Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie

Forum ptr cei care indraznesc sa gandeasca liber
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Subiecte similare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Texte in sprijinul ateilor
Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeMar Oct 20, 2020 11:14 pm Scris de livius

» Rugaciune Ajutatoare in indeplinirea dorintelor
Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Oct 27, 2016 2:50 pm Scris de CatalinConstantinGheorghe

» De ce anti-religie si anti-biserica?
Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeLun Oct 24, 2016 12:42 pm Scris de Rayna

» Melodii ascultate cu mare placere
Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:55 am Scris de Rayna

» Introducere in Sistemele magice
Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 13, 2016 9:53 am Scris de Rayna

» Satan ...ce stim despre el
Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeMar Feb 09, 2016 12:18 pm Scris de Rayna

» Dedicatii muzicale
Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Feb 04, 2016 12:37 pm Scris de Soimos

» Sa ne mai si amuzam putin :)
Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeDum Dec 06, 2015 9:35 pm Scris de Soimos

» Este Isus Christos acel Satan numit si Lucifer?
Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeSam Dec 05, 2015 1:17 am Scris de Rora9

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

 

 Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?

In jos 
+10
Cyberman
livius
Alin Soimosi
Apopii
Mihai12
Black velvet
desan
Soimos
Ada_Pal
remussatala
14 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Cyberman
Lancier
Lancier



Numarul mesajelor : 401
Data de inscriere : 25/05/2010

Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeMier Feb 08, 2012 4:35 pm

melinda a scris:
forumul ala plin de evlavie, unde sunt fete cuminti, cu multa credinta si care va recita psalmi, compun poezii si va explica ca nu marimea penisului conteaza, ci CALITATEA lui lol!

hohot fete cuminti tavaleala poate ca se dau cuminti, ca le da voie doamne-doamne a lor sa fie si cu penisul in fund si cu sufletu in rai rostogol

Adevarat va spun ca vamesii si curvele merg inaintea voastra in Imparatia lui Dumnezeu." (Mat.21:31)
Sus In jos
melinda
Lancier
Lancier



Numarul mesajelor : 290
Data de inscriere : 11/08/2011

Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeMier Feb 08, 2012 4:36 pm

Cyberman a scris:
melinda a scris:
forumul ala plin de evlavie, unde sunt fete cuminti, cu multa credinta si care va recita psalmi, compun poezii si va explica ca nu marimea penisului conteaza, ci CALITATEA lui lol!

hohot fete cuminti tavaleala poate ca se dau cuminti, ca le da voie doamne-doamne a lor sa fie si cu penisul in fund si cu sufletu in rai rostogol

Adevarat va spun ca vamesii si curvele merg inaintea voastra in Imparatia lui Dumnezeu." (Mat.21:31)

cam asa grin
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord



Numarul mesajelor : 2014
Data de inscriere : 14/12/2011

Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeMier Feb 08, 2012 6:34 pm

melinda a scris:
Cyberman a scris:
melinda a scris:
forumul ala plin de evlavie, unde sunt fete cuminti, cu multa credinta si care va recita psalmi, compun poezii si va explica ca nu marimea penisului conteaza, ci CALITATEA lui lol!

hohot fete cuminti tavaleala poate ca se dau cuminti, ca le da voie doamne-doamne a lor sa fie si cu penisul in fund si cu sufletu in rai rostogol

Adevarat va spun ca vamesii si curvele merg inaintea voastra in Imparatia lui Dumnezeu." (Mat.21:31)

cam asa grin
Asa crezi tu Melinda ca iti faci de cap cu toti si pe urma mai ajungi si in rai?Iadul este al tau,fetito!
Sus In jos
melinda
Lancier
Lancier



Numarul mesajelor : 290
Data de inscriere : 11/08/2011

Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeMier Feb 08, 2012 6:46 pm

EmaLovesJesus a scris:
melinda a scris:
Cyberman a scris:


hohot fete cuminti tavaleala poate ca se dau cuminti, ca le da voie doamne-doamne a lor sa fie si cu penisul in fund si cu sufletu in rai rostogol

Adevarat va spun ca vamesii si curvele merg inaintea voastra in Imparatia lui Dumnezeu." (Mat.21:31)

cam asa grin
Asa crezi tu Melinda ca iti faci de cap cu toti si pe urma mai ajungi si in rai?Iadul este al tau,fetito!

Waw...abea astept iadul...tremur de placere grin
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord



Numarul mesajelor : 2014
Data de inscriere : 14/12/2011

Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeMier Feb 08, 2012 7:03 pm

melinda a scris:
EmaLovesJesus a scris:
melinda a scris:


cam asa grin
Asa crezi tu Melinda ca iti faci de cap cu toti si pe urma mai ajungi si in rai?Iadul este al tau,fetito!

Waw...abea astept iadul...tremur de placere grin

Nu mai ai mult,nu uita ce iti spun si vei ajunge acolo.
Sus In jos
Cyberman
Lancier
Lancier



Numarul mesajelor : 401
Data de inscriere : 25/05/2010

Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeMier Feb 08, 2012 7:10 pm

EmaLovesJesus a scris:
melinda a scris:
Cyberman a scris:


hohot fete cuminti tavaleala poate ca se dau cuminti, ca le da voie doamne-doamne a lor sa fie si cu penisul in fund si cu sufletu in rai rostogol

Adevarat va spun ca vamesii si curvele merg inaintea voastra in Imparatia lui Dumnezeu." (Mat.21:31)

cam asa grin
Asa crezi tu Melinda ca iti faci de cap cu toti si pe urma mai ajungi si in rai?Iadul este al tau,fetito!

Isus a spus ca curvele au intaietate in imparatia cereasca a lui doamne-doamne, acum tu ce faci, le trimiti in Iad... inseamna ca Soimos are dreptate cand zice ca Hristos este seful acolo, ca doar el detine cheile, nu-i asa?
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord



Numarul mesajelor : 2014
Data de inscriere : 14/12/2011

Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeMier Feb 08, 2012 7:12 pm

Cyberman a scris:
EmaLovesJesus a scris:
melinda a scris:


cam asa grin
Asa crezi tu Melinda ca iti faci de cap cu toti si pe urma mai ajungi si in rai?Iadul este al tau,fetito!

Isus a spus ca curvele au intaietate in imparatia cereasca a lui doamne-doamne, acum tu ce faci, le trimiti in Iad... inseamna ca Soimos are dreptate cand zice ca Hristos este seful acolo, ca doar el detine cheile, nu-i asa?

De ce te intereseaza,vrei si tu acolo?Stai linistit ca acolo te duci.
Sus In jos
melinda
Lancier
Lancier



Numarul mesajelor : 290
Data de inscriere : 11/08/2011

Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeMier Feb 08, 2012 7:14 pm

EmaLovesJesus a scris:
Cyberman a scris:
EmaLovesJesus a scris:

Asa crezi tu Melinda ca iti faci de cap cu toti si pe urma mai ajungi si in rai?Iadul este al tau,fetito!

Isus a spus ca curvele au intaietate in imparatia cereasca a lui doamne-doamne, acum tu ce faci, le trimiti in Iad... inseamna ca Soimos are dreptate cand zice ca Hristos este seful acolo, ca doar el detine cheile, nu-i asa?

De ce te intereseaza,vrei si tu acolo?Stai linistit ca acolo te duci.

Si tu ai sa ajungi in rai, mitomana iehovista?
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord



Numarul mesajelor : 2014
Data de inscriere : 14/12/2011

Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeMier Feb 08, 2012 7:32 pm

melinda a scris:
EmaLovesJesus a scris:
Cyberman a scris:


Isus a spus ca curvele au intaietate in imparatia cereasca a lui doamne-doamne, acum tu ce faci, le trimiti in Iad... inseamna ca Soimos are dreptate cand zice ca Hristos este seful acolo, ca doar el detine cheile, nu-i asa?

De ce te intereseaza,vrei si tu acolo?Stai linistit ca acolo te duci.

Si tu ai sa ajungi in rai, mitomana iehovista?
Eu nu sunt iehovista,esti bolnava sau ce ai?
Sus In jos
melinda
Lancier
Lancier
melinda


Numarul mesajelor : 290
Localizare : sibiu
Puncte : 295
Data de inscriere : 11/08/2011

Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeMier Feb 08, 2012 7:46 pm

EmaLovesJesus a scris:
melinda a scris:
EmaLovesJesus a scris:


De ce te intereseaza,vrei si tu acolo?Stai linistit ca acolo te duci.

Si tu ai sa ajungi in rai, mitomana iehovista?
Eu nu sunt iehovista,esti bolnava sau ce ai?

Esti...uratule grin
Sus In jos
Cyberman
Lancier
Lancier
Cyberman


Numarul mesajelor : 401
Localizare : In mintea ta
Puncte : 428
Data de inscriere : 25/05/2010

Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Feb 09, 2012 1:12 am

EmaLovesJesus a scris:
Cyberman a scris:
EmaLovesJesus a scris:

Asa crezi tu Melinda ca iti faci de cap cu toti si pe urma mai ajungi si in rai?Iadul este al tau,fetito!

Isus a spus ca curvele au intaietate in imparatia cereasca a lui doamne-doamne, acum tu ce faci, le trimiti in Iad... inseamna ca Soimos are dreptate cand zice ca Hristos este seful acolo, ca doar el detine cheile, nu-i asa?

De ce te intereseaza,vrei si tu acolo?Stai linistit ca acolo te duci.

Da tu ce credeai, ca m-as duce vreodata in rai? Tu crezi ca am baut benzina sa ma duc intr-un loc unde sef este un d-zeu care omoara dupa cum vrea muschii lui si lasa mostenire imparatia sa celor saraci cu duhul si unde curvele si hotii au intaietate? Acolo e locul tau pe care-l meriti din plin!

Adevarat va spun ca vamesii si curvele merg inaintea voastra in Imparatia lui Dumnezeu." (Mat.21:31)[/quote]
Fericiti cei saraci cu duhul, ca a lor este imparatia cerurilor” (Matei 5, 3).
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Feb 09, 2012 7:29 am

EmaLovesJesus a scris:

Asa crezi tu Melinda ca iti faci de cap cu toti si pe urma mai ajungi si in rai?Iadul este al tau,fetito!
Tinand cont de faptul ca Dumnezeul Biblic nu are in oferta Sa nici-un Iad si nici un Rai ci doar Sheolul, adica Casa Mortilor ptr toti decedatii su pune intrebarea cine "ofera" Iadul?

Nu cumva Diavolul numit Christos care se lauda ca detine Cheile Mortii si ale Iadului?
Si cui ii ofera Iadul?
Nu cumva celor care i s-au vandut cu trup si suflet ...asa cum te-ai vandut tu?
Tu nu vezi ca la voi la biserica se strang toata curvele si pungasii care STIU ca Dumnezeul biblic ii va judeca dupa LEGE, si ei incearca sa fuga de acest Dumnezeu inrolandu-se in legiunile Diavolului care le promite viata vesnica (in Iad) si mantuirea (prin moarte) cu conditia sa-l creada Dumnezeu!
Si iata ca si tu il consideri pe Isus-Christos Dumnezeu ...desi stii bine ca in religiile MONOTEISTE ca si crestinismul nu exista decat un singur Dumnezeu care este Creatorul.
Doar lipsa voastra de cultura va face sa credeti ca Messiah ...adica un UNS este = Dumnezeu ... desi pe Dumnezeu nu l-a UNS nimeni ...si nici nu i-a pus sare pe coada ca sa-l prinda!
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord
EmaLovesJesus


Numarul mesajelor : 2014
Localizare : In Rai
Puncte : 2092
Data de inscriere : 14/12/2011

Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Feb 09, 2012 7:55 am

Soimos a scris:
EmaLovesJesus a scris:

Asa crezi tu Melinda ca iti faci de cap cu toti si pe urma mai ajungi si in rai?Iadul este al tau,fetito!
Tinand cont de faptul ca Dumnezeul Biblic nu are in oferta Sa nici-un Iad si nici un Rai ci doar Sheolul, adica Casa Mortilor ptr toti decedatii su pune intrebarea cine "ofera" Iadul?

Nu cumva Diavolul numit Christos care se lauda ca detine Cheile Mortii si ale Iadului?
Si cui ii ofera Iadul?
Nu cumva celor care i s-au vandut cu trup si suflet ...asa cum te-ai vandut tu?
Tu nu vezi ca la voi la biserica se strang toata curvele si pungasii care STIU ca Dumnezeul biblic ii va judeca dupa LEGE, si ei incearca sa fuga de acest Dumnezeu inrolandu-se in legiunile Diavolului care le promite viata vesnica (in Iad) si mantuirea (prin moarte) cu conditia sa-l creada Dumnezeu!
Si iata ca si tu il consideri pe Isus-Christos Dumnezeu ...desi stii bine ca in religiile MONOTEISTE ca si crestinismul nu exista decat un singur Dumnezeu care este Creatorul.
Doar lipsa voastra de cultura va face sa credeti ca Messiah ...adica un UNS este = Dumnezeu ... desi pe Dumnezeu nu l-a UNS nimeni ...si nici nu i-a pus sare pe coada ca sa-l prinda!

Ca sa ajungi in iad,nu trebuie sa faci nimic.Deci,stai linistit.
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan
Apopii


Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 62
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Feb 09, 2012 10:10 am

EmaLovesJesus a scris:
Ca sa ajungi in iad,nu trebuie sa faci nimic.Deci,stai linistit.

Aici ai spus un adevar!

Daca oferta Rai-ului este generoasa pentru prosti, curve si hoti, inseamna ca Iad-ul este pentru cei care n-au facut nimic rau!

In plus, ce puteau face cei rai decat sa inventeze toate chinurile pamantului (tine cont ca am spus ale pamantului si nu ale lumii de dincolo, deoarece acolo nu exista nici foc, nici smoala si nici corpuri umane pentru a putea fi chinuite) pentru a speria lumea!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Feb 09, 2012 1:45 pm

EmaLovesJesus a scris:


Ca sa ajungi in iad,nu trebuie sa faci nimic.Deci,stai linistit.

Despre care Rai vorbesti ...ca ptr mine raiul este aici pe pamant si in viata asta...si trebuie sa muncesti ca sa-ti permiti sa traiesti ca in rai!

Sib e bine asa ... ca dupa ce am murit ... ma doare in fum (ptr ca voi fi incinerat) de raiul mincinos pe care religia il promite prostilor fara ratiune dar cu multe diplome de sters fundu!
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord
EmaLovesJesus


Numarul mesajelor : 2014
Localizare : In Rai
Puncte : 2092
Data de inscriere : 14/12/2011

Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Feb 09, 2012 2:16 pm

[quote="Soimos"]
EmaLovesJesus a scris:


Ca sa ajungi in iad,nu trebuie sa faci nimic.Deci,stai linistit.

Despre care Rai vorbesti ...ca ptr mine raiul este aici pe pamant si in viata asta...si trebuie sa muncesti ca sa-ti permiti sa traiesti ca in rai!

Sib e bine asa ... ca dupa ce am murit ... ma doare in fum (ptr ca voi fi incinerat) de raiul mincinos pe care religia il promite prostilor fara ratiune dar cu multe diplome de sters fundu![/quote

Te vei infatisa inaintea scaunului de judecata al lui Dumnezeu ca sa dai socoteala de tot ce ai facut pe cand traiai in trup.
Sus In jos
melinda
Lancier
Lancier
melinda


Numarul mesajelor : 290
Localizare : sibiu
Puncte : 295
Data de inscriere : 11/08/2011

Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Feb 09, 2012 2:40 pm

Ema scrie:
Citat :
Te vei infatisa inaintea scaunului de judecata al lui Dumnezeu ca sa dai socoteala de tot ce ai facut pe cand traiai in trup.

Draga, tu vei da socoteala grin am auzit ca nu ti-ai facut norma la distribuit de reviste ...si nici la racolat de fraieri Embarassed Rusinica!
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord
EmaLovesJesus


Numarul mesajelor : 2014
Localizare : In Rai
Puncte : 2092
Data de inscriere : 14/12/2011

Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Feb 09, 2012 3:10 pm

melinda a scris:
Ema scrie:
Citat :
Te vei infatisa inaintea scaunului de judecata al lui Dumnezeu ca sa dai socoteala de tot ce ai facut pe cand traiai in trup.

Draga, tu vei da socoteala grin am auzit ca nu ti-ai facut norma la distribuit de reviste ...si nici la racolat de fraieri Embarassed Rusinica!

Total gresit.Domnul Isus nu ne va intreba daca am impartit sau nu reviste,ci El ne va spune:,,Veniti, binecuvantatii tatalui Meu, mosteniti imparatia cea pregatita voua de la intemeierea lumii. Caci flamand am fost si Mi-ati dat sa mananc; insetat am fost si Mi-ati dat sa beau; strain am fost si M-ati primit; gol am fost si M-ati imbracat; bolnav am fost si M-ati cercetat; in temnita am fost si ati venit la Mine. Atunci dreptii Ii vor raspunde, zicand: Doamne, cand Te-am vazut flamand si Te-am hranit? Sau insetat si Ti-am dat sa bei? Sau cand Te-am vazut strain si Te-am primit, sau gol si Te-am imbracat? Sau cand Te-am vazut bolnav sau in temnita si am venit la Tine? Iar Imparatul, raspunzand, va zice catre ei: Adevarat zic voua, intrucat ati facut unuia dintre-acesti frati ai Mei, prea mici, Mie Mi-ati facut. ,,
Sus In jos
melinda
Lancier
Lancier
melinda


Numarul mesajelor : 290
Localizare : sibiu
Puncte : 295
Data de inscriere : 11/08/2011

Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Feb 09, 2012 3:14 pm

EmaLovesJesus a scris:
melinda a scris:
Ema scrie:
Citat :
Te vei infatisa inaintea scaunului de judecata al lui Dumnezeu ca sa dai socoteala de tot ce ai facut pe cand traiai in trup.

Draga, tu vei da socoteala grin am auzit ca nu ti-ai facut norma la distribuit de reviste ...si nici la racolat de fraieri Embarassed Rusinica!

Total gresit.Domnul Isus nu ne va intreba daca am impartit sau nu reviste,ci El ne va spune:,,Veniti, binecuvantatii tatalui Meu, mosteniti imparatia cea pregatita voua de la intemeierea lumii. Caci flamand am fost si Mi-ati dat sa mananc; insetat am fost si Mi-ati dat sa beau; strain am fost si M-ati primit; gol am fost si M-ati imbracat; bolnav am fost si M-ati cercetat; in temnita am fost si ati venit la Mine. Atunci dreptii Ii vor raspunde, zicand: Doamne, cand Te-am vazut flamand si Te-am hranit? Sau insetat si Ti-am dat sa bei? Sau cand Te-am vazut strain si Te-am primit, sau gol si Te-am imbracat? Sau cand Te-am vazut bolnav sau in temnita si am venit la Tine? Iar Imparatul, raspunzand, va zice catre ei: Adevarat zic voua, intrucat ati facut unuia dintre-acesti frati ai Mei, prea mici, Mie Mi-ati facut. ,,

Bla...bla...bla...isus nu exista...basme de adormit mintile celor naivi minciuna
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord
EmaLovesJesus


Numarul mesajelor : 2014
Localizare : In Rai
Puncte : 2092
Data de inscriere : 14/12/2011

Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Feb 09, 2012 3:18 pm

melinda a scris:
EmaLovesJesus a scris:
melinda a scris:
Ema scrie:


Draga, tu vei da socoteala grin am auzit ca nu ti-ai facut norma la distribuit de reviste ...si nici la racolat de fraieri Embarassed Rusinica!

Total gresit.Domnul Isus nu ne va intreba daca am impartit sau nu reviste,ci El ne va spune:,,Veniti, binecuvantatii tatalui Meu, mosteniti imparatia cea pregatita voua de la intemeierea lumii. Caci flamand am fost si Mi-ati dat sa mananc; insetat am fost si Mi-ati dat sa beau; strain am fost si M-ati primit; gol am fost si M-ati imbracat; bolnav am fost si M-ati cercetat; in temnita am fost si ati venit la Mine. Atunci dreptii Ii vor raspunde, zicand: Doamne, cand Te-am vazut flamand si Te-am hranit? Sau insetat si Ti-am dat sa bei? Sau cand Te-am vazut strain si Te-am primit, sau gol si Te-am imbracat? Sau cand Te-am vazut bolnav sau in temnita si am venit la Tine? Iar Imparatul, raspunzand, va zice catre ei: Adevarat zic voua, intrucat ati facut unuia dintre-acesti frati ai Mei, prea mici, Mie Mi-ati facut. ,,

Bla...bla...bla...isus nu exista...basme de adormit mintile celor naivi minciuna
Ba da exista.El locuieste in inima mea.El imi asculta rugaciunile si imi raspunde la ele.El ma ajuta in fiecare moment al vietii mele in orice circumstanta m-as afla.
Sus In jos
melinda
Lancier
Lancier
melinda


Numarul mesajelor : 290
Localizare : sibiu
Puncte : 295
Data de inscriere : 11/08/2011

Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Feb 09, 2012 3:23 pm

EmaLovesJesus a scris:
melinda a scris:
EmaLovesJesus a scris:


Total gresit.Domnul Isus nu ne va intreba daca am impartit sau nu reviste,ci El ne va spune:,,Veniti, binecuvantatii tatalui Meu, mosteniti imparatia cea pregatita voua de la intemeierea lumii. Caci flamand am fost si Mi-ati dat sa mananc; insetat am fost si Mi-ati dat sa beau; strain am fost si M-ati primit; gol am fost si M-ati imbracat; bolnav am fost si M-ati cercetat; in temnita am fost si ati venit la Mine. Atunci dreptii Ii vor raspunde, zicand: Doamne, cand Te-am vazut flamand si Te-am hranit? Sau insetat si Ti-am dat sa bei? Sau cand Te-am vazut strain si Te-am primit, sau gol si Te-am imbracat? Sau cand Te-am vazut bolnav sau in temnita si am venit la Tine? Iar Imparatul, raspunzand, va zice catre ei: Adevarat zic voua, intrucat ati facut unuia dintre-acesti frati ai Mei, prea mici, Mie Mi-ati facut. ,,

Bla...bla...bla...isus nu exista...basme de adormit mintile celor naivi minciuna
Ba da exista.El locuieste in inima mea.El imi asculta rugaciunile si imi raspunde la ele.El ma ajuta in fiecare moment al vietii mele in orice circumstanta m-as afla.

Minti...te ajuta doar fratii tai...sunteti un cult de penibili...o rusine pentru secolul in care traim.

De fapt, sunteti o secta extrem de periculoasa...
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord
EmaLovesJesus


Numarul mesajelor : 2014
Localizare : In Rai
Puncte : 2092
Data de inscriere : 14/12/2011

Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Feb 09, 2012 3:25 pm

melinda a scris:
EmaLovesJesus a scris:
melinda a scris:


Bla...bla...bla...isus nu exista...basme de adormit mintile celor naivi minciuna
Ba da exista.El locuieste in inima mea.El imi asculta rugaciunile si imi raspunde la ele.El ma ajuta in fiecare moment al vietii mele in orice circumstanta m-as afla.

Minti...te ajuta doar fratii tai...sunteti un cult de penibili...o rusine pentru secolul in care traim.

De fapt, sunteti o secta extrem de periculoasa...
Da,multumesc.De ce am fi atat de periculosi?Ucidem oameni,ii torturam,ii invatam sa fie imorali,sau ce?
Sus In jos
melinda
Lancier
Lancier
melinda


Numarul mesajelor : 290
Localizare : sibiu
Puncte : 295
Data de inscriere : 11/08/2011

Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Feb 09, 2012 3:29 pm

EmaLovesJesus a scris:
melinda a scris:
EmaLovesJesus a scris:

Ba da exista.El locuieste in inima mea.El imi asculta rugaciunile si imi raspunde la ele.El ma ajuta in fiecare moment al vietii mele in orice circumstanta m-as afla.

Minti...te ajuta doar fratii tai...sunteti un cult de penibili...o rusine pentru secolul in care traim.

De fapt, sunteti o secta extrem de periculoasa...
Da,multumesc.De ce am fi atat de periculosi?Ucidem oameni,ii torturam,ii invatam sa fie imorali,sau ce?

Auzi, da' sex in grup mai faceti?
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord
EmaLovesJesus


Numarul mesajelor : 2014
Localizare : In Rai
Puncte : 2092
Data de inscriere : 14/12/2011

Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Feb 09, 2012 3:31 pm

melinda a scris:
EmaLovesJesus a scris:
melinda a scris:


Minti...te ajuta doar fratii tai...sunteti un cult de penibili...o rusine pentru secolul in care traim.

De fapt, sunteti o secta extrem de periculoasa...
Da,multumesc.De ce am fi atat de periculosi?Ucidem oameni,ii torturam,ii invatam sa fie imorali,sau ce?

Auzi, da' sex in grup mai faceti?
Este un pacat sa comiti adulter.UIte pentru linistea ta sufleteasca iti spun ca sotul meu este singurul barbat cu care am avut relatii intime.Si ma apreciaza pentru asta.Si sa mai stii ca nu eram pocaita atunci cand m-am casatorit.Dar am avut parte de o educatie buna.
Sus In jos
melinda
Lancier
Lancier
melinda


Numarul mesajelor : 290
Localizare : sibiu
Puncte : 295
Data de inscriere : 11/08/2011

Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Feb 09, 2012 3:39 pm

EmaLovesJesus a scris:
melinda a scris:
EmaLovesJesus a scris:

Da,multumesc.De ce am fi atat de periculosi?Ucidem oameni,ii torturam,ii invatam sa fie imorali,sau ce?

Auzi, da' sex in grup mai faceti?
Este un pacat sa comiti adulter.UIte pentru linistea ta sufleteasca iti spun ca sotul meu este singurul barbat cu care am avut relatii intime.Si ma apreciaza pentru asta.Si sa mai stii ca nu eram pocaita atunci cand m-am casatorit.Dar am avut parte de o educatie buna.

Sa inteleg ca ati renuntat la sexul in grup? Sau doar unii au renuntat?
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Feb 09, 2012 3:42 pm

EmaLovesJesus a scris:


Total gresit.Domnul Isus nu ne va intreba daca am impartit sau nu reviste,ci El ne va spune:
Domnul Dracu alias Isus nu spune absolut nimic!
Voi cititi povestile idioate ale unor redusi mintali ca Ion, Marcu sau Luca, si in delirul prostiei in care traiti aveti impresia ca citind ce scriu acesti "viermi" ...il auziti pe Dumnezeu!
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord
EmaLovesJesus


Numarul mesajelor : 2014
Localizare : In Rai
Puncte : 2092
Data de inscriere : 14/12/2011

Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Feb 09, 2012 7:08 pm

Soimos a scris:
EmaLovesJesus a scris:


Total gresit.Domnul Isus nu ne va intreba daca am impartit sau nu reviste,ci El ne va spune:
Domnul Dracu alias Isus nu spune absolut nimic!
Voi cititi povestile idioate ale unor redusi mintali ca Ion, Marcu sau Luca, si in delirul prostiei in care traiti aveti impresia ca citind ce scriu acesti "viermi" ...il auziti pe Dumnezeu!
Eu cred ca tu esti bolnav.
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Feb 09, 2012 11:03 pm

EmaLovesJesus a scris:


Eu cred ca tu esti bolnav.
Pai nu o spun numai eu ..... ci uite o zice si Mahatma Gandi, si asta era una dintre cele mai proeminente personalitati ale secolului XX

Dar in mod normal orice om cu mintea limpede ar trebui sa se prinda de chestia asta ...numai daca te uiti in istorie si vezi cate zeci de milioane de victime a facut biserica "domnului tau" !
Numai daca tinem cont de crimele comise de institutia cea mai bicisnica si criminala din istoria omenirii ...si este foarte clar ca ea este una Diabolica!

Asa ca cine din noi doi este mai bolnav?
Eu ptr ca accept un adevar ?
Sau tu care fugi de adevar si crezi si debitezi minciuni?
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord
EmaLovesJesus


Numarul mesajelor : 2014
Localizare : In Rai
Puncte : 2092
Data de inscriere : 14/12/2011

Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeVin Feb 10, 2012 7:12 am

Soimos a scris:
EmaLovesJesus a scris:


Eu cred ca tu esti bolnav.
Pai nu o spun numai eu ..... ci uite o zice si Mahatma Gandi, si asta era una dintre cele mai proeminente personalitati ale secolului XX

Dar in mod normal orice om cu mintea limpede ar trebui sa se prinda de chestia asta ...numai daca te uiti in istorie si vezi cate zeci de milioane de victime a facut biserica "domnului tau" !
Numai daca tinem cont de crimele comise de institutia cea mai bicisnica si criminala din istoria omenirii ...si este foarte clar ca ea este una Diabolica!

Asa ca cine din noi doi este mai bolnav?
Eu ptr ca accept un adevar ?
Sau tu care fugi de adevar si crezi si debitezi minciuni?

Tu nu poti sa faci distinctie intre doua persoane total diferite.
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeVin Feb 10, 2012 1:08 pm

EmaLovesJesus a scris:


Tu nu poti sa faci distinctie intre doua persoane total diferite.

Nu vorbeam de persoane ... ci de institutii diabolice si criminale, iar la acest capitol nicio alta institutie din istoria umanitatii nu a comis atatea crime si bicisnicii cate a comis biserica Crestinilor, pe baza Bibliei in care Isus, cel care se recunoaste ca fiind Lucifer, este CREZUT ca fiind Dumnezeu!!

Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord
EmaLovesJesus


Numarul mesajelor : 2014
Localizare : In Rai
Puncte : 2092
Data de inscriere : 14/12/2011

Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeVin Feb 10, 2012 1:11 pm

[quote="Soimos"]
EmaLovesJesus a scris:


Tu nu poti sa faci distinctie intre doua persoane total diferite.

Nu vorbeam de persoane ... ci de institutii diabolice si criminale, iar la acest capitol nicio alta institutie din istoria umanitatii nu a comis atatea crime si bicisnicii cate a comis biserica Crestinilor, pe baza Bibliei in care Isus, cel care se recunoaste ca fiind Lucifer, este CREZUT ca fiind Dumnezeu!

Dumnezeu este Dumnezeu,iar satan este dusmanul Lui.
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeVin Feb 10, 2012 4:19 pm

EmaLovesJesus a scris:
Soimos a scris:
EmaLovesJesus a scris:


Tu nu poti sa faci distinctie intre doua persoane total diferite.

Nu vorbeam de persoane ... ci de institutii diabolice si criminale, iar la acest capitol nicio alta institutie din istoria umanitatii nu a comis atatea crime si bicisnicii cate a comis biserica Crestinilor, pe baza Bibliei in care Isus, cel care se recunoaste ca fiind Lucifer, este CREZUT ca fiind Dumnezeu!
Dumezeu este Dumnezeu,iar satan este dusmanul Lui.
Na vezi ca stii adevarul!
Dumnezeu este acela care ti-a dat poruncile si legea ... ir satan este acel Lucifer care te indeamna sa le incalci!

Ce faci tu ? Respecti legile date de Dumnezeu si cuprinse in TORAH?????
Nuuuu!
Tu le incalci !!!!!!!
Deci esti in slujba lui Lucifer ! ...adica ti-ai VANDUT sufletul, mintea si inima Diavolului ...adica Intunericului si Minciunii!
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord
EmaLovesJesus


Numarul mesajelor : 2014
Localizare : In Rai
Puncte : 2092
Data de inscriere : 14/12/2011

Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeVin Feb 10, 2012 6:25 pm

Soimos a scris:
EmaLovesJesus a scris:
Soimos a scris:


Nu vorbeam de persoane ... ci de institutii diabolice si criminale, iar la acest capitol nicio alta institutie din istoria umanitatii nu a comis atatea crime si bicisnicii cate a comis biserica Crestinilor, pe baza Bibliei in care Isus, cel care se recunoaste ca fiind Lucifer, este CREZUT ca fiind Dumnezeu!
Dumezeu este Dumnezeu,iar satan este dusmanul Lui.
Na vezi ca stii adevarul!
Dumnezeu este acela care ti-a dat poruncile si legea ... ir satan este acel Lucifer care te indeamna sa le incalci!

Ce faci tu ? Respecti legile date de Dumnezeu si cuprinse in TORAH?????
Nuuuu!
Tu le incalci !!!!!!!
Deci esti in slujba lui Lucifer ! ...adica ti-ai VANDUT sufletul, mintea si inima Diavolului ...adica Intunericului si Minciunii!
Draga Soimos,crede-ma ca inima si fiinta mea sunt coplesite de dragostea si pacea lui Dumnezeu.Trebuie sa intelegi ca diavolul este ura si rautate.El face raul.Dumnezeu face binele.
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie
Soimos


Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 58
Localizare : pe drum
Puncte : 6685
Data de inscriere : 20/04/2008

Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitimeVin Feb 10, 2012 7:33 pm

EmaLovesJesus a scris:

Draga Soimos,crede-ma ca inima si fiinta mea sunt coplesite de dragostea si pacea lui Dumnezeu.
Din partea mea puteai sa fi si in coma alcoolica sau in delirium tremens din cauza ca ai consumat prea multe ciuperci mistice care te fc sa te simti in al 9 lea cer !

Citat :

Trebuie sa intelegi ca diavolul este ura si rautate.El face raul.Dumnezeu face binele.
Esti bata!
Diavolul face orice numai sa iti fure mintile !
El. e in stare sa te duca si in orgasm daca te ispiteste sa faci o aventura extraconjugala ...sau tu crezi ca in orgasm nu te simti fericita?
Ba te simti chiar de 1000 de ori mai fericita decat in delirul mistic in care traiesti tu!

Sau cumva orgasmul in pacatul ispitei vine de la Dumnezeu ...ptr ca El face numai bine?

Nu vezi ca vorbesti prostii!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?   Este bună sau rea legalizarea prostituţiei? - Pagina 6 Icon_minitime

Sus In jos
 
Este bună sau rea legalizarea prostituţiei?
Sus 
Pagina 6 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Este buna pocainta ?
» Dumnezeu si Diavolul. Care este cel bun si care este cel rau?
» Cine este "seriosul" şi cine este "distratul" în polemica credinţei şi necredinţei?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie :: Cultura, Loisir, Bla Bla :: Cafeneaua "La Sfanta Treime" :: Glume si sex-
Mergi direct la: