Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie

Forum ptr cei care indraznesc sa gandeasca liber
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Subiecte similare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Texte in sprijinul ateilor
Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeMar Oct 20, 2020 11:14 pm Scris de livius

» Rugaciune Ajutatoare in indeplinirea dorintelor
Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Oct 27, 2016 2:50 pm Scris de CatalinConstantinGheorghe

» De ce anti-religie si anti-biserica?
Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeLun Oct 24, 2016 12:42 pm Scris de Rayna

» Melodii ascultate cu mare placere
Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:55 am Scris de Rayna

» Introducere in Sistemele magice
Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:53 am Scris de Rayna

» Satan ...ce stim despre el
Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeMar Feb 09, 2016 12:18 pm Scris de Rayna

» Dedicatii muzicale
Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Feb 04, 2016 12:37 pm Scris de Soimos

» Sa ne mai si amuzam putin :)
Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeDum Dec 06, 2015 9:35 pm Scris de Soimos

» Este Isus Christos acel Satan numit si Lucifer?
Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeSam Dec 05, 2015 1:17 am Scris de Rora9

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

 

 Despre sex si Tantra

In jos 
+14
jored
Corinna
Rayna
totyo
Zian
Hades
Med
Rada
neculai
Zeus
alexei
Soimos
Efrit
Arianeshv
18 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Zian
Lancier
Lancier



Numarul mesajelor : 214
Data de inscriere : 09/02/2010

Despre sex si Tantra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Despre sex si Tantra   Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mai 27, 2010 12:25 pm

Rayna a scris:
jored a scris:
dupa cum vorbeste nu este exclus

Tu nu vezi ca e vorba de zodii? Imi plac barbatii inocenti ca sunt mai puri. Nu asa ca tine. Basketball
Pai el e fata, nu te-ai prins? D'aia vorbeste cat mai pe scurt, sa nu se scape. geek
Sus In jos
Rayna
Lancier
Lancier



Numarul mesajelor : 350
Data de inscriere : 12/05/2010

Despre sex si Tantra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Despre sex si Tantra   Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mai 27, 2010 12:27 pm

Zian a scris:
Rayna a scris:
jored a scris:
dupa cum vorbeste nu este exclus

Tu nu vezi ca e vorba de zodii? Imi plac barbatii inocenti ca sunt mai puri. Nu asa ca tine. Basketball
Pai el e fata, nu te-ai prins? D'aia vorbeste cat mai pe scurt, sa nu se scape. geek
Da, sa nu... "se scape"...Ahaaa! lol!
Sus In jos
totyo
Lancier
Lancier



Numarul mesajelor : 256
Data de inscriere : 16/04/2010

Despre sex si Tantra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Despre sex si Tantra   Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mai 27, 2010 6:35 pm

Soimos a scris:
totyo a scris:
stiinta poate face orice in ziua de azi... ce te "confunzi" atata, mei Soimica!? Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_wink

Lasa tu stiinta ptr ca nu e de nasul credinciosilor :

reverso, cum e!?

pai vezi!
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie



Numarul mesajelor : 7108
Data de inscriere : 20/04/2008

Despre sex si Tantra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Despre sex si Tantra   Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mai 27, 2010 9:56 pm

Pai tot asa!
Cum altfel!

Problema este ca noi ca iubitori ai adevarului combatem minciuna ...iar voi cei vanduti minciunii combateti adevarul !
Necazul vostru este ca societatea a mai evoluat si astfel din vremea cand era la putere minciuna religioasa ...astazi este la putere stiinta ...deci vremea voastra a trecut !

Fara sa STITI ce e aia Tantra ...si ce e discuta pe un forum avand aceasta tema... dar ce ma mir .. siti voi ceva?
Sus In jos
totyo
Lancier
Lancier



Numarul mesajelor : 256
Data de inscriere : 16/04/2010

Despre sex si Tantra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Despre sex si Tantra   Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeVin Mai 28, 2010 4:58 am

. Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_idea (spune-ai pe undeva ca porcii sunt mai intelijenti decat pocaitii)

Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_lol Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_evil
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie



Numarul mesajelor : 7108
Data de inscriere : 20/04/2008

Despre sex si Tantra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Despre sex si Tantra   Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeVin Mai 28, 2010 6:12 am

Evident ca am spus.

...dar eu imi pot argumenta afirmatia, si anume pot arata ca oricat ia-ti citi sau grohai din Biblie, tot nu puteti sa-i smintiti si prostiti in asemenea hal incat sa creada ca ii asteapta viata vesnica in cer, si nici ca exista Dumnezeu in cer, adica acolo unde vor ajunge dupa "excursia" la abator!

Si aceasta este o dovada ca animalele sunt bine ancorate in realitate ... ca nu pot fi smintite cu citate din Biblie * ... pe cand oile din turma domnului sunt atat de smintite incat refuza sa vada realitatea pe care pana si o oaie proasta o vede ...adica oaia cu aspect uman este muuuult mai proasta decat oaia cu aspect de oaie.


* Stiu ca poate zici ca oile nu pricep cuvintele Bibliei si din aceasta cauza nu sunt smintite si aberate ...dar eu vreau sa iti aduc aminte ca Biblia a fost tradusa doar de cca 500 de ani ...si 1200 de ani s-a predat din ea fara sa inteleaga nimeni nimic din ea caci era scrisa in latina.
Deci avantaj oaia, porcu ...cainele, pisica si alte animale care nu dau viata de pe pamant ... ptr aia din cer
Sus In jos
Cyberman
Lancier
Lancier



Numarul mesajelor : 401
Data de inscriere : 25/05/2010

Despre sex si Tantra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Despre sex si Tantra   Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeVin Mai 28, 2010 7:42 am

Rayna a scris:
Imi plac barbatii inocenti ca sunt mai puri

Inocentii Diavolului, da, da Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_pale Ai adunat multi Despre sex si Tantra - Pagina 4 Affraid ?
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie



Numarul mesajelor : 7108
Data de inscriere : 20/04/2008

Despre sex si Tantra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Despre sex si Tantra   Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeVin Mai 28, 2010 8:34 am

Cyberman a scris:

Inocentii Diavolului, da, da Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_pale Ai adunat multi Despre sex si Tantra - Pagina 4 Affraid ?

Cine sunt aceia?
Cumva cei care il servesc pe Isus?
Sus In jos
Black velvet
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 896
Data de inscriere : 27/03/2010

Despre sex si Tantra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Despre sex si Tantra   Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeVin Mai 28, 2010 12:06 pm

Soimos a scris:

Cine sunt aceia?
Cumva cei care il servesc pe Isus?
Probabil ca la ei se referea. Cand ii vezi imbracati in negru din cap si pana-n picioare, cu fusta (sutana, ca doar pe satana-l slujesc), rotofei si cu un chef de munca de ma mir ca nu le este lene sa-si conduca si masina cea cumparata din banii credulilor, dar si din banii nostri ai tuturor. Bani care prin bugetul statului ajung in buzunarele lor, dar si in constructia de biserici! Cu banii ingropati in aceste constructii hidoase si fara noima, in Romania s-ar fi putut construi cea mai moderna retea de autostrazi... dar autostrazile nu-s bune ca nu se poate inchina nimeni la ele Smile 
Sus In jos
Rayna
Lancier
Lancier
Rayna


Numarul mesajelor : 350
Localizare : Romania
Puncte : 388
Data de inscriere : 12/05/2010

Despre sex si Tantra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Despre sex si Tantra   Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 7:00 pm

Cyberman a scris:
Rayna a scris:
Imi plac barbatii inocenti ca sunt mai puri

Inocentii Diavolului, da, da Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_pale Ai adunat multi Despre sex si Tantra - Pagina 4 Affraid ?
Nu prea am gasit... Am facut insa un studiu psihologic. Un om poate sa fie gata impur de la natura precum si unul poate avea multe aventuri si sa fie pur, inocent.
Acu nu mai am ce adauga la colectie, ca e completa. Smile Toti sunteti o apa si un pamant.
Sus In jos
Cyberman
Lancier
Lancier
Cyberman


Numarul mesajelor : 401
Localizare : In mintea ta
Puncte : 428
Data de inscriere : 25/05/2010

Despre sex si Tantra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Despre sex si Tantra   Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 7:11 pm

Rayna a scris:
Acu nu mai am ce adauga la colectie, ca e completa.  Smile Toti sunteti o apa si un pamant.
Bravos monsieur! Incearca sa te si calugaresti, acolo gasesti destui, mai trebuie doar sa-i speli la poponeata Smile 
Sus In jos
Zian
Lancier
Lancier
Zian


Numarul mesajelor : 214
Localizare : Bucuresti
Puncte : 258
Data de inscriere : 09/02/2010

Despre sex si Tantra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Despre sex si Tantra   Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 7:15 pm

Cyberman a scris:
Rayna a scris:
Acu nu mai am ce adauga la colectie, ca e completa.  Smile Toti sunteti o apa si un pamant.
Bravos monsieur! Incearca sa te si calugaresti, acolo gasesti destui, mai trebuie doar sa-i speli la poponeata Smile 
Vad ca esti din aia porcosii... Stii mai Cyber, ca aia care urasc femeile si le vorbesc urat sunt cei care au patit-o de la ele. Am si eu niste colegi asa. Complexati tare! Si vina e in general pe baza de sex. Au fost marginalizati de ele, datorita incompetentei.

Sa aveti distractie placuta virtuala, superporcoasa!
Eu merg sa ma intalnesc cu o fatuca faina. sunny
Sus In jos
Anticristul
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 686
Varsta : 62
Localizare : Israel
Puncte : 628
Data de inscriere : 20/04/2008

Despre sex si Tantra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Despre sex si Tantra   Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 7:21 pm

Corinna a scris:
Damn, ce bine ca sunt Fecioara Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_pale
Ai ramas la fel si dupa ce te-ai maritat?
Ai grija ca a mai fost una,Mariuca si au inaltat-o pina la dreapta tatalui,si ii tot cer sa-i ajute.
Sus In jos
http://anticristul.ablog.ro
Anticristul
Arcas
Arcas



Numarul mesajelor : 686
Varsta : 62
Localizare : Israel
Puncte : 628
Data de inscriere : 20/04/2008

Despre sex si Tantra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Despre sex si Tantra   Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 7:23 pm

Zian a scris:
Cyberman a scris:
Rayna a scris:
Acu nu mai am ce adauga la colectie, ca e completa. Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_smile Toti sunteti o apa si un pamant.
Bravos monsieur! Incearca sa te si calugaresti, acolo gasesti destui, mai trebuie doar sa-i speli la poponeata Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_smile
Vad ca esti din aia porcosii... Stii mai Cyber, ca aia care urasc femeile si le vorbesc urat sunt cei care au patit-o de la ele. Am si eu niste colegi asa. Complexati tare! Si vina e in general pe baza de sex. Au fost marginalizati de ele, datorita incompetentei.

Sa aveti distractie placuta virtuala, superporcoasa!
Eu merg sa ma intalnesc cu o fatuca faina. Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_sunny
Nu datorita incopetentei ci impotentei,poate.
Sus In jos
http://anticristul.ablog.ro
Cyberman
Lancier
Lancier
Cyberman


Numarul mesajelor : 401
Localizare : In mintea ta
Puncte : 428
Data de inscriere : 25/05/2010

Despre sex si Tantra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Despre sex si Tantra   Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 7:26 pm

Zian a scris:
Eu merg sa ma intalnesc cu o fatuca faina. sunny
Of course... nici nu ma gandeam altfel Smile 
Sus In jos
Corinna
Scutier
Scutier
Corinna


Numarul mesajelor : 124
Varsta : 42
Localizare : Arges
Puncte : 130
Data de inscriere : 18/04/2010

Despre sex si Tantra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Despre sex si Tantra   Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 12:02 pm

Anticristul a scris:
Corinna a scris:
Damn, ce bine ca sunt Fecioara Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_pale
Ai ramas la fel si dupa ce te-ai maritat?
Ai grija ca a mai fost una,Mariuca si au inaltat-o pina la dreapta tatalui,si ii tot cer sa-i ajute.

Am sa o iau k pe o gluma,ca banuiesc ca totusi ai vazut ca era vorba despre zodii... De unde anume ai tras concluzia ca m-am maritat, asta insa chiar nu realizez, sa inteleg ca esti din ala de moda veche care crede sa femeile trebuie sa ramana virgine pana la casatorie? Razz
Sus In jos
http://awakeninginspirals.blogspot.com/
jored
Pedestras
Pedestras



Numarul mesajelor : 35
Localizare : brasov
Puncte : 35
Data de inscriere : 08/05/2010

Despre sex si Tantra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Despre sex si Tantra   Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 3:53 pm

daca rayna are deja colectia completa ori esti trecuta mult prin viata ori ai avut o activitate intensa din moment ce ai deja stocul complet.
cred ca nu ati avut discutii pe teme religioase, nu.
Sus In jos
Rhini
Lancier
Lancier
Rhini


Numarul mesajelor : 266
Varsta : 36
Localizare : somewhere
Puncte : 266
Data de inscriere : 06/06/2010

Despre sex si Tantra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Despre sex si Tantra   Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:52 pm

Zian a scris:
Am vazut si eu la Jung ca reduce Sfanta Treime la un numar matematic. Dar nu vreau sa sar peste pasaje importante si sa citesc ce ma intereseaza mai mult. Vorbeste si despre Liturghie... Ma bate gandul sa ma inscriu anul asta la Psihologie si sa ma specializez in Psihanaliza. E interesant si cred ca in ziua de astazi psihologii pot trai bine. Combinat si cu practicile spirituale(care tot pe psihologie se axeaza), cu hipnoza si religie, faci un job de minune, devii manipulator de mase excelent. Nu? Smile

Psihologia nu se axeaza pe religie . Eu sunt la psihologie . Ce vrei tu sa zici e psihologia transpersonala dar aceea nu se bazeaza pe religie
Sus In jos
http://cuvintetacute.wordpress.com/
Rhini
Lancier
Lancier
Rhini


Numarul mesajelor : 266
Varsta : 36
Localizare : somewhere
Puncte : 266
Data de inscriere : 06/06/2010

Despre sex si Tantra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Despre sex si Tantra   Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:55 pm

Si pana ajungi sa traiesti bine trebuie sa investesti f mult , iti trebuiesc specializari de dupa facultate etc e un drum lung , f lung . Psihologia nu e doar ce citesti carti de la librarii sau din biblioteci
Sus In jos
http://cuvintetacute.wordpress.com/
Zian
Lancier
Lancier
Zian


Numarul mesajelor : 214
Localizare : Bucuresti
Puncte : 258
Data de inscriere : 09/02/2010

Despre sex si Tantra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Despre sex si Tantra   Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 8:00 pm

Exista o psihologie a religiei si eu sunt preocupat sa o studiez. Poate o sa fac un Master in acest sens. Cred ca sunt facultati care te primesc si daca nu ai terminat facultate in domeniu. Fac intai Master si apoi si facultate, daca mai am chef!
Sus In jos
Rhini
Lancier
Lancier
Rhini


Numarul mesajelor : 266
Varsta : 36
Localizare : somewhere
Puncte : 266
Data de inscriere : 06/06/2010

Despre sex si Tantra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Despre sex si Tantra   Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 8:03 pm

Zian a scris:
Exista o psihologie a religiei si eu sunt preocupat sa o studiez. Poate o sa fac un Master in acest sens. Cred ca sunt facultati care te primesc si daca nu ai terminat facultate in domeniu. Fac intai Master si apoi si facultate, daca mai am chef!

Hmmm bine , daca asta e calea ta asa sa fie Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_biggrin insa nu iti recomand facultatea pentru ca e mai mult stiinta , un fel de medicina a sufletului de fapt a mintii umane dar tot medicina e
Sus In jos
http://cuvintetacute.wordpress.com/
Rayna
Lancier
Lancier
Rayna


Numarul mesajelor : 350
Localizare : Romania
Puncte : 388
Data de inscriere : 12/05/2010

Despre sex si Tantra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Despre sex si Tantra   Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 8:05 pm

jored a scris:
daca rayna are deja colectia completa ori esti trecuta mult prin viata ori ai avut o activitate intensa din moment ce ai deja stocul complet.
cred ca nu ati avut discutii pe teme religioase, nu.
Bineinteles, Jored! Tu crezi ca am stat ca fraiera sa ma aleaga pe mine altii? Mai bine am ales io si apoi, cand m-am plictisit, am zis "Pa!". Io sunt de acord si cu casele de prostitutie pentru femei. Barbatii sa faca ce vrem noi si sa ne alegem ce ne place si fara obligatii.
Sa stii ca eu aveam cate 7 amici. 1 pt fiecare zi a saptamanii. Asta nu inseamna ca mergeam in pat. Eu am practicat tantra de mana dreapta, asa ca nu faceam sex. Twisted Evil
Sus In jos
Zian
Lancier
Lancier
Zian


Numarul mesajelor : 214
Localizare : Bucuresti
Puncte : 258
Data de inscriere : 09/02/2010

Despre sex si Tantra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Despre sex si Tantra   Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 8:15 pm

Rhini a scris:
Zian a scris:
Exista o psihologie a religiei si eu sunt preocupat sa o studiez. Poate o sa fac un Master in acest sens. Cred ca sunt facultati care te primesc si daca nu ai terminat facultate in domeniu. Fac intai Master si apoi si facultate, daca mai am chef!

Hmmm bine , daca asta e calea ta asa sa fie Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_biggrin insa nu iti recomand facultatea pentru ca e mai mult stiinta , un fel de medicina a sufletului de fapt a mintii umane dar tot medicina e

Mai multa "stiinta" ca la Cibernetica(pe care am terminat-o eu), nu poate fi! Adica...fara practica concreta. Cred ca e o facultate frumoasa Psihologia, mai ales prin anul terminal.
Sus In jos
Rhini
Lancier
Lancier
Rhini


Numarul mesajelor : 266
Varsta : 36
Localizare : somewhere
Puncte : 266
Data de inscriere : 06/06/2010

Despre sex si Tantra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Despre sex si Tantra   Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 8:16 pm

A , asta nu pricepe multa lume . Psihologia incepe dupa facultate . Facultatea e partea introductiva
Sus In jos
http://cuvintetacute.wordpress.com/
Rhini
Lancier
Lancier
Rhini


Numarul mesajelor : 266
Varsta : 36
Localizare : somewhere
Puncte : 266
Data de inscriere : 06/06/2010

Despre sex si Tantra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Despre sex si Tantra   Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 8:21 pm

Si in leg cu sexu si tantra prefer sexu normal , tantric e cute dar totusi suntem oameni Very Happy
Sus In jos
http://cuvintetacute.wordpress.com/
Zian
Lancier
Lancier
Zian


Numarul mesajelor : 214
Localizare : Bucuresti
Puncte : 258
Data de inscriere : 09/02/2010

Despre sex si Tantra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Despre sex si Tantra   Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iun 07, 2010 6:56 am

Rhini a scris:
A , asta nu pricepe multa lume . Psihologia incepe dupa facultate . Facultatea e partea introductiva
La ce universitate ai terminat?

Rhini a scris:
Si in leg cu sexu si tantra prefer sexu normal , tantric e cute dar totusi suntem oameni Very Happy

Asta nu ma priveste. Prefer relatiile reale si nu ...virtuale. Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_smile
Sus In jos
Rhini
Lancier
Lancier
Rhini


Numarul mesajelor : 266
Varsta : 36
Localizare : somewhere
Puncte : 266
Data de inscriere : 06/06/2010

Despre sex si Tantra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Despre sex si Tantra   Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iun 07, 2010 1:17 pm

Aia cu sexu nu am zis o pt tine ci ca sa fiu on topic si nu am terminat inca . si nu mai zic de nici o Universitate ca oricum sunt satula sa fiu catalogata dupa ea . Pregatirea mea se face oricum si in afara Universitatii participand la workshopuri etc
Sus In jos
http://cuvintetacute.wordpress.com/
Zian
Lancier
Lancier
Zian


Numarul mesajelor : 214
Localizare : Bucuresti
Puncte : 258
Data de inscriere : 09/02/2010

Despre sex si Tantra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Despre sex si Tantra   Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iun 07, 2010 1:25 pm

Am glumit in legatura cu sexul. Eu fac glume mai de neam prost, scuza-ma!
Te intrebam doar de curiozitate, deoarece imi zicea cineva ca la Univ Ecologica, spre ex, sunt si de 60 ani, persoane pt a 2-a sau a 3-a specializare(persoane foarte bine pregatite) si ca sunt profi foarte buni. La alte facultati e combinata psihologia cu sociologia. In orice caz, e multa teorie inutila in facultate. Din afara pare frumoasa psihologia, dar ... Apoi, sa studiezi si Psiholohia copilului ori a familiei, Psihologia muncii etc e ...groaznic.
http://hipnozaclinica.ro/
Sus In jos
Rhini
Lancier
Lancier
Rhini


Numarul mesajelor : 266
Varsta : 36
Localizare : somewhere
Puncte : 266
Data de inscriere : 06/06/2010

Despre sex si Tantra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Despre sex si Tantra   Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iun 07, 2010 1:31 pm

Eee nu te scuza , eu am inteles altceva . Pe net imi dau seama greu de caterinca Razz Legat de facultate da , e mult de studiat
Sus In jos
http://cuvintetacute.wordpress.com/
Rhini
Lancier
Lancier
Rhini


Numarul mesajelor : 266
Varsta : 36
Localizare : somewhere
Puncte : 266
Data de inscriere : 06/06/2010

Despre sex si Tantra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Despre sex si Tantra   Despre sex si Tantra - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iun 07, 2010 1:41 pm

App tu esti cel din poza? avatar Very Happy
Sus In jos
http://cuvintetacute.wordpress.com/
 
Despre sex si Tantra
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
 Subiecte similare
-
» YOGA , MISA, Tantra... religie sau orgii?
» Despre cer
» Despre profet

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie :: Cultura, Loisir, Bla Bla :: Cafeneaua "La Sfanta Treime" :: Glume si sex-
Mergi direct la: