Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie

Forum ptr cei care indraznesc sa gandeasca liber
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Subiecte similare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Texte in sprijinul ateilor
Pareri ale celor sanctionati Icon_minitimeMar Oct 20, 2020 11:14 pm Scris de livius

» Rugaciune Ajutatoare in indeplinirea dorintelor
Pareri ale celor sanctionati Icon_minitimeJoi Oct 27, 2016 2:50 pm Scris de CatalinConstantinGheorghe

» De ce anti-religie si anti-biserica?
Pareri ale celor sanctionati Icon_minitimeLun Oct 24, 2016 12:42 pm Scris de Rayna

» Melodii ascultate cu mare placere
Pareri ale celor sanctionati Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:55 am Scris de Rayna

» Introducere in Sistemele magice
Pareri ale celor sanctionati Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:53 am Scris de Rayna

» Satan ...ce stim despre el
Pareri ale celor sanctionati Icon_minitimeMar Feb 09, 2016 12:18 pm Scris de Rayna

» Dedicatii muzicale
Pareri ale celor sanctionati Icon_minitimeJoi Feb 04, 2016 12:37 pm Scris de Soimos

» Sa ne mai si amuzam putin :)
Pareri ale celor sanctionati Icon_minitimeDum Dec 06, 2015 9:35 pm Scris de Soimos

» Este Isus Christos acel Satan numit si Lucifer?
Pareri ale celor sanctionati Icon_minitimeSam Dec 05, 2015 1:17 am Scris de Rora9

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

 

 Pareri ale celor sanctionati

In jos 
+6
Devil
GaSpAr
Laurentiu
Soimos
Gaspar01
Apopii
10 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Pareri ale celor sanctionati Empty
MesajSubiect: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati Icon_minitimeJoi Iun 30, 2011 12:57 pm

In acest topic, cei sanctionati isi pot spune parerea referitoare la sanctiunea primita.
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Gaspar01
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 18
Localizare : Braila
Puncte : 22
Data de inscriere : 05/07/2011

Pareri ale celor sanctionati Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati Icon_minitimeMar Iul 05, 2011 4:45 pm

Scoteti-mi suspendarea caci nu pot sa ma conectez decat cu proxy
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Pareri ale celor sanctionati Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati Icon_minitimeMar Iul 05, 2011 4:56 pm

Gaspar01 a scris:
Scoteti-mi suspendarea caci nu pot sa ma conectez decat cu proxy

Eu pot fi de acord cu propunerea ta ...dar numai sub rezerva ca de acum inainte nu mai faci atacuri la persoana.
Acum ca sa ti se ridice banul ...roaga-l si pe adminul Apopii si promitei si lui ca nu mai jignesti si ataci pe nimeni
Sus In jos
Gaspar01
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 18
Localizare : Braila
Puncte : 22
Data de inscriere : 05/07/2011

Pareri ale celor sanctionati Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati Icon_minitimeMar Iul 05, 2011 5:45 pm

Promit ca nu voi mai jigni pe nimeni
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Pareri ale celor sanctionati Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati Icon_minitimeMar Iul 05, 2011 5:48 pm

Gaspar01 a scris:
Promit ca nu voi mai jigni pe nimeni

Sa vedem... il banez pe Gaspar, asa cum am promis si ramai cu Gaspar01 ca user nou si fara sanctiuni!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Gaspar01
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 18
Localizare : Braila
Puncte : 22
Data de inscriere : 05/07/2011

Pareri ale celor sanctionati Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati Icon_minitimeMar Iul 05, 2011 5:51 pm

Apopii a scris:
Gaspar01 a scris:
Promit ca nu voi mai jigni pe nimeni

Sa vedem... il banez pe Gaspar, asa cum am promis si ramai cu Gaspar01 ca user nou si fara sanctiuni!
nu-l bana pe GaSpAr, baneaza-l pe acesta
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Pareri ale celor sanctionati Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati Icon_minitimeMar Iul 05, 2011 5:54 pm

Gaspar01 a scris:
nu-l bana pe GaSpAr, baneaza-l pe acesta

L-am banat deja, asa cum am promis, pentru ca si-a mai facut inca o clona dupa ce l-am avertizat, de fapt doua, dar pe Gaspar01 nu l-am mai luat in seama si l-am considerat user nou!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Gaspar01
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 18
Localizare : Braila
Puncte : 22
Data de inscriere : 05/07/2011

Pareri ale celor sanctionati Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati Icon_minitimeMar Iul 05, 2011 5:56 pm

Apopii a scris:
Gaspar01 a scris:
nu-l bana pe GaSpAr, baneaza-l pe acesta

L-am banat deja, asa cum am promis, pentru ca si-a mai facut inca o clona dupa ce l-am avertizat, de fapt doua, dar pe Gaspar01 nu l-am mai luat in seama si l-am considerat user nou!
scoate-i banul te rog si baneaza-l pe acesta. mi-am facut clone doar ca sa demonstrez ca daca imi dati ban nu ma tineti departe de forum.
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Pareri ale celor sanctionati Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati Icon_minitimeMar Iul 05, 2011 6:05 pm

Gaspar01 a scris:
scoate-i banul te rog si baneaza-l pe acesta. mi-am facut clone doar ca sa demonstrez ca daca imi dati ban nu ma tineti departe de forum.

Uite, las la alegerea ta, ori ii scot banul lui Gaspar si postezi dupa 45 de zile, adica perioada de suspendare, ori il las pe Gaspar01.

Si ce ai rezolvat cu clonele? Pentru noi este foarte simplu sa le banam... pe cand tu trebuie sa muncesti pentru a-ti mai face inca una Laughing
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Gaspar01
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 18
Localizare : Braila
Puncte : 22
Data de inscriere : 05/07/2011

Pareri ale celor sanctionati Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati Icon_minitimeMar Iul 05, 2011 6:09 pm

Apopii a scris:
Gaspar01 a scris:
scoate-i banul te rog si baneaza-l pe acesta. mi-am facut clone doar ca sa demonstrez ca daca imi dati ban nu ma tineti departe de forum.

Uite, las la alegerea ta, ori ii scot banul lui Gaspar si postezi dupa 45 de zile, adica perioada de suspendare, ori il las pe Gaspar01.

Si ce ai rezolvat cu clonele? Pentru noi este foarte simplu sa le banam... pe cand tu trebuie sa muncesti pentru a-ti mai face inca una Laughing
Simplu, il banezi pe Gaspar01 si ii scoti suspendarea lui GaSpAr, caci vreau sa-mi pastrez vechiul cont. Ce rost are daca scriu de pe contul vechi sau cel nou, caci ambele sunt ale mele. Daca il pedepsesti pe GaSpAr ma pedepsesti pe mine daca il lasi in pace pe Gaspar01 ma lasi in pace pe mine. Imi vreau contul vechi
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Pareri ale celor sanctionati Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati Icon_minitimeMar Iul 05, 2011 6:14 pm

Gaspar01 a scris:
Simplu, il banezi pe Gaspar01 si ii scoti suspendarea lui GaSpAr, caci vreau sa-mi pastrez vechiul cont. Ce rost are daca scriu de pe contul vechi sau cel nou, caci ambele sunt ale mele. Daca il pedepsesti pe GaSpAr ma pedepsesti pe mine daca il lasi in pace pe Gaspar01 ma lasi in pace pe mine. Imi vreau contul vechi

Se pare ca n-ai inteles... ai o suspendare de 45 de zile, pe care trebuie sa o efectuezi! Singura varianta ca sa scapi de ea era sa scapi si de userul Gaspar si sa-l folosesti pe Gaspar01. Alta varianta nu mai este!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Gaspar01
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 18
Localizare : Braila
Puncte : 22
Data de inscriere : 05/07/2011

Pareri ale celor sanctionati Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati Icon_minitimeMar Iul 05, 2011 6:17 pm

Apopii a scris:
Gaspar01 a scris:
Simplu, il banezi pe Gaspar01 si ii scoti suspendarea lui GaSpAr, caci vreau sa-mi pastrez vechiul cont. Ce rost are daca scriu de pe contul vechi sau cel nou, caci ambele sunt ale mele. Daca il pedepsesti pe GaSpAr ma pedepsesti pe mine daca il lasi in pace pe Gaspar01 ma lasi in pace pe mine. Imi vreau contul vechi

Se pare ca n-ai inteles... ai o suspendare de 45 de zile, pe care trebuie sa o efectuezi! Singura varianta ca sa scapi de ea era sa scapi si de userul Gaspar si sa-l folosesti pe Gaspar01. Alta varianta nu mai este!
dar acea suspendare nu poate fi scoasa sau anulata? daca nu, scriu de pe acesta nou si astept 45 de zile sa expire suspendarea
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Pareri ale celor sanctionati Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati Icon_minitimeMar Iul 05, 2011 6:22 pm

Mai vorbim despre asta peste 45 de zile, daca reusesti sa te abtii de la atac la persoana...
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Gaspar01
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 18
Localizare : Braila
Puncte : 22
Data de inscriere : 05/07/2011

Pareri ale celor sanctionati Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati Icon_minitimeMar Iul 05, 2011 6:22 pm

Esti sigur ca mi-ai scos banul? caci fara proxy tot nu pot intra
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Pareri ale celor sanctionati Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati Icon_minitimeMar Iul 05, 2011 6:28 pm

Gaspar01 a scris:
Esti sigur ca mi-ai scos banul? caci fara proxy tot nu pot intra

Gaspar01 nu a fost banat si nici nu are vreo sanctiune! Daca nu poti intra normal inseamna ca banul asupra clonelor actioneaza si asupra IP-ului de pe care au fost facute clonele, daca nu ai o conexiune cu IP dinamic, va trebui sa folosesti proxy!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Gaspar01
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 18
Localizare : Braila
Puncte : 22
Data de inscriere : 05/07/2011

Pareri ale celor sanctionati Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati Icon_minitimeMar Iul 05, 2011 6:29 pm

Apopii a scris:
Gaspar01 a scris:
Esti sigur ca mi-ai scos banul? caci fara proxy tot nu pot intra

Gaspar01 nu a fost banat si nici nu are vreo sanctiune! Daca nu poti intra normal inseamna ca banul asupra clonelor actioneaza si asupra IP-ului de pe care au fost facute clonele, daca nu ai o conexiune cu IP dinamic, va trebui sa folosesti proxy!
verifica si tu IP, tuturor conturilor mele si vezi daca poti face ceva. GaSpAr, Ateul, Terminati, RUSINE ADMINI, Dumbo, CocoStar si atat. chiar nu imi place sa intru cu proxy
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Pareri ale celor sanctionati Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati Icon_minitimeMar Iul 05, 2011 6:31 pm

Gaspar01 a scris:
verifica si tu IP, tuturor conturilor mele si vezi daca poti face ceva.

Nu am ce face, asa functioneaza scriptul forumului.
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Pareri ale celor sanctionati Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati Icon_minitimeMar Iul 19, 2011 9:03 pm

Ia zi Gaspar, de ce ti-ai mai facut inca o clona? Si nu mai posta aiurea pe topicul pentru afisarea sanctiunilor, pentru ca voi sterge de acolo toate postarile aiurea. Acesta este topicul unde poti pune intrebari privind sanctiunile primite!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Laurentiu
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 5
Localizare : Braila
Puncte : 8
Data de inscriere : 19/07/2011

Pareri ale celor sanctionati Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati Icon_minitimeMar Iul 19, 2011 9:18 pm

Ati fost exclus din acest forum.
Pentru motivul urmator: Atacuri repetate la persoana!



Cica mi-a expirat suspendarea, dar nu ma pot conecta cu contul vechi
Sus In jos
Laurentiu
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 5
Localizare : Braila
Puncte : 8
Data de inscriere : 19/07/2011

Pareri ale celor sanctionati Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati Icon_minitimeMar Iul 19, 2011 9:25 pm

ee zici bre Apopii dc nu ma pot conecta?
Sus In jos
Laurentiu
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 5
Localizare : Braila
Puncte : 8
Data de inscriere : 19/07/2011

Pareri ale celor sanctionati Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati Icon_minitimeMar Iul 19, 2011 9:29 pm

NB vorbim maine. daca ai sa banezi acest cont, asigura-te ca ma pot conecta cu cel vechi. numa' sanatate va doresc cheers
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Pareri ale celor sanctionati Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati Icon_minitimeMar Iul 19, 2011 9:39 pm

Laurentiu a scris:
NB vorbim maine. daca ai sa banezi acest cont, asigura-te ca ma pot conecta cu cel vechi. numa' sanatate va doresc cheers

Evident ca-l voi bana! Nu mai posta de pe el... Pe contul Gaspar nu mai exista nicio interdictie, deci, teoretic te poti conecta fara probleme. Daca practic nu vei putea, posteaza aici si vom vedea ce se intampla! Numai bine Gaspare!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
GaSpAr
Arcas
Arcas
GaSpAr


Numarul mesajelor : 850
Varsta : 33
Localizare : Iasi
Puncte : 966
Data de inscriere : 13/05/2011

Pareri ale celor sanctionati Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati Icon_minitimeMier Iul 20, 2011 12:14 pm

mergeeeee Very Happy poti sterge ultimul cont
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Pareri ale celor sanctionati Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati Icon_minitimeMier Iul 20, 2011 12:44 pm

Gaspar, ai un avertisment pentru atac la persoana, la urmatorul te suspend. Tu ai impresia ca eu am timp de pierdut cu editarile?
Sus In jos
http://www.paganism.ro
GaSpAr
Arcas
Arcas
GaSpAr


Numarul mesajelor : 850
Varsta : 33
Localizare : Iasi
Puncte : 966
Data de inscriere : 13/05/2011

Pareri ale celor sanctionati Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati Icon_minitimeMier Iul 20, 2011 12:46 pm

Apopii a scris:
Gaspar, ai un avertisment pentru atac la persoana, la urmatorul te suspend. Tu ai impresia ca eu am timp de pierdut cu editarile?
Shocked ce ai bre? voi numai atacuri la persoana vedeti.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pareri ale celor sanctionati Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati Icon_minitime

Sus In jos
 
Pareri ale celor sanctionati
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Pareri in imagini!
» topul celor 7 pericole din ezoterism
» Noi si altii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie :: Administrative :: Anunturi-
Mergi direct la: