Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie

Forum ptr cei care indraznesc sa gandeasca liber
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Subiecte similare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Texte in sprijinul ateilor
Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeMar Oct 20, 2020 11:14 pm Scris de livius

» Rugaciune Ajutatoare in indeplinirea dorintelor
Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Oct 27, 2016 2:50 pm Scris de CatalinConstantinGheorghe

» De ce anti-religie si anti-biserica?
Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeLun Oct 24, 2016 12:42 pm Scris de Rayna

» Melodii ascultate cu mare placere
Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:55 am Scris de Rayna

» Introducere in Sistemele magice
Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:53 am Scris de Rayna

» Satan ...ce stim despre el
Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeMar Feb 09, 2016 12:18 pm Scris de Rayna

» Dedicatii muzicale
Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Feb 04, 2016 12:37 pm Scris de Soimos

» Sa ne mai si amuzam putin :)
Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 06, 2015 9:35 pm Scris de Soimos

» Este Isus Christos acel Satan numit si Lucifer?
Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeSam Dec 05, 2015 1:17 am Scris de Rora9

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

 

 Pareri ale celor sanctionati

In jos 
+6
Devil
GaSpAr
Laurentiu
Soimos
Gaspar01
Apopii
10 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Apopii
Pagan
Pagan



Numarul mesajelor : 2372
Data de inscriere : 06/08/2009

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeLun Aug 15, 2011 1:15 pm

Mihai12 a scris:
Apopii a scris:
[color=darkred]Acei indivizi nu sunt lumea! Daca respectivii ar fi avut o parere buna despre mine, zau ca m-as fi simtit umilit!
Hai mai lasa mandria asta si nu te mai supraestima atat

Nu este vorba despre mandrie... dar atunci cand faci referire la persoane inloc sa-ti sustii ideile...

Daca vei continua sa faci referiri la userii forumului, indiferent care ar fi acestia, te voi bana!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Dumadu
Scutier
Scutier



Numarul mesajelor : 138
Data de inscriere : 11/08/2011

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeDum Sept 11, 2011 12:14 am

Editat ptr atac la persoana

si banat ptr o saptamana
Sus In jos
Mihai12
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 757
Data de inscriere : 17/07/2011

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeVin Sept 30, 2011 10:13 am

Dumadu a scris:
Editat ptr atac la persoana

si banat ptr o saptamana
Cica banat pentru o saptamana. Cat poti sa minti mai Apopii, ca m-ai banat pana prin anul 2038?

PS: V-am rugat sa-mi stergeti contul, ca nu mai vreau sa stau pe forumul acesta infect. Eu sunt Gaspar, Dumadu si Demonos si mi-a ajuns. Soimos daca nu cumva o sa faci pe tine de frica, te astept dincolo sa ne continuam dezbaterile. Dar de ce am impresia ca o sa-ti fie frica? grin
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan



Numarul mesajelor : 2372
Data de inscriere : 06/08/2009

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeVin Sept 30, 2011 11:26 am

Mihai12 a scris:
Cica banat pentru o saptamana. Cat poti sa minti mai Apopii, ca m-ai banat pana prin anul 2038?
Tu ai probleme cu bibilica? Acum TREI zile te-am suspendat pentru TREI zile!!!

Daca esti banat pana in 2038, oare cum de poti posta acum? doh

Citat :
PS: V-am rugat sa-mi stergeti contul, ca nu mai vreau sa stau pe forumul acesta infect.

Nu te obliga nimeni sa stai pe aici, sau tu ai vreun miscorici in fund care iti misca mainile pe tastatura si te sileste sa intri pe acest forum?

Conturile le stergem atunci cand hotaram noi ca este oportun acest lucru!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Mihai12
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 757
Data de inscriere : 17/07/2011

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeVin Sept 30, 2011 1:40 pm

Mihai12=Dumadu, iar pe Dumadu l-ai banat pana in 2038 si tu ai mintit ca l-ai banat doar o saptamana Razz
Sus In jos
Mihai12
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 757
Data de inscriere : 17/07/2011

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeVin Sept 30, 2011 1:41 pm

Tentatia e mare. E imposibil sa stai deoparte, cand vezi cate aberatii poate spune Soimos Very Happy
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan



Numarul mesajelor : 2372
Data de inscriere : 06/08/2009

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeVin Sept 30, 2011 1:44 pm

Mihai12 a scris:
Mihai12=Dumadu, iar pe Dumadu l-ai banat pana in 2038 si tu ai mintit ca l-ai banat doar o saptamana Razz

Nu am mintit deloc! L-am suspendat exact o saptamana! Dupa... probabil a mai fost inca o sanctiune de banned neafisata in topicul cu sanctiuni!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Apopii
Pagan
Pagan



Numarul mesajelor : 2372
Data de inscriere : 06/08/2009

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeVin Sept 30, 2011 1:46 pm

Mihai12 a scris:
Tentatia e mare. E imposibil sa stai deoparte, cand vezi cate aberatii poate spune Soimos Very Happy

Mergi la un exorcist, sa-l scoata din tine pe cel care se joaca tentandu-te!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Mihai12
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 757
Data de inscriere : 17/07/2011

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeVin Sept 30, 2011 1:54 pm

Apopii a scris:
Mihai12 a scris:
Mihai12=Dumadu, iar pe Dumadu l-ai banat pana in 2038 si tu ai mintit ca l-ai banat doar o saptamana Razz

Nu am mintit deloc! L-am suspendat exact o saptamana! Dupa... probabil a mai fost inca o sanctiune de banned neafisata in topicul cu sanctiuni!
Daa, sigur. A mai primit o sanctiune pana in 2038, asa pe sleau, fara sa stie lumea Laughing Laughing
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeVin Sept 30, 2011 1:56 pm

Mihai12 a scris:
Apopii a scris:
Mihai12 a scris:
Mihai12=Dumadu, iar pe Dumadu l-ai banat pana in 2038 si tu ai mintit ca l-ai banat doar o saptamana Razz

Nu am mintit deloc! L-am suspendat exact o saptamana! Dupa... probabil a mai fost inca o sanctiune de banned neafisata in topicul cu sanctiuni!
Daa, sigur. A mai primit o sanctiune pana in 2038, asa pe sleau, fara sa stie lumea Laughing Laughing

Din moment ce era afisat in profilul sau, putea sti oricine dorea! Hai n-o mai fa pe victima, ca nu tine!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeVin Sept 30, 2011 10:21 pm

Mihai12 a scris:
Soimos daca nu cumva o sa faci pe tine de frica, te astept dincolo sa ne continuam dezbaterile. Dar de ce am impresia ca o sa-ti fie frica? grin
Ai vazut bine ca nu mi-e frica sa discut pe probleme religioase ...dar sunt prea ocupat ca sa am timp de postat pe alte forumuri, ... de abia am timp sa postez pe forumul acesta !
Sus In jos
Mihai12
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 757
Varsta : 55
Localizare : Calarasi
Puncte : 832
Data de inscriere : 17/07/2011

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 01, 2011 12:47 pm

Soimos a scris:
Mihai12 a scris:
Soimos daca nu cumva o sa faci pe tine de frica, te astept dincolo sa ne continuam dezbaterile. Dar de ce am impresia ca o sa-ti fie frica? grin
Ai vazut bine ca nu mi-e frica sa discut pe probleme religioase ...dar sunt prea ocupat ca sa am timp de postat pe alte forumuri, ... de abia am timp sa postez pe forumul acesta !
A, ok.
Sus In jos
Mihai12
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 757
Varsta : 55
Localizare : Calarasi
Puncte : 832
Data de inscriere : 17/07/2011

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 15, 2011 3:55 pm

Soimos as dori sa scoti banul lui GaSpAr si sa-l banezi pe acesta.
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 15, 2011 4:06 pm

Pe care acesta?
Sus In jos
Mihai12
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 757
Varsta : 55
Localizare : Calarasi
Puncte : 832
Data de inscriere : 17/07/2011

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 15, 2011 4:10 pm

Da. Da-i ban lui Mihai si scoate-i banul lui gaspar grin

EDIT: Hai Soimos, ii scoti banul lui gaspar?
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 15, 2011 4:45 pm

Dupa cate stiu ...l-am scos de mult !
Sus In jos
Mihai12
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 757
Varsta : 55
Localizare : Calarasi
Puncte : 832
Data de inscriere : 17/07/2011

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 15, 2011 4:54 pm

Soimos a scris:
Dupa cate stiu ...l-am scos de mult !

Ati fost exclus din acest forum.
Pana la 18/01/2038
Sus In jos
Mihai12
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 757
Varsta : 55
Localizare : Calarasi
Puncte : 832
Data de inscriere : 17/07/2011

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 15, 2011 4:54 pm

Deci nu l-ai scos
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 15, 2011 6:02 pm

Dupa cum ti-am spus ...eu am ridicat sanctiunea ...probabil ca adminul cel mare nu a fost de acord cu aceasta masura

Dar nu inteleg de ce vrei tu sa il activez pe Gaspar ...cand poti foarte bine posta si asa?
Sus In jos
Mihai12
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 757
Varsta : 55
Localizare : Calarasi
Puncte : 832
Data de inscriere : 17/07/2011

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 15, 2011 6:07 pm

Soimos a scris:
Dupa cum ti-am spus ...eu am ridicat sanctiunea ...probabil ca adminul cel mare nu a fost de acord cu aceasta masura

Dar nu inteleg de ce vrei tu sa il activez pe Gaspar ...cand poti foarte bine posta si asa?
O dambla dea mea. Chiar vreau sa scriu cu gaspar. Si care adminul cel mare? Ca tu esti bossul aici Very Happy
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 15, 2011 8:38 pm

Nu sunt numai eu sau Apopii ... ci avem pe unul mai mare decat noi !
Sus In jos
Alin Soimosi
Lancier
Lancier



Numarul mesajelor : 254
Localizare : Romania
Puncte : 273
Data de inscriere : 23/04/2010

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 8:31 am

Mihai
Va trebui sa vb cu Anticristul pentru asta , el e bosul care sustine financiar forumul.Un evreu credincios pe de alta parte si va trebui sa ai rabdare ca Soimos sa il contacteze si sa ii raspunda.
Vei observa de asemenea ca in orice postare Soimos si Apopii au pareri bune despre evrei . Sunt proiudei , de la ei au furat crestinii tot si au mai bagat o seama de zei antici de la romani si greci ,etc etc etc prea multe . Ai rabdare sabatul s-a terminat ...........
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 9:33 am

Alin Soimosi a scris:
Mihai
Va trebui sa vb cu Anticristul pentru asta , el e bosul care sustine financiar forumul
cat de destept mai esti ... ma minunezi !
Pai asta este un forum gratuit care nu trebuie sustinut financiar ...daca nu crezi asta ...documenteaza-te!

Citat :

Vei observa de asemenea ca in orice postare Soimos si Apopii au pareri bune despre evrei .
Asa este!
Am o parere buna despre toate natiile care sunt capabile sa aduca omenirii mari valori... de ex. evreii fac din desertul lor arid ... campii manoase si fertile ...in timp ce puturosii de romani isi vand strainilor ogoarele roditoare ...doar ca le este prea greu sa munceasca !

Asa ca spre deosebire de evrei ... la poporul roman actual nu ai ce admira sau aprecia ... ptr ca este un popor rebut .... iar de chestia asta s-a cam prins toata Europa ...si nu numai Europa!
Sus In jos
Mihai12
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 757
Varsta : 55
Localizare : Calarasi
Puncte : 832
Data de inscriere : 17/07/2011

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 10:52 am

Alin Soimosi a scris:
Mihai
Va trebui sa vb cu Anticristul pentru asta , el e bosul care sustine financiar forumul.Un evreu credincios pe de alta parte si va trebui sa ai rabdare ca Soimos sa il contacteze si sa ii raspunda.
Vei observa de asemenea ca in orice postare Soimos si Apopii au pareri bune despre evrei . Sunt proiudei , de la ei au furat crestinii tot si au mai bagat o seama de zei antici de la romani si greci ,etc etc etc prea multe . Ai rabdare sabatul s-a terminat ...........
Aha. Multumesc pentru informatie. Va trebui sa ma duc pe blogul anticristului ca sa-i pot transmite rugamintea grin
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 7:03 pm

Mihai12, am si eu o propunere pentru tine:

Il banez pe Mihai12 si il activez pe Gaspar in 2038... in felul acesta ti-ai satisfacut dorinta!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Mihai12
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 757
Varsta : 55
Localizare : Calarasi
Puncte : 832
Data de inscriere : 17/07/2011

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 7:23 pm

Il activezi pe gaspar imediat ce l-ai banat pe mihai Wink
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 7:28 pm

Mihai12 a scris:
Il activezi pe gaspar imediat ce l-ai banat pe mihai Wink

Da' ce atata graba grin pana in 2038 nu mai este mult Laughing
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Continut sponsorizat





Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Pareri ale celor sanctionati
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» Pareri in imagini!
» topul celor 7 pericole din ezoterism
» Noi si altii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie :: Administrative :: Anunturi-
Mergi direct la: