi vă voi lua cu Mine, pentru ca acolo unde sunt Eu să fiţi şi voi".
    Sus In jos
    Soimos
    mantuitor de religie
    mantuitor de religie
    Soimos


    Numarul mesajelor : 7108
    Varsta : 58
    Localizare : pe drum
    Puncte : 6685
    Data de inscriere : 20/04/2008

    Ce va fi in anul 2012 Empty
    MesajSubiect: Re: Ce va fi in anul 2012   Ce va fi in anul 2012 Icon_minitimeJoi Mai 07, 2009 6:33 pm

    Gliphy a scris:
    Daca iubesti pe cineva, nu ai incredere in acea persoana?

    Daca iubesti soarele pentru razele sale binefacatoare care daruiesc viata ... trebuie sa crezi in soare?
    Sus In jos
    Gliphy
    Pedestras
    Pedestras
    Gliphy


    Numarul mesajelor : 93
    Localizare : Medias
    Puncte : 99
    Data de inscriere : 05/05/2009

    Ce va fi in anul 2012 Empty
    MesajSubiect: Re: Ce va fi in anul 2012   Ce va fi in anul 2012 Icon_minitimeJoi Mai 07, 2009 6:35 pm

    Era vorba de cineva .. real .
    Sus In jos
    Soimos
    mantuitor de religie
    mantuitor de religie
    Soimos


    Numarul mesajelor : 7108
    Varsta : 58
    Localizare : pe drum
    Puncte : 6685
    Data de inscriere : 20/04/2008

    Ce va fi in anul 2012 Empty
    MesajSubiect: Re: Ce va fi in anul 2012   Ce va fi in anul 2012 Icon_minitimeJoi Mai 07, 2009 6:46 pm

    Gliphy a scris:
    Era vorba de cineva .. real .
    Daca e vorba de cineva real ...te asigur ca nu trebuie sa crezi in nimeni altcineva decat in tine insuti ...daca nu respecti aceasta lege ...risti sa suporti dezamagiri crunte!
    Sus In jos
    Gliphy
    Pedestras
    Pedestras
    Gliphy


    Numarul mesajelor : 93
    Localizare : Medias
    Puncte : 99
    Data de inscriere : 05/05/2009

    Ce va fi in anul 2012 Empty
    MesajSubiect: Re: Ce va fi in anul 2012   Ce va fi in anul 2012 Icon_minitimeJoi Mai 07, 2009 6:48 pm

    Trebuie sa acorzi cuiva o sansa, pentru ca sunt si persoane care nu te vand prea usor...
    Sus In jos
    Soimos
    mantuitor de religie
    mantuitor de religie
    Soimos


    Numarul mesajelor : 7108
    Varsta : 58
    Localizare : pe drum
    Puncte : 6685
    Data de inscriere : 20/04/2008

    Ce va fi in anul 2012 Empty
    MesajSubiect: Re: Ce va fi in anul 2012   Ce va fi in anul 2012 Icon_minitimeJoi Mai 07, 2009 6:54 pm

    Gliphy a scris:
    Trebuie sa acorzi cuiva o sansa, pentru ca sunt si persoane care nu te vand prea usor...
    Poti sa acorzi oricui cate sanse vrei ...dar daca vrei crede in altcineva decat in tine ... va urma aproape in mod sigur tragedia ...si te asigur ca chiar persoanele de langa tine pe care le iubesti mai mult decat pe tine pot deveni cele mai socante tradari!

    De cuvantul divort ai auzit? ...sau crezi ca toti cei care divorteaza nu s-au iubit odata?
    Sus In jos
    Gliphy
    Pedestras
    Pedestras
    Gliphy


    Numarul mesajelor : 93
    Localizare : Medias
    Puncte : 99
    Data de inscriere : 05/05/2009

    Ce va fi in anul 2012 Empty
    MesajSubiect: Re: Ce va fi in anul 2012   Ce va fi in anul 2012 Icon_minitimeJoi Mai 07, 2009 6:59 pm

    Am auzit, normal...cred ca s-au iubit, si sa intamplat ceva..fiecare cu cazurile lui .. parintii mei au divortat de mult, chiar daca la inceput s-au iubit... si eu am acordat sanse, si am dat-o in bara ..rau , chiar cu familia... oricum, cunosc pe cineva in care imi pun increderea... ceea ce arata ca nu toate persoanele sunt cu gheare.
    Sus In jos
    Continut sponsorizat





    Ce va fi in anul 2012 Empty
    MesajSubiect: Re: Ce va fi in anul 2012   Ce va fi in anul 2012 Icon_minitime

    Sus In jos
     
    Ce va fi in anul 2012
    Sus 
    Pagina 1 din 6Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
     Subiecte similare
    -
    » 2009 ... anul care a distrus Romania.

    Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
    Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie :: Ezoterism, Mistere, Conspiratii :: Astrologie, Ezoterism, Paranormal-
    Mergi direct la: