Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie

Forum ptr cei care indraznesc sa gandeasca liber
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Subiecte similare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Texte in sprijinul ateilor
Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 20, 2020 11:14 pm Scris de livius

» Rugaciune Ajutatoare in indeplinirea dorintelor
Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Oct 27, 2016 2:50 pm Scris de CatalinConstantinGheorghe

» De ce anti-religie si anti-biserica?
Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeLun Oct 24, 2016 12:42 pm Scris de Rayna

» Melodii ascultate cu mare placere
Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:55 am Scris de Rayna

» Introducere in Sistemele magice
Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:53 am Scris de Rayna

» Satan ...ce stim despre el
Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeMar Feb 09, 2016 12:18 pm Scris de Rayna

» Dedicatii muzicale
Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 04, 2016 12:37 pm Scris de Soimos

» Sa ne mai si amuzam putin :)
Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 06, 2015 9:35 pm Scris de Soimos

» Este Isus Christos acel Satan numit si Lucifer?
Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 05, 2015 1:17 am Scris de Rora9

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

 

 Pareri ale celor sanctionati

In jos 
+6
Devil
GaSpAr
Laurentiu
Soimos
Gaspar01
Apopii
10 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Apopii
Pagan
Pagan



Numarul mesajelor : 2372
Data de inscriere : 06/08/2009

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 05, 2011 6:31 pm

Gaspar01 a scris:
verifica si tu IP, tuturor conturilor mele si vezi daca poti face ceva.

Nu am ce face, asa functioneaza scriptul forumului.
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Apopii
Pagan
Pagan



Numarul mesajelor : 2372
Data de inscriere : 06/08/2009

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 19, 2011 9:03 pm

Ia zi Gaspar, de ce ti-ai mai facut inca o clona? Si nu mai posta aiurea pe topicul pentru afisarea sanctiunilor, pentru ca voi sterge de acolo toate postarile aiurea. Acesta este topicul unde poti pune intrebari privind sanctiunile primite!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Laurentiu
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 19/07/2011

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 19, 2011 9:18 pm

Ati fost exclus din acest forum.
Pentru motivul urmator: Atacuri repetate la persoana!



Cica mi-a expirat suspendarea, dar nu ma pot conecta cu contul vechi
Sus In jos
Laurentiu
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 19/07/2011

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 19, 2011 9:25 pm

ee zici bre Apopii dc nu ma pot conecta?
Sus In jos
Laurentiu
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 19/07/2011

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 19, 2011 9:29 pm

NB vorbim maine. daca ai sa banezi acest cont, asigura-te ca ma pot conecta cu cel vechi. numa' sanatate va doresc cheers
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan



Numarul mesajelor : 2372
Data de inscriere : 06/08/2009

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 19, 2011 9:39 pm

Laurentiu a scris:
NB vorbim maine. daca ai sa banezi acest cont, asigura-te ca ma pot conecta cu cel vechi. numa' sanatate va doresc cheers

Evident ca-l voi bana! Nu mai posta de pe el... Pe contul Gaspar nu mai exista nicio interdictie, deci, teoretic te poti conecta fara probleme. Daca practic nu vei putea, posteaza aici si vom vedea ce se intampla! Numai bine Gaspare!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
GaSpAr
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 850
Data de inscriere : 13/05/2011

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 20, 2011 12:14 pm

mergeeeee Very Happy poti sterge ultimul cont
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan



Numarul mesajelor : 2372
Data de inscriere : 06/08/2009

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 20, 2011 12:44 pm

Gaspar, ai un avertisment pentru atac la persoana, la urmatorul te suspend. Tu ai impresia ca eu am timp de pierdut cu editarile?
Sus In jos
http://www.paganism.ro
GaSpAr
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 850
Data de inscriere : 13/05/2011

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 20, 2011 12:46 pm

Apopii a scris:
Gaspar, ai un avertisment pentru atac la persoana, la urmatorul te suspend. Tu ai impresia ca eu am timp de pierdut cu editarile?
Shocked ce ai bre? voi numai atacuri la persoana vedeti.
Sus In jos
GaSpAr
Arcas
Arcas
GaSpAr


Numarul mesajelor : 850
Varsta : 33
Localizare : Iasi
Puncte : 966
Data de inscriere : 13/05/2011

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 20, 2011 12:48 pm

Laurentiu-banat. Clona Gaspar!

La urmatoarea clona, te banez definitiv si ti-ai luat adio de la acest forum!



eventual poate o sa si incetati cu suspendarile aiurea
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 20, 2011 12:50 pm

Daca mai faci mult offtopic si spam, ai sa vezi tu ce aiurea te suspend Very Happy
Sus In jos
http://www.paganism.ro
GaSpAr
Arcas
Arcas
GaSpAr


Numarul mesajelor : 850
Varsta : 33
Localizare : Iasi
Puncte : 966
Data de inscriere : 13/05/2011

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 20, 2011 12:51 pm

Apopii a scris:
Daca mai faci mult offtopic si spam, ai sa vezi tu ce aiurea te suspend Very Happy
daca te referi la ce am zis mai sus, te inseli, nu este off-topic. este zona de dat cu parerea Razz
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 20, 2011 12:55 pm

GaSpAr a scris:
Apopii a scris:
Daca mai faci mult offtopic si spam, ai sa vezi tu ce aiurea te suspend Very Happy
daca te referi la ce am zis mai sus, te inseli, nu este off-topic. este zona de dat cu parerea Razz

Te prefaci ca nu pricepi...
Sus In jos
http://www.paganism.ro
GaSpAr
Arcas
Arcas
GaSpAr


Numarul mesajelor : 850
Varsta : 33
Localizare : Iasi
Puncte : 966
Data de inscriere : 13/05/2011

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 20, 2011 1:00 pm

Apopii a scris:
GaSpAr a scris:
Apopii a scris:
Daca mai faci mult offtopic si spam, ai sa vezi tu ce aiurea te suspend Very Happy
daca te referi la ce am zis mai sus, te inseli, nu este off-topic. este zona de dat cu parerea Razz

Te prefaci ca nu pricepi...
hai sa incheiem discutia, sa nu ajung iar sa fiu suspendat Wink
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 20, 2011 1:06 pm

GaSpAr a scris:
hai sa incheiem discutia, sa nu ajung iar sa fiu suspendat Wink

Daca nu faci offtopic, spam si atac la persoana, nu ai de ce sa-ti faci probleme, altfel...
Sus In jos
http://www.paganism.ro
GaSpAr
Arcas
Arcas
GaSpAr


Numarul mesajelor : 850
Varsta : 33
Localizare : Iasi
Puncte : 966
Data de inscriere : 13/05/2011

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 25, 2011 10:55 am

sa stii ca nu a fost frumos prima data ce ai facut Soimos, caci nu am atacat pe nimeni, cel mult am fost sarcastic, dar de jignit nu imi mai permit. ceea ce m-a surprins e ca ai realizat si tu ca ai fost drastic fara motiv si mi-ai scazut pedeapsa Very Happy
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 25, 2011 2:22 pm

GaSpAr a scris:
sa stii ca nu a fost frumos prima data ce ai facut Soimos, caci nu am atacat pe nimeni, cel mult am fost sarcastic, dar de jignit nu imi mai permit. ceea ce m-a surprins e ca ai realizat si tu ca ai fost drastic fara motiv si mi-ai scazut pedeapsa Very Happy
Ce trebuie tu sa bagi bine la bibilica ...este faptul ca sunt SATUL pina peste cap de ATACURILE la PERSOANA pe care mereu le faci!
Evident ca fiind saturat de aceste atcacuri ...imi sare fisa si la cel mai mic atac la persoana ...iar faptul ca te-am suspendat ptr o saptamana se datoreaza faptului ca sau tot acumulat sanctionarile si tot vad ca nu te lasi de ele.
Data viitoare te voi sanctiona o luna ..ptr cea mai mica referire la vre-o persoana ...indiferent cine ar fi aceasta !
Invata sa iti prezinti argumentele ...si nu sa faci tu caracterizari !
Sus In jos
GaSpAr
Arcas
Arcas
GaSpAr


Numarul mesajelor : 850
Varsta : 33
Localizare : Iasi
Puncte : 966
Data de inscriere : 13/05/2011

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 25, 2011 3:17 pm

Eu nu am atacat pe nimeni. PUNCT
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 25, 2011 7:40 pm

Vezi ca m-ai atacat pe mine chiar azi ... si PUNCTUL ... ti-l pun chiar eu ...la prima recidiva!
Sus In jos
Devil
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 1
Localizare : vatican
Puncte : 2
Data de inscriere : 29/07/2011

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 29, 2011 4:25 pm

editat ptr atac si limbaj colorat
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 29, 2011 4:28 pm

Devil a scris:
Va dau un sfat: sa nu ii mai banati pe cei care va deranjeaza. Eu stiu ca de mult ma vroiati afara de pe forum, dar totusi sa vedeti numai atacuri la persoana peste tot indica faptul ca sunteti paranoici. Sunt curios cate atacuri la persoana a facut Soimos.

Toate clonele tale vor fi banate! Eu m-am saturat sa-ti bati joc de acest forum si de userii sai!

Mesajele clonelor le voi sterge sau le voi edita, dupa caz, deci nu te mai obosi degeaba! Inversunarea nu-ti foloseste la nimic!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Marcelino1991
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 1
Localizare : londra
Puncte : 1
Data de inscriere : 29/07/2011

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 29, 2011 4:34 pm

Editat! Clona Gaspar!
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 13, 2011 10:32 pm

Mihai12 a scris:
Invata-l pe Soimos sa nu se mai creada buricul pamantului. I-am demonstrat ce parere are lumea despre el si pentru asta am fost sanctionat
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 13, 2011 10:41 pm

Acei indivizi nu sunt lumea! Daca respectivii ar fi avut o parere buna despre mine, zau ca m-as fi simtit umilit! In plus, respecta regulile de pe forum si nimeni nu v-a avea nimic cu tine, incalca-le si vei suporta consecintele de rigoare!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Mihai12
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 757
Varsta : 55
Localizare : Calarasi
Puncte : 832
Data de inscriere : 17/07/2011

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 15, 2011 12:59 pm

Apopii a scris:
[color=darkred]Acei indivizi nu sunt lumea! Daca respectivii ar fi avut o parere buna despre mine, zau ca m-as fi simtit umilit!
Hai mai lasa mandria asta si nu te mai supraestima atat
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 15, 2011 1:15 pm

Mihai12 a scris:
Apopii a scris:
[color=darkred]Acei indivizi nu sunt lumea! Daca respectivii ar fi avut o parere buna despre mine, zau ca m-as fi simtit umilit!
Hai mai lasa mandria asta si nu te mai supraestima atat

Nu este vorba despre mandrie... dar atunci cand faci referire la persoane inloc sa-ti sustii ideile...

Daca vei continua sa faci referiri la userii forumului, indiferent care ar fi acestia, te voi bana!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Dumadu
Scutier
Scutier
Dumadu


Numarul mesajelor : 138
Varsta : 35
Localizare : Costinesti
Puncte : 140
Data de inscriere : 11/08/2011

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 11, 2011 12:14 am

Editat ptr atac la persoana

si banat ptr o saptamana
Sus In jos
Mihai12
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 757
Varsta : 55
Localizare : Calarasi
Puncte : 832
Data de inscriere : 17/07/2011

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 30, 2011 10:13 am

Dumadu a scris:
Editat ptr atac la persoana

si banat ptr o saptamana
Cica banat pentru o saptamana. Cat poti sa minti mai Apopii, ca m-ai banat pana prin anul 2038?

PS: V-am rugat sa-mi stergeti contul, ca nu mai vreau sa stau pe forumul acesta infect. Eu sunt Gaspar, Dumadu si Demonos si mi-a ajuns. Soimos daca nu cumva o sa faci pe tine de frica, te astept dincolo sa ne continuam dezbaterile. Dar de ce am impresia ca o sa-ti fie frica? grin
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 30, 2011 11:26 am

Mihai12 a scris:
Cica banat pentru o saptamana. Cat poti sa minti mai Apopii, ca m-ai banat pana prin anul 2038?
Tu ai probleme cu bibilica? Acum TREI zile te-am suspendat pentru TREI zile!!!

Daca esti banat pana in 2038, oare cum de poti posta acum? doh

Citat :
PS: V-am rugat sa-mi stergeti contul, ca nu mai vreau sa stau pe forumul acesta infect.

Nu te obliga nimeni sa stai pe aici, sau tu ai vreun miscorici in fund care iti misca mainile pe tastatura si te sileste sa intri pe acest forum?

Conturile le stergem atunci cand hotaram noi ca este oportun acest lucru!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Mihai12
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 757
Varsta : 55
Localizare : Calarasi
Puncte : 832
Data de inscriere : 17/07/2011

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 30, 2011 1:40 pm

Mihai12=Dumadu, iar pe Dumadu l-ai banat pana in 2038 si tu ai mintit ca l-ai banat doar o saptamana Razz
Sus In jos
Mihai12
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 757
Varsta : 55
Localizare : Calarasi
Puncte : 832
Data de inscriere : 17/07/2011

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 30, 2011 1:41 pm

Tentatia e mare. E imposibil sa stai deoparte, cand vezi cate aberatii poate spune Soimos Very Happy
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 30, 2011 1:44 pm

Mihai12 a scris:
Mihai12=Dumadu, iar pe Dumadu l-ai banat pana in 2038 si tu ai mintit ca l-ai banat doar o saptamana Razz

Nu am mintit deloc! L-am suspendat exact o saptamana! Dupa... probabil a mai fost inca o sanctiune de banned neafisata in topicul cu sanctiuni!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 30, 2011 1:46 pm

Mihai12 a scris:
Tentatia e mare. E imposibil sa stai deoparte, cand vezi cate aberatii poate spune Soimos Very Happy

Mergi la un exorcist, sa-l scoata din tine pe cel care se joaca tentandu-te!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Mihai12
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 757
Varsta : 55
Localizare : Calarasi
Puncte : 832
Data de inscriere : 17/07/2011

Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 30, 2011 1:54 pm

Apopii a scris:
Mihai12 a scris:
Mihai12=Dumadu, iar pe Dumadu l-ai banat pana in 2038 si tu ai mintit ca l-ai banat doar o saptamana Razz

Nu am mintit deloc! L-am suspendat exact o saptamana! Dupa... probabil a mai fost inca o sanctiune de banned neafisata in topicul cu sanctiuni!
Daa, sigur. A mai primit o sanctiune pana in 2038, asa pe sleau, fara sa stie lumea Laughing Laughing
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale celor sanctionati   Pareri ale celor sanctionati - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Pareri ale celor sanctionati
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Pareri in imagini!
» topul celor 7 pericole din ezoterism
» Noi si altii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie :: Administrative :: Anunturi-
Mergi direct la: